Автор Тема: ДНЗ № 35 "Вишиванка"  (Прочитано 3344 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline @Лисичка@Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +222/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
ДНЗ № 35 "Вишиванка"
« : 03 Червень 2016, 21:53:51 »
 ДНЗ № 35 "Вишиванка"   

вул.Хіміків,23а

Керівник   Кучеренко Наталія Богданівна

5 травня 2016р відкрили новий дитячий садок "Вишиванка" в мікрорайоні Пасічна. Будівництво цього дитячого садка розпочалось ще два роки тому.
Це перший збудований з нуля садок в Івано-Франківську за останні 25 років. Назву садка вибирали самі іванофранківці.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Подумала і додала ще: [time]03 Червень 2016, 21:58:35[/time]
Дорогі мамочки вітаю усіх, чиї дітки першими переступлять поріг цього садочку [img]http://doodoo.ru/smiles/n Нехай цей садочок буде прикладом для всіх інших садочків. І нехай він приносить Вам тільки позитивні хороші радісні моменти в житті. Нехай цей садочок принесе Вашим діткам безтурботне щасливе дитинство d9
І, ні в якому разі, щоб не було розчарувань  d128
Ми не з цього садочку, але створюю для Вас темку

З найкращими вітаннями та побажаннями [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Сказали спасибо: Ludmilka-Milka, Тетяна371

Online Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Re: ДНЗ № 35 \"Вишиванка\"
« Reply #1 : 03 Червень 2016, 22:07:28 »
Дякую, ми цього року йдемо в цей садочок

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #2 : 03 Червень 2016, 22:22:02 »
Дякуємо d120 Ми теж попали у цей садочок.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Саша В

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 10 Червень 2016, 17:20:01 »
ходила я сьогодні до завідуючої, хотіла оформити дитину в садок, взнала наступне:

1. Завідуюча (досить приємна жінка) мені пояснила, що документи буде брати з 1 серпня, так як ще немає набраного персоналу, крім неї, завгоспа і ще пару чоловік, навіть медсестри ще немає, щоб мою довідку з поліклініки провірити, одним словом, все тут починається з 1 серпня...

2. В реєстраційній картці має бути вказана міська адреса, у випадку, якщо адреса сільська, то потрібно ще донести довідку про те, що один з батьків працює в місті на державній роботі... на моє питання чому саме на державній, завідуюча відповіла, що на державній роботі податки із заробітної плати спрямовуються до міського бюджету, а, як відомо, за харчування в садку батьки сплачують тільки 15грн, а решта додається з міського бюджету.
На мою думку, тут суперечливе питання, бо якщо приватна фірма, в якій працює один з батьків, зареєстрована у місті, то і податки з зарплати сплачуються в міській бюджет... Знов таки, на мою думку, якщо принести завідуючій витяг чи виписку з реєстраційної палати про реєстрацію підприємства, де буде чітко вказана фактична і юридична адреса, то мало би таке пройти...  d104 Цей момент потрібно уточнити в садку.

3. Після двох місяців перебування дітей в садку до них (до адміністрації) навідається комісія і буде ретельно перевіряти законність перебування дитини в садку, тобто перевіряти правильність оформлених документів, як я зрозуміла саме приналежніть дитини до міста, при виявленні порушень, дитину відрахують, адже на черзі перебувають ще багато діток.

4. Нарешті мені завідуюча дала вичерпну відповідь на наступне питання:
В садку всього 10 груп - на 2016р це 2 ясельні, 4 молодші, 2 середні і 2 старші.
Наступного року 2017р. буде, так як і завжди, 10 груп - 2 ясельні, 2 молодші, 4 середні і 2 старші групи.
Відповідно, в 2018р. - 2 ясельні, 2 молодші, 2 середні і 4 старші
А вот вже в 2019р. буде знову, як і цього року, 2 ясельні, 4 молодші, 2 середні і 2 старші групи, і так циклічно на наступні роки.

В ясельки цього року планують взяти 40 дітей, по 20 в групу, 38 з реєстру (зелені) і двох з пільгової черги, а на наступний 2017р. до дітей з двох ясельних груп, які вже перейдуть в дві молодші групи додадуть по 5 дітей в кожну групу, тобто разом 10 дітей по черзі з реєстру і не більше, і вже буде по 25 діток в групі.
Повторю, що це все першоджерельна інформація, завідуюча досить доступно мені все роз"яснила, за що я їй вдячна.

Сказали спасибо: Ludmilka-Milka, Stello4ka

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #4 : 11 Червень 2016, 14:23:31 »
Гарний садочок  :bo не совдеп )
Цитувати
і так циклічно на наступні роки.
То ще треба орієнтуватись на циклічність груп  mish при записі в садок

Online Саша В

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 11 Червень 2016, 15:34:09 »
було би простіше, якби зробили 1 ясельну групу, 3 молодші, 3 середні і 3 старші, але дуже багато батьків записують дітей саме в ясельну групу

Offline Аннетка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #6 : 09 Липень 2016, 01:31:21 »
Ми теж потрапили в цей садок. Не думали,правда,що буде такий ажіотаж d104 Хто в молодшу групу-будемо дружити)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 09 Липень 2016, 01:47:05 »
 :hi Дівчата, от мені цікаво. А Ви в цей садок записували діток, бо живете поруч. Чи тому що садок новенький ?
Я спочатку планувала також в цей садочок донечку записувати, бо маємо поруч квартиру. Але так як не встигли доробити ремонт, тому записали в інший садок,який на даний час є найближчим біля будинку. А Вам там близенько чи  є такі, кому з другого кінця міста добиратись туди ?  Просто цікаво, чому такий ажіотаж вийшов з садком :xmm

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #8 : 09 Липень 2016, 08:18:54 »
я записала бо шансів в інші садки нема. їхати далеко але це не найбільша проблема. мені доведеться їздити з однією дитиною в один кінець міста, потім їхати в інший з іншою, потім вертатись. така злосна на цю електронну реєстрацію що просто d109

Offline Аннетка

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #9 : 09 Липень 2016, 09:20:40 »
Ми живемо біля садку. Сама здивувалась,коли побачила багато знайомих прізвищ,які живуть далеко від Пасічної. Почала обдзвонювати знайомих-питати,як так-чому "мій" садік? Невже переїхали в цей район? І всі сказали,що безплатно в садок попасти зараз важко,тому проблеми в щоденному "доїжджанні" не бачать. Звичайно мене це трохи обурило,адже багато місцевих,які мешкають в цьому районі, надіялись на цей садок,спостерігали за його будівництвом і тут на тобі. Ми самі записались аж в пятницю,03,06. В списку тих,хто пройшов,пасемо задніх. Чекаємо вже вересня. Надіюсь,нічого нового не придумають))

Online Саша В

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 09 Липень 2016, 09:25:39 »
Цитувати
безплатно в садок попасти зараз важко
Чому важко? Якщо ви офіційно є в реєстрі і світитесь зеленим, то і які проблеми???

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 09 Липень 2016, 10:05:01 »
я теж живу поруч з садочком. але там взагалі без шансів, що для однієї, що для другої дитини. теж прикро, що змушена доїжджати.  правда один садочок хоть за пропискою пройшли. от ситуація міняється. люди переїжджають, а територіально по фактичному місцю проживання попасти не можуть. бардак

Offline мамуся Галюся

• Свідома Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #12 : 09 Липень 2016, 10:28:05 »
Цитувати
Ми теж потрапили в цей садок. Не думали,правда,що буде такий ажіотаж d104 Хто в молодшу групу-будемо дружити)

І ми в молодшу. Вибрали цей садок, бо живем близько. Дуже пощастило, що його побудували. Так як мій малий народився в кінці липня, прохідних місць в інші садки району не було, хоча реєструватись ходили одразу після отримання свідоцтва про народження.

Offline Аннетка

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #13 : 09 Липень 2016, 19:47:34 »
Цитувати
безплатно в садок попасти зараз важко
Чому важко? Якщо ви офіційно є в реєстрі і світитесь зеленим, то і які проблеми???
Ви чудово розумієте,що я не про тих,що в зеленому списку. Якщо ви не потрапили до "зелених",то безплатно за добрі очі вас ніхто не візьме.

Online Anya1985

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #14 : 15 Липень 2016, 17:51:45 »

Ми теж в молодшу групу. В інші садки що на Пасічній не проходили, а до Вишиванки хвилин 25 нам йти, та й то в кінці списку резервних місць встигли)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 16 Липень 2016, 09:52:43 »
Попри ажіотаж у новому садку "Вишиванка" недобір старшої групи

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 09 Серпень 2016, 15:38:17 »
Дівчата, ви вже подали документи? просять благодійні внески?