Автор Тема: Думаємо правильно, думаємо позитивно!  (Прочитано 49358 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Думаємо правильно, думаємо позитивно!
« Reply #17 : 17 Лютий 2012, 18:17:02 »
Цитувати
"хочу машину і квартиру протягом 2-ох років,шляхом збільшення платні(нова робота) або виграшем в лотерею і щоб всі були живі-здорові."

і знову помилка  d27  не хочу, а маю, отримую! бо так і будеш хотіти усі два роки  d112

насправді я не раджу ставати послідовником якихось вчень чи психологій, але це потрібно знати. і цим варто користуватись. це має увійти у звичку - змінювати негативні думки на позитивні. наприклад, ваша дитина поїхала у подорож, ви переживаєте і у вашій голові вимальовують аварії на дорогах. тоді потрібно зупинитись, і почати малювати у свідомості зовсім іншу картину - ваша дитина їде і дивиться у вікно на чудові краєвиди, слухає в наушниках приємну музику, усе добре! і так потрібно перекривати увесь негатив, виробити собі таку приємну і корисну звичку  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #18 : 17 Лютий 2012, 20:56:33 »
Цитувати
не хочу, а маю,
Так точно,маю!
Зразу анекдот по темі: сидить їжачок під деревцем і медитує--"Я не хочу пукати,я  не хочу пукати,я не хочу пукати....Ой--йой--йой....то не я пукнув,то не я пукнув,то не я пукнув..."
Тема ,однозначно,класна--треба вчитись,пробувати і отримувати!
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #19 : 17 Лютий 2012, 23:27:13 »
Ну а тепер про таку чодову вправу - Карту Бажань  :)
Її називають по-різному - Карта скарбів, книга бажань, карта візуалізації, ватман мрій... називайте як хочете, зміст не міняється. Також цю Карту можна робити у декількох варіантах - знову ж таки, стандарту немає, обирайте зручний для вас варіант, і вперед до здійснення мрій!  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дошка бажань це своєрідна путівка в майбутнє. Завдяки ній ми можемо постійно тримати наші бажання навиду і тим самим налаштувати себе на їх досягнення. Метод використання дошки бажань один з найдієвіших для досягнення цілей.
Як же працює дошка бажань?
Ви напевно вже визначилися для себе, яким хочете бачити своє майбутнє. Визначили для себе свої бажання і пріоритети. Але реалії сучасного життя такі, що ми можемо втратити нашу першорядну задачу. Ту, яку ми для себе поставили для досягнення своїх цілей. Ось що б цього не сталося, ми і будемо користуватися з Вами дошкою бажання.

Думка за своєю структурою матеріальна. Думка створює почуття, а почуття створює реальність. Відповідно думка і реальність невід'ємно пов'язані між собою. Наша дошка бажань нагадує нам про наші бажання та цілі, тим самим змушуючи нас думати про них, і завдяки цьому ми більшу частину своєї енергії концентруємо на досягненні своїх цілей і бажань.

Отже. Чи готові Ви почати? Я думаю що так. Тоді поїхали!

1. Встановіть свої наміри.
Якщо ви хочете, створити карту бажань, то першим кроком має бути чітке уявлення про те, які у Вас наміри, для чого ви хочете це зробити. Наприклад, ви хочете створити карту бажань, яка буде відображати Ваші бажання з усіх галузей життя або Ви хочете відобразити на ній якусь конкретну область свого життя? Якщо це останнє, то необхідно чітко вказати на якої мети Ви зосередилися і чому.

2. Збираючи інструменти.
Вам необхідно зробити деякі речі для того, щоб підготується і створити свою карту бажань.
• По-перше, вирішите яку поверхню ви будете використовувати при створенні колажу для карти бажань.
• Потім зберіть ті матеріали які мають відношення до Ваших бажань.
• Тепер знайдіть вільне місце на столі або на підлозі і сфокусуйтеся тільки на цьому місці, що б ніяка дрібниця не могла Вам перешкодити. Це створить атмосферу Священого пространтства.

3. Створіть сакральний простір.
Це особливий час і місце! Ви витрачаєте цей час на сприйняття бажання серця, створюючи особливу атмосферу. Постарайтеся зробити так що б ніщо немогла Вам перешкодити. Включіть легку розслаблюючу музику, зробіть собі улюблений напій. Цей момент дуже важливий у підготовці до створення своєї карти бажань!

4. Зосередьтесь.
Коли я роблю свою карту бажань, то на самому початку її виготовлення, я концентруюся на молитві і відчуваю кожну клітинку свого тіла. В цей момент моє тіло і моя душа випромінюють однакові вібрації і я можу визначити всі свої найпотаємніші бажання. Я молюся для того щоб визначити своє найпотаємніше бажання. І це допомагає мені створити карту бажань, яка найбільше мені підходить. Теж саме повинні і Ви навчиться робити.

5. Нехай полювання за бажаннями почнеться! Початок створення карти бажань!
В залежності від того, що Ви хочете бачити в центрі вашої карти бажань, ви може почати "полювання" за конкретними зображеннями і це здорово. Дозвольте собі вирізати картинки, які Ви любите або Вас якимось чином до них тягне. Довіряйте своїй інтуїції і не аналізуйте її, вирежте зображення або слова з журналу.
Як дізнатися коли пора перестати дивитися на зображення і вирізати їх з журналів? В цей момент Ваш ентузіазм і Ваша енергія почне слабшати або Ви отримаєте відчуття завершення. Зробіть перерву або переміститеся прямо до створення колажу.

6. Створіть свою карту бажань!
Пам'ятайте що карта бажань свого роду ілюстрований журнал Вашої душі, це священний досвід. В цей момент ілюструється книга Вашої душі, яку пишіть Ви для себе і про себе. У деяких народів карта бажань означає "велику роботу" - найважливішу роботу в житті людини.
Так що тепер настав час створити свою карту бажань! Настав час, щоб взяти клей, стрічки або шпильку, зображення і слова і почати розміщувати все це на матеріал який Ви спеціально підготували для своєї карти бажань. Якщо ви раптом не можете повністю заповнити Вашу карту бажань, то поки залиште її в такому вигляді. Через певний час Ви завжди зможете її доповнити. Коли Ви робите карту бажань, то завжди пам'ятайте, що у Вас є купа часу для того що б її заповнити! Насолоджуйтесь процесом, уявляєте що всі Ваші мрії на карті бажань оживають!

7. Запитайте себе: "Що показує моя карта бажань"?
Після того як ви створили свою карту бажань, проведіть деякий час з нею. Що Ви можете про неї сказати? Чи всі образи і слова розкриті перед Вами? Коли Ви дивитеся на свою карту бажань, відчуваєте Ви любов, радість, мир і т.д.?
Деякі бажання можуть бути очевидними, в той час як інші можуть бути "прихованими" в зображеннях, які ви бачите, і вони можуть бути не видно на перший погляд. Ви можете бути здивовані, коли виявите, що Ваші бажання втілюються в життя завдяки Вашій карті бажань!

8. Дивіться на карту бажань щодня.
Після того як Ви зробили свою карту бажань, повісте її туди де Ви будете дивитися на неї кожен день. Це необхідно для того, що б Ви нагадували собі про Ваших бажаннях якомога частіше! Виділяйте деякий час кожен день для того, щоб дивитися на і насолоджуватися своєю карткою бажань. Коли Ви дивитеся на фотографії, уявіть, що ці побажання виконуються у вашому житті прямо зараз, і відчуйте, наскільки добре це! Насолоджуйтесь і відчувайте свою подяку!

Пам'ятайте, що в будь-якому випадку Ви зробите все правильно! Це прекрасна можливість для того, щоб дозволити собі бути вільним і втілити Ваші бажання в життя. Насолоджуйтесь процесом і відчувайте радість завдяки своїй карті бажань!ємно пов

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #20 : 17 Лютий 2012, 23:33:28 »
Іще з варіантів - можна зробити колаж у фотошопі чи спеціальній інтернет - програмі і потім малюнок зробити як заставку на компютері, за яким ви проводите багато часу. є ще варіант міні-карт - це може бути карточка з малюнком-мрією, та з написом на зворотній стороні. таку карту можна носити у записнику. ще можна використати коркові дошки (у мене така). фантазуйте!  :)

ось за цією схемою розміщаємо бажання

Так як ця тема викликала великий інтерес, багато хто вирішив створити свою власну карту скарбів, і тут стали виникати питання. Так от, щоб не відповідати на кожне питання окремо, ми всі ваші запитання зберемо в одному місці.

Отже, як же правильно створити Карту скарбів?

Беремо аркуш паперу, приклеюємо свою фотографію в центрі листа (на фотографії ви повинні бути життєрадісною та щасливою). Далі, вирізаємо з журналів яскраві, красиві картинки із зображенням того, що ви хочете отримати, і приклеюємо ці картинки навколо своєї фотографії у відповідних зонах фен-шуй.

Куди краще повісити Карту Скарбів?

Карта Скарбів працює краще, якщо ви часто бачите її. Але при цьому треба берегти її від сторонніх, недоброзичливих очей. Якщо ваші домашні підтримують вас у вашому починанні, то не варто ховати її від них, проте гостям і знайомим краще Карту Скарбів не показувати. Ідеально розташувати карту в спальні, так, щоб ви бачили її при пробудженні вранці і перед сном увечері.

Чи треба підписувати свої бажання?

Існує думка, що картинки треба обов'язково підписувати, оскільки ми більш конкретно даємо зрозуміти Всесвіту, чого ми хочемо. Формулювати бажання треба в стверджувальній формі, в теперішньому часі: «Я із задоволенням і вдячністю приймаю нову, цікаву роботу зі скарбом 5000 доларів.

Коли найкраще створювати нову Карту Скарбів?

Найкраще Карту Скарбів створювати на зростаючому місяці. Бажано попередньо подивитися місячний календар, тому що навіть в період молодика є несприятливі дні.

Що робити, якщо я не знайшов відповідних картинок для Карти Скарбів?

Якщо в журналах не змогли знайти відповідних картинок, то ви можете намалювати об'єкти своїх бажань самі. Або знайти фотографії в Інтернеті і роздрукувати (якщо домашній принтер не дозволяє друкувати на фотопапері - зверніться в фотосалон).

Як швидко збуваються бажання?

Якщо Карта Бажань створена правильно, то перші бажання можуть здійснитися вже за тиждень. Звичайно, термін виконання бажань буде різний для різних бажань, в основному бажання повинні збутися в період від тижня до 3-х років.

Що робити, коли бажання збулося?

Коли ваше бажання здійснилося, рекомендується подумки подякувати Всесвіт за це, і замінити цю картинку на іншу, тобто приклеїти на Карту Бажань картинку з вашим новим бажанням.

Чи можна додавати в Карту Скарбів нові бажання?

Можна, але робити це треба в місяць, в сприятливі дні.

Що робити, якщо ви перехотілося?

Якщо ви помістили на карту бажання, а потім передумали або більше в цьому не потребуєте, просто відклю цю картинку, а на її місце приклейте нове бажання.

Чи треба активувати «Карту Скарбів»?

Карта працює і без активізації, але можна активізувати її таким чином: помістити на неї бажання, яке можемо самі виконати. Наприклад, ви хочете полуницю з вершками. Розміщуємо відповідну картинку на Карту Скарбів, після чого купуємо собі полуницю з вершками і насолоджуємося цим. Цим ви як би даєте знати карті, що можна починати працювати

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #21 : 17 Лютий 2012, 23:50:04 »
а тепер УВАГА!  для тих хто прочитав і запалився - щоб ви не думали у ці вихідні створювати собі карти!!!  d128  дуже погані для цього лунні дні, вони підходять для обмірковування бажань, збирання картинок, прощанням зі старим життям, роботою над негативними штампами в голові що не пускають вас до кращого життя.  а от у середу після обіду уже наступить новий місяць, можна братись до створення. також ідеальними для створення будуть наступні вихідні, і ще можна до 5 березня.

приклади з нету

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #22 : 18 Лютий 2012, 00:00:00 »
Цитувати
Я не замислюючись чогось бажала і саме так все і збувалось як він каже,причім нераз!!!!!!
Ось і я загорілась однією думкою,причому так сильно, що певний час тільки про це думала, час пройшов я перегоріла і забула, а тепер розумію, що бажання починає здійснюватись... через певний час зможу сказати чи збулось воно так як я захотіла... :)

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #23 : 18 Лютий 2012, 00:05:04 »
Цитувати
час пройшов я перегоріла і забула, а тепер розумію, що бажання починає здійснюватись...

У мене теж так було! Двічі я прийняла дане матеріалізоване бажання від долі,а втретє відмовилась,бо прийшло невчасно...на жаль.Бажання були різні.Вони тоді і збуваються,коли ти про них забуваєш,що цікаво.Бажання, повністю осмислені і викохані,треба відпускати і забувати,інакше не прийдуть.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #24 : 18 Лютий 2012, 00:09:23 »
а у мене якась проблема, можливо саме через зацикленість - два найбільших бажання не приходять, не здійснюються  d104  що я вже не робила  d104  шукаю причину  в  голові  d143

правильна картинка  z4

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #25 : 18 Лютий 2012, 02:59:47 »
І я ось аж тепер добралась до цієї теми d112

Цитувати
цікаво, а колективну дошку бажань можна створювати?
Цитувати
якщо по цій психології - то можемо і навіть мусимо!     

Значить робимо колективну і змінюємо все на краще! ;)

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #26 : 18 Лютий 2012, 07:58:16 »
колись я робила карти бажань та просто писала бажання на листочку, більшість збулось просто потрібно дуже цього хотіти і вірити в це
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #27 : 18 Лютий 2012, 14:37:51 »
а можна робити карту бажань, доповнюючи її поступово? приміром, я не знаю як оформити під себе сектор кар"єри чи дітей і творчості - можна помістити туди загальну фотку, а потім поміняти?

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #28 : 18 Лютий 2012, 15:52:15 »
Цитувати
а можна робити карту бажань, доповнюючи її поступово? приміром, я не знаю як оформити під себе сектор кар"єри чи дітей і творчості - можна помістити туди загальну фотку, а потім поміняти?

так! можна нічого, або якийсь будинок офісний, або робочий стіл гарний

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #29 : 18 Лютий 2012, 18:40:07 »
класна темка,Юля тобі + за створення,а Ірі Булгарі + за відео,дуже мені сподобалось.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #30 : 18 Лютий 2012, 18:41:39 »
Цитувати
сь і я загорілась однією думкою,причому так сильно, що певний час тільки про це думала, час пройшов я перегоріла і забула, а тепер розумію, що бажання починає здійснюватись... через певний час зможу сказати чи збулось воно так як я захотіла..
цікаво,обов*язково напиши чи збулось.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #31 : 19 Лютий 2012, 09:23:28 »
в мене, як правило, візуалізація праціює (т-т-т). От у п"ятницю мала підтвердження тому, коли шукала собі зимові чоботи. Вирвалася в місто, їду та й думаю, які це мені потрібні. Ну і конкретно собі уявила резинову суцільну підошву, але з підйомом на каблук, ненав"язливу пряжечку, уявила висоту. А коли доїхала, то пішла в Майдан - і ось вони! Ну прямо як на замовлення, і підошва і гума і висота і пряжечка ненав"язлива  d27

ще мені цікавий такий момент. Приміром, мріє людина про техніку якусь, наприклад, про мультиварку. І клеїть собі на карту Декс-50. То їй потім таки той саме Декс-50 дістанеться, чи може вже Декс-60, тобто, краще від того, що хотілося? ;)

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #32 : 19 Лютий 2012, 10:17:45 »
Цитувати
Приміром, мріє людина про техніку якусь, наприклад, про мультиварку. І клеїть собі на карту Декс-50. То їй потім таки той саме Декс-50 дістанеться, чи може вже Декс-60, тобто, краще від того, що хотілося?

цікаве питання, то може краще тоді одразу Декс-60 клейти?  d27 

практика показує, що найчастіше людина отримає точно мультиварку, а вже з фірмою і номером співпадіння може не бути  d112

про чоботи - це класичний приклад, я так осінню туфлі купила у першому ж магазині  z4  тут головне - не зробити таку помилку - зайшли у магазин, побачили омріяні чоботи і подумали " Такого не може бути! мені не може так повезти! треба піти ще пошукати, може знайду ще краще чи дешевше" і от ви йдете, гуляєте ще по магазинам і нарешті розумієте що ті перші були найкращі. ви повертаєтесь - але вашого розміру вже немає  d112  сорі, самі винні

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #33 : 19 Лютий 2012, 11:56:25 »
Мабуть і в мене моє бажання здійснюється d130. Подумки хотіла нового холодильника, хоч казала, ще не зараз, бо нема як. А він раз і поломався. Тепер треба думати, "Що я маю гроші і вже купила новий "d112. Таке правильне мислення?