Автор Тема: Видатні Поспішайки. Дню передчасно народженої дитини присвячується.  (Прочитано 131 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nikimamАвтор темы

• Запізнившись з вихованням - не поспішайте з докорами.
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка, дівчинка, Марко,хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Нина
А чи знаєте ви, що багато знаменитостей народилися раніше терміну?
Це, наприклад, Марк Твен, Альберт Ейнштейн, Анна Павлова, Дарвін, Вольтер, Руссо, Гете, Байрон, Менделєєв, Шиллер, Антоніо Вівальді. І про Наполеона, який народився вагою всього в 900 гр, напевно, знає багато хто.
Ньютон теж народився недоношеним. Побутує легенда, що він був такий малий, що вільно помістився в рукавицю з овчини, в якій його і виходили. Або ще одна варіація легенди: він був такий малий, що його можна було б викупати у великій пивному кухлі.
Про Людовіка в народі говорили, що він передчасно народився, передчасно вступив у шлюб і змужнів, навіть і королем став передчасно.
Уїнстон Черчілль народився в дамській кімнаті під час танців недоношеним на 7му місяці вагітності.
Суворов теж народився недоношеним. Так ось його бабки-повитухи тримали в опарі (дріжжове тісто).
Народився і Чапаєв недоношеним (семимісячним) і таким маленьким, що містився в рукавичку, приймав ванну в дерев'яній кружці, вирізаної батьком спеціально для нього.
Легенда соул-музики Стіві Уандер також народився раніше терміну. Більш того, він втратив зір  внаслідок ретинопатії недоношених. Але це не завадило йому стати великим музикантом і придбати всесвітню популярність.
Величезна кількість видатних людей народилися недоношеними і добилися неймовірних успіхів, незважаючи на їх складний життєвий старт.
Може бути, саме раннє народження і зробило їх більш цілеспрямованими, спраглими повноти життя і вражень! Адже ніхто так не бореться за своє життя, як наші малюки. І ця цілеспрямованість, жага життя обов'язково їм допоможе в майбутньому стати геніальними акторами, письменниками, винахідниками або вченими.
Бажаю успіху всім дітям та батькам передчасно народжених дітей!
Я зрозуміла, що не можна обертатися назад, не можна навіть намагатися обертатися назад. Життя - це вулиця з одностороннім рухом.

Агата Крісті

Сказали спасибо: Христуся, мися

Offline Tanjusja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 7 років, Віктор, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Дякуємо) То від всіх мам :* Ми вже пройшли період недоношеності, але досі з жахом те згадую. Тож терпіння і спокою мамам поспішаєчок.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Христуся, мися

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Спасибі за інформацію. Але , мабуть варто перенести цю  темку у підрозділ Ранні Пташки - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дітки, які народилися передчасно заслуговують на щасливе майбутнє!  :flv