Голосування

Як відбулися ваші пологи?

Домовлялась, все пройшло добре.
68 (43.3%)
Домовлялась, і залишилась незадоволена.
11 (7%)
Родила в чергових, все гаразд.
40 (25.5%)
Родила в чергових, незадоволена.
6 (3.8%)
Планую домовлятись.
22 (14%)
Планую взаємодіяти з черговими.
10 (6.4%)

Всього голосів: 146

Автор Тема: Чи варто домовлятись та віддячувати лікарям за пологи?  (Прочитано 5317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irlando4kaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Stela, не подумайте, що вириваю  контексту. А звідки така інформація, що безводний період максимум 6 год? Знаю жінок, котрими вдалось лонгувати вагітність до 10 днів після відходження вод. З контролем звісно. Без наслідків.

Luda75,  лікар вимагав у вас гроші? d107
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Stela

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
 таку інформацію мені дали гінекологи ( 3 різні лікарі  вже після пологів питала) що після 6 годин можуть ( не гарантовано але є вел ризик)початись проблеми з дитиною, то треба дійсно контролювати а не так як у мене -- ти собі ди чекай 2-гу зміну, апарат для виміру схваток--серцебиття дитини поломаний і т.д. і ніхто навіт. не підійшов за весь той час.
а які можуть бути мед підстави для такої пролонгаціїї якщо можла трохи стимульнути?? напишіть якщо знаєте-- це мені для заг розвитку а вдруг  пригодиться.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Така лонгація застосовується при передчасному відходженню вод. В цьому випадку під контролем вводять препарати для попередження перейм, щоб дати дитині дозріти. Це трохи інший випадок звісно.

А при доношеній вагітності памятаю на курсах казали або до 12 год або до однієї доби.  З моніторингом.

Сказали спасибо: Христуся

Offline Stela

• Своя Мамка
    • Награды
скільки лікарів стільки й думок..а у мене був 41 тиждень обидва рази все однаково--води відходили а перейм не було. 2-й раз моніторили 6 год і при відсутності перейм розкриття теж стимульнули.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Не вимагав.Але натякав.Ми дали,бо самі ще не осознавали,скільки нас всього чекає.Педіатр з реанімації також хотіла грошей.Якщо чесно,то я перебувала в шоковому стані і трохи випадала з реальності.Була тільки одна думка-щоб діти не померли.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Люда, я в шоці..... Нам ніхто ніразу навіть не заїкався ні про які гроші. Родила у Адама, то він прийняв пологи, ще два рази зайшов спитати як я і дещо сказав про дитину і все.  В реанімації стикались дуже часто з Тачинською(обласний неонатолог), тож суто розмови про дитину.
 А щодо відхрдження вод - втулю 5коп . мій Макс був лиш в задніх водах(на узд сказали 50%), три доби, поки кололи антибіотик. Правда, родився обвитий. Сорі, що не в тему

Offline Stela

• Своя Мамка
    • Награды
народ,ви мені відкриваєте очі...то дійсно тепер ясно що кожен лікар має свою думку на все,
мені пояснювали що зовсім без вод у дитини погіршується постачання кисню і може відхилятись від норми серцебиття . у моєї малої під час пологів серцебиття двічі було дуже мале коли помітили почали стимулювати то взагалі мало серце не зупинилось бодоза окситоцину була завелика добре що догадалась зменшити  бо вжехотіли ксарити, а потім під час потуг теж то малу витискали  з мене швиденько.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
мені пояснювали що зовсім без вод у дитини погіршується постачання кисню і може відхилятись від норми серцебиття .
Трішки відходимо від основної теми, але все ж. Мені пояснювали, що найбільша небезпека під час тривалого безводного періоду - це інфікування, бо навколоплідні води якраз і захищають дитину від різноманітних інфекцій. Тому у матері для контрою беруть кров на аналіз, і якщо лейкоцити вище норми назначають антибіотик. І далі контролюють. Коли вже антибіотик не діє, стимулюють пологи або проводять кесарів розтин. Це, звичайно, проводиться у випадку передчасних пологів, щоб дати дитині чи дітям ще трішки дозріти. А кисень і поживні речовини потраплять через пуповину.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
І таки я і не в тему - все в мене було, як пише Світлана. Кололи ан-тик, бо піднявся лейкоцит, пішла інфекція. Лиш пологи в мене самі почались, без стимуляції. Сказала зав обсервації на консиліумі(для мене робили), що як почнуться пологи, не будуть сьримувати(вийшла третя доба того антб., для відкриьтя легень), бо через інфекції можу лишитись не лиш дитини, але й матки.
Вибачте, що не в тему.

Подумала і додала ще: 01 Липень 2016, 23:31:02
Десь пропала конпка редагування - вибачте за помилки.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Трішки відходимо від основної теми, але все ж. Мені пояснювали, що найбільша небезпека під час тривалого безводного періоду - це інфікування, бо навколоплідні води якраз і захищають дитину від різноманітних інфекцій. Тому у матері для контрою беруть кров на аналіз, і якщо лейкоцити вище норми назначають антибіотик. І далі контролюють. Коли вже антибіотик не діє, стимулюють пологи або проводять кесарів розтин.
невже ви наівно вірите, що всі лікарі такі добросовісні і все по протоколу роблять ?? Особливо в свято чи на вихідні....
Про безводний період читайте офіційну інфу, бо кожен лікар по-різному каже, і все залежить вже від початого пологового процесу

Подумала і додала ще: [time]02 Липень 2016, 13:35:17[/time]
Якщо майбутній мамі спокійніше, коли домовилась - то хай так. Хто не має коштів - то й так можна. Всеодно все залежить від професійності й людяності лікаря

Подумала і додала ще: 02 Липень 2016, 13:35:41
... і,відповідальності

Сказали спасибо: Христуся, Stela

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Цитувати
невже ви наівно вірите, що всі лікарі такі добросовісні і все по протоколу роблять ?? Особливо в свято чи на вихідні....
Так, в це вірю, бо ні разу не зустріла безвідповідального недобросовісного лікаря, а мала справу з багатьма.  І, знаю точно, якщо лікар кваліфікований, то не може бути такого, що у вихідний він не уважний і безвідповідальний, а в робочий день все робить гарно.
Інформація про безводний період при передчасних пологах отримана від лікаря Адама Р.А., і не в одній офіційній статті читалапро це,так як ця тема мене цікавить. Не розумію вашого коментаря взагалі.
Питання домовлятись чи ні  - цене питання наявності грошей чи ні. Наші людина далеко не бідні. І серед моїх знайомих немало таких, котрі мають хороші фінансові можливості, не домовлялись про пологи. Проблема в іншому, але повторюватись не хочу. Все в першому пості.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
А я попадала і на не дуже хороших лікарів. Приїхала в роддом на 35 тижні з болями в животі, чергова лікарка вся так радісно, каже будем оперуватись. Кажу ранувато якось на 35 тижні, води не відходили... Я зла була як чорт.  Поки була там вже й біль пройшла, подивились на апараті серцебиття і чи нема схваток, та й поїхала собі додому. Але мене це просто вбило, зразу оперуватись, 35 тиждень, нічого не вияснила, не зупиняти ті схватки якщо то схватки... а оперуватись, то нічого що в дитини легені ще не розвинені... Є різні лікарі... :( Думала так підзаробити, ну це просто скотство. Якщо ти домовився з лікарем то ніхто в шию гнати не буде, треба чи не треба, бо і так знають що ти їхній пацієнт і хочуть щоб ви були задоволені

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Ось що вдалось знайти в офійціних протоколах:

Наказ МОЗ України від 29.12.2005  № 782. Клінічні протоколи з акушерської та гінекологічної допомоги «Передчасний розрив плодових оболонок».

Визначення
Передчасний розрив плодових оболонок (ПРПО) - це спонтанний їх розрив до початку пологової діяльності у строки вагітності від 22 до 42 тижнів.

Частота
Спостерігається у 10 - 15 % пологів.

Діагностика ПРПО
1. Огляд шийки матки в дзеркалах - візуально встановлюється вилиття амніотичної рідини із каналу шийки матки.
2. У разі утруднень проводять диференціальну діагностику навколоплодових вод з сечею, підвищеною секрецією вагінальних і цервікальних залоз перед пологами з використанням  тестів.
3. УЗД - маловоддя.
У разі виявлення маловоддя та за умови хоча б одного позитивного тесту на навколоплодові води встановлюється діагноз ПРПО.
Спонтанна пологова діяльність (без спроб індукції пологової діяльності) за умови доношеної вагітності розвивається у 70 % вагітних протягом перших 24 годин від моменту констатації розриву плодових оболонок, а у 90 % - в перші 48 годин. Очікувальна тактика у цих випадках за відсутності клінічних проявів інфекції та своєчасної антибіотикопрофілактики не підвищує частоту гнійно-запальних ускладнень у матері і у новонародженого.

Очікувальна тактика показана
- у вагітних з низьким ступенем прогнозованого перинатального і акушерського ризику;
- при задовільному стані плода;
- при відсутності клініко-лабораторних ознак хоріоамніоніту (підвищення температури тіла ↑38° C, запах навколоплодових вод, серцебиття плода ↑ 170 уд./хв.; наявність двох або більше симптомів дає підставу для встановлення діагнозу хоріоамніоніту);
- при відсутності ускладнень після вилиття навколоплодових вод (випадіння петель пуповини, відшарування плаценти та інших показань для ургентного розродження).

Спостереження
- вимірювання ТТ та пульсометрія 2 на добу;
- аускультація ЧСС плода 2 на добу, КТГ з 32 тижнів вагітності;
- лейкоцити крові 1 раз на 3 доби;
- бактеріоскопія виділень із піхви 1 раз на 3 доби;
- проведення тесту рухів плода та звертання до чергового лікаря у разі змін рухової активності плода (дуже повільні або занадто бурхливі);
- антибіотики - профілактичне введення напівсинтетичних пеніцилінів або цефалоспоринів II покоління 5 - 7 діб.

Ведення вагітних в терміні  37-42 тижні
- при відсутності спонтанної пологової діяльності через 24 години проводиться внутрішнє акушерське дослідження;
- при зрілій шийці матки - індукція пологової діяльності окситоцином або простагландином F2 альфа;
- при незрілій шийці матки - підготовка ш. м. вагінальним введенням PG E2;
- за наявності показань - КР.

Отже, при доношеній вагітності якщо немає ознак інфекції і стан матері та дитини задовільний, то очікувальна тактика триває 24-48 годин.

Наказ МОЗ України від 03.11.2008  № 624. Клінічний протокол з акушерської допомоги «Невиношування вагітності»

Пролонгування вагітності – токолітична терапія
Умови проведення токолізу
- термін вагітності до 34 тижнів
- розкриття шийки менше 3 см
- відсутні амніоніт, прееклампсія, кровотеча
- задовільний стан плода.

Мета токолітичної терапії
Пролонгувати вагітність на 48 годин для проведення профілактики РДС у новонародженого та переведення вагітної на вищий рівень.   

Ведення вагітних в терміні 22 - 25 тижнів
- спостереження за станом матері та плода без проведення ВАД в умовах стаціонару III рівня;
- антибактеріальна терапія з моменту госпіталізації в акушерський стаціонар.

Ведення вагітних в терміні 26-34 тижнів
- спостереження за станом матері та плода без проведення ВАД в умовах стаціонару III рівня;
- антибактеріальна терапія;
- профілактика РДС.

Ведення вагітних в терміні 35-36 тижнів можлива очікувальна та активна тактика
- спостереження за станом матері та плода без проведення ВАД в умовах стаціонару IІ-ІII рівня; 
- антибактеріальна терапія після 18 годин безводного проміжку;
- при відсутності спонтанної пологової діяльності через 24 години проводиться ВАД;
- при зрілій шийці матки - індукція пологової діяльності окситоцином або простагландинами;
- при незрілій шийці матки - підготовка до пологів вагінальним введенням простагландину E2;
- за наявності показань - КР.

Offline Stela

• Своя Мамка
    • Награды
Отже, при доношеній вагітності якщо немає ознак інфекції і стан матері та дитини задовільний, то очікувальна тактика триває 24-48 годин.

Дівчата, я вибачаюсь, перечитавши уважно я багато зрозуміла, вибачте ще раз що ввела вас в оману.
тільки не зрозуміла одного--чому після пологів мені 3 гінекологи казали що не тримають без вод довше 6 годин??? і що самечерез це могло падати серцебиття. ( 1-коли прийшла на огляд  після пологів, 2-й той що перешивав шов--поцікавився як родила., 3--та лікар що приймала пологи--бо я попала вночі на день незалежності  лікар з яким домовилась не приїхала, чергова сказала що родиш у наступної зміни а наступна зміна якраз і приймала пологи, сказала, що мене мали стимульнути ще на тій зміні) ці гінекологи просто мені щось говорили аби говорити,адже я і так не розуміюся??? а я дура повторюю, думаючи що це правильно.  d100

Offline Stela

• Своя Мамка
    • Награды
Я не платила космічні суми подяк нікому-я платила людям які дійсно цього заслужили за їх роботу і ставлення--добре ставлення до жінки під час пологів вважаю теж важливим.  і дякувала майже так само як і жінки що народжують в чергових при бажанні віддячують-- лиш лікарю з яким домовлялась і який мене морально дуже підтримував на других пологах (для мене це важливо) теж віддячила скромно--бо це не була його зміна .
кожен має свою думку і свій погляд на речі, а психологія наша вкорінена вже давно і не лиш у головах дівчат а і у більшості і не лише відносно лікарів і пологів --і мінятись буде теж не за один день.
 кожен сам для себе вирішує.

Сказали спасибо: Христуся, Irlando4ka

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Не розумію вашого коментаря взагалі.
ну, кожен залишається при своій думці. Читайте решту коментарів теми.
скажу так, лікарі теж люди, а наші пологи - то просто їхня робота. А без домовленостей і грошей в нас час важко...  d112

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
Stela
Цитувати
чому після пологів мені 3 гінекологи казали що не тримають без вод довше 6 годин???
Мене це теж здивувало у вашому дописі і з цього почалася вся дискусія? Може, лікарі мали на увазі, що цей період є повністю безпечним для дитини, а якщо більше, то варто проводити більш детальний моніторинг? Але зараз це тільки здогадки, в моєму випадку - треба було лонгувати.

Цитувати
самечерез це могло падати серцебиття.
Тут, напевно, лікарі праві. В це питання не вникала. Але, так розумію, що серцебиття падало в дитини тільки двічі. Напевно, першу зміну це не налякало, а наступну - насторижило? Може дівчата, що краще розуміються, поможуть.