Автор Тема: Отоларинголог дитячий. ЛОР  (Прочитано 7707 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
Re: Отоларинголог дитячий. ЛОР
« Reply #119 : 16 Червень 2017, 07:34:25 »
Marjana86:). Доброго Дня. Потрібно ще раз добре обстежитися на рахунок ступеня АДЕНОЇДІВ. Якщо справді 1 то все правильно робить Ваш ЛОР. Лікування при тубоотиті те що Ви написали нормальне. На рахунок кровотечі то швидше за все просто слабкість судин... але все ж варто щоб лор глянув. Мигдалини мають здатність збільшуватися - це ті ж аденоїди але розташовані аденоїди в носоглодці. Їх збільшує вірусна  бактерійна інфекція.

Подумала і додала ще: 16 Червень 2017, 07:38:36
Нов@чок. Для дітей такого віку є безліч сиропів і каплів. В таблетках тавегіл призначають з 6 років бо він не ділиться на 1\3. чи 1\4. там є риска поділу. і ефективність його не буде в повній мірі якщо дати частинку 1\2.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #120 : 16 Червень 2017, 07:41:53 »
Автор: VVVVV. Аденоїди 2-3 ст. Підлягають видаленню (храп в ночі, спить з відкритим ротом, аденоїдний тип обличчя, часті грз, бронхіти, проблеми з вухами) - 100% удаляти. Якщо лише 1-2 то варто пробувати зберегти, але якщо після лікування консервативного ефекту немає то і при 2 ст потрібно видаляти.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #121 : 16 Червень 2017, 07:52:54 »
доброго дня. Таке питання нам 3 місяці. кілька днів в донечки зрану з ночі закладає носик. вдень все добре а рано вже аж хрипить і важко її навіть положити вона починае задавлюватися. просто важко сказати де хрипить чи це тільки ніс чи можливо щось у горлі додоеться.
Чи варто піти до лора провіритися просто не дуже хочеться її по поліклініках таку маленьку носити щоб щось не підхопити.
підкажіть як правильно поступити
наперед вдячна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 17 Червень 2017, 08:17:14 »
_Татьянка_ Скоріш за все за ніч назбирується певна кількість соплів і на ранок в дитини забитий носик.... Але я б на вашому місці показався ЛОРу на всяк випадок. Якщо не хочете дитину в поліклініку де є черги то ведіть в полвіклініку де все по запису без черг..... Перша приватна дитяча поліклініка Дністровська 16   2 поверх

Offline Натік03

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #123 : 24 Червень 2017, 14:05:51 »
Добрий день! скажіть будь ласка, чи часті отити можуть призвести до погіршення слуху? Які причини отитів? (Якщо аденоїди норма, глистів нема).

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #124 : 27 Червень 2017, 16:55:41 »
Натік03. Так часті отити можуть призвести до зниження слуху.   Причини отитів - прості соплі, набряки в носі і носоглотці, викривлення носової перегородки, грві, застіда, грип.

Сказали спасибо: Натік03

Offline ullach

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки Настя та Василько 1 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #125 : 02 Липень 2017, 12:58:10 »
Добрий день! З четверга на пятницю піднялась температура у дитини 39.2, Цілий день пятниці у дитини була температура 38.5 збивалась нурофеном, почався біль у горлі на язичку білий наліт з червоними плямами, горло набрякло, в суботу пішли до педіатра поставив діагноз фаринготонзиліт, набрякли мигдалики і задня стінка горла, назначив лікування орасепт, ангілекс, алердез, амоксилав, хлорофіліпт, і сказав поставити одну свічку ректодельт.
Дитина не може ковтати слину постійно плаче млява,другий день відмовляється від їди, тільки пє. Все назначення даю дитині хоч і з криком, не знаю що не так, як допомогти дитині може ліки не підходять.
Дитині 1.5 років

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 03 Липень 2017, 16:55:17 »
Тяжко сказати. потрібно оглядати!

Offline zoo

• Активна Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
« Reply #127 : 14 Липень 2017, 20:47:07 »
 :hi Доброго дня! Ми зараз на морі після інтенсивного купання в моєї дитини 8 років в 4 ранку заболіло вушко. Я закапала отіпаксом дала антигістамін та судинозвужуючі крапельки в ніс. Температури не було. А мені таке питання якщо все буде добре не буде погіршення коли можна в морі знову купатися? І скільки зазвичай лікують вухо при такому випадку?

Offline Вітка_квітка

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #128 : 24 Жовтень 2017, 11:37:04 »
Добрий день, моїй донечці 6 років, вже десь рік в неї в лакунах назбирують гнійні пробки. Раз у два місяці ходимо промивати, але набираються знову. Скажіть, будь-ласка, чи можна без оперативного втручання вилікувати це, і взагалі, чому воно з"явилося? Чи у Вас в поліклініці промивають горло і яка ціна?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #129 : 14 Листопад 2017, 11:19:15 »
Пробки мигдаликів не є показом для їх видалення! Для більш ефективного лікування потрібно пройти курс лікування. 1 раз на 2 міс  це занадто мало. Промивання лакуп проводиться курсон 5-7 процедур на протязі 2 тижні. До промивання додається певний комплекс фіз процедур, вправ, лікарських препаратів. Доведено якщо в повній мірі пройти цей курс 2 рази на рік на протязі 2 років то дані проблеми зменшаться на 85%.  В Приватній дитячій поліклініці промивають мигдалини, ціна 150 грн (гла для промивання і розчин для промивання), але для більш ефективного лікування проводиться обстеження огляд і обовязково мазок на мікрофлору з зіва для ефективного підбирання ліків для лікування!!!

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #130 : 14 Листопад 2017, 11:37:46 »
Це кожен раз по 150 грн,  всі два тижні?  Ще цікавить от висіяли золотистий стафілокок.  Це важко лікувати?

Сказали спасибо: nadiya24

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 17 Листопад 2017, 11:32:46 »
150 грн кожне промивання. Туди входить (Гла для промивання, шприц, розчин для промивання). Два тижні промивати немає потреби. Промивання достатньо провести 5-7 раз. Золотистий стафілокок вилікувати звичайно тяжко... навіть не вилікувати, а понизити його кількість... Є норми перебування стафілококів, сирептококів і інших коків на слизовій носа, горла. Якщо вони збільшені і призводять до частих епізодів патології то їх треба понижати. а якщо вони в нормальній кількості тобто по результату мазка 10 в 3 степені то кардинально лікувати їх немає потреби....

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #132 : 18 Листопад 2017, 00:52:27 »
Іван,  пишу Вам в приват.

Offline Сяна89

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #133 : 30 Листопад 2017, 13:22:27 »
Доброго дня. Моїй доці зараз рік. В 11місяців ми мали бронхіт затяжний. Дихали через небулайзер. Вже майже десь місяць інколи в носв буває похрипування а потім само проходить. Сопельок немає при цьому

Online Мамуся Натуся

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
« Reply #134 : 09 Грудень 2017, 15:02:10 »
Доброго дня. В дитини в ротику на пiднебiннi та мигдаликах бiлi крупинки. Пiдкажiть,будь ласка, чи це може бути ангiна,чи можливо стоматит. I чи може заг.аналiз кровi показати,чи е ангiна?

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #135 : 09 Грудень 2017, 15:12:58 »
Доброго дня. В дитини в ротику на пiднебiннi та мигдаликах бiлi крупинки. Пiдкажiть,будь ласка, чи це може бути ангiна,чи можливо стоматит. I чи може заг.аналiз кровi показати,чи е ангiна?
Привіт,я не лікар,але колись стикалась з подібним, то тако, ми здавали аналіз крові і він показав бактеріальну інфекцію- ангіну, і ми пили АБ. Кров в таких випадках зразу здавайте-і будете мати спокій,бо якщо вірусне-аналіз покахує-АБ не потрібен, якщо бактеріальне,  а це ангіна - і лікується тільки АБ. То дасте. Тому я б радила здати кров якнайшвидше. Бо укладненя від ангіни теж невтішні.Якщо це вона.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Мамуся Натуся