Автор Тема: Крихітне диво  (Прочитано 1163 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irlando4kaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Крихітне диво
« : 13 Червень 2016, 00:56:13 »
Вони завжди народжуються неочікувано та завчасно, поспішаючи побачити цей світ. Їх поява найчастіше стає великим потрясінням для усієї родини. До їх приходу неможливо підготуватись, бо навіть якщо батьки морально готові до цього, труднощі та почуття, що будуть тепер завжди з ними, ніколи не можна передбачити заздалегідь. Ця зустріч є нестерпно складною, але водночас дуже особливою  і по-своєму неймовірною. Шок, страх, відчуття провини, відчуженість поступово змінюються на почуття полегшення, радості  та щастя. Це надважке випробування для батьків, родичів, лікарів та самих немовлят, котрі з усіх сил боряться за життя.  І так прекрасно, коли крихітні дітки стають переможцями, а їх батьки - очевидцями справжнього дива.

В цьому розділі ділимося розповідями, досягненнями та успіхами наших поспішайчиків. Можливо, ви прагнете чимось допомогти, заспокоїти, підказати. Кожен ваш допис є важливим і потрібним для батьків, малята котрих щойно з'явились на світ або тільки приїхали додому. Якщо з певних причин ви бажаєте, щоб розповідь залишилась анонімною, пишіть в приват, а вже тоді розмістимо її в темі. А усі питання, що стосується здоров'я та розвитку недоношених дітей обговорюємо в темі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ameba

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Люблю свого синочка!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Крихітне диво
« Reply #1 : 13 Червень 2016, 14:12:35 »
Мій хлопчик народився на 35тижні з вагою 1380г і довжиною 39см.Зараз нам вже 2,5 і ми великі, розумні хлопці

Сказали спасибо: Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #2 : 13 Червень 2016, 16:26:39 »
ameba Молодчинки - і ви і ваш малюк  :)

Трішки унікальних історій.

Румаїса Рахман народилася в 2004 році, її вага була всього 260 г. Але попри всі складнощі – вона вижила. Це найменша дитина в світі і досі. Вона і її сестра близнюк з’явилися на світ завдяки кесаревому розтину раніше терміну. Її сестрі пощастило більше, бо вона важила 600 грамів. Тепер Румаїсе вже 8 років і вона нормальна звичайна дівчинка, як усі діти в її місті.

Інше маля, яке змогло вижити, це – Мелінда Стар Гвідо. Вона народилася в 2001 році, її вага становила 270 г. Розміром немовля було з долоню акушера. Хоча Мелінді й довелося 4 місяці перебувати у відділенні інтенсивної терапії для новонароджених, потім їх з мамою виписали додому зміцнілими і щасливими.

24 жовтня 2006 народилася ще одна маленька дівчинка – Амілія Соня Тейлор. Вага її становила 284 г, мама народила її на 22 тижні вагітності. Вона стала першою дитиною, яка народилася і вижила на цьому терміні. Після народження, зрозуміло, у неї були проблеми з диханням і травленням, але завдяки піклуванню лікарів немовля почало набирати вагу і при виписуванні з лікарні важила вже 1800 грамів. Нині їй 6 років і вона веде цілком нормальний спосіб життя, а в дечому переганяє навіть своїх однолітків.

Меделін Менн народилася в червні 1989 року на 27 тижні вагітності. Тоді її вага становила 280 г. При огляді в неї було виявлено невеличкий крововилив у мозок і ретинопатія. Тепер їй уже 22 роки і проблем зі здоров’ям у неї не більше, ніж у звичайної людини. Меделін займається бігом і грає на скрипці, навчається в університеті. Проте єдине, що їй заважає нормально жити, це астма.

У Великій Британії також є дівчинка, яка вижила. Це – Рубі, народилася вона загою 300 г , але досить швидко адаптувалася. Вже за кілька днів вона змогла дихати самостійно.

В Україні найменший хлопчик, Богдан Черній, народився у Бердичеві на Житомирщині 13 лютого 2007 року. Важив 490 г і поміщався на долоні — був 24 см на зріст. З'явився на світ на 21-му тижні вагітності. Хлопчик росте розумним і веселим, але не може самостійно ходити. Тим не менше, батьки докладають чимало зусиль, щоб поставити сина на ноги.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #3 : 14 Червень 2016, 19:49:14 »
11 червня в Перинатальному центрі м. Києва відбулась презентація виставки надзвичайного фотографа Христини Бессолової. Автор фотографувала дітей-нетерплячок, коли вони ще перебували у відділеннях інтенсивної терапії та трохи згодом, коли вони освоїлись вдома. Кожне фото - це окрема історія, багато в чому схожа на інші, але водночас особлива і дивовижна.

Сказали спасибо: Knopo4ka, bonitka

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #4 : 14 Червень 2016, 19:58:18 »
Як важко на це дивитися.Мої дівчата хоч і вже великі ,але напевне завжди буду пам,ятати,я вони народилися.30 тиждень вагітності,однояйцеві близнята.Ми пройшли величезний шлях від відчаю до гордості за них.Вони моя і їхня перемога .
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #5 : 14 Червень 2016, 20:24:01 »
Це дійсно Диво! Перетворення такої Крихітки в таку Велику Дитинку!!! А ті історії...... Я плачу d35
Хай всі поспішайки ростуть Здоровими та Благословенними у Бозі!!!

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #6 : 14 Червень 2016, 23:27:37 »
Luda75 в нас схожі історії, і дякувати Богу все гаразд зараз. Колись без сліз не могла дивитись на таких дрібненьких діток, а зараз вони здаються такими гарненькими і ніжними. Дарма, що їх тіло в зондах і катетерах, вони насправді дуже сильні і радує, що більшість з них зростають здоровими.

Христуся Спасибі! Тримаємо за вас кулачки. У вас все буде гаразд, ми в це віримо. Здоров'я Вам і Божої допомоги!

Сказали спасибо: Христуся

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #7 : 18 Червень 2016, 16:50:40 »
Метод кенгуру зараз набуває все більшої популярності в українських лікарнях та центрах, що спеціалізуються на виходжуванні передчасно народжених малюків. Суть методу полягає у тому, що малюків щоденно викладають на відкриту поверхню грудної клітки батька та матері. Його застосування прискорює адаптацію дітей до навколишнього світу, встановлюється контакт дитини з батьками, вони краще розвиваються і набирають вагу.

На відео нижче можна побачити татуся, котрий контактує з двійнятками Крістіною та Крістіаном, народжених на 28 тижні вагітності з вагою менше 1 кг. Бачимо одна дитинка дихає самостійно, а другий малюк ще заінтубований. Це не повинно дуже лякати батьків, бо через це проходять чимало діток народжених на такому ранньому терміні.

А на фото нижче дітлахи вже здоровенькі вдома

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #8 : 19 Червень 2016, 10:52:06 »
Двійнята Аарон та Ендрю народилися на 24 тижні гестації. Провівши 139 днів у інтенсивній терапії, вони продовжували боротися за своє життя, навіть після того, як їхній родині сказали, що надії немає. Аарон народився із вадами серця та був тричі прооперований на серці. З часом нарешті хлопці потрапили додому з назальними канюлями, аби продовжувати боротьбу за повноцінне життя. Сьогодні їм по 11 років і вони здорові та активні підлітки!

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 19 Червень 2016, 14:52:45 »
Я плачу.... Включила то відео, звуки чисто як в нас реанімації. А там де то фото з 24ох тижнів, то чисто як мій Максим - тонесенька шкіра, і видно і ребра і судиночки. Читаю статтю і одне питання - як у світі ще скільки років тому виходили діток, що не мали навіть 300гр. А зара в сучасній медицині не змогли виходити значно більше????? Чому так????? Не треба було мені сюди заходити..
Даруй Господи здоров'я цим Дітям!!!!!

Пи.Си. Світланко, у Вас така аватарка мила... Прямо - мі мі мі

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #10 : 19 Червень 2016, 16:11:46 »
Христинко, ті наведені приклади більше винятки ніж правило. Дуже невеликий термін і екстремально низька маса тіла. Цей термін ще називають сірою зоною, коли жоден лікар не дасть прогнозу. Але якщо трапилось таке диво, значить можна вірити і сподіватись батькам на краще.
Ваш випадок дуже гіркий і в мене котяться слоьзи. Але щиро вірю, що у вас скоро все налагодиться і ми будемо вітати вас з поповненням. А ви в свою чергу будете підтримувати усіх батьків, що поки ще в дорозі до свого щастя.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 19 Червень 2016, 16:25:03 »
Я щиро радію і вітаю усіх  Матусь, що виношують і народжують прекрасних Діточок. І ні в якому разі не заздрю. Якщо Боженька подарує мені Щастя Материнства і можливість обійняти свою кровинку - я буду Найщасливішою жінкою в світі! І всім  плануючим парам бажаю такого ж Щастя.

Сказали спасибо: Irlando4ka, мися, Ауроратен

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #12 : 19 Червень 2016, 22:43:23 »
Христуся, спасибі. Ви - Молодець!

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +360/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #13 : 19 Червень 2016, 23:03:11 »
Свитлана ви правильно написали,що таки випадки скорише винятки,ниж правило......
Батьки найменшого на Украъни хлопчика витрачають багато сил и коштив на те,щоб поставити свого хлопчика на ноги.....
Я бачила репортаж про цю сим'ю......тато працюэ дуже багато щоб оплатити ликування та реабилитацию для циэъ дитини,вин у них эдиний,мама зи сльозами на очах розказувала скильки грошей потрибно...а держави плювати......хоч би  один курс реабилитациъ в рик оплачували и тоб батьки були щасливи.......а так приходиться рятуватися самим

Ми теж народилися передчасно,и може мени просто наболило те все.......моя Надийка почала ходити писля двох рокив,кожен курс в Козявкина коштував понад 6000 грн ( и це тильки 10 днив саме ликування) а ще треба було десь жити и харчуватися......
Нам скоро буде 7 рокив,моя дивчинка ходить,дякувати Богу, и скильки сил и грошей на це пишло я вже навить боюсь говорити........и за ци 7 рокив держава оплатила нам один курс ликування!!!

Тому важливо не тильки виходити таку малявку, а важливо дати ъй повноцинне життя,допомогти батькам......але це не про нашу державу.....в нас вси кинути на призволяще.......кожен сам маэ думати як поставити на ноги передчасно народжену дитину
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #14 : 19 Червень 2016, 23:39:32 »
Ліліана, ви вірно. Створючи цю тему, мала на меті не тільки підтримати знесилених батьків, а також привернути увагу інших людей до цієї проблеми нашого суспільства. На жаль, кожен десятий малюк народжується передчасно. А які гроші витрачаються на те, щоб виходити і реабілітувати дитину, знають лише сімї, що пройшли через це пекло. Якось читала в одній хорошій статтю пораду. Якщо у ваших друзів дитина в реанімації, ніколи не питайте, чи потрібні їм гроші. Просто прийдіть і дайте.

Що стосується хлопчика Богданчика. В нього чудовий батько і це важливий фактор. На жаль, деякі сім'ї розпадаються, коли приходить така біда. Можливо, в нашій країні теж щось зміниться і в плані реабілітації, і в суспільному. Коли відбулась лекція Ніко Вуйчіча, багато людей залишились надзвичайно враженими. Вірю, декотрі з них по мірі своїх можливостей обов'язково зроблять свій внесок, щоб допомогти таким людям і діткам.

Читаю про вашу Надійку і плачу... Мою другу дівчинку з двійні теж звати Надійка і вона була дуже важкою. Думаю, ми недарма вибирали ці імена. Мені ще важко писати. Починаю, і сльози ... Але з часом і це зроблю.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #15 : 23 Червень 2016, 13:40:20 »
Трішки позитиву  d120 На відео дівчинка Ксенія Пенькова з Дніпропетровська. Вона народилася із вагою 800, а зараз завойовує призові місця та їздить на Всеукраїнські змагання з гімнастики!

Offline L1za

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвій
  • Ваше справжнє ім’я: Ліза
« Reply #16 : 24 Червень 2016, 00:20:47 »
<font color="red">Для того щоб побачити посилання:</font> <a href="http://mamka.info/index.php?PHPSESSID=jdg6mb09unnsea2qeo7a5370c2&amp;action=register">Register</a>&nbsp;or&nbsp;<a href="http://mamka.info/index.php?PHPSESSID=jdg6mb09unnsea2qeo7a5370c2&amp;action=login">Login]</a>