Автор Тема: Отоларинголог дитячий. ЛОР  (Прочитано 7022 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
Re: Отоларинголог дитячий. ЛОР
« Reply #51 : 17 Грудень 2016, 12:36:30 »
так. нажаль промивання носа, а саме неправильним його промиванням можна спричинити отит. дітям до 4 років краще капати каплі.

Online Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #52 : 24 Грудень 2016, 23:05:36 »
Скажіть, будь ласка, чи реально попасти до дитячого ЛОРа у неділю? (можна в приват).

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #53 : 25 Грудень 2016, 08:21:58 »
Можна. 0952131504. Дзвоніть.

Сказали спасибо: Westa

Offline Ivanka-88

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #54 : 26 Грудень 2016, 00:56:03 »
Доброго вечора!
Дитині зараз 4роки. Минулого року в липні звернулась з дитиною до лікаря з тим що у дитини постійно закладений ніс, соплів мало, не давали дитині спати - хропів, закашлювася. після 2-ох годин такого сну - рвав. Глистів не виявили. Діагноз поставили - алергічний риніт. На що саме лалергія невідомо. Лікування 1-1,5місяць: ринітал, едем, флікс, промивання носа. Результат тримався десь 3 тижні, потім знову почалось те саме. Взимку ще один курс лікування. Результат був мало помітний. Вкінці квітня усе пропало. Пів року дитину нічого не турбувало. В жовтні знову з'явилась закладеність в носі. Почала лікувати тим же, змін не бачу. Тому залишила. Зараз лише промивають ніс водою з морською сіллю. Обов'язково перед сном. Тоді дитина спить і дихає носом похрапуючи. Аж перед ранком знову у починає дихати ротом. Але навіть вдень граючись малий постійно з відкритим ротом, дихає. Самі соплі не витікають. Не кашляє. Що робити? Куди йти? З чого починати?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 26 Грудень 2016, 10:18:16 »
Дорого дня. В любому випадку потрібно вияснити причину даної проблеми. Перш за все огляд лор лікаря. Якщо по огляду немає викривлення нос перегородки, аденоїдів 2 3 трупенів . то варто б було проконсультуватися з алегологом, здати ІgE. побутову алерго панель. але перш за все огляд лор лікаря.

Offline Darja

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #56 : 13 Січень 2017, 00:59:26 »
Доброї ночі! Синочку 2,9 рочки, уночі сопе і храпить (часом дуууже сильно)... Сопельок ніби нема зараз уже, але якщо тягне до себе, то наче щось усередині глибоко є. Вдень все добре, дихає норм., а от вночі часто вдихає носом, а видихає ротом, або просто носом при цьому храп жахливий... Зверталися до лора в дит. поліклініці, то казала, що я собі вигадую. Інший лор приписав Еріус, промивати х"юмером, капати отривін (але тоді якраз вже появилися сопельки). На даний час ми від сопельок позбавилися, але появився знову храп і сопіння.... чи варто знову шукати лора, чи це минеться????

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #57 : 13 Січень 2017, 07:48:15 »
доброго ранку,дитині 11р хрон.компресійний тонзиліт гланди перфоровпні давно але тільки вип'є чогось прохододного чи проводиться в лакунах проявляється наліт і одразу ж температура промиваю декасан аква маріс для горла фурацилін з табл септефріл (нам дуже помічні) і ангіоваг якщо не проходить антибіотиків взагалі не даю в кардіолога на обліку .В мене питання чи потрібно ще щось додати?дякую!

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 13 Січень 2017, 09:54:52 »
Darja. Доброго дня! Звичайно потреба в огляді ЛОРа є. Оскільки потрібно вияснити причину храпу (аденоїди, викривлення носової переглородки). І обовязково лікувати. Оскільки якщо цього не зробити то дитина може перейти в хроніку і тоді якщо це аденоїди їх потрібно буде оперувати!!!

Подумала і додала ще: 13 Січень 2017, 09:59:01
наталя711243. Доброго дня! По Ваших словах у дитини Хр тонзиліт. Це захворювання досить серйозне оскільки впливає на серцево судинну, ниркову, суглобову системи. Окрім полоскання, смоктання таблетків обовязково потрібно зробити мазок на мікрофлору і чутливість. Одним із найефективніших є промивання лакун мигдалин лік розчинами. Але лише комплекс правильного лікування дасть нам ефект. 

Сказали спасибо: наталя711243

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #59 : 13 Січень 2017, 10:06:50 »
ми робили мазок нічого не висіялося чутливість на антибіотик робили на кафедрі мікробіології в Куцика а лакуни я навчилася промивати сама 

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 13 Січень 2017, 10:47:10 »
наталя711243. Значить робите все вправильно. якщо промиваєте правильно. тубус кварц, смоктання, полоскання і закалювання. тоді має зменшитись частота рецидивів.

Сказали спасибо: наталя711243

Offline Jyliya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Станіславчик 3.6 роки,Павлик 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #61 : 13 Січень 2017, 22:22:18 »
Доброї ночі! Якщо можна проконсультуйте будь-ласка .Дитині зараз 5.5 місяці  в 1.5 місяці почав сопляти і хрюкати носиком, промивала носик витягувала аспіратором і закапувала називіном(7 днів), так тягнулося місяць доти поки не походили на увч , 2 тиждні соплів не було потім знову почалося і знову те саме місяць сопляли потім трішки перестали, були на консультації в лора сказали що риніт дальше капати промивати і витягувати соплі, судино звужуючими старалась капати в тих випадках коли дуже носик забивало .Є періоди ,що витягувати  немає що ,але дитина дальше продовжує хрюкає ,більше зранку і коли їсть. Пішли на консультацію в ОДКЛ після огляду  (піднесли ватку під ніс чи носик не закладений ,ватка рухалась і огляд зеркалом без будь-яких інструментів) ,поставили діагноз  етноїдит приписали каплі сульфацил натрію 20% і умкалор, уже 2 тиждні капаю результату немає ніякого дитина і дальше хрюкає . В чому може бути причина і чи можливий такий діагноз?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 14 Січень 2017, 13:56:40 »
Доброго дня! потрібно добре розібратися. чи це у вашої дитини етмоїдит, чи просто затяжний риніт, або ж причиною всього лише є гельмінти. якщо етмоїдит то в носику має бути багато гнійних виділень. якщо гельмінти то треба їх прогнати. в любому випадку промивання носа, відсмоктування вмісту, протиалергічні мінімум 5-7 днів, і каплі з антибіотиком такі як ізофра по 1 краплі 2 рази на день. але перш за все потрібно оглянути і побачити що там з носом. осекільки лиш тоді можна призначити ефективне лікування коли поставлений правильний діагноз.

Offline Jyliya

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 14 Січень 2017, 14:08:08 »
Я зрозуміла ,гнійних виділень немає ,є прозорі,інколи можуть бути зеленуваті. А що в дитини у віці 5 місяців можуть вже бути гельмінти ,як їх виявити, здати кал на яйце глисти?

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #64 : 14 Січень 2017, 15:46:33 »
Доброго дня та з Різдвяними святами Вас!
Питання таке: чи можуть аденоїди 2 ст. викликати постійно (навіть коли нема ГРВІ і дитина здорова) нічний кашель, кашель після сну, поодинокий вдень?   Пройшли два сильні курси від гельмінтів. Вночі дихає переважно ротом, сопель немає. Чи треба консультації алерголога, пульмонолога чи це нормальний стан поки є гіпертрофовані аденоїди? Буду вдячна за відповідь.

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 15 Січень 2017, 11:02:02 »
Славімо Христа. Якщо в дитини аденоїди 2 ст і їх лікування неефективне то треба попробувати інші варіанти лікування. якщо проста підсушуюча терапія не діє і інтраназальні кортикостероїди не допомагають , дитина храпить в ночі і кашляє через натікання слизу по задній стінці то варіант один - аденотомія. але потрібно спершу попробувати всі можливі варіанти консервативного лікування аденоїдів. а вже якщо ніякимй метод недопоміг тоді - видалення.

Подумала і додала ще: 15 Січень 2017, 11:04:35
Jyliya. Так в дитини 5 місяців гельмінти бувають... дуже часто... і призводять до постійних затяжних соплів. Так кал на я\г але хоча б 3 - 4 рази щоб виявити і обовязково в різні інстанції, держ, приват, сан станц.

Сказали спасибо: Syanka

Offline Jyliya

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 15 Січень 2017, 11:17:01 »
Зрозуміла , дякую за консультацію. І ще підкажіть будь ласка таке, старшому синочку поставили діагноз аденоїди 2-3 ступінь він зараз хворіє кажуть,що аденоїди можуть збільшуватись під час хвороби, чи можна перевірити чи дійсно аденоїди збільшені коли буде здоровий , не старим радянським методом за допомогою пальця, бо це для дитини болюча і неприємна процедура ,може є сучасні методи обстеження? 
І ще одне каплі Ізофра я можу покапати дитині 5 місяців ,бо у інструкції пише ,що вони ідуть дітям від року?

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #67 : 15 Січень 2017, 12:01:12 »
Дякую! розпочали якраз другий курс назонексом. Буду спостерігати, весною може легше стане (сину ще нема трьох рочків). Ще скажіть, будь ласка, цей слиз, що стікає по задній стінці, продукується завжди чи тільки під час запального процесу?