Автор Тема: Думаємо правильно, думаємо позитивно!  (Прочитано 50671 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Думаємо правильно, думаємо позитивно!
« Reply #102 : 24 Лютий 2012, 01:02:41 »
вав, суперрррррррр, хочууу. усе зрозуміла. це дуже цікаво!
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #103 : 24 Лютий 2012, 01:07:14 »
Так дійсно дууууже цікаво!!!!
Я кожного разу для себе роблю стільки відкриттів!!!

Я розмовляли з Мартою, думаю що зразу після 8 березня організуємо!
Як тільки буде зроблена тема можу тут відписатись! :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #104 : 24 Лютий 2012, 01:09:24 »
обовязково відпишись! то ти будеш вести?

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #105 : 24 Лютий 2012, 02:17:40 »
Юля, повторю усіх - дуже гарна тема z4 z4 z4
А з того, що прочитала про візуалізацію - згадайте дитинство. Ми лягали в ліжко спати і мріяли перед сном - дитячі мрії щирі, незашорені гнітом життєвого досвіду. І картинка яка яскрава - от справжня візуалізація. 
Зараз піду в ліжко і буду мріяти як в дитинстві!!! Знаю, що і так все задумане збудеться, але як це приємно уявляти d9
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #106 : 24 Лютий 2012, 09:18:33 »
Цитувати
обовязково відпишись! то ти будеш вести?
Так, думаю що я буду вести!

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #107 : 24 Лютий 2012, 22:23:10 »
Стиль життя: Вчимося мислити позитивно                                              Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  

Позитивне мислення - це здатність оцінювати події та висловлювати свою думку про них з позиції того, що в людини є, а не того, чого немає. Згадайте класичний приклад про склянку, в якій води рівно наполовину. Стакан наполовину повний або наполовину порожній?

Песиміст засмучується, а оптиміст радіє. Виходить, ми самі вибираємо, як реагувати на ту чи іншу подію. В будь-якій ситуації людина може знайти те, що його надихає, або те, що його гнітить. Головне, на що спрямований фокус уваги: ​​на позитив чи негатив.

З цього приводу є цікава мережева історія. Двох продавців взуття відправили відкрити філію десь в Африці. Перший продавець приїжджає в новий регіон і бачить, що всі ходять босоніж. Дзвонить шефу і сумно повідомляє: «Шеф, тут всі ходять босоніж». Приїжджає в Африку другий продавець, теж бачить, що всі ходять босоніж і радісно кричить у трубку: «Бос, висилай подвійну партію взуття! Тут всі ходять босоніж! »У першому випадку у людини опускаються руки, у другому - він знаходиться в передчутті неймовірного успіху, він натхнений і знаходиться на підйомі. Необхідність в позитивному мисленні пояснюється законом тяжіння:
Уроки щасливого життя: Людина завжди отримує від життя те, що очікує

Розглянемо ще один приклад. Сьогодні пішов дощ. Оптиміст виглянув у вікно і подумав: «Гриби з'являться!» А песиміст подумав: «Мокро, сиро, як би грип не підхопити». З цього випливає, що після дощу у оптиміста з'явиться можливість зібрати гриби, а у песиміста - захворіти на грип. Навіть якщо у оптиміста не вистачить часу з'їздити за грибами, він напевно побачить їх у когось і подумає: «Я так і знав, що з'являться гриби!» Якщо у песиміста не буде приводу захворіти на грип, то він, переївши ввечері солодкого, вранці прокинеться із закладеним носом і подумає: «Я так і знав, це дощ ...»

Зверніть увагу: і той, і інший отримали результат, якого очікували. Тому, власне, і неможливо переконати песиміста і оптиміста. Вони кожен день отримують підтвердження своїх побоювань або очікувань. І при цьому виконуватися один і той же закон:
Школа майбутнього: Наша доля є результат наших думок

Все залежить від способу мислення. Якщо переважають позитивні думки, то життя людини наповнюється позитивними подіями. Ситуація: «Привітайте мене! Я зламала каблук », супроводжувана думкою:« Значить, скоро нові туфлі куплю », призведе до покупки нових туфель. Це доводить, як позитивний настрій впливає на життя людини.

Уроки життя: Як напрацювати здатність мислити позитивно?

Дуже просто: треба почати думати позитивно. Згадайте дитячу вправу: «Не думайте про білу мавпу, не думайте, як вона гойдається на ліані і їсть свій банан, не треба про це зараз думати». До тих пір, поки людина намагається не думати про білу мавпу, вона думає про білу мавпу. Щоб не думати про білу мавпу, треба думати про зеленого крокодила. Аналогічно і з позитивним мисленням. Щоб не думати про негатив, необхідно вкладати енергію в позитив. Замість того щоб полегшувати чашу ваг з негативом, можна в іншу чашу вкладати позитив. І з часом, коли позитиву стане більше, негатив буде сам «розчинятися».

Те, що краще мислити позитивно, ніж негативно, не новина. Про це знає багато хто. Але одна справа - знати, а інша справа - так жити. Тепер поговоримо про те, як можна напрацювати здатність мислити позитивно.
Способи напрацювання здатності позитивного мислення
Щоденник успіху. Щоденник успіху - зошит чи блокнот, де ви щодня записуєте свої досягнення. Проблема деяких людей в тому, що вони звикли акцентувати свою увагу на тому, чого вони не зробили, що у них не вийшло. Їх так привчили, так виховали. Завдання щоденника успіху - навчитися робити акцент на тому, що ви виконали і чого досягли.
Стати «податковим інспектором». Уявіть себе в ролі податкового інспектора, який цікавиться вашим же майном. Такий підхід вчить людину цінувати те, що в нього є зараз. Нерідко можна зустрітися з такою ситуацією. Дівчина скаржиться, що в неї нічого немає - ні роботи, ні житла, ні грошей. А тепер давайте подивимося на цю ситуацію з точки зору «податкового інспектора». Виявляється, вона розумна і красива, неможливо пройти, не звернувши уваги. Своєї квартири немає, але живе з батьками і, до речі, прописана там. Після докладних розпитувань «податкового інспектора» з'ясовується, що у дівчини є музичний центр, домашній кінотеатр, комп'ютер, хороші зручні меблі, ванна з гарячою і холодною водою. Її гардероб, як виявилося, складається з 50 суконь, 20 футболок, 10 костюмів, 15 пар туфель, не рахуючи спортивних костюмів, одягу для походів, велосипеда, ковзанів, лиж і так далі ... Якщо попадеться грунтовний «податковий інспектор», то ця молода дівчина згадає, що її батьки, друзі, знайомі мають не менше речей, і виходить, що дівчина не бідна, а дуже навіть заможна. Таким чином, якщо людина буде оцінювати своє становище з точки зору того, що у нього є, а не того, чого у нього немає, то він буде завжди жити в атмосфері достатку і благополуччя. Є чудова історія про мудрого керівника, яка має пряме відношення до теми нашої розмови. Одного разу великий менеджер допустив помилку. Його вина була очевидна. Ця помилка обійшлася компанії в $ 10 000. Всі знали, що він винен, і, звичайно, він відчував себе жахливо. На наступний день з самого ранку він пішов до начальника і прямо сказав: «Ми обидва знаємо, що я помилився. Я не збираюся виправдовуватися. Я прошу врахувати мій минулий досвід і внесок в компанію і дозволити мені звільнитися за власним бажанням ». Його начальник був мудрою людиною. Він сказав: «Я тільки що вклав у твоє навчання $ 10 000, а ти збираєшся йти?! Приступай до роботи і витягни урок зі своєї помилки, як робив це раніше ». Керівник оцінював ситуацію з позитивної точки зору: він отримав фахівця, досвід якого коштує $ 10000. Скажіть, ви хотіли б мати у своїй структурі людини, яка стільки коштів вкладає в свою освіту? Як говорить один  лідер: «Товщина гаманця залежить від рівня розвитку особистості». Керівник розглядав дану ситуацію з позиції того, що він має, а не того, що він втратив. На жаль, досить часто ми не цінуємо те, що маємо!
Позитивні висловлювання. Наприклад: «Сьогодні зі мною станеться щось чудове», «Сьогодні найкращий день у моєму житті», «Сьогодні мене чекає успіх, щастя, благополуччя». Ці висловлювання дозволяють наповнити позитивною енергією будь-яка подія вашого життя. Таким чином ви сприяєте тому, щоб ця подія відбулася найкращим чином, навіть якщо не знаєте, що саме з вами повинно статися!
«Камінь подяки». Це може бути будь-який предмет невеликого розміру, який можна покласти в кишеню або в сумочку: морський камінчик, черепашка, брелок, кулон і т.п. Коли ви його бачите або доторкаєтеся, ви дякуєте життя за все хороше, що у вас є (згадайте податкового інспектора). Затримавши на хвилину-другу потік свого життя і згадуючи про хороше, ви випромінюєте позитивну енергію і світ відповідає вам взаємністю.
Є ще один дієвий спосіб напрацювання позитивного мислення. Це спеціальні тілесні техніки. Їх ефективність дивує і надихає. Якщо ви дійсно бажаєте швидко і легко придбати здатність мислити позитивно, обов'язково ним скористайтесь!

Резиночка на зап'ясті
Візьміть резиночку, яку часто використовують для грошей, і надіньте її на зап'ястя руки. Праву або ліву - не має значення. Що робити з резинкою на зап'ясті далі? Коли думаєте про погане, відтягуєте резиночку і відпускаєте. І так кожен раз, коли подумали про погане, згадали погане, представили погане. Дуже боляче. Але на третій день ефект від таких дій і почуттів відчутний. Мислити негативно не хочеться, неприємно. Коли звикнете, можете резиночку перемістити трохи вище і продовжити виконувати дане завдання деякий період часу. Коли на одній рівні удари резиночки будуть звичними, можете її одягнути на іншу руку і повторити процедури. І незабаром Ви побачите, як змінюється Ваше мислення і характер.

У всьому, що нас оточує, є і позитивний, і негативний одночасно. І лише ми маємо право вибрати ту чи іншу сторону життя. Пекло і рай існують на Землі, і кожен сам вибирає, де йому жити. Хто як про світ думає, той в такому світі і живе. Ті, хто «западає» на негативні прояви життя, частіше до себе притягають негатив, ті ж, хто бачить в світі позитивне, - притягають до себе позитив.

Чекайте від життя самого кращого і дозвольте собі думати про те, що ви гідні всього самого кращого. І тоді у ваше життя увійдуть позитивні зміни. Самі собі психолог - вчіться бачити в житті прекрасне, - і ваше життя несподівано швидко зміниться на краще!

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #108 : 24 Лютий 2012, 22:42:34 »

Позитивна психологія: Як «налаштувати» настрій або як виробити звичку до оптимізму        

Почніть з того, що відведіть кілька хвилин в день для того, щоб подумати про приємні події, що чекають вас сьогодні, завтра, наступного тижня, в наступному місяці і в наступному році, замість того, щоб турбуватися про неприємності, які можуть з вами статися . Розмірковуючи про них, ви несподівано виявите, що складаєте план, як зробити так, щоб вони відбулися. Роблячи так, ви починаєте виробляти в собі звичку до оптимізму.

«Звичка - друга натура», «Посієш звичку - пожнеш характер» - говорить народна мудрість. Не менш 95% з того, що ми називаємо особливостями поведінки, емоціями, реакціями, є результат сформувалися звичок.

Піаністу не потрібно «вирішувати», за якою клавіші вдарити, щоб витягти потрібний йому звук, танцюристу не потрібно «розмірковувати», яку ногу куди ставити. Вони діють автоматично, не роздумуючи. Точно так же стають звичними наші погляди, почуття, переконання.

Сформуйте звичку думати і говорити про успіх і процвітання, і дуже скоро з'являться свідчення цього у вигляді більш широких можливостей, а також нових і несподіваних шансів.

Для цього тільки й треба прийняти свідоме рішення, а потім практикувати нові методи реагування і моделі поведінки, доводячи їх до автоматизму. Піаніст може свідомо віддати перевагу вдарити по іншій клавіші; танцюрист може свідомо вирішити виконати новий рух, і в цьому немає нічого незвичайного. Але перш ніж нові звички стануть дійсно автоматичними, за ними необхідно невпинно стежити і як можна частіше вправлятися. Тому, якщо ви хочете мати звичку до оптимізму, починайте над нею працювати.

Технологія формування цієї цінної якості націлена на роботу зі своїєю підсвідомістю. Підсвідомість людини володіє необмеженими можливостями, які кожен може розвинути і додати їм потрібний напрямок. А метод досягнення цього настільки простий, що багато людей не вірять, що він може діяти. Підсвідомістю можна успішно керувати, просто розмовляючи з нею і віддаючи накази, як якщо б це була невидима людина, наділена достатнім бажанням і силою, щоб зробити все, що від неї вимагатимуть.

Підсвідомість особливо добре піддається управлінню, коли думки або слова повторюються. Цю її особливість можна вважати щасливою, так як за допомогою такого простого засобу ви можете змусити підсвідомість працювати на ваше благо для досягнення будь-якої бажаної мети.

Кожна успішна людина вміє налаштовувати свою свідомість таким чином, щоб забезпечити можливість постановки перед підсвідомістю необхідних цілей і завдань, і така система настройки свідомості настільки дієва, що у неї просто не залишається можливості привернути до себе те, чого не хоче. При цьому конкретна технологія введення в підсвідомість потрібної інформації не так важлива, будь це повторення або чітке уявлення образу, головне, щоб це доходило до підсвідомості.

Використовуйте свою підсвідомість для розвитку в собі оптимізму, і ви зробите його надійним помічником у всіх справах.

Нам відома одна фраза, що володіє магічним впливом на підсвідомість. Проведіть експеримент з її використанням відразу ж, не відкладаючи, і в майбутньому це перетвориться на гарну звичку. Частіше протягом дня повторюйте: «Зараз час - щоб найкращим чином використовувати час. Сьогодні день - щоб провести досконалий день ».

Наслідком цього буде найбільша позитивна реакція. Ніхто за вас не в змозі вирішити, яким має бути ваш образ думок. Якщо ви станете чекати, поки обставини дозволять вам думати про приємне, то, може статися, доведеться провести в очікуванні все життя.

Кожен день - це змішання добра і зла. І в світі, і у вашому особистому житті постійно присутні факти, які в залежності від вашого вибору можуть виправдати як песимістичне, роздратоване, так і оптимістичне, радісне стан душі. Це багато в чому питання переваги й самостійного рішення, причому мова зовсім не йде про якусь інтелектуальної еквілібристики. Добро так само реально, як і зло. Просто проблема полягає в тому, чому ви побажаєте віддати перевагу, які думки будете культивувати.

Недостатньо багато знати про систему успіху, набагато важливіше застосовувати її, діяти і підтверджувати свої знання практикою. Дійсно успішна людина відрізняється знаннями й уміннями. Вона володіє мистецтвом перетворення, перетворення негативу в позитив, проблем - в щастя. Щоб досягти цього, потрібна тренування і впевненість в собі, в своїй здатності досягти такого перетворення.

Автор: Олег Ждaнoв,
доктор психологічних наук, доктор медичних наук,
професор Російської академії державної служби при Президенті РФ,
спеціаліст в галузі космічної психології.

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #109 : 24 Лютий 2012, 22:49:06 »
Цитувати
от і я би хотіла дошку бажань зробити з вирізок,чомусь мені здається,що навіть коли іх вирізаєш,то вони вже наповнюються енергією,але де ж стільки журналів набрати

Наташенька в мене глянцю є багато, якщо потрібно каже, здам тобі як макулатуру. :)

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #110 : 24 Лютий 2012, 22:51:15 »
Позитивна психологія: Поради по «догляду» за своїм настроєм

Ніхто з вас не захоче з'явитися вранці на своєму робочому місці неумитим і незачесаним. Зовні ви приводите себе в порядок. Цього вимагає ваше самолюбство. Такий же порядок повинен панувати і всередині. Наведення цього порядку ми називаємо внутрішньої гігієною.

Турбота про свій настрій
Турбота про свій настрій щонайменше так само важлива, як і догляд за тілом. Турбота про настрій - це та ж турбота про своє здоров'я, так як ваш настрій диктується сферою почуттів. Це прояв підсвідомої мисленнєвої діяльності.

Невдоволення, злість, почуття недооцінки ваших якостей з боку оточуючих, заздрість частіше за все людина намагається пригнічувати. Однак ці почуття рояться в підсвідомості і позначаються на вашому самопочутті, проявляються в прискіпливості, мудрування і хронічно поганому настрої. В результаті виникають порушення обміну речовин, розлад кровообігу та інші хвороби. Тому турбота про настрої дійсно є турботою про здоров'я.

Гарний настрій - питання тренування
І починати це тренування треба відразу з ранку. Ранкова суєта у дурному настрої можуть перекрити весь ваш день. Чим винен навколишній світ, що ви не виспалися і у вас поганий настрій? А адже «як гукнеться, так і відгукнеться"?

Ранок - це найкращий час для неспокою і депресії, коли все представляється в самому похмурому і чорному світлі. Вранці швидкість обміну речовин незначна, температура тіла мінімальна, а рівень вмісту глюкози в крові низький. Цей фізичний спад, обумовлений вашими внутрішніми годинами, вносить значний вклад в пережите багатьма з вас почуття відчаю та безнадії. Наполеон якось зауважив, що ще жодного разу не зустрічав солдата, «який би відрізнявся хоробрістю в 3:00 ранку».

Тому наступного разу, коли прокинетеся в нападі відчаю, заспокойте себе тим, що цей стан зумовлено, головним чином, біологічно і що днем ​​ви відчуєте себе краще і оптимістичніше.

Слово «занепокоєння» походить від англосаксонського слова задихатися або давитися. Стан неспокою не дає вам ефективно думати чи діяти.

Тому ранок позитивно налаштованої людини починається з активної дихальної гімнастики. Вона покращує забезпечення організму киснем, активізує кровообіг, зміцнює тіло і душу.

Встаньте біля відкритої кватирки і з хвилину глибоко подихайте. Видихніть свій гнів! Потім зробіть декілька легких вправ і посміхніться.

Протягом дня час від часу робіть паузи для того, щоб зосередитися. На кілька хвилин відійти від суєти, поміркуйте про те, що для вас важливо, налаштуйте себе знову на свою ціль.

Увечері перед сном впливайте на свою підсвідомість за допомогою описаного в першому розділі методу самозанурення і наступної формули самонавіювання: «Я виглядаю як процвітаюча благополучна людина. Я посміхаюся, думаю, говорю, рухаюся, дію і реагую так, ніби я вже став тією особистістю, якою хочу стати ».

Для посилення ефекту використовуйте техніку конструювання бажаного образу.

Кожен новий день - чергова частинка багатства всього нашого життя. Закономірності, яким підпорядковується ваше життя, відображаються як в голограмі в будь-якому її дні. Якщо у вас постійно поганий настрій, докопатися до його причини! Вивчіть свою зневіру. На що воно схоже? Які відчуття викликає? Які зорові і слухові образи проносяться в голові? Як почуває себе тіло? Чи розумієте ви, чим викликане поганий настрій?

Майже всі перепади настрою викликані якимись поштовхами, які найчастіше цілком очевидні. Прикладом може служити погода: нам радісно, ​​коли світить сонце, і сумно, коли ллє дощ. Існують і безпосередні поштовхи: запекла суперечка, злісний випад або невдале дію.

Іноді такі причини виявляються непрямими, прихованими. Трапляється щось таке, що нагадує про щось, і, часто не усвідомлюючи цього, ви реагуєте на спогади.

Визначте, що впливає на вас, і тоді ці впливи частково втратять свою силу.

Якщо ви перебуваєте в поганому настрої і вирішили позбутися від нього, для цього можна скористатися декількома прийомами.

Перш за все можна трохи порухатися. Будь-яке почуття пов'язане з типовою позою тіла, усталеною схемою м'язового напруги. Це настільки очевидно, що художники-мультиплікатори давно навчилися передавати почуття своїх героїв парою виразних розчерків кисті.

Енергійні рухи змінюють настрій, їх можна вважати різкою зміною пози. Коли даєш м'язам хороше навантаження, неможливо залишатися в колишньому настрої.

З кожною емоцією пов'язана не тільки певна схема м'язового напруження і звична поза, а й своєрідний ритм дихання.

Є ще один спосіб позбутися від поганого настрою. Для цього потрібно згадати радісний випадок і заново пережити його в уяві. У кожного з нас є в запасі ціла колекція чудових спогадів, переживань, навичок, стратегій, але ми часто забуваємо про це.

Занурення в спогади - процес творчий, він не схожий на читання однієї і тієї ж книги.

Нарешті, ми можемо запропонувати вам дуже цікаву практику зміни настрою за допомогою опрацювання тілесних еквівалентів психічних переживань. Тіло і розум нерозривні. Це два слова, що позначають одного і того ж людини. В залежності від свого характеру психічні переживання можуть втілюватися (перетворюватися) в тілі або в почуття тепла, простору, світла і легкості, або в холод, тісноту, темряву і тяжкість. Саме останні форми «презентації» енергії негативних емоцій в тілі і є об'єктом впливу в даній методиці. Суть її зводиться до «опредметнення» виникають в тілі відчуттів і роботі з ними, як з об'єктом.

Як не дивно це може здатися на перший погляд, але ефективність даної методики часто виявляється вражаючою. Передбачається, що виникають при «опредметнення» психічних переживань образи є свого роду посланниками глибинних несвідомих процесів, «живлять» турбують нас почуття. Робота з ними - це спосіб прямого впливу на те, що не може бути доступно логіці нашої свідомості. Вона проводиться в зміненому стані в наступній послідовності:
Перше. Оцініть свої тілесні відчуття, пов'язані з негативним переживанням - що ви відчуваєте? (Тяжкість, порожнечу, холод, стиск, здерев'яніння ...).
Друге. «Лоціруется» місце цих тілесних відчуттів - де ви це відчуваєте? (В голові, грудях, животі, спині, руках, ногах ...).
Третє. Створіть зримий образ того, що ви відчуваєте, - на що це може бути схоже? (Колючий кулю, грудку слизу, чавунна плита, клубок змій, бруд, осколок льоду ...). Після того як відчуття в тілі починає сприйматися вами як якийсь об'єкт, річ або навіть істота, відчуття виявляється повідомленням.
Четверте. Подумки винесіть цей образ зі свого тіла і помістіть в просторі перед собою.
П'яте. Трансформуйте образ з негативного в позитивний його значення. Міняйте форму (закругляти гострі кути, згладжуйте виступи), забарвлення (агресивні кольори перефарбовувати в спокійні, створюйте гармонійну колірну гамму), робіть його легким, теплим, приємним на дотик, супроводити доставляє вам задоволення звучанням.
Шосте. Поверніть змінений вами образ в себе і розчиніть його в глибинах свого організму. Відчуйте, як змінилися ваші переживання.

Образ - це мова несвідомого. Його функція в концентрації енергії. Характер образу визначає якість енергії. Змінюючи його, ви міняєте енергетичну основу переживання, тобто саму його суть.

Для підтримки гарного настрою більше проявляйте турботу про своє здоров'я.
Спорт та хобі, тобто приємне заспокійливу заняття у вільний час, - це чудові фактори, благотворно позначаються на настрої, що відповідно відбивається і на працездатності.
Вчіться повністю відключатися і насолоджуватися вільним від роботи часом і вихідними днями. Спробуйте з'ясувати, що піднімає у вас настрій.
Прикрасьте свої будні, вони тривають довше, ніж неділю, вони забирають у вас більше часу, а час - це те, з чого і складається наше життя.
Намагайтеся позбутися від неприємних думок перед сном, тому що в противному випадку вони будуть роїтися у вас в підсвідомості всю ніч. А наслідком будуть неспокійний сон, кошмари, кепський настрій вранці і схильність до ще гіршого настрою днем. Так зачароване коло стає все ширшим.
Уміння відкидати думки, що викликають непотрібні жалю, почуття провини чи образи, заздрості чи злості може неабияк полегшити вам життя.

«Легко сказати, але не так-то просто зробити», - можете заперечити ви. Дійсно, думки часто ведуть себе дуже довільно: коли захочуть, тоді приходять, коли захочуть, тоді йдуть, як ніби вони самостійні живі істоти. Але тоді так з ними і треба поступати.

Є хороша техніка переривання неприємних думок. Мета в ній - подумки крикнути: «Стоп!» - При першій появі небажаної думки. Коли ви чуєте музику, яка вам не подобається, адже ви не намагаєтеся примусити приймач змінити мелодію, ви його просто вимикаєте. Точно так само з негативною думкою: ви подумки або навіть вголос вигукує: «Стоп!" - З одночасним уявним вставанням або тупанням ногою, або ударом по столу, або яким-небудь іншим демонструє вашу рішучість дією. Як показує наша практика, віддача себе наказу в настільки імперативній формі стає несумісне з небажаними роздумами.

Отже, тепер ви знаєте, що якщо можна накликати нещастя, то можна також накликати успіх і щастя.

Думки - це сила. Наші цілі, наші плани - це сконцентровані думки. Тому кожен свій день починайте думками, повними впевненості, радості й оптимізму. Будуйте свій день на фундаменті з позитивних думок. Так ви станете майстром в мистецтві успішного життя.

Автор: Олег Ігорович Ждaнoв,
доктор психологічних наук, доктор медичних наук,
професор Російської академії державної служби при Президенті РФ,
спеціаліст в галузі космічної психології.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #111 : 25 Лютий 2012, 23:22:29 »
Цитувати
Наташенька в мене глянцю є багато, якщо потрібно каже, здам тобі як макулатуру.
о супер z4дякую Іруся :*

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #112 : 26 Лютий 2012, 00:10:25 »
я все хочу зробити "плакат бажань", навіть полотна приготувала (чиста сторона якогось постера), та вся затримка в картинках - журнали-газети не купую, а з чужих якось незручно вирізати... певне ще не "созрела"... а може мене стримує один фактор, одна історія з мого життя....
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #113 : 26 Лютий 2012, 00:19:26 »
що за історія? поділись, розбирем ;)

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #114 : 26 Лютий 2012, 00:48:24 »
ще до вагітності хотіла картинку з близнятками-двійнятками,щоб дивитись і здійснити бажання, та так і не зробила її. завагітніла, виявилась двійня, але з певних обставин залишилась лише одна донечка... тепер щось особливо не маю бажання робити "колаж бажань". ось як.
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #115 : 26 Лютий 2012, 00:57:36 »
сумно. то ти боїшся розчаруватись у мрії...

Цитувати
я все хочу зробити "плакат бажань", навіть полотна приготувала (чиста сторона якогось постера),

а якщо спробувати з чогось простенького? напиклад просто оформити закладку в книжку чи щоденник з одним бажанням і малюнком. наприклад Моя зар плата виросла на 1 тис.грн., дякую!  або Я купила собі ось такі чудові чобітки!  d27
доречі якийсь постер тут кардинально непідходить - важливо щоб це був чистий аркуш, без сторонньої інформації. 

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #116 : 26 Лютий 2012, 01:39:23 »
ну що, зробив хтось карту бажань сььгодні? вірніше, вчора.. Я не встигла, картинки зібрала, думаю вже в неділю постаратись.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #117 : 26 Лютий 2012, 07:45:17 »
Треба і собі спробувати сьогодні зробити невеликий коллаж, бо на даний час всі мої бажання якісь такі розмиті, а так узагальню пару бажань. Чи може не варто робити коли не знаєш точно чого хочеш?

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #118 : 26 Лютий 2012, 09:37:40 »
ну от розкажу що було вчора - сіли ми з чоловіком, почали спочатку списки бажань писати. вирішили що для кращої загальної картини треба написати їх декілька - наприклад на рік, три, пять, сім. написали на рік - і я була дуже здивована - в списках усього по 6-7 бажань, досить невеличких і цілком реальних. а ще, пишучи ми обговорювали усе і стільки нових думок тепер. доречі виявила що чоловік у мене зовсім не фантазер  d27  на усе це обговорення ми витратили увесь час, тому карту перенесли на сьогодні (погодка якраз для такої творчості  z4) але вирішили що і карту зробимо тільки на цей рік, невеличку, конкретну - по картинці на бажання.

чесно скажу, що вчорашню нашу діяльність можна було б порівняти з походом до хорошого психолога - я дізналась багато про коханого, про себе і про життя.  d3