Автор Тема: Здрастуй,мій особливий син. життеві історії.  (Прочитано 561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline МишканорушкаАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Історія перша.
Слава Богу, що мій син - інвалід

Так вийшло, що довгоочікуваний подарунок - син - з народження був «не таким». Я навіть і не могла б сформулювати думку, що ж саме було не так. Але з першого ж дня серце боліло і провертати всередині від відчуття цієї його «інакшості». Діагноз звучить складно, простіше сказати, що це - варіант аутизму.
Майже чотири роки я працювала як реанімація, набувала навички дефектолога, логопеда, психолога, прикладника. Діагноз для мене був як стіна із залізобетону, яку проходило пробивати голими руками, чолом, як завгодно, але при цьому не зрушуючи не тільки вперед, але найчастіше - після тривалої реабілітації - відповзаючи далеко назад.
На цих-то війнах і довелося зустріти саму себе. І як не парадоксально це звучить, за цю зустріч я і вдячна Богу більше всього на світі. Спочатку гординя, звичайно ж, привела з собою відчай. Але при цьому м'яко і з силою неминучою аксіоми мене Господь підвів до молитви. Можна було якийсь час посилатися на втому і неможливість молитися, але від дійсності було дітися. Ніщо не допомагало, дитина не розвивався, стало гірше, його організм став відмовляти. Але перед очима було Євангеліє ... І тільки коли прийшло усвідомлене вимолювань ситуації, почалися зрушення в лікуванні. Закінчувалася молитва - закінчувалися «збіги».
Не знаю, чому лікарі не давали так довго інвалідність. Але я знаю точно, що і сама не була готова до вироку. Воюючи з вітряними млинами клінічних проявів, я наполегливо трималася за щасливий фінал. Господь сім років давав цю надію. Та й лікарі говорили про можливість перелому в кращу сторону. А потім - послали на групу. І не тому, що я перестала молитися. А тому, що прийшла пора пройти урок, до якого готував мене милостиво Господь цілих сім років. «Хай буде воля Твоя ...»
Здрастуй, мій особливий син. Ти зі мною проходиш мої уроки життя, мої двійки - це твої двійки. І ти допомагаєш мені їх виправляти і терпиш мене ж, коли я воюю ні з твоєї хворобою, а перш за все з самою собою. У нас попереду ціле життя, такий довгий безцінний урок. І допоможи нам Бог вивчити його і здати в кінці найголовніший іспит.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Бажаю щастя Вам і вашій особливій дитинці. [img]http://doodoo.ru/smiles/n
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Wikusya, Ficus

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Юля, прочитала, плачу. Ні, не з вашої ситуації, бо на це дійсно воля Божа. Як мало бути, так і буде. Бог не дає ношу, яку не по силам нам тягти. Ви з синочком великі молодці. Плачу, бо ваші слова мене дуже зачіпили. Ви мене знаєте по темі алалії. Сил вам, терпіння, здоров"я і щастя  :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Бажаю міцного здоров'я вам і вашому синочку, терпіння вам і Божої ласки :flv