Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 3547 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +548/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Але навіть з такою вагою я не відчуваю жодного дискомфорту, ні на серце, ні на хребет не жаліюсь ))
це поки що...
Цитувати
Вперше за життя так сильно набрала, і головне - не при вагітності, а після.
ви зверталися до ендокринолога?Просто так не поправляються і ніііз того ні сього не худнуть  d112
Цитувати
Про другу дитину зараз не може бути й мови, хоча я би вже й хотіла, але йти народжувати при вазі за сотню я не хочу.
Ще велике питання чи зможете завагітніти через надмірну вагу  d104 і цукровий діабет може бути 2 типу...не можна так легковажно ставитися до цього
Умение летать на метле – вот и всё, что отличат ведьму от обычной женщины. МЭРИЛИН МОНРО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
;) залишки після спДля того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Люня

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Цитувати
Але навіть з такою вагою я не відчуваю жодного дискомфорту, ні на серце, ні на хребет не жаліюсь ))
це поки що...
Цитувати
Вперше за життя так сильно набрала, і головне - не при вагітності, а після.
ви зверталися до ендокринолога?Просто так не поправляються і ніііз того ні сього не худнуть  d112

Ні, не зверталася, і не планую. Мене нічого не турбує, мені комфортно

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Зрозумієте мене правильно, я не закликаю нікого набирати вагу, просто кажу, що мені так комфортно, і у будь- якій вазі можна почуватися чудово. Я от не розумію тих, хто постійно сидить на дієтах і в усьому себе обмежує. 

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Дівчата, якщо жінці так комфортно з такою вагою то це головне!!! Так про здоровя варто задуматись, лише біда що потім може бути пізно, як моя мама каже "Мені нема різниці як я виглядаю головне щоб здоровою була",важить вона 85кг і це при тому що у неї проблеми з серцем , ендокринологія і тд, на мої аргументи щоб вона схудла, каже що здорової людини має бути багато!!!!ну це ж абсурд. І мене в дитинстві завжди розкормлювала, фразу "Як не будеш їсти вмреш від лейкемії" напевно ніколи не забуду. Я ж наприклад усвідомлюю що нормальна вага це основа здоровя.

Сказали спасибо: maximalista

Online Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Вставлю і я свої 5 копійок,я вже писала в сусідній темці,що за вагітність  набрала багато,17 кг(від 53 до 70), ріст маю 168-169 см,то для мене ці кілограми були просто жахом. Я не могла нормально ходити по сходах,вдома прибрати не могла,бо відразу боліла спина і страшно втомлювалася, зі сміхом згадую,як в мене в кухні впало чи то яблуко на підлогу,чи то апельсин,я присіла , аби підняти його,а сама не змогла потім встати,то на четвереньках повзла до батареї,і тримаючись за неї піднялася на ноги  d30 Так от , з тією вагою мені не те що не комфортно , а невиносимо було жити. Як народила, то відчула себе пір'їнкою. Щодо  ГВ і втрати ваги , то я сильно схудла за перший рік життя малюка,  мінімальна вага була 47 кг, дитина не давала мені ні їсти,ні спати, грудей хотів мало не щогодини,а зараз вже повернулася до попередньої форми,маю довагітні 53 кг, і по фігурі абсолютно не видно, що народжувала.

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды

Цитувати
Про другу дитину зараз не може бути й мови, хоча я би вже й хотіла, але йти народжувати при вазі за сотню я не хочу.
Ще велике питання чи зможете завагітніти через надмірну вагу  d104 і цукровий діабет може бути 2 типу...не можна так легковажно ставитися до цього
[/quote]

Дурниці, дехто не може завагітніти і з нормальною вагою, а дехто маючи і по 100-120 кг нормально вагітніє і народжує

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Вставлю і я свої 5 копійок,я вже писала в сусідній темці,що за вагітність  набрала багато,17 кг(від 53 до 70), ріст маю 168-169 см,то для мене ці кілограми були просто жахом. Я не могла нормально ходити по сходах,вдома прибрати не могла,бо відразу боліла спина і страшно втомлювалася, зі сміхом згадую,як в мене в кухні впало чи то яблуко на підлогу,чи то апельсин,я присіла , аби підняти його,а сама не змогла потім встати,то на четвереньках повзла до батареї,і тримаючись за неї піднялася на ноги  d30 Так от , з тією вагою мені не те що не комфортно , а невиносимо було жити. Як народила, то відчула себе пір'їнкою. Щодо  ГВ і втрати ваги , то я сильно схудла за перший рік життя малюка,  мінімальна вага була 47 кг, дитина не давала мені ні їсти,ні спати, грудей хотів мало не щогодини,а зараз вже повернулася до попередньої форми,маю довагітні 53 кг, і по фігурі абсолютно не видно, що народжувала.

Дивно, я в порівнянні зі своєю довагітною вагою тепер на 35 кг важча, жодного дискомфорту немає, по всіх справах легко бігаю і не втомлююсь. Помітно тільки по одягу, а по відчуттях - зовсім ні. А от як жінки не мають коли поїсти під час ГВ, я от не знаю. В мене малий був теж неспокійний дуже, їв по 45 хвилин через кожні півгодини, але я навпаки тоді й сама їла більше, бо постійно була голодна. Тож не займає багато часу щось у рот закинути  d142 Та і всі стресові ситуації я теж звикла заїдати, можу і серед ночі бутербродів натовкти  d140 Я за період ГВ навпаки набирати почала, а не худнути

Online Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
Бачите, кожна жінка унікальна , так, як і її організм. Щодо поїсти вночі, то я теж таке люблю, але маю добрі гени+ спорт , то мої бутерброди і нічні торти залишаються непоміченими  d27

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
З маленькою дитиною поїсти час можна знайти, а от щось приготувати було для мене проблемою

Offline Ірина99

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Кілька днів мучить питання, як зберегти фігуру під час вагітності? 21-22 тиждень а уже +5кг. При тому що всі ці 5кг набрала після 12тижня. До вагітності вага 51кг, і по ходу мої мрії про те що після родів буду хизуватись ідеальним тілом залишуся лиш мріями. До вагітності ше з шкільних років сиділа на дієтах, максимальна вага 67кг.

Я до родів важила 43 кг, ну завжди мріяла мати більшу вагу і надіялась після родів трошки набрати. Ну після родів,на хрестинах я вже важила 42 кг і всі дивувались як так швидко похудала) Так що реально зберегти фігуру :) Головне не зациклюйся на цьому і всьо буде добре)))

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Оксана, вас тут правильно про ендокринолога запитали. І я додам від себе - вам варто перевірити щитовидку, хоча би ТТГ. Якщо чесно, нормальних ендокринологів я зараз не знаю, а гінекологи якось не сильно на це звертують увагу. Я коли лише завагітніла, то вже в перший місяць набрала десь 3-4 кг, апетит був просто шалений. Десь на 3 місяці я вирішила сама перевірити гормони щитовидки (в мене у родичів по жіночій лінії трохи є проблеми). І виявилося, що при нормі до 4 (а при вагітносі оптимально до 2,5) в мене було майже 7, а це вже тіріотоксикоз. Це ніби не критично, але всеодно погано може відбитися і на здоров'ї дитини, і на здоров'ї мами. Після цього почала пити еутірокс, гормони за місяць нормалізувалися, і вже до кінця вагітності я набирала меншими темпами. І голоду такого, від якого просто руки трусяться вже не було. Після родів гормони вже не пила, і все само по собі стало ок. І перші 3 місяці жила на самій гречці з печеньком, бо в малої коліки були страшні - при цьому їсти особливо не хотілося. Тому дивіться самі, але перевіритися варто. Тим більше, що ми живемо в йододефіцитному районі, і ось такі незначні проблеми є багато в кого, просто не всі це знають - ну болить деколи голова, ну трохи втомлюєшся, і т.д. і т.п., самопочуття ніби й непогане, а воно своє діло робить

Сказали спасибо: mary2011, Ключик, Едель, Stela

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
мої бутерброди

от блін, бутерброда захотіла  z5 не їла вже місяць)))
ну насправді, звичайно, має бути гармонія між душею і тілом. для когось 90 кг - це гармонія, а хтось при 50 страждає, і хоче 49.8 - от тоді був би ідеал. І за це не можна судити. Головне, щоб було здоров"я і жінка почувалась щасливою у свому тілі. А любителі і прихильники на кожну фігуру знайдуться.
Піду з"їм бутерброд  d41

Сказали спасибо: Yanusya898

Offline Stela

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
а я зараз зъла z5 провіритись варто-моя подруга дуже добре себе почувала і випадково виявила проблему щитовидки. до речі дуже вчасно. а досі не могла поправитись--худа дуже була. тепер все ок.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +172/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
багато хто починає значно більше їсти боячись втратити молоко
не потрібно, а головне - пити за спрагою
наша слінгодонечка гамає цицю вже

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyiza

• Свідома Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
mawalex я за вагітність набрала 18 кг. і нічого після пологів схудла і зараз важу навіть на 1.5 кг менше ніж до вагітності. Не переживайте. Дитина народиться і похудаєте. Ясно що не в перший тиждень. Але десь за 3-4 місяця я вже важила так як і до родів і нічого спеціально не худала. А як дитина почне ходити, то ви моментально вагу скинете.

Online Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +105/-2
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я набрала також 18 кг , через 2 місяці повернулась до своєї ваги , яка була до вагітності (50 кг) . Похудала  б швидше , якби мені ніхто не допомагав ( перший місяць з нами жила моя мама ) . На мою думку , грудне вигодовування , правильне харчування ( нічого жариного , жирного,ніякої хімії ) , без сторонньої допомоги ( мами, бабусі , няні ) можна відновити свої форми , навіть покращити дуже швидко . Молока в мене було мало , але ніякі чаї , курземе чи халву я не вживала , просто прикладала малого частіше і все налагодилось

Сказали спасибо: Yanusya898

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
Оксана, вас тут правильно про ендокринолога запитали. І я додам від себе - вам варто перевірити щитовидку, хоча би ТТГ. Якщо чесно, нормальних ендокринологів я зараз не знаю, а гінекологи якось не сильно на це звертують увагу. Я коли лише завагітніла, то вже в перший місяць набрала десь 3-4 кг, апетит був просто шалений. Десь на 3 місяці я вирішила сама перевірити гормони щитовидки (в мене у родичів по жіночій лінії трохи є проблеми). І виявилося, що при нормі до 4 (а при вагітносі оптимально до 2,5) в мене було майже 7, а це вже тіріотоксикоз. Це ніби не критично, але всеодно погано може відбитися і на здоров'ї дитини, і на здоров'ї мами. Після цього почала пити еутірокс, гормони за місяць нормалізувалися, і вже до кінця вагітності я набирала меншими темпами. І голоду такого, від якого просто руки трусяться вже не було. Після родів гормони вже не пила, і все само по собі стало ок. І перші 3 місяці жила на самій гречці з печеньком, бо в малої коліки були страшні - при цьому їсти особливо не хотілося. Тому дивіться самі, але перевіритися варто. Тим більше, що ми живемо в йододефіцитному районі, і ось такі незначні проблеми є багато в кого, просто не всі це знають - ну болить деколи голова, ну трохи втомлюєшся, і т.д. і т.п., самопочуття ніби й непогане, а воно своє діло робить

Я здавала аналізи у приватній лабораторії, і ТТГ якраз також здавала - все в нормі. Дякую за пораду!  :flv

Сказали спасибо: Люня