Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 4297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Кілька днів мучить питання, як зберегти фігуру під час вагітності? 21-22 тиждень а уже +5кг. При тому що всі ці 5кг набрала після 12тижня. До вагітності вага 51кг, і по ходу мої мрії про те що після родів буду хизуватись ідеальним тілом залишуся лиш мріями. До вагітності ше з шкільних років сиділа на дієтах, максимальна вага 67кг.

Подумала і додала ще: 08 Липень 2016, 13:55:20
Знаю що зараз на мене виллється купу бруду, що я не думаю про здоровя дитини, що я погана мати, що треба їсти за двоїх і т.д. Дівчата, для кого це питання не актуальне, то і не намагайтесь мене переконувати в протилежному (якщо вам плювати на свою фігуру , то мені ні).

Сказали спасибо: Лана87

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
На рахунок їсти за двох - це неправильно. Їсти треба для двох - а це велика різниця. У мене вже роками режим такий, що після 6 вечора не їм, і під час вагітності теж старалася його дотримуватися. Набір ваги у вас нормальний. Краще, коли вага росте поступово, тоді більше шансів уникнути розтяжок. Зараз літо, тому основну увагу в харчуванні я б радила приділяти овочам і фруктам - не має жирів, зато багато вітамінів. А це корисно як для вас, так і для малечі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: mawalex

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
я після пологів важу набагато меньше ніж було до. 55 кг до перших, а зараз відмітка 44 кг (було 48 напротязі тривалого часу) при рості 170 см, не знаю як трішки набрати, бо їм один раз на день і дуже нервова, все десь дівається. Максимальна вага під час вагітності 63 кг, тому не переймайтесь дуже, тим більше, якщо ви за цим слідкуєте. є люди, що не слідкують і тому мають проблеми.

• Свідома Мамка
    • Награды
Та просто спілкуючись з знайомими, то вони відразу після родів "залишали" в роддомі 8-10кг. Того і планувала набрати до  10кг, а уже набрала 5кг, а основний ріст ваги малюка ще попереду. У мене 167см ріст,  і дуже схильна до повноти, на останньому прийомі в жк обєм живота 77см. Хоча і живота в одязі майже не видно, але все одно на мене нападає паніка

Online Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я набрала під час вагітності 9 кг, скинула все зразу, годувала дитину, до вагітності важила 47-48, після 44 кг. Якщо чесно, поправляються мабуть жінки, в яких спокійні діти :xmm я з своїм активним малюком - немаю часу їсти d112 розтяжок немаю, фігура підтянута, живіт такий як був до пологів, тільки груди трохи змінились, але в мене великими й не були, тому не було чому сильно ввисати)

Offline natali92

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
я дуже повільно набирала вагу перші 6 місяців.Я не сиділа на дієтах,а просто їла не жирну їжу і дуже багато ходила.Транспортом практично не користувалась.Потім мені в тижнів 29 сказали що по узд моя дитинка відстає від терміну і оскільки в мене ризик передчасних пологів то дитинці треба рости щоб відповідати терміну вагітності і вижити якщо він народится завчасноПочала відїдатись і набрала вже 15 кг,але радію що моя ляля гарно росте. Тому думаю що слідкувати за вагою під час вагітності це навіть корисно,але при цьому необхідно стежити щоб і дитинці не нашкодити.
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати...

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +340/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
При вагітності набрала 28 кг. з 57 до 85 кг.
Малій минуло 4 місяці я вже важила 56.

Online Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +180/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Марія,  не переживайте,  ви не поправитесь багато.  у вас на даний момент нормальний набір ваги. найголовніше,  щоб не було розтяжок

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +263/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
я після пологів важу набагато меньше ніж було до. 55 кг до перших, а зараз відмітка 44 кг (було 48 напротязі тривалого часу) при рості 170 см, не знаю як трішки набрати, бо їм один раз на день і дуже нервова, все десь дівається. Максимальна вага під час вагітності 63 кг, тому не переймайтесь дуже, тим більше, якщо ви за цим слідкуєте. є люди, що не слідкують і тому мають проблеми.
та я в шоці відповідно до росту з ваги.Справді це мало.Але чого 1 разв  день їсти?Може комусь смішно та я їм більше 5-ти разів.Правда ніколи перше-друге-третє і т.д.Завжди по чуть-чуть.Тобто кава+ шматок хліба з медом-щось таке-№1 прийом і т.д.Через 2год. яблуко чи банан чи йогурт.
Не набираю кг та і не худну((.Але коли була невагітна-моя вага була 47кг.Потім 9-ий міс перед родами-61кг.Після родому ще довший час 50-55кг і вже як дитині було 6міс. - 46кг.Ця вага-остання - протрималась 2-3міс. і тоді я вийшла на роб. на повний роб.день.А це стрес і мені він дав бажання заїдати ....Тому 2-3кг я або скидаю або набираю і так всі ці роки....Дитині зараз 5років.
Але погоджусь  - краще тіло без розтяжок.Це важливіше.Вага то дінеться з певним часом при певних зусиллях.Тобто правильному харчуванні + фізич. навантаженнях.А от розтяжки...Ну деінде в мене їх таки видно.І на животі, і на внутрішній стороні бедра, і навіть чуть по боках талії - так трохи нижче талії....

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
Про розтяжки - вже багато говорили, що це генетично зумовлено. Хтось без вагітності може 5 кг набрати - і розтяжки будуть. До теми - я за вагітність набрала майже 17 кг, і за роди мені зійшло лише 4 (дитина - 3 кг), так що, не всім везе зразу 8-10 кг в роддомі лишати. Тим не менше, за 3 чи 4 місяці важила як до вагітності, правда на ГВ і суворій дієті, бо в дитини з животом було жахіття якесь. Розтяжки практично непомітні і лише на бедрах. Все індивідуально, хоча в цьому питанні варто уважніше подивитися, як у вашої мами і взагалі в родині

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +55/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
не скажу, що мені на фігуру плювати, але трохи дивна ця тема - ну припустимо, в третьому триместрі ви почнете сильно набирати, що тоді - взагалі їсти перестанете? тут важливіше, наскільки легко можна повернутися в форму після родів. І як показує практика, найчастіше ті, кому треба, повертаються у свою дородову вагу, або й нижчу  - хтось раніше, хтось пізніше

Сказали спасибо: evakamila

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я за першу вагітність набрала 10 кг, а за другу з двійнею лише 4 кг.  В другому випадку все було складно, а в першому - то ніколи себе не обмежувала, могла і в 12 ночі пити чай з печенням, бо так хотілось  :) Завжди харчуюсь по своїм відчуттям, але ніколи не переїдаю. Зараз вага 48-49 кг. Живіт звичайно не такий підтянутий, треба позайматись, але часу поки немає.

• Свідома Мамка
    • Награды
Навіть на прийомі в гінеколога мені рекондували конттролювати вагу, щоб уже є рубець на матці а з великою дитиною рубець ще більше розтягнеться, і тому ще й страшно. А по генетиці, то я народилась 5200, мама набрала 40кг за вагітність. Надіюсь що гени чоловіка переможуть, він був 3кг.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
Цитувати
та я в шоці відповідно до росту з ваги.Справді це мало.Але чого 1 разв  день їсти
в мене все нерви. нікому не побажаю, їм сама себе. харчуюсь мало, готувати не люблю, готую виключно дітям. можу дозволити собі іноли йогурти, цукерки, мала б більше часу на такі речі-їла б, але мені все одно нічого не дає. сама в шоці з своєї ваги.

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
В мене зараз 19 тижднів, до 15 я тільки схудла з 54 до 52 кг, бо токсикоз був чудовий. Ріст у мене 165, але я дуже дрібнокісткова і кг туди сюди вже добре помітно. Сьогодні відчула що джинси якось попу надто обтягуюють d27, перешугалась, але зважитися зможу лише у вівторок, бо тут ваги не має, а страшенно боюся цифру побачити d16 Також дуже боюся набрати вагу, але надіюся що поки що збільшення ваги це кілограм точно на грудях (+2 розміри, і як люди живуть с таки розміром грудей), кілограм дитина, плацента і збільшений об'єм крові, ну і ладно кілограм-півтора я набрала своєї ваги.... ну це я так себе тішу. Хоча я їм дуже багато фруктів, просто свіжих без цукру, сметани і т д і ніби не багато і не переїдаю всього решта, але це мені може тільки здаватися. А, не їсти і стримувати себе не можу, бо зразу погано стає.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
Мій зріст 1,64/ вага до вагітності 55-56кг.Кожну вагітність набирала 20 кг.  10 кг одразу йшло в роддомі. За пару місяців при грудному вигодовуванні і дотриманні дієти годуючоі мами верталась у дородову форму. Живіт плаский, підтянутий.
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline ЗуЗу

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоя
Цитувати
А по генетиці, то я народилась 5200, мама набрала 40кг за вагітність. Надіюсь що гени чоловіка переможуть, він був 3кг.
Це не генетика, швидше за все у вашої мам був діабет вагіних, тому ви стільки важили при народженні. У моєї свекрухи подібна ситуація, 40 кг при першій вагітності, велика дитина, більше 5 кг, а після 50 років діабет проявився на повну силу.