Автор Тема: Парфумерні хвастощі  (Прочитано 4460 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Re: Парфумерні хвастощі
« Reply #51 : 14 Грудень 2016, 13:37:39 »
 d9 мені на пошту 77423 угринів поточна о.я. до запитання
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: andronata

Online andronataАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +111/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #52 : 15 Грудень 2016, 01:27:25 »
Сьогодні останній день новорічного конкурсу! ny10
Розіграш в 00:00 16 грудня

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #53 : 15 Грудень 2016, 11:30:44 »
 :flv :flv :flv Якщо можна я ще добавлю свої враження від Coco Noir Chanel. Бо коли принесла до дому відразу 3 аромати в голові получилась каша , то я попробувала Коко аж сьогодні .Пю каву,  їм шоколадні цукерки  d100 за вікном сніг, морозець , а я пахну ну дуже дорогою жінкою  d27 d27 d27 Така сама за себе горда  z5 z5 z5 Нікуди не хочеться спішити, нічого не робити, цей аромат  не терпить поспіху , тому він мабуть вечірній  :* не романтичний ,а запах жінки яка сама собі дасть раду в цьому житті  mish (в мене деколи буйна фантазія) Хочеться класики образу до нього , макіяжу з чорними стрілками на очах , блідим обличчям і червоними губами , кашемірового пальта і ділового костюму ну і височенних каблуків (п.с. сиджу в спортивних штанах  d100 d100). Духи з запахом стилю,  жіночого розуму , впевності і самодостатності  :bo :k58 angel1 З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ ПАРФУМОГОЛІКИ  ny2 ny10
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Сказали спасибо: Vanyl, julkina, Karmelita89, andronata, olja-ja

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 15 Грудень 2016, 13:50:27 »
:flv :flv :flv Якщо можна я ще добавлю свої враження від Coco Noir Chanel. Бо коли принесла до дому відразу 3 аромати в голові получилась каша , то я попробувала Коко аж сьогодні .Пю каву,  їм шоколадні цукерки  d100 за вікном сніг, морозець , а я пахну ну дуже дорогою жінкою  d27 d27 d27 Така сама за себе горда  z5 z5 z5 Нікуди не хочеться спішити, нічого не робити, цей аромат  не терпить поспіху , тому він мабуть вечірній  :* не романтичний ,а запах жінки яка сама собі дасть раду в цьому житті  mish (в мене деколи буйна фантазія) Хочеться класики образу до нього , макіяжу з чорними стрілками на очах , блідим обличчям і червоними губами , кашемірового пальта і ділового костюму ну і височенних каблуків (п.с. сиджу в спортивних штанах  d100 d100). Духи з запахом стилю,  жіночого розуму , впевності і самодостатності  :bo :k58 angel1 З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ ПАРФУМОГОЛІКИ  ny2 ny10
який влучний опис :bo от вміють парфуми підняти самооцінку, особливо якщо доповнити їх відповідним зовнішнім образом :bo для мене Шанель, то для особливих моментів. або коли дуже хочеться кайфанути, то пшикаю і насолоджуюсь, бо в декреті тих особливих моментів майже нема :( Оолеська, Вам ще один номерочок у розіграші 10 ;)

Сказали спасибо: ООлеська

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #55 : 15 Грудень 2016, 13:58:41 »
а я б хотіла написати слова подяки Наталі за організацію і таку непросту роботу. дуже мені сподобались Шанель, дорогий аромат, відчуваю в ньому себе такою стильною бізнес леді (хоч насправді сиджу в декреті d108), але вони надають мені таке відчуття і впринципі завжди треба прагнути до чогось вищого. але більше яхотіла написати за одну ситуацію: я в душі і думаю, *який парфум мені одягнути?*, одягнути, не напшикати, а саме одягнути, як і пише Наталя. так що велика подяка за таку ненавязливу науку, як в парфумах відчувати себе жінкою і крапка. більше, певне, додати нічого

Сказали спасибо: нюшенька, julkina, Karmelita89, andronata, olja-ja

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #56 : 15 Грудень 2016, 14:26:14 »
 :hi я хочу написати кілька слів про Ланком Міракл. З першого пшику ми з ним не дуже подружились, зараз навіть не розумію чому... зате потім d53
Враження чудові, він такий дзвінкий, яскравий, для мене не має жодної колючої нотки, аромат молодості, краси, свіжості і ніжності, він просто змушує посміхатись і радіти  d120 на чоловіків також діє прекрасно))
Наталю, дякую  [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Сказали спасибо: Karmelita89, andronata

Offline zoo

• Активна Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
« Reply #57 : 15 Грудень 2016, 15:52:15 »
 :hi Кінець року, хочеться підсумувати приємні моменти, які я отримала завдяки цій темці: Жадор від Діор класика, яка звучить витончено грушою трошки чути але магнолія та конвалія d9 додають не лише ніжності , а й  завдають вцілому композицію (це для мене  d27)

Мандаріна ДАК це моє відкриття цього року з недорогих ароматів свіжий, драйвовий  :bo одним словом носила майже цілу осінь :*
Dior Miss Dior Blooming Bouquet - це така мега ніжність та квіткова композиція, що я її залишила на весну d120

І це маленька крапелька спогадів та приємних вражень, які можна написати  d9 d9 d9

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 15 Грудень 2016, 16:16:47 »
а я б хотіла написати слова подяки Наталі за організацію і таку непросту роботу. дуже мені сподобались Шанель, дорогий аромат, відчуваю в ньому себе такою стильною бізнес леді (хоч насправді сиджу в декреті d108), але вони надають мені таке відчуття і впринципі завжди треба прагнути до чогось вищого. але більше яхотіла написати за одну ситуацію: я в душі і думаю, *який парфум мені одягнути?*, одягнути, не напшикати, а саме одягнути, як і пише Наталя. так що велика подяка за таку ненавязливу науку, як в парфумах відчувати себе жінкою і крапка. більше, певне, додати нічого
це правда, завжди треба прагнути і тяготіти до кращого, любити себе, цінувати і хоч іноді балувати d53
Олю, ти молодець :bo [img]http://doodoo.ru/smiles/n У вирі труднощів і проблем знаходиш місце для турботи про себе d53 Твій номерочок 11

Подумала і додала ще: 15 Грудень 2016, 16:19:26
:hi я хочу написати кілька слів про Ланком Міракл. З першого пшику ми з ним не дуже подружились, зараз навіть не розумію чому... зате потім d53
Враження чудові, він такий дзвінкий, яскравий, для мене не має жодної колючої нотки, аромат молодості, краси, свіжості і ніжності, він просто змушує посміхатись і радіти  d120 на чоловіків також діє прекрасно))
Наталю, дякую  [img]http://doodoo.ru/smiles/n
о, пам"ятаю, Ірочко, як ви з ним спочатку непорозумілися d27 це добре, що потім у вас склалася любоф d27 d9 твій номерочок 12 [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Сказали спасибо: i_rene

Offline Zori

• Активна Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #59 : 15 Грудень 2016, 16:21:39 »
 :flv Страшенно захопилася Black Opium ,  COCO Noir  - це щось  особливе і з характером , але  не можу не згадати про Jadore від  Diore.
Це мої перші  «серйозні парфуми» і перша «любов» у парфумерії  d53  Цей парфум для мене  - то  шалена весна у флаконі, створює  навколо  особливу ауру свята. З першого пшику  ніби попадаєш  на квіткову галявину , чую  конвалію та  жасмин.   d120 Аромат свята, насичений , викликаючий, за деякий час стає ніжним та чуттєвим.   Гарно підіймає настрій, шлейф відмінний.  Якщо будні стають сірі  або просто хочеться  свята –Jadore від  Diore - саме те що треба. :bo d120

Подумала і додала ще: 15 Грудень 2016, 16:23:53
І дякую Наталі за таку чудову роботу, найбільше позитиву отримала саме від цієї темки).

Сказали спасибо: julkina, andronata

Offline olja-ja

• Активна Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #60 : 15 Грудень 2016, 16:24:20 »
Велике спасибі за таку магію парфумів,які створила Нататя  :* [img]http://doodoo.ru/smiles/n
Для мене це дійсно магія,бо з Kenzo L'eau par Pour Femme я повернулася в студентські роки,в безтурботність.Вони для мене як подих весни,легкі, з нотами конвалії, піона, і подихом моря, я їх дуже люблю,і дякуючи тобі,Наталочко, маю в своїй мініколекції.
Наступний мій фаворит,це Givenchy Ange Ou Demon Le Secret 2014, спочатку ми не зрозуміли один одного( і це перші парфуми,яких взяла 5 мл.), але потім d9 d53 я без нього не виходжу з дому, маю його весь час поряд. Все ті ж піони, жасминчик мій улюблений змішані з свіжими цитрусовими фруктами, і солокою ноткою ванільки( я її чуть лиш чую), але коли трохи розвіється,то пахне мені і лісом після дощу( можете сказати,що я тойво  d38).
Теж хочу виділити і Dior Miss Dior Blooming Bouquet , це дійсно ода нареченій з красивим букетом маленьких білих троянд. Цей аромат для мене хвилюючий,бо він мене переносить в день нашого весілля  d8 Це парфум ніжності, безневинності і щирої любові  angel1
Дійсно багато розпивів,і є багато про що написати,але найголовніше( особисто для мене)-це можливість за допомогою запахів запам'ятовувати життя, або за їх допомогою згадувати важливі миті.

P.S.Мій чоловік  d131 донедавна і не знав,що я парфумоголіком стала, але коли і його порадувала флакончиками, то він кілька разів перепитав чи це йому,а тепер такий крутий,напахнючений ходить, і тільки по одному пшику використовує,щоб надоше було  d27
Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама.

Геше Джампа Тінлей

Сказали спасибо: julkina, andronata

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 15 Грудень 2016, 16:29:26 »
:hi Кінець року, хочеться підсумувати приємні моменти, які я отримала завдяки цій темці: Жадор від Діор класика, яка звучить витончено грушою трошки чути але магнолія та конвалія d9 додають не лише ніжності , а й  завдають вцілому композицію (це для мене  d27)

Мандаріна ДАК це моє відкриття цього року з недорогих ароматів свіжий, драйвовий  :bo одним словом носила майже цілу осінь :*
Dior Miss Dior Blooming Bouquet - це така мега ніжність та квіткова композиція, що я її залишила на весну d120

І це маленька крапелька спогадів та приємних вражень, які можна написати  d9 d9 d9
Таню, Ви для мене сама жіночність, правда d9 От знаєте, є жінки, від яких віє теплом, добром, лагідністю, ніжністю, оксамитовою жіночністю. От Ви мені така d9 Але є у Вас і інша сторона, грайлива, як іскра, що в будь-який момент розпалить вогнище. Це якраз спостерігається по Вашим парфумерним вподобанням. От Мандаріна Дак яскравий приклад, що Ви - дівчина з перчинкою d27 [img]http://doodoo.ru/smiles/n Вам ще один номерок у розіграші 13

Offline zoo

• Активна Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
« Reply #62 : 15 Грудень 2016, 16:35:21 »
Ой, Наталю дякую за приємні та теплі слова. У Вас особливий та влучний погляд на кожну з нас (ніби ренген) :bo

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 15 Грудень 2016, 19:07:50 »
:flv Страшенно захопилася Black Opium ,  COCO Noir  - це щось  особливе і з характером , але  не можу не згадати про Jadore від  Diore.
Це мої перші  «серйозні парфуми» і перша «любов» у парфумерії  d53  Цей парфум для мене  - то  шалена весна у флаконі, створює  навколо  особливу ауру свята. З першого пшику  ніби попадаєш  на квіткову галявину , чую  конвалію та  жасмин.   d120 Аромат свята, насичений , викликаючий, за деякий час стає ніжним та чуттєвим.   Гарно підіймає настрій, шлейф відмінний.  Якщо будні стають сірі  або просто хочеться  свята –Jadore від  Diore - саме те що треба. :bo d120

Подумала і додала ще: [time]Грудень 15, 2016, 16:23:53[/time]
І дякую Наталі за таку чудову роботу, найбільше позитиву отримала саме від цієї темки).
Зоряна, не сумнівалася, що Ви шанувальниця Жадору. Це дуже жіночний парфум і я впевнена, що ідеально Вам пасує [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n [img]http://doodoo.ru/smiles/n Ваш номерок 14

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 15 Грудень 2016, 19:14:53 »
Велике спасибі за таку магію парфумів,які створила Нататя  :* [img]http://doodoo.ru/smiles/n
Для мене це дійсно магія,бо з Kenzo L'eau par Pour Femme я повернулася в студентські роки,в безтурботність.Вони для мене як подих весни,легкі, з нотами конвалії, піона, і подихом моря, я їх дуже люблю,і дякуючи тобі,Наталочко, маю в своїй мініколекції.
Наступний мій фаворит,це Givenchy Ange Ou Demon Le Secret 2014, спочатку ми не зрозуміли один одного( і це перші парфуми,яких взяла 5 мл.), але потім d9 d53 я без нього не виходжу з дому, маю його весь час поряд. Все ті ж піони, жасминчик мій улюблений змішані з свіжими цитрусовими фруктами, і солокою ноткою ванільки( я її чуть лиш чую), але коли трохи розвіється,то пахне мені і лісом після дощу( можете сказати,що я тойво  d38).
Теж хочу виділити і Dior Miss Dior Blooming Bouquet , це дійсно ода нареченій з красивим букетом маленьких білих троянд. Цей аромат для мене хвилюючий,бо він мене переносить в день нашого весілля  d8 Це парфум ніжності, безневинності і щирої любові  angel1
Дійсно багато розпивів,і є багато про що написати,але найголовніше( особисто для мене)-це можливість за допомогою запахів запам'ятовувати життя, або за їх допомогою згадувати важливі миті.

P.S.Мій чоловік  d131 донедавна і не знав,що я парфумоголіком стала, але коли і його порадувала флакончиками, то він кілька разів перепитав чи це йому,а тепер такий крутий,напахнючений ходить, і тільки по одному пшику використовує,щоб надоше було  d27
Олю, дякую, такий цікавий відгук! d9 [img]http://doodoo.ru/smiles/n Ще й чоловіка залучила до нашої парфоголічної секти d27 Я так радію, що ви всі полюбили слухати парфуми, фантазувати, думати про те, що вони нагадують, з чим асоціюються, це просто супер d9 Твій номерочок у розіграші 15 [img]http://doodoo.ru/smiles/n

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 15 Грудень 2016, 20:38:50 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #66 : 15 Грудень 2016, 21:59:18 »
На рах асоціацій напишу про Ейфорію. Мамочка моя на нього підсіла і я брала у Вас по 10 мл собі та їй. Але от вона зараз поїхала на заробітки, а я відкрию флакончик понюхаю і ніби поряд Вона, моя найдорожча!!!!!!!!!!!! d9 d9 d9 d9 d9 d9

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 15 Грудень 2016, 22:06:16 »
На рах асоціацій напишу про Ейфорію. Мамочка моя на нього підсіла і я брала у Вас по 10 мл собі та їй. Але от вона зараз поїхала на заробітки, а я відкрию флакончик понюхаю і ніби поряд Вона, моя найдорожча!!!!!!!!!!!! d9 d9 d9 d9 d9 d9
Аромат, що нагадує маму - мабуть найдорожчий! d9 Ваш номерочок 16 у розіграші ny10

Сказали спасибо: Нов@чок