Автор Тема: консультація гінеколога  (Прочитано 6474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Larsen12345Автор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
консультація гінеколога
« : 28 Квітень 2016, 13:04:22 »
Добрий день!
От навіть не знаю з чого почати: словом, вагітна, малий термін. Зараз не знаю що робити по порядку: чи йти ставати на облік, чи до гінеколога, якщо до інеколога то якого і куди у Франківську. Чи на Узд треба спершу. Якщо треба , то куди? Зайшла якось в консультацію №1  - то в реєстратурі сказали, що без чергі по запису ніяк не буде... я працююча, поки роботу лишати не зможу. Почуваюсь відносно добре, але сильно бентежить те, що не можу в державні клініки і о лікарів записатись попередньо. І не можу нічого спланувати))  d24
Як бути? Куди перше краще піти ? Порадитись нема з ким, то пишу на форум

Сказали спасибо: ...Я...

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Re: консультація гінеколога
« Reply #1 : 28 Квітень 2016, 13:16:36 »
Люба,ось цілий розділ про вагітність
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Тут про пологи і післяпологовий період

А тут про планування і не тільки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Інформації більш ніж достатньо,пишіть у відповідних темках і дівчата вам підкажуть що треба)))
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Irysya

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #2 : 28 Квітень 2016, 18:11:40 »
На 7-8 му тижні можете піти на узд, щоб глянути, чи все добре. Якщо недобре - до лікаря в приватну клініку (там по запису на зручну вам годину). Або чекати до 12 го тижня і йти ставати на облік. Все. В мене була такий гінеколог, що я ходила до неі і в жк, і приватно, якщо робота не дозволяла в жк чекати черги

Подумала і додала ще: 28 Квітень 2016, 18:14:04
Паралельно шукаєте нормальні курси для вагітних і читаєте відповідну потрібну літературу. + темки на форумі

Offline Ксеня86

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня, 5р
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #3 : 10 Травень 2016, 21:42:04 »
 [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Online Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #4 : 11 Травень 2016, 08:40:52 »
Цитувати
Куди перше краще піти ?
Я би спочатку пішла на узд, переконатись, що вагітність маткова, а потім вже з результатом узд йти до приватного лікаря, приватний лікар Вас буде вести до 12 тижня, а потім вже направить в державну поліклініку, де встанете на облік

Offline @@Roksi@@

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #5 : 01 Червень 2016, 19:03:03 »
Доброго дня , мені 22рік і уже зустрілася з проблемою безпліддя. Коли оглядалась у гінеколога на узд написали ановуляторний синдром, і сказали що яєчники дуже виснажені і вже швидко не зможуть дати я/к, направили здати антимюлеровай гормон і він 1.1. Ми спостерігали за узд  далі за розвитком фолікула і овуляцією. В результаті фолікул дозрів і овуляція відбулася, було жовте тіло. Якраз під час овуляції ми з чоловіком знову пробували завагітніти.усе ушло нормально бо чула що уже трохи підтошнівало і кожний день міряла загальну температуру 37.2 ( знаю що прогестерон впливає но терморегуляцію)при чому я цьої т-не відчувала, якби не знала що вона має підвищитися тоб і не міряла . Але на 25 день мене почало дуже тошнити ( рвоти не було) і  т-ра підвищилася спочатку в обід до з37.5, а уже під вечір була 38,1. Скарг у мене ні на що не було крім сильної тошноти, аїсти лиш могла вівсянку і пити лимонний сік. На ранок т-ра стала36.6 і все яби нічого не було. На наступнмй день почалися місячні і пішла я до цієїж лікарки  і та сказала мені що я себе накручую, бо дуже хочу дитинку. З того всьог я на узд пішла до іншеї лікарки та сказала що з яєчниками у мене все добре. Але вагітність чомусь не наступає, кожного місяця після овуляції як ми з чоловіком стараємся я міряю т-ру і вона 37,2 а в кінці циклу далі ідуть місячні. А тепер коли чоловік поїхав то т-ра завжди у межах 36,6 . Порадьте будьласка бо я думаю що вагітність таки наступає, але організм мій відторгає ембріончика

Offline Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #6 : 01 Червень 2016, 20:08:31 »
Цитувати
бо я думаю що вагітність таки наступає, але організм мій відторгає ембріончика
це все ваші здогадки, треба толкового лікаря, краще з центру репродукції, пройти обстеження
 чоловік здавав спермограму, аналізи на гормони і на сумісність робили,  прохідність труб перевіряли? лікар не призначала в другій половині циклу прогестерон ?

Сказали спасибо: Akylka

Online Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #7 : 01 Червень 2016, 22:37:40 »
Цитувати
Але вагітність чомусь не наступає, кожного місяця після овуляції як ми з чоловіком стараємся я міряю т-ру і вона 37,2 а в кінці циклу далі ідуть місячні. А тепер коли чоловік поїхав то т-ра завжди у межах 36,6
Температуру після овуляції дає жовте тіло, яке виробляє прогестерон, овуляція буває не кожного місяця, може то просто так співпало. Потрібно хорошого лікаря, обстежитись, а тоді робити висновки.

Offline @@Roksi@@

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #8 : 01 Червень 2016, 22:52:41 »
Так чоловік всі аналізи здавав у медсервісі , у нього все добре. Я також думала що треба прогестерон, читала про недостатність лютеїнової фази. І була в державному центрі репродукції сказала що яктепер не завагітнію мова буде йти про еко з донарською я/к, ба своїх уже мати не буду, а мені лиш 22, то яке еко? Порадьте будьласка толкового лікаря, хто б з розумінням віднісся до такої проблеми. А гормони ще не здавала, але хочу іти здавати лиш не знаю чи точно, але чула що їх треба на 2 день місячних здавати, тож чекаю на них

Online Устина

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 01 Червень 2016, 23:05:22 »
Цитувати
була в державному центрі репродукції
До кого звертались? Обов"язково потрібно до двох-трьох лікарів піти, а тоді вже вирішувати, як краще. У мене знайомі ходили до Багайлюк Лесі Богданівни з ПЦРЛ, мають діток.

Offline @@Roksi@@

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #10 : 01 Червень 2016, 23:10:36 »
Була у кухній алли анатоліївни вона сказала що яйники виснажені і здати АМГ у медсервісі, через пару днів пішла до григорович марти романівни сказала що з яєчниками все добре . Не знаю кому вірити, бо АМГ все ж таки 1,1

Online Устина

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 01 Червень 2016, 23:18:09 »
АМГ низький, але це ще нічого не означає, Кухній ніби непогана, у неї все дуже багато людей... а про Марту чула дуже погані відгуки. Добре узд робить Ксенія Мар"янівна (прізвища не пам"ятаю) в ОПЦ. Потрібно йти на початку циклу, 2-4день, щоб побачити кількість як. Не розстроюйтесь, у Вас обов"язково все вийде, а екз це не вирок, а спосіб досягнення цілі d101

Offline @@Roksi@@

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #12 : 02 Червень 2016, 00:18:54 »
А гормони коли краще здавати, у 2-3день місячних ,чи мож будьколи?

Online Устина

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 02 Червень 2016, 11:03:53 »
Ось тут гарно написано: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] але краще направлення лікаря, яка точно скаже коли

Сказали спасибо: Іруся15

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #14 : 02 Червень 2016, 15:33:54 »
АМГ низький, але це ще нічого не означає, Кухній ніби непогана, у неї все дуже багато людей... а про Марту чула дуже погані відгуки. Добре узд робить Ксенія Мар"янівна (прізвища не пам"ятаю) в ОПЦ. Потрібно йти на початку циклу, 2-4день, щоб побачити кількість як. Не розстроюйтесь, у Вас обов"язково все вийде, а екз це не вирок, а спосіб досягнення цілі d101
А в мене навпаки,практично всі знайомі до Марти ходять і задоволені,я теж під час вагітності до неї завжди ходила,то все ок,один раз лиш результат був поганий,але я себе дійсно тоді недобре почувала,бо трохи попрацювала напередодні.
Мені подобається те,що якщо погано,то вона так і каже,не прикрашає нічого
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Online Устина

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 02 Червень 2016, 22:35:49 »
То добре, що так. Моїм знайомим так з нею не повезло... Одній сказала, що води вже зелені і там повний капець, добре, що та була зі своєю лікаркою, яка бачила, що все добре... Другій теж якісь такі діагнози ставила, що чуть не на аборт відправляли, їздили у Львів в інститут генетики, де все спростували і народилась здорова дитинка.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #16 : 02 Червень 2016, 22:49:06 »
Добрий вечір! Скажіть будь-ласка, якщо вживання постінору не допомогло, після незахищенного СА, і є вагітність, то іі потрібно переривати? Чи можна медикаментозно, якщо термін маленький і вагітність маткова?
якщо вона вже є то натроїтися на позитив, виношувати, а потім народжувати. Якщо Бог дав дитинку, то не хай вона буде. Не вбивайте її. Бачите, є люди які мріють про дитятко, а мають проблеми то з зачаттям, то з виношуванням. Не беріть гріх на душу, бо потім все життя будете шкодувати за необдуманий вчинок.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.