Автор Тема: Ваше ставлення до крапель на спиртовій основі  (Прочитано 1892 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DobromyrАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Андрій
Розкажіть про Ваше ставлення до крапель на спиртовій основі. У мене воно різко негативне, але лікарі все ж приписують.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Розкажіть про Ваше ставлення до крапель на спиртовій основі. У мене воно різко негативне, але лікарі все ж приписують.
Ви проти того що їх дітям виписують чи взагалі?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды

Думаю, що такі краплі дітям давати не сильно добре. Алкоголь все таки

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Спокійно ставлюся, бо зовсім мацьопам, не думаю, що їх призначають, хоча б тому, що вони пекучі. Якщо дитина старша і буває так, що треба дати, то при розведенні у воді 1-5 капель алкоголю, не думаю, що зашкодить.

Мене більше турбує, що діткам призначають ліки, які в усьому цивилізованому світі взагалі для дітей заборонені -наприклад, як у випадку з Німесулідом/Німідом/Найзом (в усіх діюча речовина німесулід). В Україні він протягом довшого часу був дозволений для прийому від 2-річого віку. В цивілізованому світі - мінімум від 12 років (і то у таких важких випадках як болі при остеоартриті) через те, що дані ліки мають значний негативний вплив на печінку (в окремих країнах, таких як Бельгія, Іспанія, Фінляндія - ці ліки заборонені взагалі).
Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Сказали спасибо: Ключик, Едель, Badyaka

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
А нам , коли призначала,то казали розводити пару краплями кип'яченоі водички або чаю. На спиртовій основі переважно ті лікарства,в склад яких входять натуральні трави, хоч і хімічних добавок там теж достатньо. Тому цілком адекватно відношусь.
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Сказали спасибо: Едель, Dobromyr

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Думаю, що такі краплі дітям давати не сильно добре. Алкоголь все таки

Так ніхто їх малим дітям не призначає в чистому виді. Я своїй дитині даю Бітнерівські краплі спиртові,попередньо розведені водою,сама теж приймаю.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Чорничка

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Мене більше турбує, що діткам призначають ліки, які в усьому цивилізованому світі взагалі для дітей заборонені

Ну так у нас же ж трохи бананова республіка. Я знаю, що є лабораторія в Києві, що перевіряє деякі препарати, але щоб якась державна програма була, то не чув.
Треба йти шукати закордонні наукові журнали )

Мені от цікаво чи є спиртові настоянки в мусульманських країнах. Хто знає? В них же заборонений алкоголь на рівні релігії )

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мені от цікаво чи є спиртові настоянки в мусульманських країнах. Хто знає? В них же заборонений алкоголь на рівні релігії )

У них заборонений алкоголь у нерозчиненому вигляді, у тих дозах, які можуть спричинити сп*яніння. Оскільки алкоголь у деяких ліках використовуються не як напій, а як один із інгрідієнтів, і в таких дозах він точно сп*яніння не викличе, то в такому випадку він може бути цілком допустимий. Може бути, тому що ще багато залежить про яку саме мусульманську країну йде мова, бо і серед них є ліберальніші, а є більш жорсткі в питаннях релігії.

А в принципі цікаве питання, десь на тижні попитаю знайомих мусульман - цікаво послухати інформацію з перших рук з різних країн.

Update Перекладено Гуглом

(кликните для показа/скрытия)

Жить у нас интересно, но нервно. Поэтому мы веселые, но злые.

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ось уривок статті
(кликните для показа/скрытия)

Сказали спасибо: Dobromyr

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Почав читати закордонну літературу. Перша стаття - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Всю статтю не прочитав, але висновок наступний - "Until the effects of ethanol have been more clearly defined, formulations using ethanol should be minimized and the risk–benefit assessment should be taken into account." Тобто доки ефект етанолу в фармацевтиці на новонароджених та дітей не буде достатньо вивчений, рекомендується мінімізувати рецептури з використанням етанолу та добре зважувати ризики ((. Тобто питання на Заході це тільки починають досліджувати. Стаття за 2014 рік, автори доктор медицини та доктор фармації

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Тако мало бути:

Код: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Until the effects of ethanol have been more clearly defined, formulations using ethanol should be minimized and the risk–benefit assessment should be taken into account.

Offline Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Почав читати закордонну літературу. Перша стаття - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Всю статтю не прочитав, але висновок наступний - "Until the effects of ethanol have been more clearly defined, formulations using ethanol should be minimized and the risk–benefit assessment should be taken into account." Тобто доки ефект етанолу в фармацевтиці на новонароджених та дітей не буде достатньо вивчений, рекомендується мінімізувати рецептури з використанням етанолу та добре зважувати ризики ((. Тобто питання на Заході це тільки починають досліджувати. Стаття за 2014 рік, автори доктор медицини та доктор фармації

Якщо на заході це досліджується,виділяються кошти на державному рівні,то в нас це буде ще ой як не скоро,бо немає за що лікувати реальних хворих

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Аби ж це найбільше зло, у нас кожен другий горілкою і оцтом дитині температуру збиває, а дитяча шкіра, як губка!
Для мене спиртові каплі точно не найбільше зло, навіть краще дам зі спиртом ніж до прикладу ін'єкція, яка добряче травмує психіку дитини

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Нормально відношусь, звичайно якщо в міру d30