Голосування

Як відбулися ваші пологи?

Домовлялась, все пройшло добре.
68 (42.8%)
Домовлялась, і залишилась незадоволена.
11 (6.9%)
Родила в чергових, все гаразд.
41 (25.8%)
Родила в чергових, незадоволена.
6 (3.8%)
Планую домовлятись.
23 (14.5%)
Планую взаємодіяти з черговими.
10 (6.3%)

Всього голосів: 148

Автор Тема: Чи варто домовлятись та віддячувати лікарям за пологи?  (Прочитано 5830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
якщо чесно то перша зміна не дуже щось моніторила, санітарка взагалі хамила лікарки не було--ну спала нічого страшного але санітарка ( це було вночі заявила що не будитиме лікарку чекай на того з ким домовилась. при чому я їй навіть не казала чи домовлялась!!! і вперлась щоб вона збудила,бо я знала що моя не приїде.  на приймальному мене оформили-- все записали і сказали йти з торбами на верх-- а наверху зустріла тільки цю санітарку. коли нарешті прийшла лікарка то лиш глянула на кріслі ( не знаю чи ще щось мали міряти але нічого не міряли) і сказала що народиш на слідуючій зміні. Серцебиття міряла 2га зміна. перша -ні.
Світлана, не сприймайте це як образу будь-ласка, але у нас ще зустрічається і хамство в лікарнях і халатність і непрофесійність  і не завжди це залежить від грошей. але інколи--так.-
-хочеться надіятись що такі випадки виняткові, але людський фактор в професії лікаря присутній як і в ін. професіях--і навіть найкращий від помилки не застрахований. Я особисто для себе прийняла рішення домовлятись про другі пологи--але з розумними межами подяки. Комусь щось радити не буду--це кожен має вирішити сам.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline nadiya24

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка; хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Все залежить від порядності і добросовістності людини. Після кесаревого в реанімації за мною персонал ходив як за королевою, хоча я їм нічого не платила. А в післяродовій палаті зразу було видно, що лешень грошей чекають. За дурно ніхто навіть і не подивився. В мене дуже сильно набрали і боліли груди. Попросила розмасажувати, то сказали, що вони не благодійна організація, хоча це їхній обов'язок. Платити приходилось за любу дурничку, щей приходили благодійні внески здирати.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
О, з грудьми у мене така ж була проблема, але мені повезло з сусідкою в палаті, майбутнім лікарем, так мені масажувала, що позаливали все навколо d100 За роди домовлялась, був КР, не жалію зовсім. А потім чоловік заплатив тільки лікарю і при виписці цукерки і шампанське медсестрам і дитячим.

Offline Roshenka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Ми домовлялись - мало бути планове кесарське. Але води відійшли швидше,лікарки в місті не було, то кум наш "передомовився" - подзвонив своєму знайомому гінекологу і все організувалось за 30 хв поки я їхала у роддом. То мої перші пологи, я нервувала,вагітність важко протікала, був вечір, тому була рада, що за мене домовились.
Чоловік віддячував. Суму ніхто не називав, дав скільки вважали за потрібне (це тим, хто на операції був). За 6 днів лежання ще 1 раз подякували медсестрі, яка груди розмасажовувала мені протягом двох днів вранці і ввечері (теж скільки вважали  за потрібне)

Offline taras18031979

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля 10,Максим 2,5 Станіслав 2 міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
У 2013р. чоловік був присутній на родах, проте ми за це не платили ба навідь не показували ніякі посіви. Про роди домовлялися з лікарем,але заплатила скільки вважала за потрібне.

Offline natali92

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
я про пологи не домовлялась,але віддячила скільки вважала за потрібне. акушерка попри страшенну загруженість в ту ніч ( тоді за добу 33 жінки народили) бігала до мене кожні 5 хв і сильно морально підтримувала,а лікар щей після
того як здав зміну зайшов до мене і детально розказав що і як мені робити з моїми швами,що пити якщо будуть якісь ускладнення і т.д. А от лікар який вів після пологів навіть жодного разу не оглянув мене.Не знаю навіщо він там взагалі потрібен
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати...

Offline Юлiя

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлiя
Ніразу недомовлялася,родила в чергових,всьо було добре.

Offline Туся 18

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
У 2013р. чоловік був присутній на родах, проте ми за це не платили ба навідь не показували ніякі посіви. Про роди домовлялися з лікарем,але заплатила скільки вважала за потрібне.
Для вас то може і добре, але от завжди треба думати і про інших жінок і новонароджених. Моя думка, що посіви і флюрка мають перевірятися 100%( і робитися 100%теж)

Сказали спасибо: mary2011, Тетяна371, Stela

Offline Lidiia

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна та Єлизавета
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
Я народжувала в Левицького в 2014, були сімейні пологи, все пройшло чудово. Буду з ним ще домовлятись  :)

Сказали спасибо: Тетяна371, mawalex

Online Солоденька...:)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
були передчасні....народжувала в обласному....попала на вихідні...було видно що хотіли наперед грошей чергова...якби не Стоцький - дуже хороший лікар...втратила б одну дитину в мене близнюки...

Offline Анаскоакпил

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан.Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Богдан.Софія
Світлана,ще якщо можна,то зробіть ( або попросіть модератора) зробити голосування,скільки жінок за/проти домовллення,домовлялась/ні/планую чи ще якісь варіанти,щоб бачити картину))
Народжувала три рази в чергових лікарів і все було добре.А подяку давала,яку вважала за потрібне,ніхто з мене не вимагав

Offline mawalex

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
До тижня 20 вагітності теж думала що буду народжувати в чергових, але після 30 тижня вирішила що все таки буду домовлятись. Страшно..... я навіть переживаю не за те хто конкретно кесаритиме, а за власний комфорт, знаю що спеціалістів хороших є багато і навіть чергова бригада може зробити все на вищому рівні, бо ж подяка після родів, але то мої таракани в голові, а якщо домовляєшся то враховують і твої деякі побажання .

Offline nataliast

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
То напевно всьо залежить від перебігу вагітності і прогнозу лікаря,у якого на обліку.В мене обидва рази було багатовіддя і крупний плід,тому якби не домовлялись із справді професфоналом своєї справи,то не знаю,чи всьо мало б такий результат.Дітки народились здорові,а на це мені ніяких грошей не шкода.

Сказали спасибо: mawalex

Offline Наталя111

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад,Вікторія
Я думаю краще домовитися і бути спокійною, хоча є багато таких випадків , що жінки домовлялися, а лікарі просто не приїжджали. Особисто я домовлялася коли носила   першу дитину, з другою не вийшло, бо були передчасні роди)

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Якщо пологи без ускладнень, можна і у чергових народжувати. Але ж наперед не передбачиш. Тоді лотерея.

Offline Irisha245

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілонка 4роки,Ярослава2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Ні,я ні моі лікарі навіть недумали,що в мене після 2 КР.будуть серйозні ускладнення. Я домовлялася 2 рази.Мене то спасло,що домовилася.Поки лікар іхав чергові оглядали.Толком нічого несказали.так чи інакше, я хотіла домовлялась.нікого неагітую,це є лотерея.Мож домовитися і лікар неприіде,мож попасти на чергових буде добре,або навпаки.Якщо домовлятись треба знати з ким.

Offline Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +155/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
домовлялась ( плановий КР) і вважаю що так почуваєш себе впевненіше  :bo і окрема палата була, і родичі могли приходити, і протягом перебування в лікарні постійно була під наглядом - підказували , розказували що і як
Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)

Сказали спасибо: Galinka)))