Автор Тема: Отоларинголог дитячий. ЛОР  (Прочитано 7705 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Re: Отоларинголог дитячий. ЛОР
« Reply #102 : 12 Квітень 2017, 09:34:32 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
:hi Підскажіть чи можна Ізофру капати коли немає нічого складного, а прості вірусні соплі.(вони нам дуже помогли одного разу)
Нам як призначали,то казали,що то антибіотик має Ізофра,думаю,що якщо прості соплі ,то не варто. Ми рятуємось віброцилом на ніч як немає чим дихати.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #103 : 12 Квітень 2017, 09:53:02 »
Доброго дня, в моєї малої щось часто болять вушка, вже третій тиждень, 2 тижні тому заболіло вуха, була температура 38,5, були в лікаря казав шо легке запалення покапали левоміцитином і ніс отривіном і за два дні пройшло, через тиждень знов заболіло вухо і температура, знову покапали і в одному вусі було повно сірчаної маси, лор промив вухо і за два дні знову пройшло, тепер і тижня не пройщло як мала знову скаржиться на вухо і температура вже 2 дні 37,2 знов капаю, ніс вільно дихає, сопель нема, в чому може бути причина, і чи можна так часто капати вуха левоміцитином, і скільки часу можна капати? В мене вже паніка, ходим по лікарях, і ніби все добре.....

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
« Reply #104 : 13 Квітень 2017, 14:28:09 »
Для призначення ізофри є показання. Якщо просто нежить тоді потреби в призначанні цих крапель немає.

Подумала і додала ще: 13 Квітень 2017, 14:29:54
Якщо отит повторюється так часто тоді варто застосувати антибіотикотерапію. Обовязково огляд носа та носоглодки.

Offline helen25

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адріан
  • Ваше справжнє ім’я: helen
« Reply #105 : 26 Квітень 2017, 10:21:46 »
Доброго дня! в мене таке питання.....в мене дитина (5років) має фарингіт. поставили нам діагноз в поліклініці. В нього температури немає але просто постійно першить в горлі і виникає такий горлоаий кашель. виписали нам Тантум Верле спрей. вже пшикаємо тиждень і результату ніякого.....Можливо потрібні якісь інгаляції. Наперед дякую за консультацію.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #106 : 27 Квітень 2017, 16:19:13 »
Потрібно оглянути. Оскільки фарингіт сам по собі перети мав би на протязі тижня! Можливо це прояв алергії або присутня постіне натікання слизу по задній стінці!

Offline мама Ді

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #107 : 01 Травень 2017, 12:07:41 »
Доброго дня  d120
В мене таке питання ....моїй доці 6,5 р пішла в школу і від тоді постійно хворіє,зараз уже місяць вдома і от знову температура,червоне горло.Хворіє від осені ларингітами,трахиїтами, гострим бронхітом,тонзиліт....педіатер до лора не направляє.Є потреба все ж таки звернутися до лора? і ще є такий аналіз
(кликните для показа/скрытия)

Offline Zhuvunka

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #108 : 01 Травень 2017, 23:34:45 »
Добрий вечір,підкажіть будь-ласка як нам діяти в такій ситуації:
зараз дитині 11 міс.,звернулись до ЛОР лікаря,тому що,дитина почала погано спати,плакати,тягати вушко на огляд.Виявили запальний процес лівого вушка.Сопельок нема.Сказали на зубки.
Призначили:у носик-Віброцил, у вушко-Дроплекс,від зубчиків-Дентокінд.
Огляд контрольний ч/з 3 дні.
Звернулись знову і ліве вушко,що капали сказали,що краще,а праве-почався запальний процес.
Лікування:носик-Віброцил і Сульфацил чергувати, вушко-Дроплекс.
Результат- потік гній з правого вушка.
Лікування- у вушко -Ципрофарм,Агументин,Лактіале.
 Порадьте,будь-ласка,що нам робити,щоб уникати таких ускладнень,оскільки це вже другий раз така ситуація.Перший раз попали в лікарню у 8 міс. з двобічним гострим середнім гнійним отитом.
 Буду дуже Вам вдячна.

Подумала і додала ще: 01 Травень 2017, 23:38:18
Кого можете порадити з Лорів,щоб при необхіності можна звернутись на вихідних,якщо виникає потреба?

Offline fistashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #109 : 02 Травень 2017, 00:15:44 »
Доброго часу доби. Що ви скажете на рахунок  призначення при гострому середньому отиті антибіотика сорцеф, і у вухо ще одного антибіотика ципрофарм?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 02 Травень 2017, 07:51:10 »
fistashka. Доброго ранку. Сорцеф хороший антибіотик. В поєднанні з ципрофармом добре якщо у дитини гнійний середній отит. Все залежить від стану барабанної перетинки, дня який хворієте (1-2 доба), стану дитини. Якщо хвороба лиш почалася 1 доба і гнійних виділень з вуха немає тоді доцільно лише краплі отіпакс до вух, до носу судиннозвужуючі і все. 2 дні спостереження і якщо на 3добу краще не стає то антибіотик. Якщо ж є гнійний отит тоді все ок. ципрофарм і сорцеф підходить.

Подумала і додала ще: 02 Травень 2017, 07:52:51
мама Ді. Потрібно ретельний огляд носа, носоглодки, гортані.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #111 : 02 Травень 2017, 07:57:21 »
Zhuvunka. Нажаль якихось 100 відсоткових методів уникнути отиту не має. Старатися якщо не має потреби то лишній раз не промивати носа, при закладеності можна покапати перші пару днів судиннозвужуючі краплі до носа. І основне вчасно діагностувати  отит.(неспокій дитини, температура, тягнеться ручками до вуха).

Сказали спасибо: Zhuvunka, fistashka

Offline каті

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: юля 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: катерина
« Reply #112 : 26 Травень 2017, 15:50:10 »
Підскажіть ,Отіпакс можна використовувати довше ніж вказано в інструкції. Бо після відкриття термін обмежений???

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #113 : 26 Травень 2017, 16:01:42 »
Доброго дня, моя донька 6р.має гіпертрофію мигдаликів 3ст., перенесла вірус епштейн барра, задумуюсь про вилалення мигдаликів(чи як) цікавить чи після операції вони знову не наростуть.Через горло постійні ангіни і що семе страшне нічний сон (затримка дихання. Ну і шукаю хорошого хірурга в цій галузі mish d16
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #114 : 13 Червень 2017, 12:41:21 »
каті. Нажаль Отіпакс по рекомендаціях після відкриття можна використовувати 1 міс. В подальшому він малоефективний

Подумала і додала ще: 13 Червень 2017, 12:42:54
ООлеська. Звичайно якщо часто дитина хворіє ангінами, та й ще гіпертрофія мигдалин 3 ст. то звичайно тоьрібно оперувати мигдалини. Вони повторно не наростають.!!!

Offline Marjana86:)

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля Іваночка
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #115 : 13 Червень 2017, 16:00:36 »
Доброго дня! Моїй дитині поставили діагноз ДВОБІЧНИЙ ТУБООТИТ, який ми лікуємо уже близько двох років. Лікування переважно вібувається курсом фізпроцедур, закапуванням ліків у ніс (лазорин, або мераліс, дефлю, та аква маріс), ставимо ватки у вушка з спиртовим розчином левоміцитину, прополюсу, та продуванням вушок. На огляді у лікаря виявили І ступінь аденоїдиту. Порекомендували, проводити лікування без оперативного втручання. І кожного разу, коли у нас починається нежить,то ми одразу втрачаємо слух і повертаємося до звичного лікування (в середньому 3 рази на рік). Лікарі обіяють, що дитина має перерости це...Буквально  на днях два дні підряд в дитини текла кров з носа, але дуже трошки , буквально хвилинку і просто було видно, що в носику є кров. Ми зупиняли холодним компресом,і все ніби нічого. Та вечором дитина пожалілася, що їй щось мішає в горлі дихати,так якби щось там застрягло...Коли я подивилася горло, то побачила, що мигдалини дуже збільшені, так, що язичок не був розміщений, як зазвичай, а так як би приклеївся до мигдалини. Підкажіть, будь ласка, яке правильне лікування. наразі, у нас немає нежитю, і не було ніяких вірусних захворювань.

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #116 : 14 Червень 2017, 10:26:09 »
Доброго дня. В понеділок були на прийому у лора, нам поставили отит.(скарги на соплі і біль у вушку). Назначили: риназолін-почистити носик-коларгол 2%, отіракс і цефураксим. Але в малого цієї ночі був страшенний кашель. Чи можу я дати йому (2 роки) тавегіл сьогодні на ніч???

Offline VVVVV

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: вася
« Reply #117 : 15 Червень 2017, 21:51:37 »
Доброго дня. Дитині 4 роки.Поставили діагноз аденоїди 2-3 ступеня і сказали що потрібно удаляти. Чи можливо якось ще лікувати без оперативного втручання? Дитина хропе коли спить і говорить в ніс. Дякую!

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #118 : 15 Червень 2017, 22:02:18 »
Привіт ми лікували рік  у багатьох лорів були,купу ліків пішло.На пасічній нам Лор робила пальце дослідження казала що вони дуже тверді і нічого крім видалення не поможе.Результат лікування був 000000
Я сама пішла попросила щоб видалили.Довольна як слонь операція тривала 15 хвилин в то й же день пішли додому.Дитина нічого не памятає)))Вже дякувати Богу за 6 років дитинана ніразу немала насморк я вже не кажу про отит,з якого ми невилазили.Так що робіть висновки самі.Головне не боятися

Подумала і додала ще: 15 Червень 2017, 22:06:06
Вибачте що в цій темці пишу.В мене з Австралії в гостях був ЛОР -хірург він казав що там аденоїди  видаляють якщо є покази а не зберігають.Це всеодно ну майже як зуб видалити)))