Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 20501 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Всім привіт!Слава нашому Богу!Величезне дякую всім вам,дорогі друзі,за ваше чуйне серце і вашу небайдужість!Дякую всім ,хто допоміг мені закрити борг перед клінікою.Цей борг  вже оплатила.Також я отримала рахунок на наступне обстеження на суму 400 євро, правда знов не включили в цей рахунок обстеження кісткового мозку,але я вже просити не буду,в разі чого знов виставлять в борг,дякувати Богу ті борги вони рахують до пів року.Я щиро вдячна за вашу допомогу.Трішки відзвітую:на картковий рахунок з 15.05.18 по 22.05.18 поступило 19363 грн., готівкою 20 євро від однокласниці Олі Гордиці,500 грн. від вчительки з 10 школи і 1000 грн.від моєї першої вчительки Тетяни Петрівни,і 400 грн.від добрих людей.Отже,завдяки вам,я повністю покрила борг.Тепер до збору потрібно якнайшвидше зібрати суму в 400 євро на обстеження і 200 євро на проживання,в гривнях це сума 18600 грн.На разі з цієї суми вже є 3883 грн.До збору залишилось ще 14 717 грн.Чому потрібно якнайшвидше,бо щоб отримати безкоштовні квитки від Мау потрібно їм надсилати чек про оплату лікування і запрошення з лікарні на призначену дату,а запрошення від лікарні відправлять тільки після оплати обстеження.Плюс квитки треба замовляти мінімум за три дні до вильоту.Отже, максимум до перших чисел червня потрібно оплатити новий рахунок.Так що я й надалі сподіваюсь,що з Божою допомогою нам вдасться це зробити,оплатити наступне обстеження.Буду всім вдячна за будь-яку допомогу і моральну,і матеріальну,і розповсюдженням інформації.Я дякую кожному за щиру молитву і за підтримку.Хай Господь кожного з вас благословить Своєю любов'ю ! Реквізити для допомоги:картка ПриватБанк 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Перекинула трошки грошей, одужуйте!
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Сказали спасибо: polya

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
 Слава Ісусу Христу! Привіт всім!Вибачте,що так довго не писала.Минулих вихідних перехворіла ротавірусною інфекцією.Два дні з ліжка не вставала,почувалась жахливо.А після ротавірусної інфекції захворіла на отит,дуже боліло вухо,напевно вперше в житті,біль неприємний,який не дає спати навіть.Разом з вухом був фарингіт,мала сильний набряк в горлі,не могла ковтати.Перепробувала все:і полоскання різними травами,і пшикалки в горло,і різні пастилки і таблетки для смоктання від горла.Нічого не допомагало,прийшлось звернутись до Лора і вона призначила уколи гормону на вену,але так як нема куди колоти,бо вени попалила хімія,то прийшлось колоти внутрім"язево.Дякувати Богу,після уколу набряк зійшов.Аналізи теж внормувались,тільки печінкові збільшені.На даний момент почуваюсь краще,тільки присутня періодична тошнота від таблетованої хімії.
А тепер перейду до подяки.Мегавеличезне всім дякую за допомогу і за можливість оплатити обстеження в Бельгії!Дякую всім,хто не пройшов мимо і не залишився байдужим!Я вже отримала запрошення з клініки і оформила безкоштовні квитки від МАУ.Дякую Богу за кожного з вас,за ваші добрі  і чуйні серця!Хай ваше добро вам всім повернеться стократно!Я щиро вдячна за ваші молитви,за ваші телефонні дзвінки і повідомлення,за всіляку підтримку і добре слово.Молитва-це могутня сила!Дякую всім,хто згадує мене у своїх молитвах!Дуже-дуже дякую Господу і всім вам!Бажаю вам Божого благословення!
На картковий рахунок за період 23.05.18р.-07.06.18р. поступило 5050 грн. Дякую небайдужим людям за 100 дол. і  співробітникам ДСНС(де я працювала 4 роки тому назад) за допомогу у сумі 2050 грн.Дякую всім за допомогу!Бажаю всім міцного здоров"я!

Реквізити для допомоги Приватбанку: гривня 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.
Тел. мами 0975923795 Черних Є.П.
Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Слава нашому Господу!Я вже повернулась з Бельгії, де проходила планове обстеження кісткового мозку і спинно-мозгової рідини.Дякувати Господу,аналізи в нормі!Я вдячна Богу,що Він мене потішив результатами аналізів.В цьому пості хочу засвідчити  про безмежну Божу Любов!Перед вильотом моя донечка захворіла на герпетичну ангіну,була висока гарячка,їсти не могла через висипку в роті,а так як цього разу я літала з мамою,то я страшенно переживала як я маю залишати дитину(адже вона завжди зі мною і з мамою,а тут ми летимо вдвох).Я дуже просила Бога,щоб Він згасив їй гарячку,щоб я могла спокійно летіти на обстеження і не хвилюватись,і за день до мого вильоту в доні температура повністю внормувалась,їсти вона ще не могла,але головне,що її не виснажувала висока температура.Я щиро дякую нашому Господу за все!А ще один випадок вже про мене і про моє обстеження.Так як кістковий мозок я провіряла ще в січні,пів року тому назад,то я  хвилювалась як цього разу все пройде,адже знаю як це боляче,коли пробивають кістку грудної клітки тією грубою голкою і як болить ,коли тягнуть кістковий мозок шприцом,насправді це дуже неприємні відчуття,так якби з твоїх кісток витягують щось довге і ніяк не можуть витягнути,словами важко описати.Коли прийшов лікар і почав пробивати кістку і тягти кістковий мозок,він сказав,ну ви вже знаєте зараз буде трохи боляче,і почав тягти кістковий мозок,а мене не болить,я питаюсь чи це нормально,він каже ,що в принципі можливо й таке.І коли я мамі це розказала,що я просила Господа,щоб мене не боліло,вона каже,я теж про це просила,тобто ми вдвох молились про одне й те саме,тільки я в палаті,а вона в коридорі,не зговорюючись про це попередньо.Вся Слава Господу!Слава Господу за те,що Він потішив наші серця і вислухав наші молитви!Насправді дуже важливо довіряти Богу все,все своє життя і вірити Йому!Я бажаю кожному,особливо тим,хто опинився в тяжких життєвих ситуаціях довіритись Йому,Йому Єдиному,нашому Богу і те,що нам не під силу змінити,довірити в Його Святі Руки,бо для Господа немає нічого неможливого!Він любить кожного з нас!
Також я щиро дякую вам всі мої друзі,благодійники і просто небайдужі люди за ваші молитви,за вашу щоденну підтримку і за допомогу!Дякую,що допомогли мені оплатити ці обстеження!Наступне обстеження і пункцію спинного мозку з введенням хімії призначили на 14 серпня.Так що на разі я продовжую таблетовану хімію і продовжую приймати гепатопротектори,бо печінкові весь час тримаються вище норми.Так що наступний етап -це закупка гепатопротектора Гепа мерц,бо вже допиваю те,що в мене ще залишилось з попередньої закупки.Я щиро дякую всім вам за постійну допомогу!Я бажаю всім вам і вашим діткам,і вашим рідним міцного здоров"я і Божого благословення!Хай ваше добро і ваше милосердя повернеться до кожного в стократ!
На картковий рахунок за період з 08.06.18 по 23.06.18 поступило 3431 грн. Дякую всім щиро за вашу допомогу!
Бажаю всім мирного неба над головою,Любові і Божих благословінь!

Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 9р, Остапчик 6р., Софійка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Дуже гарно сказано. Дійсно в важких ситуаціях завжди потрібно покладатися на нашого Творця і він завжди нам допоможе!!! Щиро рада за Вас :flv :flv

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Дорогі друзі пробачте за довге мовчання,але хотілось і вам дати відпочити,і самій відпочити, і не думати про лікарні,обстеження,ліки і гроші.Трішки відпочила,час швидко біжить,вроді недавно їздила на обстеження і хімію,а ось вже й знов пора їхати.Через тиждень я маю вилітати з Божою допомогою до Брюсселя.Дякуючи вам,мої дорогі добрі люди,я вже оплатила чергове обстеження і спинно-мозгову пункцію.Рахунок залишився той самий,що і попереднього разу - 400 євро.Щиро дякую всім вам,що незважаючи на те,що я не розміщувала пост з проханням,ви про мене не забули і допомогли оплатити обстеження.Дякую Богу за всіх вас!Також я вже оформила безкоштовні квитки від МАУ і отримала запрошення від клініки Сент Люк на 14 серпня,і оформила страхівку,так як попередня закінчилась.На разі,залишається ще дозбирати кошти на оплату проживання 160 євро-це за 4 ночі.Також знову потрібно купити гепатопротектор Гепа мерц,який я п"ю на постійній основі.Багато хто зустрічає і питає мене чи я вже закінчила лікування.Лікування моє триває,я щодня п"ю таблетовану хімію і попри хімію змушена пити ряд різних ліків для підтримання органів.Таблетована хімія по протоколу має тривати 2 роки щодня,без перерв,так само і ці обстеження,  і спинно-мозгова пункція з введенням хімії в головний мозок має тривати на протязі двох років кожні 2 місяці.На підтримуючій хімії я уже 10 місяців.Дякую Танюшці Малярук,яка всі ці 10 місяців забезпечує мене цією таблетованою хімію(а це три банки в місяць,ціна банки мінімум 50 дол.,точної ціни я навіть не знаю і боюсь подумати,де б я брала кошти ще й  на цю хімію).Насправді важко щоразу просити на лікування і дуже прикро ,що людей з такими діагнозами не забезпечує держава необхідними ліками,а ще важче,що дорослих людей не підтримують фонди.Хоча ми теж хочемо жити,у нас є діти,ми хочемо їх виховувати і дарувати свою любов,і бачити їх радісними і щасливими.Тому я прошу не тільки для себе,але як ви бачите прохання про допомогу для дорослого,то не проходьте повз,якщо маєте хоча б найменшу можливість допомогти-допоможіть(багато хто думає-вже нажились дорослі,так є,на жаль,але насправді ви  допоможете якійсь дитині бачити свою маму чи тата здоровим і бути поряд з ними).А ще я хочу сказати,що добро не може бути вибірковим,якщо людина відома,то їй варто допомогти і ще засвітити своє ім"я,що я такий хороший(я про деяких волонтерів),а як дитина з Косова чи Калуша і в неї батьки прості роботяги,чи Таня з Позитрону,а Вася з Пасічної-пересічні громадяни,то їм не варто допомагати(я просто розказую ситуації з якими стикаються прості люди,не знамениті,не журналісти і ще там чимось відомі).Такі волонтери навіть не відповідають на твої повідомлення,ось така печальна ситуація.А багато людей в розпачі,бо ніхто  з волонтерів не хоче їм допомагати,в них немає багатих друзів і знайомих,щоб розповісти про них і допомогти великими сумами,і волонтери їм навіть не відповідають на прохання.Сьогодні помимо себе і того,що мені потрібні кошти на ліки і обстеження,я хочу розповісти і про ще двох людей,які дуже потребують допомоги,значно більшої і набагато швидшої,ніж я на даний момент,бо їм треба було розпочати лікування  не вчора і не тиждень тому,а значно раніше,та через брак грошей вони так і не почали лікування і в надії чекають,що вони назбирають необхідну суму.Денис Гостюк(я з ним лікувалась разом в ОКЛ м.Івано-Франківська),він хворіє давно,в нього рецедив Лімфоми Ходжкіна,йому потрібна хімія вартістю більше як 30 тис. євро і пересадка кісткового  мозку(130 тис. євро),він вже 4 місяці не може почати лікування,бо в нього немає цих грошей,поїхав на обстеження в Бельгію і там і чекає коли він назбирає необхідну суму,бо клініка Сент Люк в борг не хоче приймати і Анютка Приймич-нейробластома заочеревинного простору,маленька дівчинка,якій не дали шанс на життя в Україні,але дають шанс закордоном,шанс вартістю 150 тис. євро,мама сама виховує трьох діток і не знає ,де просити допомоги,невже вона не використає цей шанс на порятунок рідної дитини тільки через брак коштів,бо нема кому допомогти,підказати,зібрати кошти.Я залишаю посилання на їхні групи допомоги,хто буде мати можливість,допоможіть чим зможете,молитвою,грошима,репостом.Група Дениса в Фейсбук Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  і група Анютки в фейсбукДля того щоб побачити посилання: Register or Login]
Також прошу і за себе,прошу підтримати молитвою,бо цей тиждень не дуже добре себе почуваю,не знаю ,можливо зв"язано з погодою.Почало турбувати майже все,тому я змушена пройти  обстеження.Саме перше,це серце(ЕКГ,УЗД,кардіолог),бо дуже турбує підвищене серцебиття-тахікардія,навіть в стані спокою,п"ю кулаками різні ліки для серця і всеодно серце вискакує з грудей,особливо ввечері,також на фоні таблетової хімії пішло загострення рефлюксезофагіту(проблеми з шлунком) і по жіночому турбують болі майже щодня,тому необхідно пройти комплексне обстеження,всі УЗД.Мушу пройти все тут,бо закордоном це дуже дорого,а серце треба привести в норму до вильоту обов"язково.Тому прошу за спільну молитву,щоб всі органи мої прийшли в нормальне функціонування.Також буду вдячна кожному за матеріальну підтримку!Дякую всім небайдужим людям,які допомагають і підтримують!Хай Бог благословить бажання ваших сердець на добро і любов до кожного!
Отже,за період з 23.06.18 по 05.08.18 на картковий рахунок поступило 6983 грн.Також хочу подякувати за матеріальну допомогу однокласницям: Тані-1000 грн.,Оксані і Світланці-1000 грн.,Любі-50 грн.,і одногрупницям-1500 грн.
Щиро всім дякую,що допомагаєте мені!Хай ваше добро повернеться до вас стократно.Кожному буду вдячна за  щиру молитву і будь-яку допомогу!
       Фото чекуоплати за проживання   з червня

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Слава нашому Господу!Я повернулась з Бельгії з різними новинами!Перша і головна новина хороша,аналізи в нормі,Слава Богу!Друга новина не дуже мене потішила.Я знов у боргу перед клінікою.Перед вильотом за 2 дні мені прийшов лист,що я винна 272 євро за обстеженння,яке проходила у червні(я проходила спинно-мозгову пункцію і пункцію грудної клітки,а в попередньому рахунку була врахована тільки одна пункція).Я звичайно спитала одне ,чи приймуть мене з цим боргом,сказали,що так.Отже,цей борг я повинна сплатити до кінця поточного місяця.Листи"щастя" я отримала на місці,накладні,в яких вказано суми витрат,суми оплат і мій борг.Тому сьогодні я звертаюсь до усіх вас з великим проханням допомогти мені погасити борг перед клінікою,адже до 31 серпня залишилось всього 2 тижні.Сума боргу-272 євро,ще й євро подорожчав,в гривнях сума боргу приблизно 8700 грн.Для когось -це маленька сума,а для мене-це реально велика сума при пенсії в 1500 грн.Моя пенсія в основному йде на ліки.Я щиро дякую,що ви мені допомагаєте проходити лікування закордоном,бо хто знає,як склалась би ситуація,якби я продовжила лікування тут,хто пам"ятає мені перед новим 2018 роком поставили тут рецедив з ураженням головного мозку і направляли в Київ на високодозове лікування хімією .Я вдячна Богу,що Він покерував і направив мене в Бельгію і що це все не підтвердилось.Насправді я тоді пережила великий стрес і я вдячна Господу,що все склалось так.Тому я і вирішила продовжувати лікування там,в брюссельській клініці.Ще раз вас дуже прошу допомогти погасити борг перед клінікою Сент Люк.Будь-яка допомога важлива!Я буду вдячна кожному,хто долучиться до цього збору.
Нижче виставляю фото накладних,оплати за проживання в хостелі біля клініки,фото з лікарні в день обстеження,результати обстежень.
Також звіт по коштах:на картковий рахунок з -5.08 по 12.08. поступило 3700 грн. і 43 долари з американського сайту Говфандмі.Разом в гривнях 4861 грн.Потрачено 160 євро на проживання,також 30 євро на таксі з аеропорту,бо цього разу затримали рейс з Франківська на Київ через туман і на літак на Брюссель я не встигла,але Слава Богу був вечірній рейс до Брюсселя і туди я прилетіла в 12 ночі(майже добу я була на ногах,страшенно вимучилась),транспорт уже не ходив.В гривнях потрачено більше  6 тис.Також на постійній основі я п"ю ліки для підтримання печінки(Гепа мерц),тому потребую коштів для придбання цих ліків.На разі ось така картина.
Звичайно,саме головне,це аналізи і я славлю Бога за них і радію!І вірю,що з Божою допомогою знайдуться небайдужі люди,які допоможуть мені закрити борг.На разі з суми 8700 грн.(272 євро,залежно від курсу євро) на картку з 15.03.по 18.07. поступило 500 грн.Отже,потрібно ще 8200 грн. для закриття боргу.Прошу про розсповсюдження і допомогу!І щиро дякую всім,хто молиться за мене!Рясних благословінь у ваші сім"ї!Любіть один одного,даруйте свою любов ближнім,всім ближнім,і рідним,і незнайомцям,усім,прощайте,не зліться і не ображайтесь!Насправді-це прекрасне відчуття,коли ти всіх любиш і не звертаєш уваги на невеличкі недоліки,головне бачити в людині хороше,знаходити щось хороше у кожному!Всім-всім величезне спасибі за вашу доброту!
[/img]

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 9р, Остапчик 6р., Софійка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Хай Бог вам допомагає! Біля мене є в Угорниках чоловічий монастир, дам за Ваше здоров"я! Виздоровлюйте!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дуже дякую вам!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Привіт всім!Довго не писала,пробачте за мовчання,бо так погрузла в клопотах,що не знала з чого починати писати.Всякого багато на мене навалилось за цей період,що я не писала.Почну з того,що я оформлялась в стаціонар  Обласної лікарні м.Івано-Франківська відділення гематології,де проходила планове обстеження.Здавала біохімічний аналіз крові(печінкові проби підвищені),аналіз сечі,цукор крові і загальний аналіз крові.На жаль,в мене впали були лейкоцити нижче норми,хоча на протязі року,що я п"ю таблетовану хімію такого не відмічалось.Також робила УЗД внутрішніх органів.Діагностували хронічний токсичний гепатит.Тому я змушена постійно підтримувати печінку ліками.Дякуючи вам на цей місяць я закупила собі ліки.Також робили ЕКГ серця,яка показала гіпоксію міокарду,але на щастя не показало тієї тахікардії,яка мене турбувала.Дякую чудовому кардіологу Лесі Михайлівні,яка завжди на зв"язку відколи я лікуюсь,за 2 тижні пройденого лікування для серця пульс від 98 став на норму і тепер 75 ударів за хвилину.Дякую Ісусу Христу саме перше,бо Він мій Головний Лікар і Цілитель і дякую Господу,що на землі Він посилає мені хороших спеціалістів.Також хочу подякувати своєму лікарю-гематологу Галині Любомирівні,яка всіляко мене підтримує,консультує,лікує і навіть психологічно настроює на позитив.Хочу окреме дякую їй сказати,що допомогла мені з моїм татом.Коли я повернулась з Брюсселя моєму татові діагностували рак шкіри(базиліома) і в нього були дуже погані аналізи і Господь направив мене до Галини Любомирівни,вона призначила лікування і в тата за тиждень унормувались і тромбоцити ,і лейкоцити,бо з такими аналізами ,на жаль.татові не призначали лікування по основному захворюванню.Звичайно за  все Слава Богу,бо молитва до Бога плюс адекватне лікування дало свої результати.Зараз на мого тата чекає місяць щоденного радіоопромінення і прошу вас всіх про молитву,щоб все пройшло добре,результативно і хвороба відійшла від нього в Ім"я Ісуса Христа.
Зараз я щотижня здаю аналізи,і Слава Богу лейкоцити таки піднялись і стали в норму.Дякую Богу за вислухану молитву і за те,що Він мене потішив,бо насправді я була страшенно налякалась,бо 2 тижні підряд в ОКЛ показувало низькі лейкоцити.Хто лікується від таких хворіб,той на 100 % мене зрозуміє чому так важливо,щоб вони були в нормі.Ще я проходила обстеження по жіночому.В одній груді в мене знайшли три невеличкі новоутворення,схоже на кісти.Мені призначили лікування і ще я планую пройти мамографію,щоб 100% впевнетись,що це кісти і тоді розпочну лікування.Тому прошу всіх про щиру молитву,щоб все пройшло і внормувалось.Буду вдячна всім за щирі молитви з вірою до нашого Господа!Бо насправді для Господа немає нічого неможливого,навіть якщо людині здається,що безвихідь,то Бог обов"язково покаже вихід.Головне-це віра,повна довіра Господу Богу,а це щоденна праця,щоденна молитва,щоденне зростання в Дусі,це щоденна духовна боротьба.Тому прошу в Бога не тільки для себе ,але й для тих людей,хто бореться,щоб Господь допоміг нам вистояти у цій духовній боротьбі і щоб Його Слава явилась у кожному житті.Це дуже класно,коли ти щодня бачиш Всемогутню Руку Господа,коли ти відчуваєш,що Господь Живий і Він є,Він є у кожній секунді нашого життя,головне навчитись бачити Його,відчувати Його серцем.Ось це і є справжнє щастя!Тому дякуйте Господу за все щодня!
Хочу теж сказати всім вам величезне дякую за те,що допомогли мені закрити борг перед клінікою і я встигла оплатити його в термін.І ще я сьогодні звертаюсь до всіх небайдужих з проханням допомогти мені зібрати кошти на моє наступне обстеження і лікування в Брюсселі.Рахунок залишається тим самим,що й попередні рази-це 400 євро плюс 160 євро за проживання(по нинішньому курсу  приблизно 18 480 грн.).Наступне обстеження у мене назначено на 16 жовтня.Отже,до перших чисел жовтня я повинна оплатити 400 євро,щоб встигнути отримати запрошення і оформити безкоштовні квитки від МАУ до Брюсселя.
На картковий рахунок за період з 19.08.18 по 31.08.18 поступило 5817 грн.(з 01.09. по 10.09. поступлень не було).Також готівкою 50 євро п. Мар"яна,50 євро п. Марта,20 євро Світлана,500 грн.Вікторія,50 дол. д.Тарас,400 грн. +100 грн.+200 грн. від небайдужих людей.Щиро всім дякую, хто долучився до збору коштів і допоміг мені закрити борг перед клінікою і ще й купити ліки на місяць.Хай всім вам Господь поверне стократно!

Нижче виставляю фото виписки з лікарні,чек про оплату боргу,рахунок на наступне обстеження,перекладена довідка від лікуючого лікаря в Брюсселі,яка видавалась мені в серпні цього року,фото ліків і фото призначення наступної дати консультації в Брюсселі.