Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 19297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Всім привіт!Слава нашому Богу!Величезне дякую всім вам,дорогі друзі,за ваше чуйне серце і вашу небайдужість!Дякую всім ,хто допоміг мені закрити борг перед клінікою.Цей борг  вже оплатила.Також я отримала рахунок на наступне обстеження на суму 400 євро, правда знов не включили в цей рахунок обстеження кісткового мозку,але я вже просити не буду,в разі чого знов виставлять в борг,дякувати Богу ті борги вони рахують до пів року.Я щиро вдячна за вашу допомогу.Трішки відзвітую:на картковий рахунок з 15.05.18 по 22.05.18 поступило 19363 грн., готівкою 20 євро від однокласниці Олі Гордиці,500 грн. від вчительки з 10 школи і 1000 грн.від моєї першої вчительки Тетяни Петрівни,і 400 грн.від добрих людей.Отже,завдяки вам,я повністю покрила борг.Тепер до збору потрібно якнайшвидше зібрати суму в 400 євро на обстеження і 200 євро на проживання,в гривнях це сума 18600 грн.На разі з цієї суми вже є 3883 грн.До збору залишилось ще 14 717 грн.Чому потрібно якнайшвидше,бо щоб отримати безкоштовні квитки від Мау потрібно їм надсилати чек про оплату лікування і запрошення з лікарні на призначену дату,а запрошення від лікарні відправлять тільки після оплати обстеження.Плюс квитки треба замовляти мінімум за три дні до вильоту.Отже, максимум до перших чисел червня потрібно оплатити новий рахунок.Так що я й надалі сподіваюсь,що з Божою допомогою нам вдасться це зробити,оплатити наступне обстеження.Буду всім вдячна за будь-яку допомогу і моральну,і матеріальну,і розповсюдженням інформації.Я дякую кожному за щиру молитву і за підтримку.Хай Господь кожного з вас благословить Своєю любов'ю ! Реквізити для допомоги:картка ПриватБанк 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Перекинула трошки грошей, одужуйте!
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Сказали спасибо: polya

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
 Слава Ісусу Христу! Привіт всім!Вибачте,що так довго не писала.Минулих вихідних перехворіла ротавірусною інфекцією.Два дні з ліжка не вставала,почувалась жахливо.А після ротавірусної інфекції захворіла на отит,дуже боліло вухо,напевно вперше в житті,біль неприємний,який не дає спати навіть.Разом з вухом був фарингіт,мала сильний набряк в горлі,не могла ковтати.Перепробувала все:і полоскання різними травами,і пшикалки в горло,і різні пастилки і таблетки для смоктання від горла.Нічого не допомагало,прийшлось звернутись до Лора і вона призначила уколи гормону на вену,але так як нема куди колоти,бо вени попалила хімія,то прийшлось колоти внутрім"язево.Дякувати Богу,після уколу набряк зійшов.Аналізи теж внормувались,тільки печінкові збільшені.На даний момент почуваюсь краще,тільки присутня періодична тошнота від таблетованої хімії.
А тепер перейду до подяки.Мегавеличезне всім дякую за допомогу і за можливість оплатити обстеження в Бельгії!Дякую всім,хто не пройшов мимо і не залишився байдужим!Я вже отримала запрошення з клініки і оформила безкоштовні квитки від МАУ.Дякую Богу за кожного з вас,за ваші добрі  і чуйні серця!Хай ваше добро вам всім повернеться стократно!Я щиро вдячна за ваші молитви,за ваші телефонні дзвінки і повідомлення,за всіляку підтримку і добре слово.Молитва-це могутня сила!Дякую всім,хто згадує мене у своїх молитвах!Дуже-дуже дякую Господу і всім вам!Бажаю вам Божого благословення!
На картковий рахунок за період 23.05.18р.-07.06.18р. поступило 5050 грн. Дякую небайдужим людям за 100 дол. і  співробітникам ДСНС(де я працювала 4 роки тому назад) за допомогу у сумі 2050 грн.Дякую всім за допомогу!Бажаю всім міцного здоров"я!

Реквізити для допомоги Приватбанку: гривня 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.
Тел. мами 0975923795 Черних Є.П.
Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Всім привіт!Слава нашому Господу!Я вже повернулась з Бельгії, де проходила планове обстеження кісткового мозку і спинно-мозгової рідини.Дякувати Господу,аналізи в нормі!Я вдячна Богу,що Він мене потішив результатами аналізів.В цьому пості хочу засвідчити  про безмежну Божу Любов!Перед вильотом моя донечка захворіла на герпетичну ангіну,була висока гарячка,їсти не могла через висипку в роті,а так як цього разу я літала з мамою,то я страшенно переживала як я маю залишати дитину(адже вона завжди зі мною і з мамою,а тут ми летимо вдвох).Я дуже просила Бога,щоб Він згасив їй гарячку,щоб я могла спокійно летіти на обстеження і не хвилюватись,і за день до мого вильоту в доні температура повністю внормувалась,їсти вона ще не могла,але головне,що її не виснажувала висока температура.Я щиро дякую нашому Господу за все!А ще один випадок вже про мене і про моє обстеження.Так як кістковий мозок я провіряла ще в січні,пів року тому назад,то я  хвилювалась як цього разу все пройде,адже знаю як це боляче,коли пробивають кістку грудної клітки тією грубою голкою і як болить ,коли тягнуть кістковий мозок шприцом,насправді це дуже неприємні відчуття,так якби з твоїх кісток витягують щось довге і ніяк не можуть витягнути,словами важко описати.Коли прийшов лікар і почав пробивати кістку і тягти кістковий мозок,він сказав,ну ви вже знаєте зараз буде трохи боляче,і почав тягти кістковий мозок,а мене не болить,я питаюсь чи це нормально,він каже ,що в принципі можливо й таке.І коли я мамі це розказала,що я просила Господа,щоб мене не боліло,вона каже,я теж про це просила,тобто ми вдвох молились про одне й те саме,тільки я в палаті,а вона в коридорі,не зговорюючись про це попередньо.Вся Слава Господу!Слава Господу за те,що Він потішив наші серця і вислухав наші молитви!Насправді дуже важливо довіряти Богу все,все своє життя і вірити Йому!Я бажаю кожному,особливо тим,хто опинився в тяжких життєвих ситуаціях довіритись Йому,Йому Єдиному,нашому Богу і те,що нам не під силу змінити,довірити в Його Святі Руки,бо для Господа немає нічого неможливого!Він любить кожного з нас!
Також я щиро дякую вам всі мої друзі,благодійники і просто небайдужі люди за ваші молитви,за вашу щоденну підтримку і за допомогу!Дякую,що допомогли мені оплатити ці обстеження!Наступне обстеження і пункцію спинного мозку з введенням хімії призначили на 14 серпня.Так що на разі я продовжую таблетовану хімію і продовжую приймати гепатопротектори,бо печінкові весь час тримаються вище норми.Так що наступний етап -це закупка гепатопротектора Гепа мерц,бо вже допиваю те,що в мене ще залишилось з попередньої закупки.Я щиро дякую всім вам за постійну допомогу!Я бажаю всім вам і вашим діткам,і вашим рідним міцного здоров"я і Божого благословення!Хай ваше добро і ваше милосердя повернеться до кожного в стократ!
На картковий рахунок за період з 08.06.18 по 23.06.18 поступило 3431 грн. Дякую всім щиро за вашу допомогу!
Бажаю всім мирного неба над головою,Любові і Божих благословінь!

Реквізити для допомоги Приватбанку: гривня 4149 4978 3630 2804 Черних Т.В.
Тел. мами 0975923795 Черних Є.П.
Американський сайт для допомоги в доларах з-за кордону Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline остап1603

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 9р, Остапчик 6р., Софійка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Дуже гарно сказано. Дійсно в важких ситуаціях завжди потрібно покладатися на нашого Творця і він завжди нам допоможе!!! Щиро рада за Вас :flv :flv

Сказали спасибо: polya