Автор Тема: Отоларинголог дитячий. ЛОР  (Прочитано 6360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
Отоларинголог дитячий. ЛОР
« : 14 Листопад 2016, 17:05:13 »
Тут можна задати питання про лор захворювання.

Трохи про себе
Чугайда Іван. Лікар отоларинголог дитячий. Працюю в одкл лікарем по наданню екстренної отоларингологічної допомоги. Також приймаю в приватній дитячій поліклініці #1 як лікар отоларинголог. Починав карєру в лисецькій црл. Потім перейшов в одкл. Стаж 5 років.

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Отоларинголог дитячий. ЛОР
« Reply #1 : 14 Листопад 2016, 20:26:20 »
Шановний п.Іване, в мене питання більш стосується дорослого, але саме по Вашій спеціалізації. Надіюся, Ви дасте заочну консультацію
Нещодавно звернулася до лора з лікуванням тонзиліту. Це в мене вперше. Назначили промивання 10 днів ротоканом в поліклініці + полоскати вдома також ним + тонзилотрен до місяця часу. Ще розсмоктувати забрус. Все.
Лікування завершилося, пройшов тиждень, а я бачу, що в горлі знову набираються незначні пробки. Яке адекватне подальше лікування? Звісно я піду до лікаря, але б хотілося почути ще Вашу думку.
І взагалі, це означає, що в мене тепер постійно будуть з цим проблеми? Бо чую від людей, що роками живуть з цією проблемою, а в мене це вперше і не хочеться завжди полокати й полокати.  Це дуже незручно 4 рази в день полокати(((
Буду вдячна за відповідь.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 14 Листопад 2016, 20:47:29 »
Перш за вме потрібно здати посіа мазок на мікрофлору з зіва і носа. Це дасть змогу призначити адекватну антибактеріальну терапію. Промивати лакуни мигдалин р-ном декасану він більш ефективний. Ну і звичайно фіз процедури. Звичайно гарантії нема. Але якщо дані процедури проводити кожні пів року 2 роки поспіль. То ефективність буде біля 85%. А це зовсім немало якщо є хр. Тонзиліт. Оскільки він є дуже небеспечним. Бо дає багато ускладнень на серце, нирки, суглоби.

Сказали спасибо: judi, Мафросія

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #3 : 14 Листопад 2016, 21:24:29 »
Фізпроцедури протипоказані через мастопатію. Чомусь лікар не відправляв на посів.
І при якій умові ставлять д-з Хронічний тонзиліт? Ангінами я часто не хворіла. Швидше бронхіти 1 р. в рік і 2 рази була пневмонія (2010р., 2016р.)

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 14 Листопад 2016, 21:38:43 »
Тубус кварц Вам можна. Цей вид фізіо проц не є протипоказом. Ну якщо ангін не було то й хр тонзиліти немає. Ставлять хрон тонзиліт якщо протягом року 3 і більше раз ангіна була.

Сказали спасибо: Мафросія

Offline касанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман,Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #5 : 14 Листопад 2016, 23:01:03 »
Привіт!  В мене теж проблеми з горлом,тобто ставлять хр.тонзиліт . Звернулась до лікаря Я навіть пропила антибіотик  ,після посіву . Небуло місяць пробок ,а потім знову появились.
 Допоможіть ,як можна збутись цих пробок.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 15 Листопад 2016, 08:30:15 »
Хр. Тонзиліт потребує комплексу лікування. Проведести прлмивання лакун. Якщо буде потрібно допомога в комплексному лікуванні звертайтеся.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 15 Листопад 2016, 10:21:50 »
Доброго дня! яка вартість вашого прийому у приватній поліклініці і чи роблять там посів, його вартість?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #8 : 15 Листопад 2016, 10:51:16 »
Доброго дня, у нас така ситуація , дитина часто хворіє отитом (1-2 рази на рік), от минулого місяця десь тижні 3 говорила через ніс, соплів не було і носове дихання нормальне, просто легка закладеність, і потім почався отит, температура, пили антибіотик, лікар сказав що збільшені аденоїди, хоча досі проблем з аденоїдами не було, почалося загострення восени, ми пролікували отит, і нам на місяць призначили Назонекс раз на день, але вже пройшло 2 тижні, і дитина дальше говорить через ніс, але дихає носом добре, я переживаю щоб знову не почався отит, пару днів прокапала отривіном і наніч давала пів таблетки алерзину, але цим зловживати не можна, не знаю що робити, боюся отиту, бо його лікують антибіотиками, що порадите, як часто можна приймати антигістамінні для зняття набряку?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 15 Листопад 2016, 11:32:57 »
прийом 150 грн. так робимо посів. але треба прийти не вживаючи антибіотики, не ївши, не пивши і не чистивши зуби.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 15 Листопад 2016, 11:40:25 »
Звичайно що любий препарат вживати довго не рекомендуєть, але є такі протиалергічні як алерзин які можна довший час і він виводиться з організму. Щоб дати Вам вичерпну відповідь потрібно знати мправді в чому причина. Аденоїди, гельмінтоз, алергія, викривлена перегородка. все це різне лікування і підхід до пацієнта. Але все ж таки  найчастіше причиною частих отитів є аленоїди у дітей віком від 3 до 7 років. Можна ендоскопічно подивитися стан носової порожнини і аденоїдів що б бути впевненим.

Offline Malvina

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 15 Листопад 2016, 13:28:46 »
Та лікарка дивилася і навіть мені показувала, я бачила що вони трохи збільшені, мене цікавить дія Назонексу, коли настає ефект, ми приймаємо вже 2 тижні, іне бачу покращення, і ще чи можна паралельно з Назонексом вживати Алерзин і капати Отривіном, чи це є недоцільно?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 15 Листопад 2016, 15:58:00 »
ефект має наступити в перші 2 тижні. але місяць його пшикаєм для закріплення результату. звичайно алерзин можна паралельно давати. просто якщо нема ефективності за місяць і дитина храпить, спить з відкритим ротом, часто хворіє то потрібно радикально вирішувати це оперативним втручанням - щоб дитина повноцінно дихала носом

Сказали спасибо: Malvina

Offline Malvina

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 15 Листопад 2016, 16:28:30 »
А дитина не хропить, і дихає носом, просто чути в голосі , що легка закладеність, і це почалося десь місяц-півтори тому, тому не думаю що є негайна необхідність до таких радикальних рішень. Дякую за консультацію, ще поспостерігаю малу певний час.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 15 Листопад 2016, 16:56:46 »
Будьте здорові! Звичайно. Не спішіть їх оперувати. Це Ви встигнене в любий час!

Сказали спасибо: Malvina

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #15 : 15 Листопад 2016, 21:51:23 »
Доброго вечора! Підкажіть, що зробити, будь ласка. Сину 2.7, лор діагностувала аденоїдит. Лікування назонекс, лімфоміазот. Лікуємось лиш тиждень, поки сильного рез-ту не видно, але знаю що ще мало лікуємось, потрібен час. У чому наша біда: сильно кашляє, приступами. Вночі і вдень. Сьогодні слухала педіатр, все чисто. Каже, кашель провокує слиз, горловий, лиш лікувати і чистити ніс. Як допомогти дитині і полегшити такий кашель?? Вологість, температура в хаті в нормі. Дякую

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 16 Листопад 2016, 03:40:58 »
Якщо надмірна кількість слизу то потрібно цей слиз відмити. Додати каплі в ніс для підсушення та протиалергічні препарати. Інколи відмити носа невдається в домашніх умовах, в такому випатку потрібно провести процедуру кукушка яка дасть змогу відмити носа від слизу і гною повністю. Звичайно воно потребує хоча б 2 --3 процедури, але ефективно.

Сказали спасибо: Syanka