Автор Тема: Красиві нігтики  (Прочитано 18292 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Красиві нігтики
« Reply #136 : 11 Жовтень 2015, 01:29:15 »
я користуюсь біо гелем. то він всю грязь знімає.

Сказали спасибо: lyudmylka

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #137 : 11 Жовтень 2015, 02:49:02 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
я користуюсь біо гелем. то він всю грязь знімає.
і в мене є ,але я щось геть чисто за нього забула...Дякую,що нагадали. ;)

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #138 : 11 Жовтень 2015, 10:13:02 »
Дівчата, якщо робити чистку самій, а йти тільки на покриття, чи є шанс щось "підчипити", бо я щось тих салонів дуже боюсь а на дому чистку ще більше, я вже десь писала, як пішла на корекцію брів в Арсен і потім над бровами все було у прищах d24, а тубка телефонна у них в таких була жирних відбитках пальців mish, я ще такого не бачила, адміністратор дзвонить до неї, вона піднімає трубку, а потім тими руками до мене і потім такий результат.А ще раз пробивала вуха в Арсі, то у них стерилізація того пістолета заключалась у попшикуванні спиртом  чи щось на основі спиру, вуха гнили ужасно, але я думаю що це не від того, бо перед мною пробивала вуха моя однорічна похресниця, у неї все добре.  Ось так у нас  працюють  майже 80% ВЕЛИКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ. А знаю ще, що є такі великі специ, що нігде не вчились, а бачили як сестра чи сусідка робить, ось і вони приймають на дому, тому там де пов"язано з кров"ю, то краще не ризкувати, можна зробити собі чистку і самому, а ось з лаком чи можна щось передати то не зню :xmm

Offline olusyaa83

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яромир,Кіріл
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #139 : 12 Жовтень 2015, 22:27:27 »
Люда я з вами абсолютно згідна, до дизенфекції та стерилізації  інструментів в нашому місті  відносяться безвідповідально :(,в першу чергу самі власники які економлять на :одноразових покетах для манікюрної ваночки, на стерильних крафт- пакетах для зберігання інструментів,на дез. розчинах та іншої одноразки., по-друге самі майстри які ігнорують всі етапи обробки інструментів.Як майстер дам вам декілька порад. :chitaju
1.Якщо ви не довіряєте майстру ви можете попросити його при вас занурити інстументи в стерилізатор (звісно інструмент має бути чистим без залишків шкіри та грязі)
2.Придбати свій набір інструментів і носити їх з собою(хай майстер вам порадить які краще обрати, звісно це не дешево, але це ВАШ набір, і вся відповідальність лягає на ваші плечі)
3.Якщо ви робите чистку самі без порізів і вас це влаштовує звісно ви можете прийти в салон на покриття, я думаю вам не відмовлять..
4.Як тільки ви сідаєте в крісло до майста  він має вам  і собі ОБОВ"ЯЗКОВО обробити руки дез. розчином
Будьте уважні та здорові!!!  :)
Моїм хлопчикам Яромірчику 4,5р а Кірюшику 9р 0509283871

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #140 : 18 Жовтень 2015, 09:05:59 »
Ну те що запис на тиждень наперед, чи що хтось вчився у якогось хорошого майстра ще нічого не значить. І навіть гарні фото у контакті нічого не значать. Уже мала двічі такий досвід. Перший раз спокусилась на гарні фото в контакті, зробила гелеві нігті, а через пару дів та краса почала тріскати і через тиждень прийшлось взагалі переробляти в іншого майстра. Так що нікому не раджу йти до дівчини, яка живе і приймає на вул. Павлика біля вічного вогню, не пам"ятаю ім"я.
Другий раз також спокусили гарні фото в контакті, плюс інформація, що дівчина навчалась у тої ж майстрині Оксани Яковійчук, що і моя попередня манікюрниця, яка, на жаль,переїхала. А також підкупилась на велику чергу і запис за 3-4 тижні наперед. А через тиждень нігті почали самі відклеюватись і то так сильно, що ще через тиждень змогла зняти гелеві нігті сама легко і без всяких проблем. Хоч не прийшлось платити лишніх 40-50 грн за зняття. Так що нікому не раджу Смик Наталю, яка живе і робить на вул Фіголя біля нафти і газу.
І взагалі з нігтями на дому дуже погані і сумні асоціації.

Сказали спасибо: ...Я...

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #141 : 18 Жовтень 2015, 12:50:34 »
а взагалі  Ви  нормально ходили з нігтями в тієї своєї майстрині? також гелеві? і чи дуже давно?

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #142 : 18 Жовтень 2015, 14:13:29 »
Цитувати
не раджу Смик Наталю
не знаю чому у Вас так трапилося, я ходжу до Наталі більше ніж півроку і жодного такого казусу не було, думаю не варто по одному разу судити і бути такою категоричною

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline legenda

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #143 : 18 Жовтень 2015, 14:38:58 »
Цитувати
не раджу Смик Наталю

Цитувати
не знаю чому у Вас так трапилося, я ходжу до Наталі більше ніж півроку і жодного такого казусу не було, думаю не варто по одному разу судити і бути такою категоричною
і я ходжу скоро буде рік як до Наталі абсолютно ніяких таких проблем немала,повністю нею задоволена.
Але це кожного особиста думка я вважаю, що не може один майстер всім подобатись,комусь тай не вгодить. Це все є індивідуально, кожний підбирає під себе. В мене багато подруг покриває нігті гелем або гель-лаком, але ходим до різних майстрів.
Думаю без різниці де майстер працює на дому чи в салоні, якщо вона не професіонал своє справи, то буде всюди така. Різниця в тому, що в салоні треба заплатити за оренду стола. 

Offline olusyaa83

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #144 : 19 Жовтень 2015, 22:14:56 »
Мар"яна !З Ваших слів не один майстер вам не вгодив, то скажіть а коли -небудь ви ходили з гелевими нігтями більше тижня?Просто цікаво,хочу розібратися чи дійсно проблема в майстрах чи можливо в особливості  вошої нігтьової пластини.Іноді буває несприйняття гелю, може вам підійде акрил?Також, буває якщо нігтьва пластина волога, а майстер не звернув увагу, то гель буде триматися погано.Існує,насправді дуже багато причин, чому не тримається гель, в тому числі і невідповідальна робота майстра

Offline olusyaa83

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #145 : 19 Жовтень 2015, 22:24:05 »
Доречі !Зі свого досвіду скажу репутація салонів залежить виключно від майстрів та їх рівня майстерності!А чи вдома приймає чи в салоні значення не має.У нормального майстра Завжди буде порядок зі стерилізацією та ін. обладнанням для роботи, незалежно від того де він працює.

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #146 : 24 Листопад 2015, 20:35:25 »
Підкажіть де недорого покрити нігті гель лаком,бо вирішила собі покрити...попитала по салонах то дорожче 100грн.  d16
Підкажіть може десь дешевше є  :xmm
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +160/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #147 : 02 Грудень 2015, 10:02:00 »
Підкажіть де недорого покрити нігті гель лаком,бо вирішила собі покрити...попитала по салонах то дорожче 100грн.  d16
Підкажіть може десь дешевше є  :xmm
  і мене цікавить..було б добре в районі Позитрон,Каскад..А ще мене цікавить чи не погіршиться стан нігтів після гель-лаку.Бо маю свої гарні і міцні нігті

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #148 : 02 Грудень 2015, 12:16:47 »
А ще мене цікавить чи не погіршиться стан нігтів після гель-лаку.Бо маю свої гарні і міцні нігті
[/quote]
ну взагалі гель-лаки пересушують нігті. але якщо знімати його тільки до бази, не розмочуючи в ацетоні, то все має бути добре

Сказали спасибо: Lyubа

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #149 : 02 Грудень 2015, 19:08:19 »
мені покривають нігті гелем я півтори місяця хлджу а в попередньоіі майстрині як робила небільше тижня трималось

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #150 : 02 Грудень 2015, 19:16:35 »
мені покривають нігті гелем я півтори місяця хлджу а в попередньоіі майстрині як робила небільше тижня трималось
Я так само.Покриваю нігті гелем і ношу 5-6 тижнів,чудово тримається гель,нігтики завжди доглянуто виглядають  :bo

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +160/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #151 : 02 Грудень 2015, 19:37:18 »
Яна ,де і в кого покриваєте? я теж хочу гарних нігтиків  :)

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #152 : 02 Грудень 2015, 19:39:57 »
Яна ,де і в кого покриваєте? я теж хочу гарних нігтиків  :)
Покриваю в Оксани Яковійчук,на стометрівці.Можу в приват кинути номер тел чи посилання на іі сторінку  :)

Сказали спасибо: Lyubа