Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 21949 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ivanna.

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Перевела трохи грошей. Нехай Бог дасть вам сили пройти через це випробування.

Сказали спасибо: polya

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дуже дякую вам!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Вітаю всіх з днем закоханих!Кохайте і будьте коханими!Бажаю всім любові!Любіть Бога і дякуйте Йому за все,любіть один одного,любіть ближніх своїх,даруйте ближнім часточку свого серця і своєї доброти!Божої ласки вам!Також вітаю з іменинами всіх,хто носить ім"я Валентин і Валентина!Вітаю вас!Цілую всіх!

Сказали спасибо: Ауроратен, Yulchyk

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дорогі друзі!Усіх вітаю зі світлим святом-Стрітенням Господнім!Бажаю вам душевного миру,світлих думок,добрих і милосердних вчинків,сильної віри в Бога,радості і щирої любові.Хай ваші серця будуть сповнені надії!Будьте всі дужі і здорові!Хай Божа любов і ласка вил"ється з небес на вас і ваші родини!

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline соломія-анастасія

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: соломія 5 р. анастасія 2 р.
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
І Вас зі святом

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Доброго вечора усім!Напишу кілька слів про свій стан.Почуваюсь,дякувати Богу,добре.По-маленьку збираюсь до лікарні,20 лютого призначена госпіталізація.Планується високодозова хімія,така як в мене була у другому курсі.Це 2 блоки трьохдобового капання трьох різних хіміопрепаратів в високих дозах плюс 21 л розчинів у другий катетр на 3 доби паралельно плюс таблетована хімія,потім спинно-мозгова пункція і ще третій блок хімії.Прошу про молитву,щоб пункція в понеділок показала хороший результат і хімія пройшла успішно без побічних дій.Боже допоможи!Здавала аналізи у вівторок.Аналізи досить хороші,але печінкові проби збільшені.Також робила УЗД органів черевної порожнини,то маю цілий букет.Печінка,на жаль,досить збільшена.Виставили мені і гепатит,і гепатоз,хронічний холецистит,є осад в жовчевому,і хронічний панкреатит,і хронічний пієлонефрит,і спленомегалію.Але я прошу в Бога зцілення ранами і кров"ю нашого Спасителя Ісуса Христа і довіряю Йому!Також робила ЕКГ серця,Слава Богу,в порівнянні з попередньою кардіограмою значно краще,кардіолог мене обрадувала в цьому плані.Прошу вас про спільну молитву за зцілення і успішність хіміотерапії.Також прошу вас,мої друзі,розповсюджувати інформацію про мене.На даний момент,я закупила хіміопрепаратів і супутніх препаратів тільки на перший блок(цей блок досить дороговартісний).Тому збір коштів триває і я прошу вас про матеріальну допомогу!За 10 днів на рахунок поступило:4823 грн.Дякую вам!Хай вам повернеться сторицею!Ще потрібно зібрати 25 тис. грн.Буду вдячна вам за будь-яку допомогу!Адже навіть пожертвувана вами гривня допоможе у зборі коштів.Всім вам дякую за підтримку,за молитву,за допомогу!Хай Бог вам посилає здоров"я і Свою благодать.Мир вам всім!
Реквізити приватбанку:4149 4978 3630 2804 Черних Т.В
Реквізити приватбанку в доларах:4149 4978 7066 2469 Черних Єлізавета Петрівна
Тел. матері 0975923795

Offline Лесенько

• Свідома Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • На все воля Божа!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
 :hi
Господь - твоє прибіжище, Всевишній - твій захист. (Псалом 90)
З Богом!!!
Перекинула трішки :flv

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам дуже! d120

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Доброго вечора всім друзям і просто хорошим,чуйним і добрим людям!Я вже в лікарні та,на жаль,хімію я так і не розпочала,відклали на тиждень по певних жіночих причинах,щоб не було кровотечі під час хімії,оскільки має вливатись багато рідини.Дякувати Богу,що не почали вводити хімію,бо так би прийшлось її перервати і прийшлось би купляти нові ліки.Так що Слава Тобі Наш Боже за Твоє Милосердя!Вчора здавала загальний аналіз крові і робили пункцію кісткового мозку і велика Слава Господу,аналізи в нормі!Також вчора поклали двоканальний підключичний катетр.Наразі капаю ліки для підтримки печінки,так як аналізи і УЗД були не зовсім добрі і для підтримки серця.Сьогодні здавала вже повторно в лікарні біохімію,на разі результатів не знаю.На завтра заплановано УЗД органів черевної порожнини і ЕКГ серця.Як завжди прошу вас не забувати про молитви за моє повне одужання і зцілення!Доня вже сьогодні питала коли я прийду додому,за місяць звикла,що я вдома і думала,що я туди і назад поїхала в лікарню та,на жаль,на трішки довше.Та ще й в лікарні карантин,дуже багато хворих,таке враження,що епідемія лейкозу,так як ГРЗ.Тому і не можна,щоб вона до мене приходила та й не потрібно,щоб вона це все бачила.Також прошу всіх небайдужих розповсюдити інформацію,допомогти зібрати кошти на лікування хто скільки може!Прошу вас!Буду вдячна за кожну пожертвувану вами гривню!Дякую вам за ваші чуйні серця!Особлива подяка тим,хто постійно мене підтримує і допомагає!Хай Господь благословляє вас всіх на добрі і милосердні діла і міцне здоров"я!Всіх обіймаю!
Реквізити Приватбанку:4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Почалась моя хімія.Прошу всіх про спільну молитву,щоб все пройшло добре!Щоб ліки були мені тільки на користь,а не на шкоду!Прошу всіх в цей Великий піст присвятити якнайбільше часу молитві,подяці Богу за все,що є у вас,молитві за хворіючих.Спільна щира молитва до Господа творить чудеса!Тому дуже прошу вас помолитись щиро за моє здоров"я і зцілення від недуги!Також прошу в цей піст присвятити час добру,проявити свою любов до Бога в молитвах і подяках,і в читанні Святого Письма,і до своїх ближніх,жертвуючи частину коштів,зекономлених чи то на їжі,чи то на якійсь речі,нужденним.Буду вдячна вам за кожну пожертвувану вами гривню!Прошу всіх долучитись до молитви за моє здоров"я і долучитись до збору коштів на лікування!Звіт по коштах додам пізніше.
Реквізити Приватбанку:4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу,мої дорогі!Вчора в 5 ранку мене,слава Богу,відключили від трьохдобового капання.Цього разу в першу ж добу почало тошнити і зник апетит,а на другу добу піднялась температура.На даний момент апетиту практично немає,навіть воду не можу попити,я ще сьогодні пів літри води навіть не випила,до такої степені ця хімія б"є по шлунку і підшлунковій.Майже постійна тошнота,колю уколи.Також на вечір піднімається температура до 37,5,турбує озноб,ноги і живіт гарячі,а чоло нормальне.Здавала аналізи на біохімію і загальний аналіз крові.Дякувати Богу,аналізи в нормі.На разі капають ліки для печінки,серця і дезінтоксикаційні.П"ю кулак пігулок різних,і сечогінні,і для підтримки серця,і для шлунку,і для кишечника.Тепер перейду і до приємних моментів.Була в гостях сьогодні донечка,подарувала підсніжники.Дуже за нею сумую і вона за мною.А ще сьогодні якась жінка,мабуть кур"єр принесла мені в палату дуже гарний букет тюльпанів,коли я спитала від кого,то вона сказала,що не знає.Ось такий приємний сюрприз!Я якраз була під капельницею.Дуже цікаво від кого,але я дуже вдячна за цей подарунок,мені дуже приємно і несподівано!Також,дякую Господу,за те,що допоміг мені витримати це капання і за те,що аналізи в нормі.І дякую вам,мої найдорожчі,за ваші молитви і за вашу підтримку.Це дуже важливо для мене!Також дякую усім,хто мене підтримує матеріально.Хай вам усім повернеться сторицею!Хай вас усіх рясно благословить Господь!Всім дякую і прошу й надалі молитовної підтримки,ну і звичайно,матеріальної,ще залишилось трішки зібрати на 2 блок і на 3 блок,приблизно 15 тис. грн.На рахунок поступило за 2 тижні 8415 грн.Дякую всім за допомогу!Всіх обіймаю!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім хорошого світлого весняного дня!Дорогі жіночки,красуні!Я щиро вітаю вас з цим святом!Бажаю,щоб у вашій душі завжди було тепло і затишно,щоб у ваших серцях буяла любов,щоб з ваших вуст виходили тільки добродушні і приємні слова,а думки були позитивними і радісними!Хай у вашому житті завжди пахне весною,а сонечко ясне хай освічує  ваш шлях!Божого вам благословення!
Також хочу повідомити приємну радість і для мене,на один день,тобто на сьогодні,в честь свята мене відпустили додому ,аналізи позволили,дякувати Богу!Але завтра я вже повинна зранку бути в лікарні,назначено різні аналізи,бо йде підготовка до другого блоку хімії.Тому прошу всіх помолитись за моє одужання!І також дуже прошу приєднатись до збору коштів,бо ,на жаль,збір призупинився і поступлень майже немає.Тому прошу вас в цей час посту зробити добру справу і допомогти мені,а вам обов"язково це зарахується і обов"язково повернеться якоюсь радістю в житті.Тому любіть один одного,даруйте один одному тепло і не забувайте,що є люди,які потребують саме вашої участі,вашої допомоги!Дякую вам!

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline Ауроратен

• Своя Мамка
  • Репутація: +315/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Танюша, і Вас зі святом! Сонячного настрою і Божого благословення!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую вам,Людочка!І вам Божого благословення!

Подумала і додала ще: 09 Березень 2017, 11:10:42
Хочу висловити подяку форумчанці Mariyka за пакунок подарунків на 8 березня для моєї Полінки і також за допомогу у вигляді різних медичних дрібниць:рукавиці,бинти,вата,шприци,бахіли,скарифікатори,спиртові серветки і т.д.Дуже дякую вам!Хай Бог оберігає вас!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline соломія-анастасія

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: соломія 5 р. анастасія 2 р.
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
Швидкого одужання ,трішки перевела.