Голосування

Як діти звертаються (звертатимуться) до Вас?

на ТИ
на ВИ

Автор Тема: Як діти звертаються до вас. Ти чи Ви  (Прочитано 17577 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Як діти звертаються до вас. Ти чи Ви
« Reply #68 : 27 Лютий 2012, 02:08:31 »
Цитувати
В моїй сімї теж до батьків і дідусів з бабусями звертаються на Ви, а в сімї чоловіка - на Ти. І мені якось і так і так нормально.

І в нас так же.

Цитувати
Але доця до нас звертається на Ти, і на мою думку це правильно. Ми з нею друзі, а друзі завжди на Ти

А мої діти звертаються на "ви" І відносини від цього не міняються. Хоча недавно не раз ще дочка питала, як їй звертатись до нас. Я сказала, що якщо хоче на "ти", то я нічого не маю проти. А от синочок, вже постійно чуючи такі звертання, сам, відколи почав розмовляти, то так і почав звертатись - на "ви"

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #69 : 27 Лютий 2012, 10:16:20 »
Нас вчили з дитинства до батьків на ТИ, до бабусів-дідусів на ВИ. Наша доця і до нас, і до бабусів звертається на ТИ, мені теж здається, що від цього стосунки тепліші :) Хоч тепер, прийшовши з садочку може сказати "дайте мені, будь ласка", я аж сама здивувалася, бо там вчать на ВИ, все таки чужі люди.
Свекруха якось була завела розмову, що типу ви вчіть, щоб дитина до вас на ВИ зверталася, так буде більше любити і поважати, ну звичайно ми її тільки послухали ;)
І я так хочу:
Цитувати
Я хочу, что в воскресенье  мои дети с размаху запрыгивали к мне с мужем на кровать, лезли обниматся и целоватся, прыгали и смеялись.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #70 : 27 Лютий 2012, 15:00:13 »
Честно говоря, я сейчас уже ловлю себя на мысли, что хочу чтобы ребенок в моей компании обращался к нашим с мужем друзьям на ТЫ и по имени (на не Тётя Наталья или Тётя Мария ). К сестре мужа тоже хочу чтобы обращалась на ТЫ.
Меня просто саму передергивает, когда 4-5 летний ребенок обращается ко мне Тётя  d107. Ну какая же я Тётя?????????7   d111 d111 d111 d111 d111 d111 d111.
Поэотму уже сейчас когда гости приходят, то стараюсь Варе говорить "Смотри Наталья пришла", "Маша пришла", "Пойдем к Андрею в гости".
К родителям мужа Варя будет говорить на ТЫ, но бабушка и дедушка. А к моим родителям я не хочу так, пусть Варя их просто по имени называет.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #71 : 27 Лютий 2012, 15:09:24 »
Цитувати
естно говоря, я сейчас уже ловлю себя на мысли, что хочу чтобы ребенок в моей компании обращался к нашим с мужем друзьям на ТЫ и по имени (на не Тётя Наталья или Тётя Мария ). К сестре мужа тоже хочу чтобы обращалась на ТЫ.
аналогічно!!!я сама коли була мала,то мамину рідну сестру називала мама Тома(не тьотя)!!!!!а зараз і вже віддавно просто Тома.І хочу шоб мій малий брата мого називав Рус(а не дядя Руслан) і сестру Наташка,а не тьотя.... d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #72 : 27 Лютий 2012, 15:13:51 »
Я до своїх батьків говорю на "ТИ",до бабусь дідусів на "ВИ",в мого чоловіка всьо на "ВИ".Ми навіть спорили як наші діти мають звертатисб до нас,я сказала категорично на "ТИ" чоловік був інакшої думкі,але я його перемогла d41 Не в повазі тут діло абсолютно,я бучила як на "ВИ" звертаються з добавкою матів,я до своїх батьків в житті нічого поганого не говорила d128
Мій Стас до всіх говорить на "ТИ" і до свекрухі також  d27 хоч бачу їй то не дуже подобається,до брата мого і його жінки також на ти і по імені....Моя мама добивається того щоб мій чоловік говорив до неї на "ТИ" і по імені...але то тяжко d111Просто вона живе в Чехії і там це нормально,тільки до зовсім чужих людей говорять на "ВИ".І я за таким принципом хочу щоб було d41
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #73 : 27 Лютий 2012, 15:14:42 »
Я теж до своїх рідних (мама, бабуля, дід, дядько, тітка) звертаюсь на "ти". Мої хлопці до мене і татка на "ти". А до бабусі "ви-кають". Якби бачили її частіше, може б так не було. Але помічаю, що коли мама приїзжає у вдпустку і Макс каже їй "бабуся ... ви" - її аж передьоргує і сльози виступають. Тому постійно наголошую звертатись до бабусі "ти".

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #74 : 27 Лютий 2012, 15:27:47 »
У нас також в сім"ї всі говорять Ти, лиш до бабусі з дідусем я казала Ви, а чоловік і до бабусі говорить ти. Правда мама розповідала, що як я пішла у перший клас, то вона і досі не знає що нам там розповідали, що прийдучи зі школи я почала до неї звертатись на Ви. d112 Лиш вже не пам"ятаю коли я знову почала нормально звертатись на ти. d27

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
« Reply #75 : 27 Лютий 2012, 15:34:33 »
Цитувати
до своїх батьків говорю на "ТИ",до бабусь дідусів на "ВИ",в мого чоловіка всьо на "ВИ".Ми навіть спорили як наші діти мають звертатисб до нас,я сказала категорично на "ТИ" чоловік був інакшої думкі,але я його перемогла
В нас точнісінько так само. А тепер мій чоловік навіть своїм батькам носа втирає, що мій син буде на мене казати ни "ти" бо Я так вирішив. d27 d27 d27
  Наш малюк поки ще до всіх на "ти", а як трошки підросте, то хочу, щоб до бабусів-дідусів казав на "Ви".

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #76 : 27 Лютий 2012, 16:02:14 »
Тільки на "Ти" однозначно. У нас в родинах заведено до всіх звертатися на "Ти", так і дітей вчитимемо. Для мене звертання до близьких на "Ви" - це бар"єр, а я не хочу щоб між мною і дітьми були якісь бар"єри.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline льоля 2011

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, 05.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #77 : 28 Лютий 2012, 08:18:10 »
Мене вчили звертатись до чужих людей на "Ви", а ми для наших діток рідні тому тільки на "Ти" :)

Offline Кіка

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каріна-7р. Артем 1р10міс.
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #78 : 28 Лютий 2012, 09:02:12 »
Я до своїх батьків на ТИ.а до бабці  і до чужих людей на ВИ..Мої діти звертаються до мене на ТИ
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #79 : 24 Березень 2012, 11:22:45 »
Я до своїх батьків,дідусіві бабусь звертаюсь на ТИ,і теж хочу щоб діти до мене так звертались.Якшо чесно,мені б хотілось щоб і мої племінники також звертались на ТИ.Мені здається що як звертатись на ВИ,то я себе почуваю набагато старшою і чужою для них.А я хочу щоб ми спілкувались на одному рівні

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #80 : 24 Березень 2012, 14:47:31 »
у нас в сім'ї також прийнято на ТИ і так дитину вчу. правда він один час взявся взагалі всім "тикати" - потім провела бесіду, то тепер з чужими на Ви

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #81 : 13 Квітень 2012, 12:51:16 »
В мене є один чіткий спогад з дитинства, коли приїхала тітка в гості, була дуже спантеличина що я і брат звертаємося до батьків на "ти", і заходилася вчити нас уму-розуму. А тато їй відповів, що до чужих кажуть "Ви", а він хоче щоб ми казали та "ти". Мій синочок також каже нам з чоловіком на "Ти",  інколи просто може назвати мене на ім"я, я зовсім не проти, мені навіть це подобається.

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
« Reply #82 : 17 Квітень 2012, 22:06:12 »
Цитувати
В мене є один чіткий спогад з дитинства, коли приїхала тітка в гості, була дуже спантеличина що я і брат звертаємося до батьків на "ти", і заходилася вчити нас уму-розуму. А тато їй відповів, що до чужих кажуть "Ви", а він хоче щоб ми казали та "ти". Мій синочок також каже нам з чоловіком на "Ти",  інколи просто може назвати мене на ім"я, я зовсім не проти, мені навіть це подобається.
як розумно відповів ваш тато...Я теж так вважаю..Я не уявляю як говорити до батьків на Ви..Я їх поважаю і для того,щоб це доказати мені не потрібно їм Викати....батьки цеж такі близькі і рідні,як на ви..Я не уявляю,щоб мій синуля до мене говорив не на ти... d104 d104
Але така традиція є більше в селах..Я її поважаю.От в мене в сім"ї така ділема-чоловік родом з села і до батьків каже на "Ви",і хоче щоб наші діти нам так само говорили..Але я проти.Його переконати неможливо..Бо так вихований..Тому я сказала,що раз він хоче,то хай йому кажуть Ви,а мені на ти....Але думаю,що він сам не буде їх так вчити і я все ж переможу!!

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #83 : 17 Квітень 2012, 22:31:26 »
І в мене,  і в чоловіка звертаються на Ви до всіх, але я проти того, щоб мої дівчатка кликали мене на Ви. Мені приємніше ,коли я чую мама, а це Ви-Ти для мене не важливо!!! Я поважаю своїх батьків, і це "Ви" мені було "закладено" з дитинства, але мені здається, що до чужих можнА Викати.

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #84 : 22 Травень 2012, 19:21:29 »
Я звертаюсь до своїх батьків на ТИ, і вчу свою дитину звертатись і до мене і до бабусі з дідусем на ТИ, мені здається що таке звертання зближує, робить внука і дідуся якимись друзями, ніби "своїми пацанами". z1
І ще хочу сказати що повага не залежить від форми звертання, чи не так?
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *