Автор Тема: Догляд за волоссям!  (Прочитано 56739 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Догляд за волоссям!
« Reply #51 : 31 Березень 2012, 19:08:12 »
Lesjynya, здається 70 грн, точної ціни не пам"ятаю, але блмзько цього, купувала в "Блонді".

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #52 : 31 Березень 2012, 19:13:02 »
Цитувати
Купила нещодавно таку штуку:
  Треба й собі спробувати d130  Хоча я слабо вірю, що щось може допомогти моєму волоссю :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #53 : 02 Квітень 2012, 14:11:57 »
Цитувати
дякую за відповідь, я теж мабудь спробую)
на здоров"я ;)
я он планую завтра пофарбуватись, в мене зараз колір темний шатен, але волосся так зафарбоване цим кольором, що виглядає чорним...я не фарбувалась вже два місяці, тому трохи відросло моє рідне волосся, і я побачила і згадала якого воно кольору d30...якесь світліше стало, ніж було колись, але колір загалом мені подобається, тому буду пробувати вифарбуватись в наближений до свого кольору (правда, прийдеться висвітлювати, а це явно завдасть шкоди волоссю, але я вже наважилась, буду потім різними методами відживлювати)...може ще чілку якусь підстрижу, довжину навряд буду чіпати (до пояса)...так що таке, тримайте за мене кулачки, щоб все получилось так, як я задумала :)

Offline Lesjynya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра 2 роки 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #54 : 02 Квітень 2012, 21:01:41 »
тримаю кулаки! теж піду стригтись=)

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #55 : 15 Квітень 2012, 23:25:23 »
Догляд за волоссям: кілька секретів

Зроби свою органічну косметику

Спершу можна зробити більш корисним твій шампунь, яким ти звикла користуватися. Для цього додай у шампунь вітаміни A, B, C, B12, які продаються в ампулах в аптеці.

Уже після першого миття волосся стане дуже блискучими, з божевільним об’ємом.

Не треба додавати вітаміни в цілий флакон шампуню, оскільки користі не буде.

КОРИСНО: ТОП-8 порад, як заощадити гроші в салоні краси

Зроби це в такий спосіб: у чашку налий шампунь, щоб вистачило на два намилювання та додай вітаміни. Можеш додати всі одразу, а можеш і окремо. Перемішай і вимий голову.

Коли намилиш удруге, залиши шампунь на волоссі хвилин на 5, потім змий.

Після першого ж миття ти звернеш увагу, що об’єм став просто неймовірний і волосся значно менше випадатиме.

Ще, щоб твоє волосся було шовковим, блискучим і легко розчісувалося, розкриши в шампунь таблетку аспірину (краще розчинного). Тебе здивує ефект, повір нам.

Якщо ти додаси в шампунь вітамін Е, волосся перестане випадати та ламатися.

Ще можна додавати в шампунь різні ефірні олії, наприклад, для блиску волосся потрібна лимонна олія, це особливо добре для жирного волосся, волосся бруднитиметься повільніше.
Так само ти можеш зробити шампунь і кондиціонер для волосся самостійно:

Шампунь для сухого волосся

Склад: 1 яєчний жовток, 2 столові ложки касторової олії.

Змішай усі інгредієнти та ретельно перемішай і вимий волосся як звичайним шампунем, ретельно масажуючи шкіру голови.

Змий теплою проточною водою.

Шампунь для жирного волосся

Склад:1 яєчний жовток, 2 столові ложки води, 1/2 чайної ложки камфорної олії.

Змішай усі інгредієнти та ретельно перемішай і вимий волосся як звичайним шампунем, ретельно масажуючи шкіру голови.

Змий теплою проточною водою.

Живильний бальзам для всіх типів волосся з банана, меду, мигдальної олії

Візьми 1 спілий банан середнього розміру, 1 ст. ложку меду, 1 ч. ложку мигдальної олії.

Розімни банан, додай мед і масло, ретельно розмішай.

Отриману масу нанеси на волосся, одягни на голову поліетиленову шапочку й утепли махровим рушником, залиши на 15-30 хв., після чого ретельно змий чистою водою.

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 16 Квітень 2012, 14:34:00 »
Вітаміни для волосся в продуктах харчування

Боремося з весняним авітамінозом

Навесні багато дівчат постають перед проблемою випадання, ламкості та загальної тьмяності волосся. Починати боротьбу з цієї проблемою насамперед треба з харчування.

Хочу розповісти про основні вітаміни, які потрібні в цей складний період. І про те, в яких продуктах вони містяться

Вітамін А. Один із найважливіших. Він підтримує твій імунітет. Його дефіцит може призвести до випадання волосся та втраті ним блиску, навіть може з'явитися лупа.
 На день необхідно приблизно 1,0 мг вітаміну А, що міститься в печінці, вершковому маслі, яєчному жовтку, вершках і незбираному молоці.

Вітамін В2 надасть твоєму волоссю здорового і свіжого вигляду. Якщо його бракує в організмі, то корені волосся швидко жирніють, а кінчики стають сухими.

Вітамін В2 витрачається найшвидше і тобі необхідно 2 мг на день, щоб підтримувати здоров'я свого волосся. В2 міститься в молочних продуктах, яйцях, хлібі, м'ясі й особливо в печінці.

Вітамін В3 відповідає за утворення пігментів у волоссі, в разі його недоліку порушується ріст волосся, воно починає рано сивіти.

Звісно, тобі це не треба. На день твоєму організму необхідно 50-100 мг вітаміну B3, що міститься в цільних зернах, пивних дріжджах, арахісі, рибі, печінці й особливо багато в яловичині.

Вітамін В6 запобігає появі свербежу та сухості голови. Крім того, однією з причин появи лупи так само є дефіцит вітаміну B6.

В6 міститься в сухих дріжджах, цільних зернах, курці, свинині, рибі, печінці, нирках, яйцях, овочах, сої, бананах, горіхах, картоплі та капусті.

Вітамін В9 сприяє росту волосся. А недолік цього вітаміну робить людину блідою. Певна річ, ніхто цього не хоче для себе.

Тому необхідно підтримувати баланс цього вітаміну – це 0,2-0,3мг на день. Доволі багато цього вітаміну є в овочах, харчових дріжджах, сирі, сирах і рибі.

Вітамін В10 підтримує нормальний колір, бореться з ранньою сивиною та покращує ріст волосся. Як правило, щоденна норма вітаміну B10 (100 мг) сама заповнюється при збалансованому харчуванні.

В10 міститься в молочних продуктах, яєчних жовтках, пивних дріжджах, рисі, картоплі, рибі й горіхах.

Вітамін Е живить волосяні цибулини, від чого залежить ріст, колір і зовнішній вигляд волосся. Добова норма вітаміну Е – лише 15 мг на день.
Він міститься в рослинних продуктах: помідори, салати, горох, шпинат, петрушка, насіння шипшини. Але найбільше вітаміну Е в соняшниковій олії.

Вітамін F підвищує активність  інших вітамінів, сприяє їх засвоюванню. На жаль, добова потреба вітаміну F не встановлена, але в кількох країнах вважають необхідною дозою 1% від добової потреби енергії в калоріях. Для підтримки балансу вживай рослинні олії із зав'язі пшениці, насіння льону, соняшника, соєвих бобів, арахісу, а також волоські горіхи, мигдаль, соняшникове насіння.

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #57 : 17 Квітень 2012, 14:12:28 »
Цитувати
Зроби це в такий спосіб: у чашку налий шампунь, щоб вистачило на два намилювання та додай вітаміни. Можеш додати всі одразу, а можеш і окремо. Перемішай і вимий голову.
maksim, тобі + за пораду
бо мене завжди мучила перхоть, а останнім часом взагалі кошмар - прямо великими шматами
нічо не допомагає - я вже давно перепробувала всі лікарькі і профілактичні і народні методи
вчора вже зробила так як ти писала - налила в чашку шампунь, роздушила капсулу вітаміну Е, і ще накапала ефірної олфйки чайне дерево - то таке класне відчуття, всім рекомендую
перхоті поки нема, ще чекаю пару днів, щоб сказати на  100 %, хоч з першого разу нічого не допомагає

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #58 : 17 Квітень 2012, 14:38:01 »
Цитувати
але боюсь сама пробувати, бо чогось здається, що не змию
може вже хтось таке пробував?
sanja, я колись попробувала мити яйцем, потім не могла ніяк вимити, може дійсно треба було оцтом, не знаю..
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #59 : 17 Квітень 2012, 14:40:26 »
Цитувати
потім не могла ніяк вимити,
його треба холодною водою вимивати, бо від гарячої воно звариться у волоссі d16

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 17 Квітень 2012, 14:44:40 »
Цитувати
maksim, тобі + за пораду
бо мене завжди мучила перхоть, а останнім часом взагалі кошмар - прямо великими шматами
нічо не допомагає - я вже давно перепробувала всі лікарькі і профілактичні і народні методи
вчора вже зробила так як ти писала - налила в чашку шампунь, роздушила капсулу вітаміну Е, і ще накапала ефірної олфйки чайне дерево - то таке класне відчуття, всім рекомендую перхоті поки нема, ще чекаю пару днів, щоб сказати на  100 %, хоч з першого разу нічого не допомагає
Оксанка я рада, що змогла Вам допомогти, надіюсь, якщо ви будете використовувати цю процедуру лупа пропаде, а волосся буде дуже красивим d41 d41 d41

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #61 : 17 Квітень 2012, 21:02:46 »
Цитувати
sanja, я колись попробувала мити яйцем, потім не могла ніяк вимити
я вже в якійсь темі писала, але не можу тепер знайти, що я таки спробувала мити жовтком - волосся дууже класне, але я лише жовток брала, без білка
але перхоть така полізла ще гірша ніж була, то я лиш 2 рази жовток використала, і все
а от вчора робила з вітаміном - оце я оцінила!

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 17 Квітень 2012, 22:27:33 »
Цитувати
а от вчора робила з вітаміном - оце я оцінила!
я по собі знаю, бо тепер рятуйсь вітаміном Е, вітамін А, Е приймаю в капсулах, і для для волосся використовую вітамін Е, і ефірну олія лимону, а ще купила шампунь від Зеленої аптеки від випадіння волосся, після того, як помалювалась, волосся страшно почало лізти d16 d16 d16. Оксана, доречі від Зеленої аптеки є також шампунь і бальзам від перхоті, взагалі то вже два рази ним користувалась, дуже гарний результат, волосся класне від нього d143

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #63 : 23 Квітень 2012, 00:37:41 »
Натрапила в інтернеті на дуже простенький рецептик, думаю можна спробувати  z3

Ламінування волосся в дома желатином

Нам буде потрібно:
1) желатин - 1ст. ложка
2) гаряча вода - 3ст. ложки
3) бальзам для волосся - 1/2 ст. ложки

беремо 1 столову ложку желатину, висипаємо її в скляний посуд, додаємо три столові ложки гарячої води, для розчинення желатину, активно розмішуємо до повного розчинення. Даємо суміші охолонути, а в цей час моєму голову і наносимо свою улюблену маску / бальзам, все змиваємо,
витираємо волосся рушником і йдемо до нашого зілля. Беремо будь-яку маску / бальзам і додаємо трохи в желатин, для того щоб потім змивалося легше, активно розмішуємо і наносимо на волосся відступаючи 2 см від коріння. Заколюємо волосся і одягаємо на голову шапочку / пакет, зверху замотуємо рушником і ходимо так 45 хвилин.
Змиваємо.

порада:
1) якщо при розведенні желатину у Вас грудочки, поставте просто на водяну баню і розтопіть їх, або в мікрохвильовку.
2) в желатин можна і не додавати бальзам, але змити буде складніше. Не перестарайтеся з кількістю бальзаму, може не бути ефекту. почніть з 1/2 ст. ложки, а там дивіться по результату, можливо кількість бальзаму потрібно буде зменшити.
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #64 : 23 Квітень 2012, 08:31:27 »
О,я ще минулого тижня знайшла це "ламінування",зразу спробувала,результату ніякого,навіть здається волосся ще більше закрутилося(напевне від того,що бальзам 45хв був на голові і воно просто стало м'якше)Так,що можете не пробувати d112

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #65 : 23 Квітень 2012, 09:35:00 »
А може менше давати бальзаму d130
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lola

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #66 : 23 Квітень 2012, 09:50:56 »
Дівчата я вже 2 роки користуюсь шапмунем білоруським ось таким
(тут картинка гелю для душу,просто шампунь такий самий)
і більше не міняю,і волосся після нього гарне,спробуйте,може комусь підійде

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #67 : 23 Квітень 2012, 09:54:11 »
Цитувати
А може менше давати бальзаму
Та, я ніби давала півложки,можливо менше d104