Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 3668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Та про морити себе голодом мова не йде, але все одно мушу себе обмежувати, бо якби їла все що хочу то вже б кілограм 20 набрала. Хоча вважаю що і 7 кг на 27 тижні це багато, саме скільки я уже набрала. А на рахунок того що спорити з природою, начебто вона знає краще, якби я жила за цим принципом то з моєю генетикою зараз була б жирною коровою, такою якою була в 16 років.

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
Хех, ну сперечатись не буду. Ви знаєте свій організм краще. У мене також схильність до "булочок", то ж мушу себе обмежувати. Зараз під час вагітності більше акцентую увагу не на кількість їжі, а на її якість. Хоча якщо чесно, то дуже боялась того, що у мене буде неконтрольований жор, як мені розказувала мама, і багато хто зі знайомих, ніби коли вагітна, то просто не можеш контролювати цей процес і жереш все підряд в любих кількостях в любу годину доби. Слава богу у мене такого немає, не знаю, може тому, що я ще до вагітності сама себе так налаштувала - жерти за двох не буду! Їм так само як і до вагітності. Тільки прийшлось ще додати м"ясо, бо Наталя Вікторівна свариться на низький білок. 

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Всі такі чемні, слідкують за вагою... Це не про мене. Я під час вагітності важилася тільки в консультації, мені було плювати, скільки я важу. До вагітності важила 55-56 кг при зрості 157, тобто вже тоді здавалася собі трохи повненькою, хоча чоловік запевняв, що в мене ідеальна фігура. Можливо, тому, що просто мала жіночні форми, живіт у мене був плаский, целюліту на ногах не було, руки підтягнуті і гарної форми... За вагітність набрала 19 кг, в пологовому залишила 13. В мене був кесарів розтин, перший тиждень нічого не їла взагалі (не дозволяли нічого, крім води і кефіру, але я кефір ненавиджу), тому почала повертатися до форми. Якби не закинула це діло, то вже би за перший місяць легко повернулась до ваги, яка була до вагітності. Але коли я опинилася після пологового додому, почала їсти, як ненормальна все підряд, дуже сильно налягала на солодке і пила багато курземе з молоком і цукром. Результат - за пів року +10 кг. Потім за рік ще +10. Потім ще +10. Зараз малому 3 роки, а я важу 90 кг. І це при моєму зрості. Їм зараз мало, навіть дуже мало, і лише правильну низькокалорійну їжу, все відварене або запечене, жодного фаст-фуду чи солодкого. Вага чомусь тільки набирається. Вже соромно кудись з чоловіком вийти. Вперше за життя так сильно набрала, і головне - не при вагітності, а після. Можливо, причина у тому, що я дуже мало рухаюся, дуже мало. В мене сидяча робота, я майже всю добу проводжу за ноутбуком, не маю часу на прогулянки з малим чи навіть нормальний сон. Треба щось змінювати, бо вже самій важко з такою вагою. Про другу дитину зараз не може бути й мови, хоча я би вже й хотіла, але йти народжувати при вазі за сотню я не хочу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я шокована d100 а Ви годували дитину грудьми? Напевно у вас дуже мпокійна дитина, бо з своєю я просто немаю часу їсти, результат 44 кг, до вагітності 48, малому 2 роки

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Я просто панічно боюся набрати багато, бо дуже схильна до повноти, якщо буду їсти все бездумно то моментом наберу зайвого. Зараз в мене +4,1 кг на 25 тиждні, тримаюся з останніх сил, бо моє дитинча просто нагло вимагає круасанів, цукерок и наполеону, хоча я солодке ніколи в житті не любила зовсім і ніколи не їла., але вимагають солодкого, а я пхаю фрукти  z5 Так і мучимося, зате дуже надіюся що від кавуна багато не наберу z5 Але зараз виноград починається, тут вже гірше...

• Свідома Мамка
    • Награды
Далеко не всі худнуть при ГВ, багато хто починає значно більше їсти боячись втратити молоко, тут головне знати золоту середину, щоб користь була і мамі і дитині. Хтось починає заїдати стреси від недосипання , хтось просто запускає себе "бо я ж родила!!!!!". Тут кожна жінка сама робить свій вибір. Я знаю що за свою фігуру після родів воюватиму до останнього.

• Свідома Мамка
    • Награды
Я просто панічно боюся набрати багато, бо дуже схильна до повноти, якщо буду їсти все бездумно то моментом наберу зайвого. Зараз в мене +4,1 кг на 25 тиждні, тримаюся з останніх сил, бо моє дитинча просто нагло вимагає круасанів, цукерок и наполеону, хоча я солодке ніколи в житті не любила зовсім і ніколи не їла., але вимагають солодкого, а я пхаю фрукти  z5 Так і мучимося, зате дуже надіюся що від кавуна багато не наберу z5 Але зараз виноград починається, тут вже гірше...
Як я вас розумію, у мене 27т уже +7 кг. І теж з шкільних років дієти, спорт. Саме смішне що так до 14тижня тішилась що не набирала взагалі, думала наберу 7-8кг і з роддому з своєю вагою вийду, ага, не тут то було. А тепер почалась ізжога, фрукти ні овочі їсти не можу. Не пече ізжога тільки після солодкого ( а снікерси мені вночі аж сняться), ой у мене частково паніка. Щей розтчжки по груді пішли хоча груди тільки на піврозміра збільшились

Offline Світланик

• Своя Мамка
  • Репутація: +259/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Можу сказати, що після двох діток важу на 1кг. менше, ніж до них двох :) З малою першою набрала 20кг., скинула їх після родів за 2 міс., з малим набрала мало, 11 і всіх їх залишила в пологовому)), відразу вдома почала робити зарядку, аби шкіра і м"язи повернулись в попередній вигляд, результат був класний, на 2кг. менше, ніж до двох вагітностей і підтягнута фігура, результатом була цілком задоволена, а от після закінчення годування набрала 1 кг.і вага просто стабілізувалась, ні туди, ні сюди. Що я можу сказати? Кожна жінка повинна намагатись виглядати гарно,результат буде :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login][/url]

Вставай! Будильник дзвонить! - Передай, що я передзвоню.

Сказали спасибо: mawalex, maximalista

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Як я вас розумію, у мене 27т уже +7 кг. І теж з шкільних років дієти, спорт. Саме смішне що так до 14тижня тішилась що не набирала взагалі, думала наберу 7-8кг і з роддому з своєю вагою вийду, ага, не тут то було. А тепер почалась ізжога, фрукти ні овочі їсти не можу. Не пече ізжога тільки після солодкого ( а снікерси мені вночі аж сняться), ой у мене частково паніка. Щей розтчжки по груді пішли хоча груди тільки на піврозміра збільшились
Я дуже надіюся що зможу до останнього їсти фрукти і овочі, я так зараз і харчуюся в основному. До тиждня 22 я просто боролася сама з собою, зранку мені їсти не хотілося, а десь годині в четвертій набадав жор, я обідала як і до вагітності, а на вечерю салат (грецький або просто овочевий, рідко зі сметаною) і фрукти скільки влізе, восновному це були персики і сливи, а ще дуже люблю кукурузу але просто варену і без солі. Потім мій організм просік, що не роби а вечором нічого смачного не дадуть і ранок тепер починаеться з жору z5 То тепер я зранку їм що хочеться, обід як завжди і вечором той самий салат і фрукти (тепер кавун і диня). І от при такому харчуванні вага б точно не мала рости і звідки воно прилипає? Щось мені не віриться, що всі 4 кг це дитина, вода, плацента, збільшений обїєм крові і грудей (+майже 2 розміри)  d143 Ну не хочу я бути пухляком, я все розумію, дитина важливіше, але ж після пологів я не перестаю бути людиною і мама повинна бути красивою! Паніка короче!
Я с четвертого місяця почала маститися якоюсь сивороткою від розтяжок, правда через день забуваючи, груди збільшилися майже на 2 розміри, покищо розтяжки тільки підросткові, хоча вини є і на попі. Але мені здається, що все залежить від генетики, маж не маж толку ніякого, так для заспокоєння, що все що могла зробила z5

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
я зараз харчуюсь дуже добре, багато овочей, фруктів, гречка, м"ясо нежирне, сир, натуральні йогурти.. але це поки що. а от за осінь-зиму вже переживаю, бо зараз 60% мого раціону - це овочі, восени і зимою їх не буде. і як раз в той час почнеться суттєвий набір ваги. Хеллоу пухлі щоки, що заслоняють небосвод.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Мені під час вагітності все солодке відкинуло повністю,могла хіба раз/тиждень з'їсти кусочок сирника домашнього,зато хотілось різної хімії-чіпсів,пива і т.д.
Перші місяці після родів -їла навіть вночі,як вставала годувати,пила курземе зі згущонкою,але харчувалась правильно,солодкого не їла взагалі.
З вагою в сім'ї проблем не було нівкого,як я сміючись кажу-всі високі,нормальної тілобудови ,і з великими ногами z5
За всю вагітність набрала 10 кг,дитина-4 кг,потім все решту скинула,а після закінчення годування( через 2 роки) маю зайвих 3 кг,бо вже перестала себе обмежувати,але то для мене не проблема,зріст дозволяє.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Я шокована d100 а Ви годували дитину грудьми? Напевно у вас дуже мпокійна дитина, бо з своєю я просто немаю часу їсти, результат 44 кг, до вагітності 48, малому 2 роки

Я годували грудьми до року, малий був дуже неспокійним, але я завжди знаходила час поїсти. Тим більше, чоловікові готувала по повній програмі, їла з ним за компанію. Вночі можу поїсти, бо працюю до 4-5 ранку

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Далеко не всі худнуть при ГВ, багато хто починає значно більше їсти боячись втратити молоко, тут головне знати золоту середину, щоб користь була і мамі і дитині. Хтось починає заїдати стреси від недосипання , хтось просто запускає себе "бо я ж родила!!!!!". Тут кожна жінка сама робить свій вибір. Я знаю що за свою фігуру після родів воюватиму до останнього.

Оце точно про мене  d140 я і стрес заїдала, я виправдовувала себе тим, що мені можна, я ж народила. Але якщо чесно, то і з другою дитиною я б робила так само. Для мене зайва вага ніколи не була катастрофою, а гарні форми не стояли на першому місці. Може, це й неправильно, але мені чомусь байдуже, який я маю вигляд і скільки в мені зайвих кг  d104

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
я під час вагітності поправилась на 20 кг. Для мене це було дуже важко. і організму також, він просто несправлявся з такою вагою. І поправилась якось дуже різко після 4 місяця. Про те що говорять що треба жерти (бо інше я це на назву) все то я з цим готова сперечатись. Не так вже легко скинути потім ті лишні кілограми. Хоча в мене залишилось тільки 2, але то напевно через те що малий був дуже мамин і я його постійно носила на руках і вночі неспав. А порада моя не нажератись. Хіба якщо дуже хочеться то фрукти, овочі.

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
мені чомусь байдуже, який я маю вигляд і скільки в мені зайвих кг  d104

я перепрошую, а на своє здоров"я вам також байдуже? це ж не просто 5 зайвих кг, це - огого... навантаження на серце, на хребет..
Я не знаю, у мене зараз є зайва вага, бо я завжди важила максимум 53 при зрості 163 і виглядала дуже класно, бо займалась верховою їздою дуже активно, потім на стресі набрала 7 кг, і десь протягом останнього року важила 60, для мене це була катастрофа, важко ходити, важко дихати, при тому, що я займалась ще бігом, може це мене рятувало від целюлітної сраки і я хоча і не худа тростиночка, але принаймі жири не висять. Зараз моя вага 63.7 майже в 5 місяців вагітності, і я молю бога, щоб не набрати більше 70. І вже настроюю своє харчування і намагаюсь рухатись більше, кожен день 4-5 км прохожу.

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Підтримую попередній допис! Краса-красою, хоча для мене це важливо, а здоров'я -це важливо! Вам не важко рухатись, взуватись, прибирати і т.д? Ви ж пишете, що соромно вже з чоловіком кудись виходити, то значить не зовсім байдуже вам на зовнішній вигляд!

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
у
мені чомусь байдуже, який я маю вигляд і скільки в мені зайвих кг  d104

я перепрошую, а на своє здоров"я вам також байдуже? це ж не просто 5 зайвих кг, це - огого... навантаження на серце, на хребет..
Я не знаю, у мене зараз є зайва вага, бо я завжди важила максимум 53 при зрості 163 і виглядала дуже класно, бо займалась верховою їздою дуже активно, потім на стресі набрала 7 кг, і десь протягом останнього року важила 60, для мене це була катастрофа, важко ходити, важко дихати, при тому, що я займалась ще бігом, може це мене рятувало від целюлітної сраки і я хоча і не худа тростиночка, але принаймі жири не висять. Зараз моя вага 63.7 майже в 5 місяців вагітності, і я молю бога, щоб не набрати більше 70. І вже настроюю своє харчування і намагаюсь рухатись більше, кожен день 4-5 км прохожу.

Я за Вас рада, на жаль, я працюю на трьох роботах і не маю часу гуляти по 4-5 км. Коли малий тільки народився, то проходила за день з колискою і по 10 км. Але навіть з такою вагою я не відчуваю жодного дискомфорту, ні на серце, ні на хребет не жаліюсь ))

Подумала і додала ще: 17 Серпень 2016, 20:25:03
Підтримую попередній допис! Краса-красою, хоча для мене це важливо, а здоров'я -це важливо! Вам не важко рухатись, взуватись, прибирати і т.д? Ви ж пишете, що соромно вже з чоловіком кудись виходити, то значить не зовсім байдуже вам на зовнішній вигляд!

Ні, мені не важко абсолютно. Домашню роботу роблю так,  як і раніше. Мені байдуже за свій вигляд, мені просто шкода чоловіка, бо навряд чи йому подобається мій вигляд. Саме тому мені соромно з ним кудись іти, а не тому, як там на мене хтось дивиться і чи дивиться взагалі.