Автор Тема: Увага! Потрібна термінова допомога для молодої мамусі!  (Прочитано 38369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Щиро дякую!Хай Бог благословить стократно!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До збору залишилося ще  2 дні і не вистачає 1100 грн. Буду вдячна кожному за будь-яку допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Привіт всім! Слава Ісусу Христу!Дорогі друзі і всі небайдужі люди!Потрібна ваша допомога і підтримка!В мене закінчилися ліки(моя таблетована хімія).Ліки мені купили в Бельгії люди,які там теж лікуються на даний момент.В понеділок,тобто завтра,вони ці ліки передають мені в Україну людиною,яка їде сюди у Франківськ.Терміново на вівторок, максимум середа потрібно 240 євро(приблизно 7000 грн.),щоб віддати людині за ліки.Прошу вашої допомоги,бо цього місяця з доходів в мене була тільки пенсія в 1700 грн., допомогу на дитину я поновляла,тому ті 2000 грн. мені держава дасть на дитину в липні.Всі звіти ,довідки і новини з теперішньої моєї поїздки в Брюссель на обстеження надам на наступному тижні(аналізи,Слава Богу,в нормі).Викладаю нижче чек з аптеки,мої ліки Puri-nethol 3 упаковки по 80.24 євро за одну упаковку.(остання позиція в чеку не моя).Дякую кожному наперед,хто відгукнеться на мій пост!Божих благословінь всім і міцного здоров'я!Для допомоги: ПриватБанк 5168 7573 8202 7391 Черних Тетяна Володимирівна

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До збору залишилося ще 3000 грн.Буду щиро вдячна кожному за будь-яку посильну допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дорогі Мамусі!Чудова пропозиція від готельно-відпочинкового комплексу "Шовкова косиця"в Яремче.Хто має бажання допомогти і заодно гарно відпочити!Пропозиція дійсна до завтра,26.06.2019 до 12:00 год.

Подумала і додала ще: [time]25 Червень 2019, 17:26:07[/time]
Інформацію можна знайти в фейсбук.

Подумала і додала ще: 25 Червень 2019, 17:26:37

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую кожному,хто приєднався і відгукнувся на мій заклик про допомогу!З Божою поміччю і вашою допомогою я змогла вчасно віддати кошти за ліки.Щиро дякую всім небайдужим людям!Хай Бог благословить вас стократно!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Привіт усім!Найперше,хочу подякувати Господу за всіх вас,що ви,дорогі люди,завжди підтримуєте мене і відкликаєтесь на мої прохання про допомогу.Дякую Богу за ваші добрі і чуйні серця!З Божою допомогою і вашою поміччю,я змогла оплатити проживання в Брюсселі на період обстеження,змогла оплатити таблетовану хімію,яку мені привезли з Бельгії і супутні ліки та й,навіть,більше...Бог чудесний,бо з вашою допомогою я маю змогу придбати ще 4 баночки таблетованої хімії з Америки,яку мені пообіцяли доставити цієї неділі(Господь послав мені добрих людей,які згодились привезти ліки з Америки).Ціна за 4 баночки-180 доларів,це значно дешевше,ніж в Бельгії(фото ліків з Америки додам в неділю,коли їх заберу в жінки,яка має їх привезти).Тому,дякувати Богу,таблетованою хімією я забезпечена.Щиро вам дякую за те,що так швидко відгукнулись і закрили збір.Насправді,я словами не можу передати мою вдячність,але моє серце радіє,що Господь вашими руками Творить дива.А ще,свідчу і дякую Богу за моє обстеження.Всі аналізи крові і кісткового мозку в нормі.Слава Богу!!!Також по приїзду проходила обстеження в онкодиспансері(мамолог,узд грудних залоз і аналіз крові на онкомаркер раку грудей),бо мене дуже боліла молочна залоза.(до речі,все платно в окодиспансері,хоча я думала,що в державному закладі повинно бути безкоштовно).Дякувати Богу,нічого дуже серйозного не виявили і схиляються,що біль викликана гормональними порушеннями на фоні хіміотерапії.Дуже дякую всім,хто молиться за мене,бо молитва-то найбільша сила,а Господь,то Головний і Єдиний Лікар і Цілитель душі і тіла.Слава нашому найдорожчому Господу!!!Дякую всім вам!Божих благословінь кожному з вас!Радійте і дякуйте Богу  за все щодня!!!
І звіт.З 20.05.2019 р. по 09.06.2019 р. на картковий рахунок поступило 4570 грн.,якими я змогла оплатити проживання в Брюсселі і придбати деякі супутні ліки.З 14.06 2019 р. по 01.07.2019 р. поступило на картковий рахунок 13934 грн.(з них 7000 грн. від відпочинкового комплексу"Шовкова косиця"якими я оплатила хімію з Бельгії) і решта на хімію,яку мені привезуть цієї неділі з Америки.Дякую кожному!Хай Господь Бог поверне вам стократно!
Для допомоги: ПриватБанк 5168 7573 8202 7391 Черних Тетяна Володимирівна

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Всім привіт!Вибачте за довге мовчання!Насамперед,хочу подякувати Богу за вас,мої дорогі друзі і благодійники,за те,що підтримуєте мене і допомагаєте мені,за те,що пам"ятаєте за мене.Моє лікування продовжується.Наразі,я продовжую приймати щодня таблетовану хімію двох видів(Метотрексат і Меркаптопурин).Також,я приймаю супутні ліки для підтримки організму.На даний момент,найбільше мене турбує шлунок(важкість,печія і т.д.),але я розумію,що це все із-за цієї  таблетованої хімії,яку я вживаю,тому змушена паралельно приймати ліки для шлунка(Нексіум,Мотиліум і Панкреатин).Також хочу подякувати вам за те,що з вашою допомогою я змогла придбати на серпень гепатопротектор Гепа Мерц,який я приймаю на постійній основі разом з хімією,щоб підтримати печінку і змогла придбати баночку хіміопрепарату Метотрексат.А ще,щиро дякую Господу Богу,що  ліки,які мені привезли з Америки(100 таблеток хіміопрепарату Меркаптопурин),жінка мені подарувала,не взяла гроші за них,тому цих 180 доларів я обміняла на 160 євро,щоб мати на наступне обстеження в Бельгії.По маленьку наближається моя наступна консультація,здача аналізів крові і пункція кісткового мозку в Брюсселі в Університетській клініці Сент Люк.Сума,яку мені виставляють щоразу за обстеження наразі залишається незмінною,це 500 євро.
На картковий рахунок за період від 12.07.19 по 12.08.19 поступило 4250 грн.,з них 2000 грн. було потрачено на ліки.На даний момент у мене на руках є 160 євро+ 10 євро від небайдужої жінки і 2250 грн.До повної суми,щоб оплатити за наступне обстеження в клініці не вистачає приблизно 7200 грн.Буду безмежно вдячна кожному,хто приєднається і допоможе зібрати необхідну суму.
Також,сьогодні я хочу побажати всім людям,всім вам ,щоб не зважаючи на обставини в житті,незалежно від соціального статусу,щоб всі ми ставили на перше місце у всьому нашого Бога!Скільки б не було у нас справ,розчарувань і радостей,завжди на першому місці у нас повинен бути Господь.Не чекаймо,коли прийде біда чи хвороба у наш дім,щоб згадати про Ісуса,а давайте тепер,коли у нас все добре,дякувати Йому,дивитися на Його приклад любові і святості і слідувати за Ним.Тільки одному Йому належить вся Слава!"Дякуйте Господу,добрий,бо Він,бо навіки Його милосердя!"(пс. 105)
Дякую всім вам за вашу небайдужість!Хай Господь Бог всіх вас рясно благословить!

Тел. мами 0975923795
Для допомоги з-за кордону :https://www.gofundme.com/helpTatianasurgery

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До збору залишилось 6300 грн.Буду вдячна кожному за будь-яку посильну допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Сума до збору 5890 грн.Щиро дякую за небайдужість і допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До збору залишилося 4465 грн.Буду безмежно вдячна за будь-яку посильну допомогу!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Вітаю всіх форумчанок зі святом!Божих благословінь, міцного здоров'я і радості!Щоб оплатити за наступне обстеження в клініці Сент Люк потрібно зібрати ще 4165   грн.Дякую всім,хто відгукується на моє прохання!Хай Господь благословить вас стократно!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ще потрібно зібрати 2000 грн.,щоб оплатити наступне обстеження в Бельгії.Щиро дякую тим людям,які відгукнулися!Хай Господь поверне вам стократно!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
До збору залишилося ще 1500 грн.Дякую кожному за допомогу!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Щоб оплатити повну суму за обстеження в Брюсселі не вистачає ще 1300 грн.Буду дуже вдячна кожному за будь-яку посильну допомогу!!!

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Слава Ісусу Христу!Привіт всім!Хочу щиро подякувати всім,хто приєднався до збору і допоміг мені оплатити моє наступне обстеження в Бельгії в клініці Сент Люк.Дай Бог вам всім міцного здоров"я!За цей час,що не писала,мала невелику перерву в прийомі таблетованої хімії,бо перехворіла ларинготрахеїтом і прийшлось приймати сироп і різні таблетки від кашлю.Дякувати Богу,обійшлось без гарячки,правда був невеликий бронхоспазм,який вдалось за два дні зняти таблетками.На даний момент,я продовжую приймати таблетовану хімію,також продовжує турбувати шлунок від цих таблеток.Також продовжую приймати гепатопротектор Гепа Мерц,якого ще маю на 10 днів,а далі треба знов купляти.
Сьогодні прошу вас допомогти зібрати кошти на авіапереліт до Брюсселя і назад і на проживання в хостелі Розо при лікарні.Сума до збору:авіаквитки 5800 грн. і проживання 200 євро(приблизно по сьогоднішньому курсу 5500 грн.),загалом приблизно 11 500 грн.Якнайшвидше потрібно зібрати на авіаквитки,щоб встигнути їх забронювати.Тому,дуже прошу всіх,хто прочитає мій пост,хто слідкує за моїм лікуванням і шляхом до повного одужання,хто підтримує мене,долучитись до збору необхідних коштів.Я дуже дякую кожному!Хай Господь благословить вас стократно за ваше добро!!!Дякую всім за молитви,підтримку і небайдужість!
На картковий рахунок за період 13.08.-07.09. поступило 4961 грн,готівкою 500 грн. і 50 євро.Дякую вам за те,що допомогли оплатити 500 євро за наступне обстеження.Дякую Богу і вам за ваші добрі серця!!!Цінуйте кожну мить життя,кожну секунду,проведену разом зі своїми рідними.Обіймайте частіше своїх дітей і кажіть їм про свою любов!!!Дякую вам!Будьте всі здорові!
Тел. мами 0975923795
Для допомоги з-за кордону :https://www.gofundme.com/helpTatianasurgery

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Щось тема затихла.. Може хтось знає, як справи у Тані?
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)