Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 3899 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
За вагітність набрала 14 кг. 9 з них лишила в пологовому, в ще 4 скинула за перший тиждень вдома. Лишився ще один.. Але у мене ціль - ще мінус 5 від тих, що були до вагітності. Думаю, що ГВ мені в цьому допоможе))

Offline Hadubo

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ирина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
За вагітність набрала 14 кг. 9 з них лишила в пологовому, в ще 4 скинула за перший тиждень вдома. Лишився ще один.. Але у мене ціль - ще мінус 5 від тих, що були до вагітності. Думаю, що ГВ мені в цьому допоможе))

100% У мене вже -5 від початкової ваги. 6 місяців чистого ГВ  :bo

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7⚽
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Мені здається що набрана вага під час вагітності це індивідуальні особливості організму і гормонального фону і, ліків які назначають вагітній. При першій вагітності набрала 13 кг. Це при тому що вага 42 кг була до. z5.. при рості 160.  Найбільше набрала в третьому триместрі , бо капали глюкозою. Під час пологів 7кг пішло так точно. Так що проблем з худненням не було. Зараз інакше ....Ще під час перших місяців почала поправлятися (апетит звірський d38 , незважаючи на токсикоз). Але точно знаю що щоденні клопоти за немовлям  :sling d102 допоможуть повернути звичну вагу. Головне вдалих нам пологів і здоров'я малюкам. А вага діло поправиме  d53

Offline oksanagyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
У мене як такої проблеми то небуло ніколи хоч і набирала під час усіх вагітностей від 15 до 20кг але десь за місяць після пологів вага ставала в норму тільки от зараз після третіх пологів то прийшла у норму лих на четвертому місяці.Я вважаю це у кого який організм і схильність до повноти .
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
А мені не вдалось вернути свої ідеальні 52кг. Як 10 днів після кесарево вага зупинилась 54-55, так і досі.  А минуло 2.5 міс,  вже і прес качаю і бігаю і дієта.  Ніяк

Offline Stela

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбіна,Арсеній,Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
А я не можу ніяк скинути,хоча пройшло тільки 1.5 місяці d141

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +111/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Треба слідкувати за собою, не забувати за чоловіка і якою ви були до родів, якою ви закохали в себе чоловіка d6

Подумала і додала ще: [time]27 Січень 2017, 18:51:19[/time]
Коли схудла після родів (біля 10 міс) то ніби заново народилась

Online Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +135/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Цитувати
якою ви закохали в себе чоловіка d6
треба знову поправлятись  d30 а то з ким давно не бачилась то вже й можуть не впізнати  d100

під час вагітності набрала 16 , скинула 28 - не одразу все, а поступово, при чому без обмежень, можливо навіть навпаки почала більше їсти, тільки меню кардинально помінялось ,  більше "корисне"
сміюсь коли питають як так - я просто віддала свою вагу дитині  d9 в мене -,а йому + до ваги  d41
хоча я ніколи й не заморочувалась дієтами і т.п.( хорошего человека должно быть много  d30 ;) ),  до вагітності ходила в зал, фітнес, танці, тому після схуднення немає проблем з обвислим животом чи т.п.

Подумала і додала ще: 27 Січень 2017, 19:38:09
для кожної жінки все індивідуально , тілобудова теж має значення
а термін 2 чи 3 місяці після вагітності дуже маленький щоб організм повністю відновився і вимучувати себе дієтами типу "треба одразу ж все скинути" точно не треба
головне внутрішня гармонія , тоді й з лишніми кг себе любити зможете  d120 чого всім і бажаю  [img]http://doodoo.ru/smiles/n
Ланцети (авт.скарифікатори) та інші дрібнички Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
СП Легка хода, Дюна,Milavitsa,Conte Для того щоб побачити посилання: Register or Login]