Автор Тема: Чи позичаете Ви комусь речі (чи Ви у когось)?  (Прочитано 15186 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Я ніяк не розумію тих позичань.Ніколи ні техніку,ні речі ні в кого не зичила.Але був один смішний випадок.Маю гарну,приємну і не нав.язливу сусідку.В гості одне до одного не ходимо,лиш деколи говоримо на дворі.От маю годувати дітей,розчинила на котлети,а яйця нема-ну,думаю,позичу до вечора в Галі,а ввечері,як чоловік купить,то віддам.Подзвонила до них,відкриває її син дорослий,запрошує зайти,а вже в коридорі каже,що мами нема.Я попросила позичити те трикляте яйце,а сама чуть під землю не провалилася.Напевне думав собі d110
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
В мене є сусіди - молода сім"я ,як ми. То я зичу в них  картоплю , яйце , цукор, хліб і тд.  якщо щось немаю, так само і вона в мене d112. То ми вже і не віддаєм. Або даєм одні одним те чого є за багато. Для прикладу, зичу яйця, печу запіканку, даю їй кусок запіканки. Наші діти ходять в садочок в одну групу, то я деколи забираю їх дитину ,а деколи вони мою. Я рада що в мене такі сусіди і для них також нічого не шкода. На рахунок позичання одягу, то ні, бо в нас різні розміри  d30

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
В мене є сусіди - молода сім"я ,як ми. То я зичу в них  картоплю , яйце , цукор, хліб і тд.  якщо щось немаю, так само і вона в мене . То ми вже і не віддаєм.
але в мене не молода сім"я ,а подружки... теж зичимо один в одного того чого не стає... от за одяг то можу позичити близьким людям і в них теж можу позичити,але зараз коли підросли рідко буває таке
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
із подружками у нас нема такого взагалі, про сусідів взагалі мовчу
ми з мамою часто носим одна-одній всякі дрібниці- що у кого закінчилось а у іншої забагато
із сестрою я би ділилася 100% всім на світі, але вона в чернівцях, так що виходить,що я практично жадіна)))))

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
не люблю ні позичати ні зичити в когось. в мене є сусіда, яка може прибігати за елементарними дрібницями - шумівкою, щоб з бульйону піну зняти, ніби це ложкою не можна зробити, чи за косметикою -  d107 d107 d107, а це взагалі особиста річ, і я мені наприклад неприємно користуватися косметикою після когось - це не гігієнічо. Нерозумію людей, які зичать наприклад одяг, по моєму це дико d111

Offline Lilya

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілонка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
я взагалі не люблю в когось щось зичити, а от моя двоюрідна сестричка часто заглядає у мої шафи, думаю як би то відучити   d130

Сказали спасибо: Христуся

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Позичаю і ділюсь своїми речами лише з рідною сестрою,у нас знею один розмір,тому інколи міняємось з нею одягом,навіть взуттям

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
кілька років тому мої батьки позичили маминій похресниці 300 доларів, з того всього вони спочатку як бачили мене або дзвонили, то казали, що віддадуть, потім поміняли номера (вони частенько це роблять), непонятно де вони взагалі живуть, виявляється, що ми не одні такі, що їм позичили d111 обідно, але мама каже, що то їй подарок на всі дні народження, на які вона не ходитиме d112

Offline Ірочка 20

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
В мене подружка полюбляє часто щось позичити,то гроші,но невеличкі суми,утюжок для вирівнювання волосся,но постійно віддає,і ніколи з цим ніяк проблем небуло..

Offline oksana_mak

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Коли близька людина позичає ,то взагалі ніколи не мала з йим проблем. Подругам теж часто зичу. Не бачу у цьому проблем, особливо коли людина відповідальна.

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
А я дуже не люблю позичати,особливо речі.Але зичу час від часу знайомим фотоапарат,а колезі гроші.А сама практично ніколи не зичу,хіба в сестри,коли хочу щось купити,а біля себе не має грошей,то на наступний день віддаю.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я десь на попередніх сторінках писала, що часто зичу подругам сукні,  і проблем з цим ніколи не було, завжди віддавали в такому стані якому брали. От вчора  подруга віддала мені плаття моє, воно в неї пів року залежалося, бо вона з Тернополя і не було як забрати. Так от, я  позичала людині сукню світло-кремового кольору,а віддали мені якусь сіру ганчірку, яку мабуть разів 20 прали в пралці. d107 До того як зичити, я сукню одягала 1 раз на весілля, її ціна 600 гр, і що я тепер маю...реально я вже її не одягну, бо вона в жахливому стані. d109 А подрузі, я так нічого і не сказала d111 Я така злюща, що не можу передати :/ :/ :/

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я не відмовлю рідному братові ніколи, зичу йому що треба, віддає завжди вчасно, бо відповідальний. Зичу інколи суконки коліжанці, але це настільки рідко буває, також ніколи проблем не було. Сама не люблю в когось щось позичати, тільки в екстерних випадках пару гривень можу позичити, як треба і не вистачає, а біля себе немає d112 Взагалі не люблю відчуття, що я кому щось винна d112

Offline *Juli_Bear*

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 рочки, Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я зичу подрузі щось(всілякі дрібнички) і можу позичити щось у сестри. А більше ні в кого ;)

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Цитувати
я  позичала людині сукню світло-кремового кольору,а віддали мені якусь сіру ганчірку
Це ще раз доводить - хочеш зіпсувати з людиною стосунки, позич їй щось.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
а в мене взагалі смішна ситуація була: позичила в подружки мірну ложечку для прального порошку, віддала зразу, як тільки загрузили машинку прати, так вона через півроку дзвонила мені і просила їй віддати ту ложечку. то, щоб уникнути конфліктів ми віддали свою. але більше стараюся нічого не позичати, щоб не розчаровуватися в людях лишній раз d111

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Я позичаю і в мене позичають (тобто я пропоную). Наприклад купила собі кварцові лампу в Росії. То мені помогла вона, а потім як в подружки мала захворіла ангіною то я сама запропонувала їм взяти і попробувати полікуватись. Я стараюсь ставитись до людей позитивно і переживаю і за своїх і за чужих дітей. А тепер сама позичила в подружки вже 2 раз інгалятор , бо свій залишила в Росії він важкий щоб возити його туди-сюди. Я вважаю як є можливість комусь допомогти то потрібно це зробити, з другої сторони якщо зичиш, треба старатись бережно ставитись до речей