Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 4290 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +343/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
дякую, у мене 2 малих дітей (4 роки і 2 роки), може садочок трохи мене розгрузить d143 і дійсно з готовки не роблю сенсу життя. як кажуть: їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти

Сказали спасибо: div4unk@

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Думаю, що я яскравий приклад для тих хто боїться поправлятись під час вагітності, що з яким би перебором кг не набрав, всерівно можна повернутись до стартової ваги
і я до вас приєднаюсь))) до вагітності важила 58- 60 кг йшла родити- рівно 100 було)),і груди десь певно 6 розміру) а донечка- всього 3200. не можу сказати, що їла багато чи забагала щоь. вночі ні разу не  вставала до "холодильника)).  d112ала баготоводдя). була спухша як коробочка. реально не заздрю повним людям - це дуже важко!! в роддомі залишила від сили 7-8 кг. через 4 міс вже важила 75 кг. зараз вага коливається від 63 до 68(таки 5 кг приліпилось до мене!!). але! я щаслива! бо маю прекрасну доню!! жінка відновлюється після родів до 3 років і все стане в норму.   d101

Подумала і додала ще: 16 Липень 2016, 15:56:53
Цитувати
дякую, у мене 2 малих дітей (4 роки і 2 роки), може садочок трохи мене розгрузить  і дійсно з готовки не роблю сенсу життя.
ЛАЙЛА! садочок точно розгрузить. у вас маленька різниця між дітками, а це дуже важко. все у вас внормується.
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
всі звички йдуть з батьківської сімї. по твоїх вподобаннях видно, що мама погано готувала або не вміла, бо інакше ти б якість страви точно любила
яка НЕ правда!. у мене мама перкрасно готувала, а сестра взагалі зараз помічник повара на весіллі(як хоббі це у неї!). а я от НЕ кохаюсь в кухні!  готувати вмію, але як і
Цитувати
і дійсно з готовки не роблю сенсу життя
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +120/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Цитувати
всі звички йдуть з батьківської сімї.
З цим погоджуюсь!!!
Мій брат одружений, а все рівно любить як моя мама готує і сам теж так готує, тобто жінка не вплинула на смак і на стиль харчування!
Як мама готує як сама їсть так і діти
Скільки сімей бачила, повна мама і повна дитина
Як може дитина в 4-6 років бути вже повною як колобок??? Нема ніякої широкої кістки, хтось просто їсть забагато або зовсім непотрібної їжі (жарене, кетчцпи, ковбаси...)

А щодо теми, то вернула свою фігуру як тільки перестала годувати малу, тобто в 10 місяців, а потім вже поправилась бо розлінувалась і тд
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Маша86

Offline oksana5

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Перший раз народжувала в 2009 році, набрала майже 20кг. в роддомі залишила 10кг.(малий 4 350), до року залишилось 2 лишніх кг., вийшла на роботу і повернулась в дородову вагу 52кг. Другий раз в червні народжувала, всю вагітність обмежувала себе в їді, поменше мучного після 6 ну максимум 7год. вечора я нічого не їла, а тим більше в ночі, і набрала тих самих 20кг.(доця 3 850), і це я народила в 39тижнів, а якщо б доносила до 42 як перший раз, то було ще більше...  Скільки зараз важу не знаю, ще не важилась, надіюсь скоро повернусь в дородову вагу....

Offline Stela

• Свідома Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
оля у мене малим 6 і 2 то жесть ( на 5 хв лишу і щось стається) а вам то взагалі нема чому дивуватись-- ви подумайте може можна ще когось дітками нагрузити і по можливості розгрузіться хоч трошки ще до садочка.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +564/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Я набрала за вагітність біля 20 кг, при чому до важила 46...малий 4100...багатовіддя...десь кілограм 10-12 пішло після пологів...єдине, що не їла останні місяці- булочки і білий хліб, бо дитина велика, а таз малий...
Якраз після родів півроку на людину схожа була...а потім повернулася до своєї ваги  :( і хоч трісни не поправляюся нормально. Тільки 1-2 кг наберу, так обов'язково якась нервотрьопка  d111 як каже чоловік тільки продукти переводиш :)
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +191/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Ясно, вибачаюсь. Я чомусь так по собі бачу. Мама не пече і  мене не привчила, трав усяких не лююлю, бо мама ніколи з ними не готувала, і багато схожого
Цитувати
Скільки сімей бачила, повна мама і повна дитина
теж помітила. Перегодовують  :/ Можливо, щоб відповідати радянським нормам ваги або й переплюнути, або генетика
наша слінгодонечка гамає цицю вже

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
ДО вагітності була 55кг при рості 169см
Набрала 15кг під час вагітності. Дитинка народилась 3100кг.
Зараз моя вага 53кг
3 роки ГВ, зараз тільки як завершили ГВ
Тобто вернулась до того,шо було до вагітності :flv
Але я не на дієті, і в їжі себе не обмежую (їм не багато,але все). Дуже люблю солодке, часто випікаю.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
До вагітності - 45 кг, в міру худа була. Те, шо набрала вагітною, зійшло майже зразу (~ 9 кг, в іжі не обмежувалась по 8й місяць, в першу половину вагітності мало дуже набрала, майже нічо). ГВ вже 2 роки (груди вже не набирають, а тому розмір стабільний), зараз трошки більші, ніж були колись (старі бюстики тиснуть, не влажу), що радує. Зараз важу менше (з S/M до XS), але не вішалка, а відістися не можу, хоч ім багато і постійно (але й відповідно багато бігаю в туалет, тобто - марно переводжу продукти  d30) ще й хліба, булок, картоплі, макарон і т.п, від чого нормальні люди поправляються.
Так що, фігура вроді б збереглась плюс-мінус  d143

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
45кг це при якому зрості ? :xmm

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +564/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Зараз важу менше, але не вішалка, а відістися не можу, хоч ім багато і постійно (але й відповідно багато бігаю в туалет, тобто - марно переводжу продукти  d30) ще й хліба, булок, картоплі, макарон і т.п, від чого нормальні люди поправляються.
так само...от, бачу, кого в дитинстві не відгодовували, в того і потім нема проблем з переїданням. В нас ніколи не був забитий холодильник їжею, але завжди було і гарнір, і салат, і щось м"ясне чи рибне...села не мали, мабуть, тому і не мали лишнього, куплялося і готувалося по мірі з"їдання. На свята весільних застіль не роблю, бо так привикла...зате потім насилу тиждень не доїдаю все і не викидаю їжу в смітник.
А от дивлюся по свому чоловіку, ніби й з села і в їжі не було недостатку, а культури харчування ніякої  d112 аж до тепер нервує як починає викладати на стіл весь свій арсенал кетчупів, майонезів і гірчиць...але що дивуватися, коли мама не вміє готувати, а смак їжі лиш цим можна було додати...звички дитинства  d112

(кликните для показа/скрытия)
мене лікарка питалася як харчуюся і казала надалі їсти все, що хочу, тільки обмежувати в білому хлібі і мучному, як писала вище, та я його і так не надто вживала
[/url]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bbc

• люблю...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
З першою вагітністю набрала 16 кг, при тому що важила 43кг при рості 1.67 (жах), всі наступні 7 років я важила 47 прибл.
З другою вагітністю набрала 12 кг і зараз важу 49 кг +-, але моя ідеальна вага була 52 кг (аме з нею я собі найбільше подобалася), але , нажаль, цих кілька кг мені дуже важко набрати.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
45кг це при якому зрості ? :xmm
більше 49 кг в житті не важила (крім вагітності).
157 см. зараз менше 43 кг вага не падає

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
    • Награды

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
я після двох пологів впродовж місяця вертаюсь до своєї ваги, зараз 42кг ;)

Подумала і додала ще: 18 Липень 2016, 15:30:06
чим менше автор теми буде думати про зайві кіло - тим менше набере їх :)

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
У мене подружка народила 1го травня, за вагітність набрала 20 кг. В пологовому залишила 12, і на даний момент у неї ще лишилось 3 зайвих, з якими вона так само швидко розпрощається.
Я звичайно не мотивую набирати так багато, сама стараюсь себе тримати в руках, бо чим більше зайвого набереш - тим важче буде народжувати. Але в даному випадку для мене важливо не кількість набраних кг, а якість шкіри і тіла в цілому, бо 60 кг, наприклад, підтянутого спортивного тіла, і 60 кг целюлітного дряблого тіла - то різні 60 кг.
Період вагітності - це той період коли першочергово треба думати про здоров"я своєї дитинки і її щасливе майбутнє життя, не псувати собі настрій думками про лишні кг. Якщо не получається тримати вагу, і вона зростає швидше ніж вам хотілося попри усі ваші старання - значить так закладено вам природою, народите і повернете назад свої кубікі. Але морити себе голодом і надактивно займатись силовими - це не гуд для вашої дитини в першу чергу.

Сказали спасибо: Тетяна371, Люня