Автор Тема: Догляд за волоссям!  (Прочитано 55537 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Догляд за волоссям!
« : 17 Січень 2011, 02:09:38 »
Як доглядати за кучерявим волоссям
натрапила на цікаву статтю по догляду за кучерявим волоссям і дуже багато цікавого прочитала, чого раніше не знала, думаю і вам сподобається!
Правильний догляд за завитими волоссям не тільки допоможе Вам приборкати примхливі завитки, а також надасть Вам сексуальності і допоможе зберегти завивку. Ось декілька порад від майстра. Вони будуть корисними як власникам завитого волосся, так і тим, кому кучері подарувала сама Природа. Кучерявий волосся за своєю природою - пористий (сухий), тому його потрібно завжди зволожувати. Вибирайте шампуні і кондиціонери, які розроблені спеціально для зволоження волосся. На таких засобах зазвичай пишуть «для зволоження», «для кучерявих волосся», «для сухого волосся». Бажано раз на три миття використовувати маску для волосся замість кондиціонера. Зверніть увагу, що якщо в інструкції до маски зазначено тримати 5-15 хвилин, то варто тримати її тільки 5 хвилин. В іншому випадку, волосся буде обтяжена маскою, і кучері будуть не такими пружними. Важливо! Ніколи не наносите кондиціонери і маски на шкіру голови, що б не порушити роботу сальних залоз. Після того, як вимили голову, просто промокніть волосся рушником. Не варто терти волосся рушником, що б не травмувати їх і не створювати зайву пухнастість. Після миття на вологе волосся можна нанести розгладжувальним сироватку для волосся. Вона усуне сплутаність волосся, додатково зволожить волосся і додасть блиск. Після укладання сироватку можна нанести щоб усунути зайву пухнастість. Можете подарувати Вашу масажну щітку подрузі з прямим волоссям. Мокре волосся не варто розчісувати гребінцем. Інакше їх буде складно вкласти, і Ваша зачіска буде схожа на кульбабу. Щоб розчесати мокре волосся використовуйте свої пальці. Висушені волосся можна розчесати гребенем з широкими зубами. Перед укладанням кучерявих волосся нанесіть укладальні засіб для кучерів. Чим слабша ступінь фіксації засобу для укладання - тим природніше виглядають кучері. Більшість укладань працюють як термозахист, тобто захищають волосся від перегрівання феном. Запитайте у Вашого перукаря чи потрібно до Вашого засобу для укладання наносити додатково кошти для термозахисту. Сушити волосся феном можна лише використовуючи насадку «дифузор», щоб волосся не роздувалися під сильним потоком повітря. Зверніть увагу, що «пальчики» на дифузорі не повинні бути гумовими.
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Re: Догляд за волоссям!
« Reply #1 : 17 Січень 2011, 02:11:55 »
Класична краса густих довгих волосся заворожує погляди оточуючих. Однак щоб мати таку розкіш треба чимало потрудитися! Лише поодинокі щасливці можуть похвалитися розкішної від природи шевелюрой.Чтоби зберегти здоров'я і силу довгого волосся треба докласти достатньо сил і терпіння. Складність у тому, що жива частина волосся це тільки фолікул, а те, що знаходиться на поверхні шкіри голови вже мертве. Тому, чим довше волосся, тим більше він схильний до пошкоджень, і тим ретельніше має бути звільнення.

Найчастіше довге волосся бувають змішаного типу сухі кінці і схильні до жирності біля коріння. Тому найважливіше правильно підібрати шампунь, - уникнути надмірного зволоження і, в той же час, не пересушити волосся. Зараз існують шампуні для змішаного типу волосся, він більш м'яко впливає на волосся, забезпечуючи диференціальний підхід.

Якщо Ваші волосся фарбоване, намагайтеся використовувати шампунь для фарбованого волосся, оскільки він не тільки доглядає за волоссям, але й забезпечує збереження кольору, що теж важливо, тому що часте фарбування шкодить волоссю.

Власницям довгої коси так само не обійтися без кондиціонерів і ополіскувачів. Ополіскувач розгладжує волосся і запобігає їх сплутування, забезпечує їх зволоження. Кондиціонер допомагає довгим волоссям швидше висохнути і усуває статичний ефект.

Мити довге волосся слід у міру їх забруднення. Нанесіть необхідну кількість шампуню, рівномірно розподіліть його по всій поверхні волосся. Масажними рухами збийте піну. Слідкуйте за тим, щоб промивалися не тільки волосся, але і шкіра голови. Не менш важливо ретельно обполіскувати волосся, залишки миючих засобів провокують появу лупи. Якщо у вас занадто сухі кінці, використовуйте незмивний кондиціонер нанесіть його на кінчики і висушіть волосся.

Ще один спосіб зберегти здоров'я довгого волосся - рідше користуватися засобами для укладання. Будь-які засоби, якими ви користуєтеся для догляду або укладання волосся, забивають сальні залози і викликають різні проблеми (наприклад, сухість або, навпаки, жирність), тому, чим менше Ви ними користуєтеся, тим краще.

Постарайтеся якомога частіше сушити волосся природним способом. Ретельно і обережно розчісуйте вологе волосся гребінцем з широко розташованими зубчиками, або масажними щітками, виготовленими з натуральних матеріалів. Якщо Ви все ж користуєтеся феном, спочатку розчешіть волосся, щоб вони трохи підсохли, після чого починайте сушити волосся: спочатку просушіть від середини довжини до кінців, і тільки потім сушіть волосся на голові.

Раз на два тижні перевіряйте стан кінчиків і вирівнюйте лінію волосся. Своєчасно вирівняні кінці додають волоссю доглянутий і акуратний вигляд.

Пам'ятайте, що регулярний догляд за волоссям в кінцевому підсумку дає феноменальний результат!
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 17 Січень 2011, 02:14:32 »
Стрижка волосся гарячими ножицями і бритвою.

Сухі посічені кінчики волосся - ось показання для стрижки гарячими ножицями.
Спеціальна косметика і лікування гарячими ножицями дає вражаючий ефект, волосся стає здоровим, блискучим, повністю позбавляючись від пухнастого ефекту, який часто буває наслідком кінців, що січуться. Від природи кінчики волосся мають закриту, непошкоджену структуру. Живильні їх мікровещества щільно закупорені. Шкідливі впливу навколишнього середовища, ультрофіолет не проникають всередину. І волосся зберігають пружність і блиск.

При традиційній стрижці кінчики волосся залишаються відкритими, утворюючи "ранову" поверхня. Через неї із зовнішнього середовища проникають гази, солі та інші шкідливі компоненти, що знаходяться в повітрі і воді, роблять негативний вплив на їх структуру і зовнішній вигляд. Волосся втрачає свою природну вологість, стають слабкими, ламкими і бляклими.

Для запобігання цього і спрямований принцип роботи гарячих ножиць. Він заснований на тому, що кожен волосся оплавляється на зрізі. Це захищає його від шкідливої дії навколишнього середовища, зберігає природну вологість і життєво важливі протеїни.

Вже після першої стрижки з використанням гарячих ножиць покращується структура волосся, результат особливо помітний на пошкоджених волоссі. А лікувальний ефект досягається вже при постійних стрижках, гарантуючи повне позбавлення від проблеми волосся, що січеться
Увага! Правила форуму:

Offline In-Yan

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #3 : 13 Березень 2011, 11:05:14 »
 дівчатка, підкажіть чи робив хтось ламінування волосся? Який ефект, враження, де робили і скільки приблизно коштує??? d143

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #4 : 13 Березень 2011, 11:32:16 »
Я собі хотіла зробити ламінування,але в мене світле волосся,і сказали,що найкраще ефект видно на темному.А ціни дуже різняться,я питалась в не дуже дорогій перукарні,то в них було десь 200 грн,але зараз може і подорожчало d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline In-Yan

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #5 : 13 Березень 2011, 12:50:09 »
 в мене якраз темне волосся, якщо наважусь зробити розпишу вам що і як

Offline Vitali

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Руслан, 1,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #6 : 15 Березень 2011, 14:56:10 »
Я робила, у мене світле волосся, але еффект хоч і не довготривалий, але мені дуже сподобалося. У мене довге волосся, обійшлося в 500 грн.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 15 Березень 2011, 14:57:45 »
А що це таке, бо я щось в цьому темна?javascript:void(0);

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 15 Березень 2011, 17:15:59 »
Оксана,при ламінуванні волосся покривається спеціальним розчином,чи як правильно сказати d104І кожен волосок якби обгорнутий цією речовиною.Волосся стає дуже гарним на вигляд,блистить,легко піддається укладці,укладка довше тримається.Але тримається це всього лиш біля місяця.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 15 Березень 2011, 17:18:31 »
Процедура ламінування волосся

Процеси ламінування і біоламінування полягають у нанесенні складу на волосся на 20 - 35 хв (можна в 1 або в 2-3 прийоми в залежності від стану волосся), потім склад змивається. Щоб ламінат глибше проник в структуру волосся, його прогрівають протягом 15 хв. Потім прополіскують прохолодною водою. Усього процедура займає близько години.

Ламінування і біоламінування рекомендуються для тонкого. пошкодженого, тьмяного, сухого волосся. На здоровому і блискучому волоссі ефект блиску буде мало помітний. Процедури корисні для збереження кольору фарбованого волосся, хоча  ламінування і біоламінування може бути як безбарвним так і кольоровим. Обидві процедури не дадуть волоссю пушитися, кучеряве волосся стане більш слухняним. Однак, товсте важке волосся ламінування і біоламінування тільки обтяжать.

Обидві процедури нешкідливі, мають легкий оздоровчий ефект, але вони не панацея. Якщо волосся хворе, проблемне, краще спочатку провести процедури лікування, реставрації, реконструкції волосся всередині, ущільнити їх структуру, при необхідності виконати додаткову іонізацію волосся і тільки потім робити ламінування або біо-ламінування. Обидві процедури корисно провести для захисту перед поїздкою на море, в степові райони, в місця з агресивним кліматичним середовищем (сонце, вітер, сухість, соляні пари), а також після фарбування або після "хімії", щоб довше зберегти їх ефект. Після ламінування волосся легше укладаються, більш слухняні. Волос, на який наесли ламінат, при нагріванні феном запам'ятовує форму, яку йому надають, і необхідність застосування лаку або гелю практично відпадає.

Ще раз варто відзначити, що щасливим власницям здорового блискучого волосся не варто очікувати побачити обіцяний "діамантовий" блиск після ламінування. Ефект не буде таким разючим, хоча деяке поліпшення при бажанні можна буде помітити.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #10 : 15 Березень 2011, 20:12:53 »
Дякую за інформацію, я про таке і не знала...

Offline Vitali

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Руслан, 1,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #11 : 17 Березень 2011, 09:22:13 »
А ніхто вдома не робив таку процедуру? Я чула зараз можна придбати набір для ламінування і самостійно зробити. Цікавить саме єфект, чи такий як  в перукарні?

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
« Reply #12 : 19 Квітень 2011, 09:52:02 »
Дівчата,в мене є дуже гарний бальзам для волосся,(на баночці пише проти випадіння)
вже другий раз користуюся-задоволена як слон d41
Волосся мягке,блискуче і запах приємний z4
ОСЬ Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Данічка

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадік
  • Ваше справжнє ім’я: Дана
« Reply #13 : 19 Квітень 2011, 10:37:58 »
Оля а цей бальзамчик дійсно помагає від випадіння, бо в мене з приходом весни волосся так сильно лізе  d16

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 19 Квітень 2011, 11:22:28 »
Данічка,ще не знаю,бо лишень два рази наносила бальзам,але волосся набагато краще стало :)
якщо хочеш,можу дати тобі попробувати,мені якраз чоловікова сестра в маленькій баночці дала,щоб я попробувала :)

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
  • Справжнє ім"я: Наталія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, 2008 р.н.
« Reply #15 : 29 Квітень 2011, 12:15:11 »
А де продається таке чудо?

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 29 Квітень 2011, 12:19:30 »
на Хоткевича є точка,точно не знаю де(можу запитатись),бо мені чоловікова сестра купляла,але більше ніде нема,бо сама продавщиця привозить з Білорусії :)