Автор Тема: Отоларинголог дитячий. ЛОР  (Прочитано 7030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мамуся Натуся

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
Re: Отоларинголог дитячий. ЛОР
« Reply #136 : 09 Грудень 2017, 16:49:40 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Доброго дня. В дитини в ротику на пiднебiннi та мигдаликах бiлi крупинки. Пiдкажiть,будь ласка, чи це може бути ангiна,чи можливо стоматит. I чи може заг.аналiз кровi показати,чи е ангiна?
Привіт,я не лікар,але колись стикалась з подібним, то тако, ми здавали аналіз крові і він показав бактеріальну інфекцію- ангіну, і ми пили АБ. Кров в таких випадках зразу здавайте-і будете мати спокій,бо якщо вірусне-аналіз покахує-АБ не потрібен, якщо бактеріальне,  а це ангіна - і лікується тільки АБ. То дасте. Тому я б радила здати кров якнайшвидше. Бо укладненя від ангіни теж невтішні.Якщо це вона.
Аналiз зробили,нiби нiчого поганого,наскiльки я розумiю)

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
« Reply #137 : 11 Грудень 2017, 16:51:02 »
Доброго дня! Пані МАША 86 дала вичерпну відповідь. Але все ж таки огляд спеціаліста обовязковий!!!

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #138 : 11 Грудень 2017, 17:40:37 »
Знову напишу у Вашу темку для заочної консультації.  Малюку 3 міс,  почалося все з застуди,  горло,  кашель і трохи нежить.  Температура 37,1-37,4.  5 днів лікування нічого не дало (під наглядом педіатра)  і от сьогодні уже бронхіт.  Назначено антибіотик Аугментин.  АЛЕ в дитини в роті пробка утворена, я в шоці!  Звідки???  Чи могла б я його заразити,  якщо недавно лікувала тонзиліт?  Але ж я не цілую в губи,  з однієї посуди не їмо.... Я розгублена.  Як то лікувати?  Педіатр каже,  що само відпаде,  що нічого страшного.  Але я знаю яка то біда. Вагітною я також хворіла,  уже перед пологами промивала мигдалики.  Чи це спадково?
Хоч я вперше захворіла рік тому,  і тепер вже хронічне і не можу того збутися.....

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
« Reply #139 : 11 Грудень 2017, 18:03:37 »
Вибачте. Але заочно в даній ситуації, дуже тяжко щось Вам порадити. Чи то пробка казеозна, чи наліт, молочниця!!!  Тільки після огляду щось можна Вам порадити.