Голосування

Як відбулися ваші пологи?

Домовлялась, все пройшло добре.
68 (43.6%)
Домовлялась, і залишилась незадоволена.
11 (7.1%)
Родила в чергових, все гаразд.
40 (25.6%)
Родила в чергових, незадоволена.
6 (3.8%)
Планую домовлятись.
21 (13.5%)
Планую взаємодіяти з черговими.
10 (6.4%)

Всього голосів: 145

Автор Тема: Чи варто домовлятись та віддячувати лікарям за пологи?  (Прочитано 4794 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
То там ще треба лежти перел родами? Таб їм добро було, по ходу треба буде домовлятись, хоч як не жалко грошенят, бо лежати там не збираюсь.
можна і не лежати, а приходити на доплер, серцебиття і аналізи

Подумала і додала ще: 22 Червень 2016, 14:25:46
врахуйте, що зараз тре укладати договір з домовленим лікарем

Offline kasyanas

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчата, розкажіть детальніше про процедуру укладання цього договору. Хтось це вже робив? Я з лікарем попередньо вже переговорила, але про договір він нічого мені не сказав.  :xmm

Offline mawalex

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
А що це за контракт? А якщо в чергової бригади народжувати то контракту не потрібно?

Offline Настіа14

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Я в перше почула про договір 2,5 роки назвд коли лежала на зберіганні. Тоді дівчата укладали договір з Ворохом по його ініціативі, так він перестраховувався сам і за одно ніс повну відповідальність за вас.не чула більше щоб хтось ше складав. Мені такий підхід сподобався, ато з домовленості недай Бог щось вийде не так, а відповідає за тебе змінна бригада, а з лікаря як з гуся вода, піди докажи що саме він в той час був на пологах
url=http://www.malecha.org.ua][/url]

Offline nadiya24

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка; хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я домовлялася, і всім дуже задоволена. А сестра моя на перших родах домовилася з акушеркою, а лікарка була чергова. Схватки почалися вночі, а в 8:00 ранку в лікарки закінчувалась зміна, то та щоб не втратити заробітку почала колоти їй стимулюючі уколи, в результаті сестра сильно порвалася і взагалі дістала стрес після родів, так що молоко пропало. То на другі роди вже домовлялася з лікаркою. Другими родами дуже задоволена, каже, що порівняно з першими небо і земля. Все спокійно, ніхто нікого не спішить, бо закінчується зміна.

Сказали спасибо: Тетяна371

Offline masha_1

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Я з першими пологами і сама домовлялась з лікарем і підписувала договір (бланк мені роздрукувала сама лікарка з якою домовлялась), там декілька абзаців типу що лікар буде вести пологи, підписує лікар і пацієнтка, і потім треба підписати в Пруднікова, або його заступники, це звичайно найтяжче, тому що Пруднікова ніколи не застанеш на місці, я підписувала в його заступника, непомню як прізвище. Хоча домовленість з лікарем не гарантує того що він буде до Вас гарно ставитись, от моя наприклад після непланового КР взагалі на мене болт забила бо я їй оказується мало заплатила. Якби я краще перед першими пологами подумала то не домовлялась б взагалі нізким і тоді можливо народила б сама. Але це вибір кожного власний.

Offline Svetka777

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А що це за контракт? А якщо в чергової бригади народжувати то контракту не потрібно?

то швидше за все договір на партнерські пологи. Його підписують, коли хочеш конкретного лікаря.

Сказали спасибо: Yanusya898

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +836/-0
  • У відпустці до 2 серпня! =)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Скільки коштують партнерські пологи в обласному роддомі?
Ми в міському в 2013р платили ''благодійний внесок'' за партнерські, 300 чи 350 грн, вже не пам'ятаю :xmm Чоловік здавав посів з носоглотки + флюрка + донор
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

vol.ua Розкішна білизна Kinga, купальники Marko та ін. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
рік тому партнерські пологи в обласному коштували 200грн,плюс донор .

Offline Irlando4kaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Хмм... а ви йшли в опц по направленню чи за власним бажанням? Думаю, це теж має значення.

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +922/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
подруга народжувала 3 роки тому, то від чоловіка(чи того з ким йдете на пологи)-флюрографія(обовязково), посів з носоглотки, донор. благодійний внесок щось біля 300грн

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Цитувати
Хмм... а ви йшли в опц по направленню чи за власним бажанням? Думаю, це теж має значення.
по направленні  d143

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
Цитувати
по направленні  d143
Десь ще в якійсь темці дівчина теж писала, що партнерські пологи нічого не вартували. Не знаю від чого це залежить. В міському, до речі, коли поступала на збереження, мене ще й  відмовляли не платити 50 грн  благодійних :) Напевно, і від зміни залежить.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Я вважаю, що лікар не Боженька. І ніби й не дурні у пологових працюють. Якщо перебіг вагітнгсті чудовий, який сенс домовлятись і викидати лишні, зовсім не малі, гроші?  Щодо подяк - згідна, інколи справді хочеться віддячити окремим людям за Людяність. Доброту і допомогу. Окремим Людям.
В подруги сестра родила на екстренному КР. Вів її кращий  гінеколог області, а наполіг на кр найгірший(за її словами,високий % смертності) лікар. І дякуючи ій у них є здорова дівчинка і мама жива. Тож..... Знав би де впадеш....
Пи.Си. події розвивались у Центральній Україні.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
Щодо подяк - згідна, інколи справді хочеться віддячити окремим людям за Людяність. Доброту і допомогу. Окремим Людям.
Погоджуюсь на всі 100%. Але символічними сумами. Ми з чоловіком майже завжди залишаємо перед випискою, правда з дит. лікарень, благодійні внески на розвиток відділення. Особливо, коли видно, що там гроші витрачаються за потребами. А не як у пологових. Внески чи не найвищі, а умови просто жесть  mish

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
У мене були передчасні пологи.Діти в реанімації.Ні з ким звичайно на такому терміні не домовлялась,а лікар не побрезгував грішми. 
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
не буду повторятись бо історію своїх пологів оисувала у ін темці. коротко-- перші пологи на день незалежності--повна неувага чергового медперсоналу , моя лікарка з якою домовилась,не приїхала бо святкувала. то лікаря шукали і будили 1,5 год., акушерки не було а на мене волала санітарка-- на тобі грілку--роби собі клізму., не буди нікого чого кіпішуєш нащо було вночі їхати. протримали мене ьбез схаток і без вод 8-9 год( максимум маєбути 6) то добре що дитини не вдушилась. чоловік обдзвонив усе місто і  обіцяв золотігори сім , лиш би до мене подивились.
а другі-теж подомовленості але мій лікар був весь час а на потуги прийшла чергова ( моцюк зав відділу) і вела потужний період.
одне слово--казка.
а рахую що віддячити варто але тільки тим хто цього заслуговує і не космічними сумами. до речі по завершенню 2-х пологів лікар прийшов і я прямо спитала кому скільки, то він назвав суми менші ніш дівчата давали і то набагато.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.