Автор Тема: Крихітне диво  (Прочитано 1386 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irlando4kaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Крихітне диво
« Reply #17 : 26 Червень 2016, 21:56:02 »
Ще трішки чудових новин. 24 червня в Одесі народилась п'ятірня - три хлопчика та дві дівчинки. Їх маса при народженні становила 1810, 1190, 1720, 1250 та 1450 г. Малюки зараз перебувають у відділенні інтенсивної терапії, а стан, за словами медиків, середньої тяжкості. До речі, вже завтра до них попливуть п'ять Восьминіжок, сплетених волонтерами нашого проекту. Бажаємо батькам залізного терпіння, а діткам - швидкої дороги додому.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Христуся, Женя С.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #18 : 29 Червень 2016, 23:35:18 »
Багатьом відомо, що передчасно народжені дітки довший час перебувають у лікарні. Малята, що народились на пізніших термінах знаходяться у відділені до трьох тижнів, а ті, що народжені значно раніше терміну - навіть до декількох місяців. Лікарі та медсестри стають наче рідні, і цих людей батьки пам'ятатимуть завжди. На відео нижче можна побачити найдзвичано хвилюючі моменти із зустрічі з одним дуже хорошим лікарем. Дай Бог, що у всіх діток перші педіатри були саме такими.
Відео англйською мовою, але зміст зрозумілий і без слів.

Сказали спасибо: Христуся, Женя С.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #19 : 30 Червень 2016, 18:32:53 »
Цікава стаття про виходжування хлопчика Марка, котрий народився в Австралії 8 квітня цього року на 29-му тижні вагітності з масою 1160 г. Враженнями ділиться мама хлопчика. Мене найбільше вразили три речі: медперсонал фотографує немовлятко з батьками одразу після народження на телефон чи камеру батьків для них на згадку. Чесно кажучи, дуже жалкую, що не фотографувала свої діток в перший місяць їх життя. Друге, і мама, і тато можуть перебувати в реанімації стільки скільки треба, і в лікарні є спецільні кімнати для ночівлі батьків. Третє, дітей купають. На жаль, в Івано-Франківську такого не було.

(кликните для показа/скрытия)

Сказали спасибо: Христуся

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #20 : 30 Червень 2016, 21:33:47 »
Усе більше переконуюсь,що у нас в країні усе треба міняти кардинально.Прочитавши статтю,ком стоїть в горлі.З невідповідним ставленням стикаєшся ще з самого початку,коли ставлять прогнози дитині ,якій 1-2 дня.Як можна знати,якою вона буде у 5 або 10 років.Маму ,тата треба морально підтримати а не добивати.Стаття розповідає,кричить про моральну інвалідність наших світил медицини і систему взагалі. d134 d134 d134 d134
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Христуся, Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #21 : 30 Червень 2016, 23:36:49 »
Перечитала статтю ще раз. Дівчина цікаво пише - на одному диханні поглинається текст. І от собі згадала, що наш тато малюків бачив лише тричі за перші 1,5 місяці. А бабусі, дідусь і сестричка тільки тоді побачили, коли повернулись додому. Хоча щодо родичів, їм, напевно, краще і не треба було їх бачити, бо це складно морально, не всі витримають. І з цієї точки зору не фоткала малих, щоб то все швидко забулось і не згадувалось. Але як не як - це був початок їхнього життя, і, можливо, варто було б мати щось мати на згадку.

Люда, не знаю, чи то різниця у роках між нашими пологами, чи просто різні лікарі траплялись, але зі всіма з ким контактувала гарно відносились. Декотрі були малослівними і строгими, а декотрі дуже добрими і співчутливими. Нас вела Олійник Олена Михайлівна - дуже класно до малих ставилась, і мене підтримувала не раз. В цьому відношення задоволена. А от побутові умови - це звичайно жах-жах і тут погоджуюсь все треба міняти радикально.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 01 Липень 2016, 01:19:55 »
Я маю фото від першого дня.Чоловік сфоткав в реанімаціі роддому.Потім наступні в іх місяць.Але ще у лікарні.Навіть маємо відео хрещення, яке відбулося за 7 хв.Я мрію про те що наші лікарні будуть справді приязні до дітей, в першу чергу.Моя старша побачила малих один раз як їм був місяць ,чоловік доторкнувся вже як ми були вдома.А таким діткам потрібна мама весь час.Нас вела зав відділунедоношених Ірина Михайлівна то хороша як лікар і людина.Про окремих працівників нашої доблесної медицини писати не буду,які позволяли собі висловлюватися такими припущеннями-буде овоч а воно вам треба маєте одну здорову та й усе .Найбільше обурювало-що таких діток не треба виходжувати навіщо плодити інвалідів які недостойні жити.От в РСоюзі це розцінювали як викидиш і викидали у відро з водою навіть якщо дитина дихала.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #23 : 01 Липень 2016, 23:03:35 »
Люда, страшні речі пишете. Дуже сподіваюсь, що ті люди вже не в медицині, або змінились в кращу сторону...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +373/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #24 : 01 Липень 2016, 23:20:09 »
А я не знаю,що про Олену Михайливну сказати......вона нас теж вела,все хотила мене налякати,але я вперто казала,що ничого не хочу чути и все в нас буде добре,на що вона казала,що мусить поставити мене до видома про стан дитей.....
Але коли ми в 1 мис. И 10 днив поъхали в Охмадит в Киъв,то я просто в шоци була,коли моъй Надийци не поставили жодноъ крапельници!!!
А в Франкивську лили без перестанку,аж набрякла була (((((((
Там сказали,що крим витаминив,свижого повитря и харчування ничого не треба!! И там ми вперше скупалися,у Франкивську хоч би й пив року лежала,то певно би не скупали дитей !
Ничого хорошого про Франкивське виддилення недоношених сказати не можу......
Не дай Бог никому туди попадати.....
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #25 : 01 Липень 2016, 23:20:27 »
Від прочитаного посту ридала ридма, а як вкл.відео - чисто мій Син. То вже голосила. Скільки раз собі кажу - не дивись, не читай. І далі лізу.
Щодо лікарів - дуже сильно не сподобалась одна лікарка, молода, худенька, світло руса, дуже строга, випалювала все як є і дуже різко. А проводила реанімаційні дії, як Синочок помер дуже мила лікарка, теж худорлява, фарбована блондинка(вроді), не висока. Може й Олена, не згадаю. Дуже старалась  завести серденько, а потім і знайшла потрібні слова, щоб підтримати. Дуже гарна лікарка, багато розповідала. Мусіла казати, що шансів дууууже мало, але все ж, що треба вірити. І ще обл.неонатолог - Тачинська Людмила Михайлівна - чудовий лікар і Людина. Ще до пологів все розказала, пояснила. В реанімації показувала як зціджувати і теж підтримувала як могла. І що було дуже зворушливо, дзвонила після всього поспівчувати, бо її не було тоді на роботі. І одна неймовірно чарівна м/с, що все найкраще ставилась, як реанімували мого Сина, мовчки тримала мене за руку. Що тоді мені сильно помагало.  От так, багато тексту. Але є люди, а є людиська.

Подумала і додала ще: 01 Липень 2016, 23:21:50
Я про реанімацію у ПБ ОПЦ. Ми там були.

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #26 : 02 Липень 2016, 10:21:50 »
Христуся, читаю ваше повідомлення з гіркотою, але із маленькою іскринкою тепла. Радує, шо в той момент з вами були поруч люди, котрі змогли і пдітримати і розрадити. Іноді, підтримка незнайомих людей сильніша  ніж від рідних. Вважаю, в таких відділеннях обовязково має працювати кваліфікований психолог - це було б значною допомогою і медикам, і батькам. Щоправда, зараз на жаль, багато наших людей ще не готові до цього самі.

Ліліана, в такі відділення краще не попадати ніколи і ніде. Бо окрім важкого морального тиску, це і дуже дороговартісно зараз. Читала щойно в соцмережах про збір коштів дитині, котра народилась в 25 тижнів у Сумах, і один день перебування коштує 3 тис гривень. А виходжуватись треба буде 2 місяці як мінімум.
Але якщо таке трапилось, дуже важливо вміти зібратись, подивитись труднощам в лице, і активно боротись з ними. Коли лежала на збереженні, а потім з малими в лікарні, мене загалом не було вдома понад 3 місяці. Мінялись тільки медзаклади. Але з іншого боку, завдяки цьому виклику долі, можу тепер спати в будь-яких умовах, на будь-якому ліжку, навчилась як можна їсти лікарняну їжу, знайшла нових хороших знайомих, перестала боятись лікарів, навчилась з ними спілкуватись, і багато чого освоїла із сфери медицини.  Про кваліфікацію Франківських лікарів, важко говорити обєктивно, але справді вірю, що якщо щось було зроблено не так, то це не навмисно і не через халатність чи байдужість. Від помилок врешті-рещт не застрахований ніхто.

Сказали спасибо: Ароматна, Христуся

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 02 Липень 2016, 22:34:28 »
Христя я на російському сайті недоношених діток сиділа 5 років.Так що те, що ви заходити в цю темку і не дивно.То усе треба перебути ,пережити.Пам.ять про синочка ніде не дінеться.Ви МАМА, хоч і маленький не з вами.Моїх також безперестанку капали, то не знаю чи треба було чи ні.Від недоношеності мої дівчата мали судоми.То була велика біда- дітей судомило навіть щопівгодини, страшенно кричали.Потім лягли в неврологію.Там назначили на два роки протисудомні.То дуже важкі і токсичні препарати але без них ніяк.Моі дівчата були дуже нервові.Тоня плакала вночі до 4 років щоночі.Я на руках по коридору ношу і сама плачу і молюся.Інколи дитина кричить так що не можу розбудити.Я думала що вона не буде здоровою дитиною, хоч любила їх неймовірно.Я їх собі вимолила з перших місяців вагітності і дотепер.

Сказали спасибо: Христуся

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #28 : 02 Липень 2016, 23:53:52 »
Та я знаю що не дивно. А може й дивно. Я тож дуже нервова стала, інколи інколи неконтрольована в істериках.
А тут надивлюсь, начитаюсь, а потім ридаю. А стосунки від того кращими не стають. Але не можу нічо з собою зробити....
Дуже мене мучить одне. Вже як припинили реанімацію для Сина, я вийшла в коридорчик. І вийшла лікарка, поспівчувала і сказала, що можете йти попрощатись. А я не пішла, я не змогла туди зайти, до того кювезика...... І це мене дуже мучить, що я не пішла до нього в той момент. Я не плакала, не кричала, істерик не було, але ніби щось скувало свідомість і реальність. І я не пішла....

Сказали спасибо: Irlando4ka

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 03 Липень 2016, 01:18:37 »
То шоковий стан.Не треба себе за це осуджувати.Дитинка знала що мама її любила.Я за руку тримала сусідку по палаті в якої сина з двійні реанімували.А дівчинку вона на той момент вже втратила.Страшно було дуже.Але хлопчик вижив.Був моїм молочним синочком-я йому давала своє молоко.

Сказали спасибо: Христуся, Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #30 : 04 Листопад 2016, 10:15:43 »
17 листопада - у світі відзначають День передчасного народженого малюка. Цього року вперше в Івано-Франківську на загальноміському рівні відбуватимуться різноманітні заходи на підтримку поспішайчиків. Анонс подій ще не оголошено, але планується підсвічування ратуші фіолетовим кольором (символічний колір цього свята), повітряні кульки, благодійний концерт. Долучайтесь до цієї Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , щоб відслідковувати подію, а також  пишіть, хто планує бути. Приємно буде познайомитись  d102

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #31 : 07 Листопад 2016, 23:28:45 »
Чудова робота організаторів заходів до Дня передчасно народженої дитини та дітей-поспішайчиків з нашого міста  d120

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 10 Листопад 2016, 16:22:12 »
18 листопада для маленьких поспішайчиків у філармонії свято.Запрошуються дітки з батьками.Вхід вільний

• Свідома Мамка
  • Tiny but mighty
    • Награды
« Reply #33 : 10 Листопад 2016, 23:16:41 »
Людмило, спасибі за інформацію. Хотілось би додати, що свято розпочнеться о 15 год. Більше інформації ось Для того щоб побачити посилання: Register or Login].

P.S. Люда, а ви прийдете із своїми дівчатками?