Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 22723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Слава Ісусу Христу!Всім привіт!Пробачте за довге мовчання,нещодавно повернулась з Бельгії м.Брюссель,де проходила обстеження в Університетській клініці святого Луки.Дякую Богу,що допоміг мені і отримати квитки на літак,і щасливо добратись,і саме головне,що Господь мене потішив аналізами.Отже,трішки розповім як і що саме я проходила в клініці.Хочу подякувати авіакомпанії МАУ за програму"Під крилом" і за те,що надали мені безкоштовні квитки туди і назад,а собливо тій людині,яка сидить по той бік екрану Для того щоб побачити посилання: Register or Login],адже в мене була зустріч з лікарем  запланована на 11 січня,а квитки не приходили і саме ця людина допомогла мені отримати квитки поза чергою ,плюс були якісь технічні проблеми і моя анкета не доходила до них.На гарячій лінії мені не могли допомогти і ,слава Богу,що ця людина по той бік екрану мені допомогла у вирішенні цього питання.Також дякую чудовій жінці,яка супроводжувала мене в цій подорожі і перекладала мені все з французької на українську.Дякую своїй лікарці з Івано-Франківського гематологічного відділення,яка весь час переживала за мене і щодня питалась як у мене справи.Дякую всім моїм друзям,які за мене молились з вірою.Дякую всім людям,які мені допомогли матеріально.За обстеження я оплатила 900 євро плюс за проживання 256 євро.Та довелось робити додаткові обстеження,які не були передбачені в рахунку(робили додатково рентген грудної клітки,кардіограму і УЗД серця,скан голови і спинно-мозгову пункцію з введенням хімії,на спинно-мозгову пукнцію довелось оформлятись в денний стаціонар на один день госпіталізації).Слава Богу,тут діє така система,що додаткові рахунки приходять приблизно через 3-4 тижні після обстеження,тобто мені сказали,що те,що я повинна оплатити за решту незапланованих обстежень прийде мені на електронну пошту.Яка точна сума буде, ще не знаю.Також лікар сказав,що додатково повторно потрібно зробити спинно-мозгову пункцію з введенням хімії через місяць,тобто наступне обстеження він назначив мені на 12 лютого і за це обстеження я вже отримала рахунок в 350 євро.Цей рахунок я маю оплатити приблизно до кінця січня.Отже,всі обстеження показали хороший результат,аналізи крові,аналізи кісткового мозку і аналіз спинно-мозгової рідини хороші,скан голови,УЗД і рентген теж в нормі.За це вся Слава Богу!Також ще через 2 тижні лікар має вислати мені на електронну пошту результат генетичного досліду кісткового мозку.Ну і 12 лютого ще раз повторно перевірити спинно-мозгову рідину,щоб він міг дати конкретні заключення.На разі,він рекомендує продовжувати таблетовану хімію(тут я хочу подякувати Танюші Малярук за хімію в таблетках,дякую Танюша!)Фото обстежень і рахунок з клініки виставляю нижче.Буду вдячна кожному за щиру молитву  і за матеріальну допомогу.
На картковий рахунок з 03.01.18 р.по 22.01.18 р. поступило- 5 377 грн.
Дякую всім небайдужим людям,що не забуваєте про мене!Я дякую Богу за вашу добрість і людяність!Дякую Богу за сили,за віру,за Його досконалу Любов!Я бажаю,щоб саме така Любов була у кожному серці!
Також буду вдячна за репост і поширення інформації,за кожну перераховану гривню!
І ,звичайно,щира молитва з вірою до Господа!

Реквізити для допомоги Приватбанку: гривня 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.
Тел. мами 0975923795 Черних Є.П.
Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Руся

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Дуже гарні новини. Таня, нехай Вам Господь допомагає у цій важкій бородьбі. Вірю, що з Божою поміччю усе буде добре  :)
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Сказали спасибо: polya, Руся

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую.Галя!

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Таня!!!!! :flv d9
Щиро вітаємо Вас із Днем Ангела! :love2
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя жіночого, кохання, любові,сили і витримки!!!!
Щоб Ваш Ангел Охоронець був завжди поруч і ніколи не випускав Вас із своїх обіймів ! :flylady :flylady :flylady  :flylady :flylady :flylady :flylady
Нехай сьогодні, в цей прекрасний світлий день, Він вимолить у Отця для Вас ласки зцілення!!! d120
Нехай береже Вас Бог і Ваші молитви будуть почуті і здійснять всі мріі і бажання !!!!
 :flylady :flylady :flylady :flylady :flylady :flylady :flylady :flylady :flylady
 [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Сказали спасибо: Мафросія

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Хочу передати Вам маленький подаруночок в руки..

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наталю!Щиро дякую вам за привітання і побажання! d120Мені дуже приємно!Буду рада з вами зустрітись!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всiм привiт!Слава нашому Господу!На цих вихiдних я повернулась з Брюсселя ,де проходила повторне обстеження спинного мозку.Господь вкотре мене потiшив!Я дуже вдячна Богу,що i на цей раз аналiзи в нормi.Цього разу я здавала загальний аналiз кровi i бiохiмiчний аналiз ,а також брали лiквор(спинно-мозгова рiдина) на аналiз i вводили хiмiю в спинний мозок.Слава Всевишньому,лiквор чистий.Аналiз кровi показав тромбоцити трохи нижче норми i досить пiдвищенi печiнковi показники АЛТ та АСТ,тому треба трохи збiльшити дозу гепатопротектору.Також лiкар порекомендував збiльшити дозу одного з хiмioпрепаратiв,а саме Меркаптопурин i щотижня здавати аналiзи кровi,щоб контролювати показники i в разi чого корегувати дозування таблеток.Також сказав,що треба продовжувати робити спинно-мозгову пункцiю раз в 2 мiсяцi з введенням двох хiмiопрепаратiв,а також пункцiю кicткового мозку раз в 3 місяці.Сказав,що цi всi процедури плюс вживання таблеток потрiбно робити на протязi пiвтора року.На даний момент ,ця хiмiя впливає на мiй шлунок.Це тошнота,печiя i ще кiлька не дуже прриємних моментiв,але це все дрiбницi.Я дуже дякую Богу за те,що Вiн Дав менi можливiсть поїхати на обстеження,що дав менi людей,якi небайдужi ,якi допомагають менi матерiально,якi щиро моляться за мене,якi мене всiляко пiдтримують.Я вам всiм безмежно вдячна!Я дякую Богу за все i за всiх вас!Хай ваше добро кожному з вас повернеться сторицею!Божих вам благословiнь!
Наступне обстеження лiкар призначив на 12 квiтня.В це обстеження включено спинно-мозгову пункцiю з введенням двох хiмiопрепаратiв та пункцiю кiсткового мозку,а також аналiзи кровi.На разi ще чекаю рахунок за це обстеження(написали,що не раніше березня зможуть вислати рахунок).Ще,Слава Богу, вдосталь часу,щоб оплатити цей рахунок.Звичайно,це буде бiльше як 350 євро цього разу,але надiюсь,що менше,як попереднього разу.Цього разу за обстеження та проживання оплатила разом 590 євро(приблизно 20 000 грн.).Харчування ,звичайно, тут дуже дороговартiсне,але там люди заробляють вiдповiднi грошi.До прикладу,за 4 булочки в дорогу,я оплатила на нашi грошi 100 грн,а в нас я б заплатила максимум 20 грн.
Я хочу ще раз подякувати Богу за хорошi аналiзи i за вас,за вашу допомогу,бо без вас я б не мала можливостi пройти обстеження,а тут мене уже направляли на високодозову хiмiю.Я вдячна Господу,що Вiн помилував мене i Його Святе Iм'я прославилось в цих аналiзах.Слава i хвала Богу Всемогутньому!Для Бога нема нiчого неможливого,головне  вiрити та довiряти Всевишньому!Бажаю кожному з нас довiряти Богу у всьому i з вдячнiстю проживати кожен день!
На карту з 22.01.18 по 20.02.18 р. поступило 6004 грн.А також дякую за допомогу  форумчанці Наталi(ната25)-50 євро та Ромочцi Вiтовськiй-100 євро.А також дякую МАУ за безкоштовні квитки в обидві сторони.
Звичайно,я й надалi потребую ваших молитв та вашої матеріальної допомоги,адже тільки на гепатопротектор в місяць йде 5000 грн.,а моя пенсія по інвалідності всього 1500 грн.Отже я дякую Богу за те,що мені посилає хороших людей,вас всіх,що допомагаєте мені.
Щиро вам дякую,що не залишили мене один на один з проблемами.

Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Танюша читаю твої новини і радію за тебе і молюся Богові щоб він послав тобі здоровя!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Леся, дуже дякую! d120

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Слава Ісусу Христу!Трішки напишу про себе і про свій стан здоров"я.Дякую всім, хто цікавиться,хто хвилюється за мене і підтримує мене на моєму шляху до одужання.На даний момент, я вже трохи більше тижня кашляю,набралась від донечки.Але,слава Господу,що без гарячки і це дуже тішить.Та кашель дуже надокучливий.Моя лікарка на кілька днів відмінила мені хімію,бо спочатку так сильно кашляла без перестанку і мала навіть рвоту,правда не знаю чи від самого кашлю ,чи від сиропу від кашлю.На разі ще кашляю,але вже з відходженням мокроти і значно менше.Сьогодні здавала аналізи крові:загальний,біохімічний і коагулограму.Відсутність хімії дала свої результати:гемоглобін і лейкоцити піднялись до норми і печінкові зменшились ще не до норми,але вже краще.Правда деякі показники вказують на вірус в організмі.Але загалом,слава Всевишньому,аналізи нормальні.Тому я сьогодні продовжила пити таблетовану хімію,бо в принципі треба старатись не пропускати її.Хоча мене тошнить від вигляду будь-якої таблетки,щодня приходиться ковтати по 15 таблеток.Також рахунку з Бельгійської клініки я ще не отримала,на жаль.Ще тиждень чекатиму,як не пришлють,то прийдеться дзвонити в клініку,щоб встигнути зібрати кошти на обстеження і отримати квитки від МАУ на літак згідно проплаченого рахунку за лікування.
Хочу щиро подякувати всім хто мені допомагає у зборі коштів на лікування і обстеження.Я дякую кожному небайдужому серцю,що не обминає мої пости і прохання стороною.Я вдячна Богу за кожного з вас!Я вдячна Богу за кожного,хто молиться за мене.Я дуже рада,що  ви у мене є!
На картковий рахунок за період 20.02.18-05.03.18 поступило 5329 грн.
Також хочу подякувати форумчанці Марійці за шприци,голочки і вату(це дуже доречно,адже щотижня здаю аналізи).
Також сьогодні був випадок,який мене реально розчулив до сліз.Я на базарі купляла фрукти і,заплативши за них,продавець,яка продавала їх, витягла гроші і сказала"Це вам на лікування!"Я не знаю,як цю жінку звати,але я ще раз їй дякую  за допомогу у розмірі 500 грн.
Хай кожного з вас за  ваше добро і чуйність Господь благословить в стократ!
Я буду вдячна за розповсюдження інформації,за репости і за будь-яку матеріальну допомогу!Також з радістю прийму допомогу  ліками чи оплатою рахунку в клініку напряму(можливо якийсь заможний чиновник чи просто заможна людина прочитає мій допис і забажає мені допомогти).Ну і ,звичайно,молитва-найцінніші ліки!
Кожного з вас обіймаю думками!

Сказали спасибо: Руся, ната25

Offline Ivanna.

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Бажаю Вам сили та терпіння пройти цей тернистий шлях.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Христос Воскрес!Воістину Воскрес!Дорогі друзі,знайомі і просто небайдужі люди,всіх щиро вітаю зі світлим ,найпрекраснішим святом Воскресіння Христового!Хочу побажати кожному з вас миру Божого і радості в Ісусі Христі,міцної непохитної віри в спасіння і викуплення кожного з нас від гріха ,від всякої духовної і фізичної немочі.Хочу побажати,щоб ми щодня з вдячністю дивились на Господа,були вірними Йому і достойно показували своїм життям,що жертва Христа не марна!Дякую Тобі,Господи,за спасіння,дякую за кожну пролиту краплю Твоєї крові!Бажаю всім,щоб у ваших серцях зростала велика божественна любов!Дорогий Боже,дякую Тобі,що Ти так сильно нас всіх любиш,що Віддав за нас Свого Єдинородного Сина,а нашого Спасителя і Викупителя Ісуса Христа!
Трішки розкажу про стан справ моїх.Цілий березень в мене був як у тумані,тому й не писала.На початку березня захворіла моя донечка,почала кашляти,за нею я почала кашляти.Так ми кашляли 2 тижні,я з нею ходила по лікарях,бо кашель не проходив,ніякі ліки не допомагали.Ми перепробували масу різних сиропів від кашлю,пропили антибіотики та нічого не допомагало.В середині березня здала дитині аналіз на кашлюк і в доці показав позитивний результат,поїхали в інфекційну лікарню і там нам підтвердили діагноз Кашлюк і призначили лікування.Звичайно поки нам поставили цей діагноз,то ми більше тижня щодня по різних лікарях ходили.Тільки почали лікувати кашлюк,як дитина захворіла на грип,ну і звичайно від неї набралась і я.Гарячка в мене трималась 5 днів 39,3,на 3-4 години спадала від ліків ,а потім знов піднімалась,також була в мене страшенна кропив"янка,напевно організм так зреагував на якісь ліки,все тіло свербіло і було в пухирях червоних.На цей час хімію відмінили.Також після 5 днів гарячки,дуже були впали аналізи,лейкоцити були 1,8 при  нормі від 4.Дуже тяжко я перенесла цей грип,дитина,Слава Богу,легше.На даний момент,вже,дякувати Богу,лейкоцити внормувались,але ще присутні нежить і кашель.Також сьогодні вночі в мене знов була кропив"янка по всьому тілу,я вже,чесно кажучи,не розумію від чого це може бути.Проснулась сьогодні вночі від того,що в мене все тіло неймовірно свербіло,все тіло було червонезне і знов пухирі.Рятують уколи від алергії,але як і де причину цієї алергії шукати не знаю.Також у вівторок я вже лечу до Бельгії на обстеження і на хімію.Хочу щиро подякувати усім хто долучився до збору коштів на це обстеження,на разі рахунок як і попередній 350 євро.Дуже дякую всім ,хто мені допомагає!
На картковий рахунок за період 06.03.18-08.04.18 р. поступило 10675 грн.Всім постійним благодійникам дякую від душі,що ви мені допомагаєте коштами на лікування.Я всім вам бажаю ,щоб ваше добро повернулось до вас в стократ.
Також хочу подякувати за допомогу Ярослав Груб"як(200 дол.),Надійка Малик(500 грн.),форумчанка  мамка.інфо соломія-анастасія(20 дол. і смаколики для донечки) і Танюшка Чорнюк за те,що прийшла в гості,мені було дуже приємно і за допомогу (1000 грн.) і подаруночок для моєї дитини і моїй дорогій Марії,яка завжди зі мною на зв"язку і мене підтримує духовно,морально і матеріально.Дякую Господу за кожного з вас!Ще раз вітаю усіх з святом! Всім бажаю Божого благословення!Я вас всіх дуже люблю і ціную!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава нашому Господу!Привіт всім!Я вже повернулась з Бельгії.Дякую Богу за щасливу поїздку і за всіх вас,хто допоміг мені оплатити це обстеження.Аналізи крові в нормі,тільки печінкові підвищені тому треба трохи збільшити дозу гепатопротектора(я п"ю препарат Гепа мерц).Якщо стандартно,то в мене йде приблизно 3 пачки на місяць(це 4500 грн.),а зараз треба пити по 6 пакетів в день,тобто такої упаковки(ціна одної 1600 грн.) стає на 5 днів.Від підвищених печінкових відчуваю тошноту.Ну звичайно це все від таблеток,від хімії.Також мені робили люмбальну(спинно-мозгову)пункцію з введенням хімії.Ліквор(церебральна рідина) теж,Слава Всевишньому,в нормі.Цього разу не робили пункцію кісткового мозку з грудної клітки,по-перше ця процедура не була оплачена.але лікар мене заспокоїв,що в принципі цей раз я можу і пропустити.Але наступна зустріч,яка запланована на 12 червня,вже 100 процентів треба буде робити і спинно-мозгову пункцію і пункцію кісткового мозку.Новий рахунок думаю буде в травні.Тільки тепер у їхній кабінет по роботі з іноземцями прийшли накладні за січень і за лютий за мої обстеження,тому я ще чекаю,що мені мають прислати накладну ,де буде зведено всі ці рахунки;по їх підрахунках,так як мені розказували там,я їм винна трохи грошей,бо в січні я проходила багато обстежень,винна приблизно 150 євро.На разі в мене є тільки 2 накладні,чекаю на 3 і вже в наступному пості виставлю фото цих накладних.Тому я буду щиро вдячна кожному за допомогу на ліки і на погашення боргу.Чесно,от думаю,що б я і люди з тяжкими діагнозами б робили,якби не прості люди,звичайні громадяни не допомагали нам.У нас ніхто нічим не забезпечує хворих,від дорослих хворих фонди відхрещуються,а держава взагалі забила на нас.Як я при пенсії по інвалідності в 1500 грн. повинна забезпечити себе здоровим харчуванням і необхідними ліками,не говорячи вже про решту побутових проблем.Не можу зрозуміти,чому наші  соціально не захищені люди в державі  повинні просити в  інших людей,по фейсбуках і т.д. ,а не отримувати від держави повноцінне забезпечення ліками.Я  коли знайомлюсь в Бельгії з місцевими в лікарні,вони не розуміють і не можуть повірити,що я сама(тобто люди спільно) оплачують рахунки в лікарні,а не моя держава чи благодійні фонди,для них це  дивно  і дико.
Але я дякую Богу,що Він посилає в моє життя добрих і небайдужих людей,я дякую Богу,що в кожній тяжкій хвилині мого життя Він забезпечує всім необхідним.Буду всім вдячна за будь -яку допомогу!
На картковий рахунок за період з 09.04.18р по 21.04.18 р. поступило 1565 грн.Дякую вам,добрі люди!Хай Бог вам всім поверне сторицею і благословить вас і ваших рідних!Дякую всім за підтримку!

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 10р, Остапчик 6р., Софійка 3р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
рада за Вас, хай Всевишній і надалі вам допомагає, в понеділок трохи перекину коштів :flv

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Щиро дякую вам!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Всім привіт!Напишу трішки новин про себе.На разі ще не прийшов ні новий рахунок з Бельгії,ні накладна за обстеження.Спочатку прислали мені рахунок на 400 євро,а потім написали,що це невірний рахунок,щоб його не оплачувати,бо вони не підрахували мій борг перед клінікою і не внесли в рахунок стернальну пункцію кісткового мозку.Написали ,що порахують на початку травня,тому ще очікую.Надіюсь,що до 10 травня прийде,я їм знов про себе нагадала.На рахунок здоров"я:в середу їздила в нашу обласну лікарню на консультацію і огляд невропатолога.В мене того тижня пропала чутливість на кінчику язика,не відчувала ні сіль,ні цукор.Я навіть не могла подумати,що це може доставляти людині такий великий дискомфорт.Їжа вся без смаку,таке враження було,що замість солі і цукру я їм пісок,просто скреготить на зубах.Лікарі відразу почали виключати пухлину в головному мозку і інсульт.Невропатолог мене ретельно обстежив і на рахунок самого страшного заспокоїв.Сказав,що швидше за все,це така побічна дія хімічного препарату,який я приймаю-цитостатик і саме від них може бути таке оніміння кінцівок(це язик,кінцівки на руках і ногах)-називається полінейропатія.Призначив мені лікування.Але,я хочу засвідчити про Божу Любов і Милосердя.Я знов подумала,що знов нові кошти,бо препарати недешеві,звідки брати ті гроші і на наступний день я просто плакала від щастя,коли зранку я встала і просто пішла на кухню до сільнички і вкотре взяла сіль на кінчик язика,щоб перевірити чи не повернулись відчуття і я відчула сіль.Слава Богу,Слава Богу за все!Також взяла і цукор на кінчик язика,його ще не відчуваю,але я вже щаслива від того,що я відчуваю сіль,бо насправді їсти прісну їжу було не в задоволення.Надіюсь і вірю,що Бог мені допоможе і відновиться ще й смак цукру.Та й не треба купляти ліки і зайве пити, і нагружати свій організм,і думати де взяти гроші ще й на ті препарати.Я дякую Богу за все!І дякую за вас всіх,хто молиться за мене!Також дуже-дуже дякую всім,хто допоміг мені матеріально на ліки- гепатопротектор(Гепа мерц).Насправді ці кошти поступили буквально за 3 дні,а далі збір  практично став.Але я надіюсь,надіюсь на Бога,що я встигну до 12 червня зібрати необхідну суму на обстеження в Бельгії,і надіюсь,що той рахунок,який мені пришле лікарня не буде дуже великий.
Всім-всім щиро вдячна!Бажаю всім Божого миру в серці,це дуже важливо,колись я навіть не задумувалась над тим,як важливо ходити в Господньому мирі і радості,і довіряти Йому!Бажаю всім в кого є на даний момент якісь труднощі в житті прийти до Бога,покаятись і повністю довіритись Йому,в Його Святі Руки.Всіх обіймаю!І дякую всім за небайдужість і допомогу!
На картковий рахунок за період 21.04.18-04.05.18 поступило 4518 грн. І дякую своїй одногрупниці Тані Хрип"юк-Сав"юк за допомогу в 50 євро.

Також додаю фотографію довідки з Бельгії з лікарні  і перекладену, і завірену нотаріально,про те,що я дійсно проходжу лікування і обстеження в Бельгії,і потрібно проходити загалом на протязі двох років.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Слава нашому Господу!Сьогодні я звертаюсь до усіх з проханням!Зранку прийшов лист з клініки Сент Люк,Бельгія ,де я проходжу обстеження і лікування.Він мене не потішив,а навпаки я розстроєна,бо я думала,що винна максимум 150 євро,а мені написали рахунок аж на 823 євро.Чесно,я просто в шоці.Більше того ,написали,що я маю сплатити цей рахунок  року не пізніше 14 червня 2018 року.Але тут,але...12 червня 2018 р.  в мене заплановане з лікарем наступне обстеження,а новий рахунок на це число не вислали,бо я не оплатила борг і поки я його не оплачу,новий рахунок не пришлють.Тут виходить таке замкнуте коло.Чесно кажучи, я не знаю як бути далі і чи вийде мені поїхати в Бельгію тепер при таких умовах,бо на даний час в мене немає таких надходжень,щоб я могла відразу погасити борг і оплатити наступне обстеження.Я зараз до всіх вас,дорогі друзі,звертаюсь за допомогою,хто скільки може допомогти мені сплатити цей борг і щоб я змогла поїхати на наступне обстеження.Я всіх вас прошу про поширення інформації серед знайомих і друзів і про будь-яку посильну допомогу.Всього 400 людей по 50 грн. і борг буде погашено.Я бачила,що люди збирають такі і навіть в сотні раз більші суми буквально за день.Я вірю,що ви мені допоможете,адже ви стільки разів мене виручали. Також я хочу щиро подякувати Танюші Малярук за ліки-таблетловану хімію Меркаптопурин.Я дякую Богу,що на разі Таня мене забезпечує цими ліками уже більше як  пів року і що мені ще на ці ліки не потрібно збирати кошти.За період 04.05-15.05 поступило 20 доларів від Тані Зварич і 5000 грн.від готельно-відпочинкового комплексу"Шовкова косиця".Також на картковий рахунок поступило 2379 грн.Отже з цими коштами ,що на даний момент мені поступили ще потрібно 18 тис. грн. суто для погашення боргу.Я вас дуже прошу про допомогу!Адже для мене наступне обстеження дуже важливе і мені ще потрібно буде встигнути зібрати кошти на це  наступне обстеження і замовити квитки на літак після оплати наступного обстеження.З надією на Господа я звертаюсь до усіх небайдужих людей  допомогти оплатити рахунок,бо до наступного обстеження залишилось всього 3 тижні!

Сказали спасибо: ната25