Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 4498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +565/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Ой, дівчата, щоб вам лиш ті проблеми як дати раду з кількома кг після родів.
Головне, щоб дитинка здорова була, бо інакше не до ваги: ні до завеликої, ні до замалої.
[/url]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: mary2011

Offline nata 86

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілонка 8 років,Святослав 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я набрала 14 кг , що при першій що при другій вагітності . До вагітності важила 48 кг при зрості 158 .Після перших і других родів повернулася додому із вагою 55 кг  це для мене було жесть , особливо після 2-ї вагітності. Я немогла на себе дивитися в дзеркало . Повернулася я до своєї ваги тільки після того як перестала годувати .

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Ой, дівчата, щоб вам лиш ті проблеми як дати раду з кількома кг після родів.
Головне, щоб дитинка здорова була, бо інакше не до ваги: ні до завеликої, ні до замалої.
Та наприелад мені і лікар заборонив набирати багато, щоб дитину не розкормлювати бо рубець на матці, а я народилась 5200г , то все дитинство мене дразнили жиртресом, бо сама мама мене ще в утробі розкормила . Я не хочу моїй дитині такої долі.

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
а тепер маєте результат

Це Ви до чого написали? Мене влаштовує мій вигляд, я би і зараз робила все так само. Не розумію людей, які схиблені на дієтах і відстежування ваги. В мене здорова дитина, і мені нічого не бракує

Подумала і додала ще: 24 Серпень 2016, 22:54:01
Цитувати
для мене мало 60 кг  d143 це при рості 162, я така худа, що люди не впізнають...
я  стільки приблизно важила при цьому  рості перед родами:) Зараз якби стільки важила, то була б як колобок.  Для мене формула ріст мінус 110 ідеальна, тільки як тих 5-6 кг набрати d112
Цитувати
у малого на хрестинах їла смажену картоплю і заїдала відбивною
мені такої їжі навіть не хотілося.
але на прогулянку брала булок і запивала питним йогуртом
А я навпаки мучне не їм, булки взагалі ніколи, терпіти їх не можу ще зі школи

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Але вже змирилася, поки буде ГВ, доти мало що наберу
то доки будуть діти малееькі, то точно не наберете - за ними вганятися ще треба )
Цитувати
а взагалі, як трапляється, що одні на гв капітально худнуть і важать менше довагітної ваги, а інші - навпаки дуже сильно набирають? адже раціон харчування мав би бути +/- однаковий, та і лишнього на гв собі особо не дозволиш...
поясню, чому так. Половина мамів закінчують ГВ в межах 1-3 місяців, бо "молока не стало" - тому що не вміли налагодити ГВ правильно, втримати молочко. В результаті - дитина на суміші з 2-3 міс, а мама починає набирати вагу (тай дитина ще неходяча), бо на ГВ вже не тратиться 500 ккал в добуна вироблення молочка. Раціон  то однаковий )

я певно поправлюсь, як малА в садок піде  d27 бо зараз ім багато, а толку нуль

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +565/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Oksyk, не треба нас переконувати ні в чому, вам добре так, то й нехай. Це ж ваше здоров'я.  Від смажених відбивної з картоплею при нерухомому способі життя як мінімум холецистит.
Як ви "задоволені" собою звучить в кожному вашому пості. Щоб дотримуватися дієти треба мати силу волі і не лінуватися приготувати здорову їжу. 
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Jessica

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +106/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
В мене теж різкі скачки ваги були: довагітні 47 кг, потім великий +, і за 6 міс після пологів на ГВ 45 кг(одні кістки лишились). Зараз вернулась в норму.
Я, наприклад, лінуюсь стояти над сковорідкою і жарити котлети з відбивними. Тому мені швидше і легше приготувати здорову їжу.

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
у кожної жінки свій організм, обмін речовин, і розуміння свого ідеального вигляду. треба просто напросто підібрати свій ідеальний режим і його дотримуватись. бо якщо постійно халтурити - 5 хвилин на язиці - все життя на боках. а тут уже хто як любить. в житті є задоволення покруче, ніж їжа.

Сказали спасибо: mawalex, Stela

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Oksyk, не треба нас переконувати ні в чому, вам добре так, то й нехай. Це ж ваше здоров'я.  Від смажених відбивної з картоплею при нерухомому способі життя як мінімум холецистит.
Як ви "задоволені" собою звучить в кожному вашому пості. Щоб дотримуватися дієти треба мати силу волі і не лінуватися приготувати здорову їжу.

Не знаю, що Вам там видно, але мені здається, що моє харчування - це моя власна справа, і я не збираюся його змінювати. По-перше, здорову їжу я не їм через свій вибір, а не відсутність бажання їжі готувати. По- друге, я дууууже багато часу проводжу на кухні, готуючи для своєї ррдини, тому слово "лінь" тут взагалі ні до чого. Якби мені щось не подобалось, то я б щось робила. В моєму житті вже був досвід схуднення на 20 кг (так що про силу волі Ви якраз не вгадали), тоді доводилося собі багато в чому відмовляти. Більше таким займатись не хочу і не буду. 

Offline Lesia123

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя - 22.01.2011, Анна - 04.02.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Я до першої вагітності важила 58 кг, потім +22кг, в роддомі скинула буквально 5кг (дитина 3600), потім годувала груддю 5 міс, вагу не могла скинути. Після того, як дитині виповнився рочок, при певній дієті (їла все, але в менших кількостях, і 5 разів на день, після 18:00 не їла; п'ятниця - розгрузочний день, вівсянка і яблука) на вагах 63кг. Але так 5кг не змогла скинути. Після довгого бажання ще 1 дитини, довготривалого лікування, вагітна 2 раз (на облік стала 73кг) також переживаю, щоб не набрати багато, бо в 2 і 3 тиместрі вага набирається найбільше. Термін родів на кінець лютого - а там Різдвяні свята, різні смаколики?? Але мені здається здоров'я дитинки важливіше, при бажанні і силі волі, можна вього домогтися, а зокрема і схуднути!!!!! d9 d9

Offline Віка555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
У мене після вагітності було зайвих 10 кг. Допомагає спорт, рухливий спосіб життя, і все приходить до норми.

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Та мій особливо мені здається і не замічав змін в моїй вазі. Хоча бачив і коли 48 кг важила через нерви і ребра торчали  (дитина  померла на 19тижні ваг) і коли десь 58кг вага була. То просто я через нерви інколи набираю, а інколи худну, хоча раціон харчування однаковий завжди.
маша, ви молодець , і все у вас буде ок. тільки бережіть нерви z5  Це я не жартую, нерви вагітній ні до чого, а годуючій мамі тим більше, бо при нервувані виробляються певні хім речовини( здається певні гормони) що передаються з молоком дитині і вона теж нервує. і ще бульше нервує маму і по колу. так що ""спокойствіє і только спокойсвіє""

правильно писали вище
Коротше, треба менше паритись, після пологів не розжератись, по можливості трохи фізкультури і можна виглядати краще ніж до  d101
абсолютна правда.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +182/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Та мій особливо мені здається і не замічав змін в моїй вазі. Хоча бачив і коли 48 кг важила через нерви і ребра торчали  (дитина  померла на 19тижні ваг) і коли десь 58кг вага була. То просто я через нерви інколи набираю, а інколи худну, хоча раціон харчування однаковий завжди.
маша, ви молодець , і все у вас буде ок. тільки бережіть нерви z5  Це я не жартую, нерви вагітній ні до чого, а годуючій мамі тим більше, бо при нервувані виробляються певні хім речовини( здається певні гормони) що передаються з молоком дитині і вона теж нервує. і ще бульше нервує маму і по колу. так що ""спокойствіє і только спокойсвіє""

правильно писали вище
Коротше, треба менше паритись, після пологів не розжератись, по можливості трохи фізкультури і можна виглядати краще ніж до  d101
абсолютна правда.

Маша не збирається годувати дитину , тому порада про нерви ні до чого  :flv

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
 може передумає. аби дитинка здорова а там видно буде. наперед нічого говорити.
Щастячка і здоровя всім вагітним :flv,    і годуючим  :flv        ну і нам всім також ;)
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: mawalex, Mashka_Mashka, Едель, lyiza

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Половина мамів закінчують ГВ в межах 1-3 місяців, бо "молока не стало" - тому що не вміли налагодити ГВ правильно, втримати молочко. В результаті - дитина на суміші з 2-3 міс, а мама починає набирати вагу (тай дитина ще неходяча), бо на ГВ вже не тратиться 500 ккал в добуна вироблення молочка. Раціон  то однаковий )
Христя, то не завжди так. От я годувала майже до 2 років, і дитина шилопоп страшний. А худнути перестала коли дитині було десь 4-5 місяців - коли зійшла з суворої дієти. Кілограм до кілограма повернулася в дородову вагу, а далі вага ні з місця. І після завершення ГВ також нічого не змінилося. Просто у їді себе обмежувала постійно, це вже навіть не обмеження, а такий стиль харчування. Ну і ще з віком при генетичній схильності до повноти не набирати вагу стає все складніше. Тому моя думка - найбільше вага залежить від обміну речовин (а на нього і гормони впливають). І при сповільненому обміні речовин щоб бути у хорошій формі - їсти треба мало, а рухатись багато

Сказали спасибо: mawalex

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +194/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
. Кілограм до кілограма повернулася в дородову вагу, а далі вага ні з місця. І після завершення ГВ також нічого не змінилося.
то ти не жалієшся ? Фігура збереглась ? Зайвого ж нема
Цитувати
їсти треба мало, а рухатись багато
то це основне ?
Я з дитиною поісти нормально не можу  d104 і дитину від народження мені ніхто не бавить, за мене нічо в хаті не робить. От і худну, плюс дитина нервує )) чим старша робиться. Хоча з радістю набрала б кг 5, щоб одяг довагітний не зшивати d27

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Ну та як не жаліюся, жаліюся, звичайно, бо ще до вагітності набрала десь 3 кг, то вони так і лишилися  :) Просто прикол в тому, що десь до 25 ніколи більше ніж 50 кг не набирала, при цьому особливо не дьоргалася, могла і піци з'їсти та й колою запити ))) А потім вага стала помаленьку повзти - і стало зрозуміло, що без зміни способу життя з часом розпливуся. Тому повторюся  - щоб бути у формі - їсти мало, рухатись багато. Але щоб ще й схуднути - то майже не їсти і багато рухатись. Або не рухатись і не їсти, але так і вмерти можна  :)
Та й відсутність вільного часу не завжди на руку. Моє спостереження - коли маю час, то готую щось легеньке і смачне, коли не маю часу - чоловік на пельменях і бутерах, а я п'ю чай, хоча якби не мала бзіків з харчуванням - їла би також бутери. Є час - можна піти в спортзал, бо ніяка хатня робота не замінить спортивні навантаження. Словом, якраз наявність вільного часу, якого у молодих мам немає, більше сприяє нормальному харчуванню і здоровому способу життя, бо коли його нема - як правило напихаються тим, що під рукою. Може, тому й поправляються?