Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 3669 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +179/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Ну ми імо нормальну іжу, яку можна дати і дитині. І так після іі року. Тобто, наш стіл став більш "здоровим"
наша слінгодонечка гамає цицю вже
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +105/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Ну ми імо нормальну іжу, яку можна дати і дитині. І так після іі року. Тобто, наш стіл став більш "здоровим"
Аналогічно.

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
В нас теж також так було - дитина їла, що і ми, це справді зручно. Але в півтори року появився атопічний дерматит - і пішло поїхало: ні моркви, ні курятини, ні буряка, ні ягід, і багато таких "ні".  дитина їсть тільки теляче і кроляче мясо, а я його вазагалі не можу їсти. чоловік не їсть нічого молочного. тому дитині все треба варити окремо. а собі - по залишковому принципу

Offline Христулька

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка 1рочок
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
О, під час вагітності я мріяла поправитися, а то ніяк не виходить дотягнути до 48. (В мене стабільні 43). За 9 місяців набрала 10 кг, а місяць після пологів зважилась - залишились мої рідні 43... і живота як не було. Годувала груддю і старалась хсти все корисне та дієтичне. Але мені здається, що все залежить від організму Єдине, що пораджу - не їжте під час вагітності "за двох" , від цього не буде користі ні вам, ні малюку. Побільше фруктів, овочів, менше булочок і тортиків і все буде ок.

Сказали спасибо: div4unk@

Offline eolina

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя та Тетяна
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я за першу вагітність набрала 20 кг. 10 кг пішло в роддомі. До своєї нормальної ваги повернулася десь через півроку. 6 кг зникли самі. Годувла груддю, але ніяких дієт не дотримувалась. Ну окрім шкідливих продуктів і продуктів алеренів. Ще з 4 кг треба було трохи поборотися. Займалась бодіфлексом. В результаті фігура навіть підтягнутіша аніж до родів. Ну єдине що груди.... Вічна моя проблема. Завжди були завеликі. То післ гв форма далеко не ідеальна.
Зараз я знов вагітна на 25 тижні  Вже набрала 11 кг. Але не сильно переймаюся. Стараюся багато ходити пішки, їсти менше хліба. Щоб не було розтяжок щодня мащусь дитячим кремом.

Offline Леньця

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра , Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
я навпавки дуже мріяла хоч не все скинути після пологів. Важила 44, набрала 14 кг... після пологів 50..так старалась, і їла добре, щоб лишились ці 50. та де там...постійно на ногах, дитина дуже капризна, з народження на руках, а плюс прибирання, готування, покупки. ось і знову докотилася до того де була. тут організм такий...мені треба тільки їсти і лежати і тоді МОЖЛИВО вага трошки зрушиться.  :) 

Offline IvaPchela

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
дівчата, хочу поділитися своїм висновком, який я зробила під кінець вагітності.зараз на 39 тижні я набрала 15 кг, більшу частину цієї ваги я набрала в 1 і 2 триместрі, коли їла все, а особливо солодке..в останній місяці вагітності я набрала всього 3 кг(хоча розраховувала на всі 10,бо кажуть дитина набирає найбільше за цей період і тому і жінка набирає), бо почала трошки контролювати свій раціон..жалію що не задумалась над цим з самого початку..

Подумала і додала ще: 08 Жовтень 2016, 16:27:24
дівчата, хочу поділитися своїм висновком, який я зробила під кінець вагітності.зараз на 39 тижні я набрала 15 кг, більшу частину цієї ваги я набрала в 1 і 2 триместрі, коли їла все, а особливо солодке..в останній місяці вагітності я набрала всього 3 кг(хоча розраховувала на всі 10,бо кажуть дитина набирає найбільше за цей період і тому і жінка набирає), бо почала трошки контролювати свій раціон..жалію що не задумалась над цим з самого початку..тепер думаю чи повернуся до своєї ваги після пологів (48 кг)

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Іванна не ви одні переживаєте, у мене 34-35 тижнів то уже 10.5кг, але 7 кг з них набрані за 2 триместр, у першому не набрала взагалі. І це при тому що харчувалась нормально, не переїдала, основний раціон це овочі , фрукти. Для мене інформативніше це міряти бедра ніж вага зараз, то + 2.5 -3см. Але як на диво залажу зараз у всі свої штани з низькою талією, но як би сумно не було з роддому точно з вагою 51кг не вийду, і ой як прийдеться потіти після родів щоб вернути попереднє тіло.

Offline Stela

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Маша-даю гарантію що Вам як людині звиклій до спорту багато потіти не прийдеться--догляд за дитиною, недосип і нерви багато ваги знімуть, ГВ у цьому-перший помічник теж, а трохи потренуватись для того щоб розтягнені мязи прийшли у форму --для вас не буде проблемою. дотримуватись здорового харчування--тежне проблема, сила волі судячи з ваших попередніх дописів у вас є ще й яка.
Я так не думаю--я у цьому впевнена.
Здоровячка вам і малюку. :flv

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
Знаєте, дівчата, я думала, що буду такою мегаспортивною вагітною... ага... в першому триместрі займалась з гантелями по 3 кг кожна, і це була вага вдвічі менша за мою звичну, яку брала в залі. зараз почався 3й триместр, то в мене дитячі рожеві кілограмові гантелі і я вчора так намахала ними тріцепс і плечі, що сьогодні кріпатура...  d12 але важко робити стало тільки силові... щодо прогулянок, то 7-10 км легко. хоча другий триместр майже весь на рівні дивана, виходила пройтись і зразу починався тонус, тупо не могла йти, верталась додому. але то напевно все через чужу країну))) приїхала в франківськ - і всі пічалі як рукою зняло)))

Сказали спасибо: KotiKomori

Online Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Знаєте, дівчата, я думала, що буду такою мегаспортивною вагітною... ага... в першому триместрі займалась з гантелями по 3 кг кожна, і це була вага вдвічі менша за мою звичну, яку брала в залі. зараз почався 3й триместр, то в мене дитячі рожеві кілограмові гантелі і я вчора так намахала ними тріцепс і плечі, що сьогодні кріпатура...  d12 але важко робити стало тільки силові... щодо прогулянок, то 7-10 км легко. хоча другий триместр майже весь на рівні дивана, виходила пройтись і зразу починався тонус, тупо не могла йти, верталась додому. але то напевно все через чужу країну))) приїхала в франківськ - і всі пічалі як рукою зняло)))
Ага... я така ж була d53 d27 Думала, я така вся спортивна буду... перший триместр на рівні дивану і найважче стакан з водою, зате бігалось на супер короткі дистанції з перешкодами просто суперово, винагородою був унітаз, перепрошую за деталі z5 z5 z5  Коли забіги закінчилися, мені стало тааааааак лінь бути спортивною, але добре хоч мозги не залипають, бо працюю як і до вагітності з тим же навантаженням, тільки з власним прогестероном борюса, во він все мене на дивані намагається залишити. Зараз 33 тиждень і щось мені взагалі стало лінь навіть думати, а не те що спортом займатися z5

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +587/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Як на мене то це все не важливо (вага, розмір бедер і т.д. ) бо як тільки я дізналась про свою вагітність то головною ціллю для мене стало виносити і родити здорове дитятко. Під час вагітності мене не турбувало взагалі ск кіло я набрала і чи поправилась (а як можна не поправитись якщо ти вагітна  d143  d27 ), а як розвивається плід, чи все в порядку з дитинкою.
Ех скучаю за тими часами  d3
Бывает смотрю на парней, которые мне раньше нравились и думаю...
Я вообще адекватная?

Online Homka

• Активна Мамка
    • Награды
Як на мене то це все не важливо (вага, розмір бедер і т.д. ) бо як тільки я дізналась про свою вагітність то головною ціллю для мене стало виносити і родити здорове дитятко. Під час вагітності мене не турбувало взагалі ск кіло я набрала і чи поправилась (а як можна не поправитись якщо ти вагітна  d143  d27 ), а як розвивається плід, чи все в порядку з дитинкою.
Ех скучаю за тими часами  d3
Як на мене не зовсім вірна позиція, бо кількість набраних кг таки впливає на здоров"я дитини (плоду) і надмірна набрана вага загрожує як мінімум нестачею кисню дитині. Є норма, при початковій нормальній вазі з ІМТ 20-25 нормальним вважається набрати 10-13 кг, ніхто ж не каже взагалі не набрати ні кг і то з цих набраних кг, приблизно 2-4 кг відкладається у вигляді жирку на тілі матері. Мені цих 2-4 кг вистачить з головою z5
І якщо я вагітна, то це не означає, що мені має бути байдуже як я виглядаю, бо вагітність всього 9 місяців, а жінкою я залишуся і після народження дитини. І я хочу бити красивою жінкою мамою, а не товстим, недоглянутим опудалом, бо не бачу і не чую нічого окрім дитини. В мене ще й чоловік коханий є, про нього також я забувати не збираюся z5
Це так моє особисте ІМХО :flv

Сказали спасибо: mawalex, maximalista

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Альона,наскільки я пам'таю,то тобі не грозить стати "товстим опудалом",а ще як підключиться спортзал,ГВ і чоловік,то тимбільше ;)
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Homka

Online Homka

• Активна Мамка
    • Награды
Альона,наскільки я пам'таю,то тобі не грозить стати "товстим опудалом",а ще як підключиться спортзал,ГВ і чоловік,то тимбільше ;)

Катя, мені таки грозить, якщо себе не стримувати z5 Бо я ж все життя в професійному спорті і це результат багаторічних постійних тренувань. А,  якщо по тортику вдень, бо я так хочу, то вже ніякий спортзал не допоможе.  z5 z5 z5 Хіба що як Люда марафони бігати. Тільки я не уявляю як з цілим тортом в животі бігти можна, але я лінива таки і мені простіше правильне здорове харчування.

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +587/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Є норма, при початковій нормальній вазі з ІМТ 20-25 нормальним вважається набрати 10-13 кг,
Я це знаю, про норму

Під час вагітності я набрала майже 11кг при росі 168см, а як вийшла з роддому то важила на 4кг менше як до вагітості. Зараз моя вага теж менша як до вагітності і це при тому що я не ходжу у спортзали (хоча як на мене я б ще трохи схудла  d27 )

Цитувати
І якщо я вагітна, то це не означає, що мені має бути байдуже як я виглядаю,
а я і не писала такого, що мені байдуже про мій зовнішній вигляд  d143 просто під час  вагітності я не зациклювалась на вазі, а на дитинці  d53

До речі під час і після вагітності я перестала пити газовані води (ну деколи на колу може пробити).

Бывает смотрю на парней, которые мне раньше нравились и думаю...
Я вообще адекватная?

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
Під час вагітності я набрала майже 11кг при росі 168см, а як вийшла з роддому то важила на 4кг менше як до вагітості.

того вас і не турбувало як ви там поправляєтесь і чи ростуть бедра. от якби ви набрали 11 кг вже до 25 тижня, а далі набір ваги йшов ще стрімкішим, по кг в тиждень наприклад, то повірте, навряд чи ви би лишались до цього байдужою і думали тільки про дитину.