Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 3691 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +232/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза і їй 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
та я в шоці відповідно до росту з ваги.Справді це мало.Але чого 1 разв  день їсти
в мене все нерви. нікому не побажаю, їм сама себе. харчуюсь мало, готувати не люблю, готую виключно дітям. можу дозволити собі іноли йогурти, цукерки, мала б більше часу на такі речі-їла б, але мені все одно нічого не дає. сама в шоці з своєї ваги.
нерви у всіх.Лайла просто та частинка як  ми інколи тут описуємо як буває зле-капля в морі-впевнена.Інколи сльози ллються рікою чи взагалі жити не хочеться...в КОЖНОГО СВОЄ...та все ж і їсти треба.Тому що ви -молода і вам ще жити та зростати діток-тим більше-двох.
Йогурти-це перекус.Не їжа.За цукерки - взагалі мовчу...Ви ними снідаєте чи обідаєте?Це не повноцінний прийом їжі.
ТАК НЕ МОЖНА...вАМ ЩЕ МОЛОДІЙ ЖИТИ ТА ЗРОСТАТИ ДВОХ ДІТОК І СИЛ ВАМ ТРЕБА -ЦЕ ТОЧНО.
 Так ви тільки забивши на себе і пояснюючи це "нервами" - зрушите крім нервової ситсеми - також шлунок і все...Це вже на все життя.МУЧИТИСЬ З ВХОРОБАМИ ШЛУНКУ - ЦЕ ВВАЖАЮ - ВАЖКО...Їсти мало та часто і нормальну їжу - таки легше.і ЦЕ ВАЖЛИВО І ЧИ ВАГІТНІЙ ЧИ НЕ ВАГІТНІЙ ЖІНЦІ ТА І ЛЮДЯМ - ВЗАГАЛІ.
а ТАКОЖ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВАГИ...
я не дієтолог  і багато-чого не шарю в медицині.
Тавсе ж багато хто повних думають при малому споживанні їжі і 1-2р.в день - вони не набиратимуть ваги та схуднуть чудом.Це дуже неправда і самообоман.Так тільки дуже просто заробити панкреатит.ПРОБЛЕМИ З ПІДШЛУНКОВОЮ...
Не жартуйте ніхто та здоров'я усім - пузатікам і худюнькім невагітним)

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +336/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
щоб схуднути навпаки треба часто їсти. 5-6 разів на день маленькими порціями. то я Зважені та щасливі передивилась. знаю, що так не можна. але їсти абсолютно не хочеться d104 відхилились ми від теми. вважаю, що зараз мало хто дуже набирає після пологів. серед моїх знайомих нема таких, що поправились. всі худнуть тільки

Сказали спасибо: mawalex, julkina

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +157/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
щоб схуднути навпаки треба часто їсти. 5-6 разів на день маленькими порціями. то я Зважені та щасливі передивилась. знаю, що так не можна. але їсти абсолютно не хочеться d104 відхилились ми від теми. вважаю, що зараз мало хто дуже набирає після пологів. серед моїх знайомих нема таких, що поправились. всі худнуть тільки
Це точно.
З двома вагітностями набрала по 17 кг. Ріст 173, нормальна вага для мене 58 кг (якраз ок, щоб не виглядати "шваброю", бо маю худощаву тілобудову). Одразу після пологів зникало 10 кг, потім протягом 1,5-2 міс. поверталась до нормальної ваги, а дальше вже йду в мінус d24 І так поки годую грудьми. Зараз маю 54 кг  d111 весь одяг висить, скоро вітром здує, попа зникла d35 і + проблеми з туалетом, організм все розхапує. d30 Хоч їсти намагаюся часто, але... Мої карапузи висосують мене сповна  d27 Та ще й дві вагітності майже підряд  d78
Тому для мене проблема не зайва вага, а її нестача d38

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
Тому для мене проблема не зайва вага, а її нестача
ой, як я вас розумію.... теж ніяк не могла після 2 вагітності набрати свою вагу, думала буду 3 раз вагітна і буду їсти так щоб набрати за вагітність 20 кг, але то мені не грозить, бо почались такі проблеми зі здоров'ям, що я ледь набрала свою рідну вагу за час вагітності... і щось дуже сумніваюсь, що після пологів (які мають бути цього місяця) я зможу вернутись до своєї ваги... тато каже що я ходячий скелет і мене можна студентам показувати  d100
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline Stello4ka

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуня
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Під час вагітності набрала 11 кг, за місяць після пологів ті кілограми пішли... протягом 3-4 міс вага трималась на рівні дородової, потім помалу пішла в мінус, зараз вже -10 кг, тобто 56 кг при 1,68, таку ще мала в 17-18 років. Виглядом своїм задоволена, підтягнена, розтяжок нема. Досі годую дитину і вона в мене мала бешкетниця, мала певно бути хлопом, то сідаю тільки як вона спить.Спочатку міс дієти був щоб не було проблем з животиком, потім могла плїсти норм вже аж коли чоловік з роботи приходив, тепер їм норм 3 рази в день, нічим себе не обмежуючи, правда переважно холодне і лівою рукою d27 Єдина проблема, що весь одяг весить, більший на розмір-два. Купила нового мінімум, бо хз що буде з тілом як завершу ГВ d104  А при вагітності їла навіть менше ніж до, не те щоб за двох, просто не хотілось, фрукти тільки заради дитини в себе запихала, хоч токсикозу і не було.
Нашому щастячку

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +179/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Всі зайві набрані кг під час вагітності (крім ваги дитини і вод) мають збігти від ГВ, бо на вироблення молока щодоби організм тратить 500 ккал. Якщо ці калоріі не доїдати, то йде автоматично схуднення (а істи дійсно не буде коли, хіба няньок матимете). Природа про все давно подбала ))
Цитувати
що я не думаю про здоровя дитини, що я погана мати, що треба їсти за двоїх і т.д.
Ні в якому разі не треба істи за двох - це радянські байки ! Дбайте про своє здоровя: збалансоване харчування й при потребі вітамінів попити

Подумала і додала ще: [time]15 Липень 2016, 22:51:21[/time]
Щось темка не в тому розділі  :xmm і якщо не помиляюсь, така вже є
наша слінгодонечка гамає цицю вже

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
марія, привітик :flv, харчуйтесь збалансовано повноцінно і часто. Не за двох по кількості а по користі, особливо зараз влітку. про правильне харчування вагітної почитайте самі, вагу контролюйте але не переусердствуйте.
І ще--краще якщо ви прийдете у форму не зразу після родів--різке скидання ваги--це ймовірні розтяжкитакож. я у 13 років будучи досить повненькою різко виросла і схудла--маю розтяжки на бедрах від тоді. А після вагітностей двох--не маю. при першій 54до--65перед родами і 60 після родів і 46через півроку.
ось тоді шкіра висіла як у бульдога на морді всюди. а 2-га вагітність 54 до76 перед родами (було багато вод), 65 через півроку, 55через рік після родів. вага та ж але шкіра не висить, розтяжок не видно.
Добра профілактика розтяжок- це змащувати бедра-груди живіт олією хоча б через день оливковою звичайною з додаванням віт Е ( купувала в аптеці)
Добре спалює жир ГВ, а якщо ще й трохи спорту, то вам і нерожавші позавидують. основне наполегливість і регулярність.
здоровя вам і вашому малюку. 

Лайла, коли чоловік був у польщі то готувала лиш дітям але чутьбільше і їла разом з ними їх їжу-- і шлунок не болить і шкіра краща.і прийом їжі регулярний і по режиму z5 Спробуйте.

Сказали спасибо: Лайла

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
З першою вагітністю набрала 25кг, десь через 3-4 місяці повернулась до довагітної ваги,, розтяжок не було, з другою вагітністю стартова вага була трошки більша, за час вагітності набрала 17кг, дитині зараз 2,5 місяці, важу так як важила до вагітності, трішки ще виступає животик, бо не можна покищо займатись, колотись... бо після КР і на ГВ. Я прихильник того щоб не контролювати вагу під час вагітності, всерівно якщо на ГВ і сам займаєшся дитиною, то швидко худнеш, правда під час ГВ треба їсти часто, корисну їжу і по трошки. Я їм після кожного разу як погодую малявку, не багато бо так часто не хочеться багато їсти. Розтяжок теж немає, але я користувалась кремами від розтяжок, обидва рази, в дуже великій кількості! Думаю, що я яскравий приклад для тих хто боїться поправлятись під час вагітності, що з яким би перебором кг не набрав, всерівно можна повернутись до стартової ваги досить швидко і дитина в цьому перший помічник ;)

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
вважаю, що зараз мало хто дуже набирає після пологів. серед моїх знайомих нема таких, що поправились. всі худнуть тільки
якщо істи багато, то можна втримати свою вагу на місці, а голодати - то звичайно що худнеш

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Лайла, коли чоловік був у польщі то готувала лиш дітям але чутьбільше і їла разом з ними їх їжу
я й так їм з ними, окремо не готую, бо терпіти не можу готовку. їжа майже не солена, дієтична можна сказати, але прийомів їжі у мене меньше, просто не хочеться, не можу себе заставити

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Щоб зберегти фігуру - треба докласти зусиль і не стати худорбеликом )) теж з цим мучусь.
Оля, готуй щось таке, що сама дуже любиш й відповідно великими порціями істимеш, і побільше, щоб на кілька днів стало

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Оля, готуй щось таке, що сама дуже любиш й відповідно великими порціями істимеш, і побільше, щоб на кілька днів стало
люблю помідори і цукерки d27 п.с. коли був бакс по 8, то дозволяла собі стейки з червоної риби з підливою з шампіньйонів. оце смакота, аж слинка тече. більше улюблених страв нема d112

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
всі звички йдуть з батьківської сімї. по твоїх вподобаннях видно, що мама погано готувала або не вміла, бо інакше ти б якість страви точно любила  d27 (і риба - то не їда, а делікатес на сьог день). маму можеш тільки вибачити, а себе виправити  d120. в тебе ж донечка - не дозволь їй так само вирости з апатією до куховарки...
поправляйся (всі хвороби від нервів).
п.с. сіль можна їсти, скільки організм бажає. це не "біла смерть". в суглобах відкладаються зовсім інші солі

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +909/-0
  • 0997014531
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Цитувати
всі звички йдуть з батьківської сімї. по твоїх вподобаннях видно, що мама погано готувала або не вміла, бо інакше ти б якість страви точно любила
Оце жесть, дівчата ну хоч трошки думайте що пишите d111

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: mawalex, Ауроратен, julkina, Natali_summer

Offline Stela

• Свідома Мамка
    • Награды
ну непогоджусь із Христиною, як на мене занадто категоричне і однозначне висловлювання. --у мене мама готувала супер але я готувати ненавидіда-- поки не вийшла заміж не готувала взагалі то так стараласьщоб чоловік не поняв що борщ перший раз варююю z5
а получалось теж супер і він мене хвалив--ось тепер і готувати люблю і печу. а від мами похвали не діждусь і досі--все не так виходить як у неї.
я теж не можу сказати що не люблю якісь страви, але і що люблю щось понад усе теж не скажу. і не їм  коли нема апетиту і себе не примушую-при відсутності апетиту треба шукати причину, я іноді після сильної сварки з чоловіком або кимось з  рідних зо два дні майже не їм. якщо у вас мала дитина-- попробуйте трохи скинути психологічну напругу. ( бо малеча--це ж весь час на стрьомі  і це вимотує.)

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
всі звички йдуть з батьківської сімї. по твоїх вподобаннях видно, що мама погано готувала або не вміла, бо інакше ти б якість страви точно любила   (і риба - то не їда, а делікатес на сьог день). маму можеш тільки вибачити, а себе виправити  . в тебе ж донечка - не дозволь їй так само вирости з апатією до куховарки...
поправляйся (всі хвороби від нервів).
п.с. сіль можна їсти, скільки організм бажає. це не "біла смерть". в суглобах відкладаються зовсім інші солі
Христя готувати не вмію (хоча тут правильніше буде не люблю, бо коли є бажання. у мене смачно виходить, та й навіть коли нема бажання, а готувати ж приходиться щодня, то теж ніби не помиї) лише я. баба у мене обслуговувала в молодості весілля, мама готує прекрасно і багато, а мамина сестра пропрацювала поварем в садочку все життя, двоюрідна сестра коком на кораблі була. готовка чи любов до неї явно не з сім.ї береться. ну це просто,щоб трішки поапелювати до тебе. доньці готувати доведеться так само як і мені. чи любитиме вона це робити, то вже інше питання. для мене з домашньої роботи-готовка -найбезглуздіша трата часу і йде на неї багато п.с. ти написала за улюблену страву. я відповіла. а так я їм майже все, коли є апетит, харчами не перебираю.

Сказали спасибо: julkina

Offline Stela

• Свідома Мамка
    • Награды
Оля на мою думку готувати ви вмієте, (не будьте такі самокритичні). просто не робите з цього змісту життя, і це добре, молодець, на скільки памятаю--у вас мала дитина може підросте той ви змінитесь. Удачі Вам :flv

Сказали спасибо: Лайла