Автор Тема: Отоларинголог дитячий. ЛОР  (Прочитано 7094 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Отоларинголог дитячий. ЛОР
« Reply #68 : 15 Січень 2017, 19:21:19 »
Добрий вечір! підкажіть що можна дати обезболююче дитині 4 роки. болить вушко. до лікаря їдем завтра

Offline Dr. LorАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
« Reply #69 : 16 Січень 2017, 07:51:18 »
Нурофен. Ібуфен. Якщо з вушка нічого не тече то краплі отіпакс, Дроплекс. Якщо тече то флоксимед, Отофа.

Подумала і додала ще: 16 Січень 2017, 07:54:12
Jyliya. Ізофра можна капати але по каплі в кожну ніздрю. І так перевіряти аденоїди краще коли дитина здорова. Бо коли є соплі то швидше за все вони теж збільшені. Так можна перевірити більш сучасними методами яка ступінь аденоїдів - ендоскопічно.

Сказали спасибо: Лайла, Jyliya

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #70 : 16 Січень 2017, 07:56:46 »
Syanka. В тому випадку коли Аденоїди є запальні. Оскільки в навіль при 2 - 3 ступені вони можуть бути проблемні лише через свій обєм а не через слизово-серозні виділення. Може бути 2-3 ст але СУХО.

Сказали спасибо: Syanka

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 16 Січень 2017, 07:59:29 »
підкажіть щодо дроплексу. є відкрита упаковка, але їй уже 2-3 місяці. вони уже неефективні?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #72 : 16 Січень 2017, 08:24:00 »
Нажаль ні! Їх придатність 1 міс після відкривання!

Сказали спасибо: Лайла

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 16 Січень 2017, 13:54:11 »
були в лікаря, виписав антибіотик. чи варто його застосовувати? просто минулі рази дивились на динаміку і якби температура трималась тоді тільки б назначали його. і підкажіть дешевші аналоги, якщо звісно є, сорцеф

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 16 Січень 2017, 15:18:19 »
По протоколу. Якщо дитину почало боліти вухо даєм каплі до вуха, до носу. Спостерігаєм 2 дні. Якщо динаміка нормальна теиператури нема то продовжуєм. Якщо температура наростає, сильнішає біль вуха і по огляду лора є погіршення то дається антибіотик амоксициліну клавуламат (аугментин наприклад).

Сказали спасибо: Лайла

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 16 Січень 2017, 15:26:22 »
а я сьогодні забула назву аугментин. але все одно всі ліки треба купувати, бо після відкриття вони через певний час втрачають властивості. температура була зранку. але це не перший раз таке. дякую. наразі буду капати у вуха Дроплекс+каплі в ніс віброцил. але ще назначили протинабряковий препарат на ніч.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #76 : 16 Січень 2017, 23:54:23 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Доброї ночі! Якщо можна проконсультуйте будь-ласка .Дитині зараз 5.5 місяці  в 1.5 місяці почав сопляти і хрюкати носиком, промивала носик витягувала аспіратором і закапувала називіном(7 днів), так тягнулося місяць доти поки не походили на увч , 2 тиждні соплів не було потім знову почалося і знову те саме місяць сопляли потім трішки перестали, були на консультації в лора сказали що риніт дальше капати промивати і витягувати соплі, судино звужуючими старалась капати в тих випадках коли дуже носик забивало .Є періоди ,що витягувати  немає що ,але дитина дальше продовжує хрюкає ,більше зранку і коли їсть. Пішли на консультацію в ОДКЛ після огляду  (піднесли ватку під ніс чи носик не закладений ,ватка рухалась і огляд зеркалом без будь-яких інструментів) ,поставили діагноз  етноїдит приписали каплі сульфацил натрію 20% і умкалор, уже 2 тиждні капаю результату немає ніякого дитина і дальше хрюкає . В чому може бути причина і чи можливий такий діагноз?
У кого ви консультувались ?

Offline Jyliya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Станіславчик 3.6 роки,Павлик 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #77 : 17 Січень 2017, 09:18:49 »
Доброї ночі! Якщо можна проконсультуйте будь-ласка .Дитині зараз 5.5 місяці  в 1.5 місяці почав сопляти і хрюкати носиком, промивала носик витягувала аспіратором і закапувала називіном(7 днів), так тягнулося місяць доти поки не походили на увч , 2 тиждні соплів не було потім знову почалося і знову те саме місяць сопляли потім трішки перестали, були на консультації в лора сказали що риніт дальше капати промивати і витягувати соплі, судино звужуючими старалась капати в тих випадках коли дуже носик забивало .Є періоди ,що витягувати  немає що ,але дитина дальше продовжує хрюкає ,більше зранку і коли їсть. Пішли на консультацію в ОДКЛ після огляду  (піднесли ватку під ніс чи носик не закладений ,ватка рухалась і огляд зеркалом без будь-яких інструментів) ,поставили діагноз  етноїдит приписали каплі сульфацил натрію 20% і умкалор, уже 2 тиждні капаю результату немає ніякого дитина і дальше хрюкає . В чому може бути причина і чи можливий такий діагноз?
У кого ви консультувались ?
Ішли на прийом до Пілецької,але її не було то попали до зав відділення Семенюк В.,

Сказали спасибо: Олюськ@

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #78 : 24 Січень 2017, 22:35:19 »
Доброго вечора.Підкажіть будь ласка,скільки коштує кукушка для дорослого.Чи може назонекс понижувати рівень імуноглобулінів(якщо у мене вони дуже низькі)

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +240/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #79 : 25 Січень 2017, 01:48:28 »
Доброго дня. Моїй донечці 3,5 рочки . це наш перший рік в садочку. В нас затяжний нежить. В перших числах листопада з'явився насморок. За ніч сопельки затікали і після лежачого положення з'являвся кашель. Давала тоді коларгон,чистонос,цинабсин,резістол.    Потім пектолван плющ, аскоріл.  Насморок та кашель далі не проходили,а якщо проходили то через 2-3дні далі з'являлись. Потім з,явився гострий бронхіт. Пили  імупрет,коларгон, цефодокс,лактіале, аскоріл. Потім бронхіт ніби вилікували,але мабуть не долікували. З'явився ларингіт, голос сів, соплі густі,горло набрякше. Потім нам виписали знову імупрет, чистонос, сульфацил натрію в ніс, алерзин краплі. Не пройшло. Аналізи здавали, все внормі. Потім виписали віброцил краплі, лісобакт, горілкою стопи розтирати наніч.  А зараз даю віброцил знову, чистонос,імупрет,алерзин.
Стан дитини нормальний,тобто апетит є, активна, температури немає, вірусними захворюваннями ттт не хворіла з осені. Просто затяжний насморок і після лежачого положення кашель. Виходить ,що з 1 листопада насморок постійно практично.  Дільничний лікар каже,що це через перший рік в садочку, а ще підозрює,що в нас може бути аденоїдит. Підкажіть,які можуть бути причини і що з цим робити.
Ротиком не дихає, не хропить.

І ще, якщо є відкрита упаковка Отипакс 02.01.2017 1 раз капнула вушко, то її дійсно тільки 1 місяць можна використовувати?  І сульфацил натрію відкритий теж 1 місяць?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 25 Січень 2017, 10:11:54 »
Білосніжка. Доброго дня! Промивання носа в Першій приватній дитячій поліклініці  становить 100 грн. Але у нас дорослому населенню не проводиться ні огляд ні лікування. Оскільки у нас тільки виключно дитячі спеціалісти.

Сказали спасибо: Білосніжка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 25 Січень 2017, 10:24:17 »
@Лисичка@. Доброго дня. Зробивши висновок з Ваших слів, можу сказати що справді всі симптоми підходять під діагноз Аденоїдит. Але є ще декілька варіантів які симптоматично підходять.. уе і алергічний риніт і вплив гельмінтів. Для точної постановкит діагнозу потрібно провести огляд. Оскільки якщо неправильно поставлений діагноз,  неправильно буде проведене лікування. А якщо це аденоїдит і він тянеться довго то може ускладнитися отитами, зниженням слуху, аденоїдами 2, 3 ступеня що в подальшому може призвести до їх видалення.
На рахунок отіпаксу - так справді 1 місяць з дня відкриття можна використовувати.... тобто ефективно.

Сказали спасибо: @Лисичка@

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #82 : 27 Січень 2017, 13:25:49 »
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, дитині 4 роки, другий раз за місяць сідає голос. Горло не червоне, не болить, кашлю нема. Мовчати не вміє  d120. Щось давати, чи до когось звертатись?

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 28 Січень 2017, 08:23:08 »
Доброго дня! Звичайно потрібно звернутися до дитячого ЛОРа для огляду гортаноглодки. Можливо сідає голос через навантпаження (тобто крик, багато говорить), можливо є набряк голосових звязок, або ж росте папіломка. потрібно оглядати щоб дати Вам якусь відповідь.

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #84 : 28 Січень 2017, 09:34:58 »
Дякую. Звернемось...