Голосування

Як відбулися ваші пологи?

Домовлялась, все пройшло добре.
68 (42.8%)
Домовлялась, і залишилась незадоволена.
11 (6.9%)
Родила в чергових, все гаразд.
41 (25.8%)
Родила в чергових, незадоволена.
6 (3.8%)
Планую домовлятись.
23 (14.5%)
Планую взаємодіяти з черговими.
10 (6.3%)

Всього голосів: 148

Автор Тема: Чи варто домовлятись та віддячувати лікарям за пологи?  (Прочитано 5826 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Irlando4kaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Пологи - це природній процес. Природа подбала, щоб жінка завагітніла і природа ж допомагає жінці народити. Лікарі, чергові чи домовлені, теж покликані допомагати жінкам. Вони приймають їх щодня і щоночі десятками. Це не є щось зі сфери фантастики чи наукового відкриття, і лікар щоразу не робить щось неймовірне, щоб врятувати життя мамі чи дитині. Звичайно, бувають різні випадки, проте досвід, досягнення медицини, медичне обладнання, дозволяють контролювати стан жінки і дитини під час пологів та вчасно реагувати на ситуацію.

В нашій країні, і особливо на заході, дуже поширеними є щедрі подяки лікарям. Це настільки зараз вжилось в нашу психіку, що лише потрапивши до стін відділень гінекології, акушерської паталогії, обсервації, чи просто чекаючи в черзі в жіночій консультаці або інших місцях скупчення вагітних та породіль, питання з ким ви домовлялись, як і скільки , обговорюються обов'язково. Це стало таким собі трендом, або навіть, зомбуванням, платити треба, бо інакше на тебе ніхто і не гляне, невідомо хто прийме і якими руками, лікар піде спати, їсти, пити каву чи горілку, лікар тебе прокесерить, ляже на живіт, порве, поріже, потім навмисно погано зашиє, бо не домовились з ним. Сусідка, тітка, родичка, співробітниця платили і мені теж треба, невже заслуговую гіршого ставлення?

В результаті таких стереотипів, наші молоді жінки панічно бояться пологів і чергових лікарів. А жінки, котрі власне розповсюджують такі страшилки, рідко запитують себе, чому саме так сталось, в чому моя провина. Так-так провина, бо чимало жінок нехтують додатковими обстеженнями і аналізами, відмовляються від госпіталізаціі, не все розповідають лікарям, не дотримуються іх рекомендацій, не слухають під час пологів, приходять зовсім не готовими, хоча можливостей отримати необхідну інформацію зараз чимало. І завжди як щось нехороше стається, в усьому винен лікар.

Звісно, це стосується не усіх. Є категорія жінок, котрі свідомо не домовляються. І тут питання не в грошах, а в тому наскільки жінка сама готова до пологів, вміє встановлювати комунікацію з лікарем і персоналом, а якщо й справді щось не влаштовує чи може постояти за свої права та гідність. З цієї точки зору, дуже пітримуються партнерські пологи, бо жінки іноді можуть бути надто знесиленими, тоді комунікацією повинен займатись саме партнер. І, що спарвді радує, є відсоток жінок, котрі родили в чергової зміні і все пройшло чудово.

Рішення домовлятись чи ні, кожна сім'я приймає індивідуально. Але так як це неофіційно зараз і кожен платить по своїм можливостям, але чим більше тим краще, щоб ставлення було не гірше. В результаті суми справді виходять космічні. Якщо лікар прийняв таких пологів декілька, то його заробіток буде в рази вищим ніж середня місячна зарплата наших людей. Чи справді робота акушера-гінеколога вартує такої високої оплати?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Світлана,ще якщо можна,то зробіть ( або попросіть модератора) зробити голосування,скільки жінок за/проти домовллення,домовлялась/ні/планую чи ще якісь варіанти,щоб бачити картину))
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Голосування створене. Якщо у вас було декілька пологів, то можна обирати необхідну кількість варіантів.

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
I я народила в чергових, без подяк i вимог, але вдруге в росiйську рулетку не гратиму точно.Це нормальна цивiлiзована практика- народжувати в лiкаря, якого знаэш i довiряэш, щоб бути мсимально розслабленою i спокiйною.

Сказали спасибо: julkina, olja-ja, Kolquotrabi Rabat

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +598/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
Якби я мала можливість робити вибір я б в нашому роддомі не народжувала якби мені навіть за це доплачували.
В нас навіть як буде ціна фіксована на роди, то обов'язково будуть ті, хто в кишеню буде додавати, щоб в них прийняли краще як в інших...такий менталітет
Народжувала у чергового, але в присутності лікарки з якою домовлялася.
Партнермькі пологи-це добре, але як в роддомі карантин, то нема партнерських родів
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Тетяна371, Miki

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я народжувала без домовленості у чергової бригади в обсервації на першому поверсі. Але зі мною на пологах була моя тьотя яка пропрацювала акушеркою в тій обсервації більше 20-ти років. Якщо б її не було то б домовлялась

То потім чергова лікарка яка  приймала пологи приходила до мене десь два рази оглядати.

Подумала і додала ще: 09 Червень 2016, 23:29:26
Вже проголосувала
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline annakulik

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: аня
Я два раза народжувала без домовленостей, задоволена повнїсти, та і дешевше обвйшлось

Сказали спасибо: Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Це нормальна цивiлiзована практика- народжувати в лiкаря, якого знаэш i довiряэш, щоб бути мсимально розслабленою i спокiйною.
Погоджуюсь на 100%, але лише за умови, що є укладений контракт на пологи, і лікар нестиме повну відповідальність, а також зобовязуєтся прибути на пологи в будь-який час. Інакшими словами, коли це офіційно, а не так як в нас.

Цитувати
Партнермькі пологи-це добре, але як в роддомі карантин, то нема партнерських родів
Звичайно, це прикро. Але тут варто подумати про немовлят, котрі можуть підчепити щось. Особливо, якщо вони народжуються недоношеними або просто кволими.

Offline Ксюша777

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
  • щастя поруч💜
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ми не домовлялись, їхали на чергову бригаду у міський пологовий...( теж обсервацію на 1 пов)  ;) Все пройшло нормально, йшла на роди з чоловіком..за що йому дуже вдячна.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Проголосувала,-добре що можна обрати кілька варіантів, бо в мене саме так було-домовлялася з лікарем,він напередодні захворів,відповідно народжувала у чергової бригади,все пройшло добре,віддячила бо було за що.
Як прийдеться ще раз народжувати,то теж домовлятимусь,в рулетку з дитиною не гратиму.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Mashulya

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Двічі домовлялася- але лікарка- коліжанка моєі тітки. Якщо б не було знайомоі, то думаю, що другий раз точно б родила в чергового лікаря. Щодо подяки- коли лежала на збереженні, то нічого не платила взагалі і не давала цукерки- каву. За роди- віддячила і лікарці, і акушерці. Доречі- акушерка була чудова, дуже мені допомагала. Ій аж хотілося якось подякувати ( це про другі пологи).
Після пологів дратувало, що акушерки прямим текстом казали- "ви що думаєте я це вам просто так зроблю?" ( моя сусідка по палаті після 1 пологів тільки і платила ім за все). Добре, що у мене вже другі пологи і я не потребувала іх "послуг".

Сказали спасибо: Irlando4ka

Offline mawalex

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
А що робити, коли не хочеш домовлятись , а у тебе має бути кесареве?

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
А що робити, коли не хочеш домовлятись , а у тебе має бути кесареве?
Якщо планове, то ваша дільнича повинна дати направлення на передродову підготовку. Ви приходите з ним у пологовий, оформляєтесь, і вам призначать лікаря, що вас обстежить перед операцією, і потім прооперує.

Offline mawalex

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
То там ще треба лежти перел родами? Таб їм добро було, по ходу треба буде домовлятись, хоч як не жалко грошенят, бо лежати там не збираюсь.

Сказали спасибо: Adam

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Та чому лежати. Просто перед КР в обов'язковому порядку всі здають аналізи за домовленістю чи ні. Якщо все гаразд і немає потреби бути під наглядом лікаря, зранку прийшли здали і додому. Останю ніч рекомендують провестиу відділенні.

Сказали спасибо: mawalex

Offline Svetka777

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Скільки коштують партнерські пологи в обласному роддомі?

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
Скільки коштують партнерські пологи в обласному роддомі?
В 2014 нічого не коштували і аналізів ніяких від чоловіка не просили.