Автор Тема: Домашня бухгалтерія  (Прочитано 8047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Домашня бухгалтерія
« : 04 Січень 2017, 18:12:44 »
Не знала куди віднести дану темку, то ж віднесу наразі в цей розділ. Багато хто з нас не планує бюджет, не веде рахунок витрат та доходів. але мені здається, що то треба робити. я з екселем не дружу, то ж вирішила пошукати щось в інтернеті. Знайшла програмку, що дозволяє щодня вписувати як доходи, так і витрати. почала впринципі з нового року, то ж поки просто ділюсь знахідкою, а от наскільки це корисно буду знати трохи згодом. якщо комусь зручніше на телефон-програмки-то їх є багато, а от на компютер важкувато було знайти
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
реєстрація та вхід через електронну пошту. може комусь знадобиться ;)

Сказали спасибо: Ключик, Тетяна371, eMka

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +132/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Домашня бухгалтерія
« Reply #1 : 04 Січень 2017, 18:23:20 »
я скачала в телефон, тільки почала записувати і тут якісь розтрати кожен день були великі мені було страшно, майже всі продукти купляє чоловік і я його запитувала скільки витратив і чому так дорого? d107 Скажав,що мене боїться вже і нічого купляти не буде. Мене з цією програмою вистачила на 1 тиждень  d108.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 04 Січень 2017, 18:27:21 »
я фінанси вестиму сама, якщо не набридне. наразі вирішила, що треба хоча б знати приблизно витрати. задля цікавості. просто давно над цим думала. мама в мене на паперових носіях d27 записує, я вирішила іти в ногу з часом. але для мене телефон і інтернет-темний ліс. інколи як заходжу на сайти з телефона, коли десь є безкоштовний вайфай, то пооооовний ппц mish

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #3 : 04 Січень 2017, 18:32:57 »
Я вела 2-3 місяці облік через програмку на телефоні. Теж хотіла приблизно зорієнтуватись, що куди і скільки. Зрозуміла лише, що мої витрати перевищують доходи. А далі закинула d112

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #4 : 04 Січень 2017, 18:54:54 »
Я пару років тому вела зошит з витратами,щоб побачити скільки йде навіть не на продукти,а на інші витрати,як от ремонт/техніка/святкування різні/відпочинок. Потім закинула те все
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 04 Січень 2017, 18:57:32 »
бачу, що не одній мені то робити ліньки d27 буду бачити на скільки мене стане. але в екселі я взагалі не хотіла, бо щось мені він дуже напряжний

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка, Маргаритка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #6 : 04 Січень 2017, 19:25:24 »
Я 15 років працюю головним бухгалтером в бюджетній установі, тому облік доходів і витрат це моє життя.
Колись я була самотньою, жила з батьками і завдяки тому що вела (в паперовому вигляді) особисту бухгалтерію, змогла оплачувати навчання в університеті (заочно), потім взяла машину в кредит. Коли одружилася, то вела сімейний бюджет (створила табличку в екселі) і змогли взяти квартиру в кредит.
Зараз маю програмку moneyfy (якось так) на планшеті мені зручна в користуванні.
Мій чоловік взагалі проти записування доходів, а особливо витрат. Бо дуже легко, якщо знаєш суму зарплати відняти постійні витрати і визначити скільки грошей "не дійшли до дому".
Моя думка така, якщо доходів ледве вистачає на прожиття, то записування витрат нічого не дасть.
Бо в даний період часу доходів нашої сім'ї ледве вистачає щоб покрити обов'язкові витрати,
скоротити витрати нереально і відкладати на майбутнє немає можливості.
Записую все, бо так звикла

Сказали спасибо: Irysya, Юріївна

Offline Олюсік_Б

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка, Маргаритка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #7 : 04 Січень 2017, 19:33:54 »
До речі, завжди беру в магазинах всі чеки, щоб записати їх (потім викидаю) і чоловік вже так робить.
А коли робили ремонт в квартирі, то мала детальну табличку з усіма чеками і сумами, щоб потім знати в скільки він обійшовся нам.

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 04 Січень 2017, 19:40:07 »
до речі, в цій програмці на 2 тижні дали преміум акаунт, то ж можна використовувати багато функцій та можливостей і бюджет планувати. купувати не планую, там впринципі і без коштовна версія норм має бути

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #9 : 04 Січень 2017, 19:55:57 »
Моя думка така, якщо доходів ледве вистачає на прожиття, то записування витрат нічого не дасть.
Бо в даний період часу доходів нашої сім'ї ледве вистачає щоб покрити обов'язкові витрати,
Записую все, бо так звикла
Я теж працювала бухгалтером--сімейний бюджет вела до перших родів у зошиті. тепер все необхідне купляє переважно чоловік коли їде у місто по робочих справах--то він точно не записуватиме. а от на ремонти і т п записуємо завжди. просто у нас з роками так склалось що економимо на всьому майже --- і  чоловік ще більше ніж я--каже що мене у супермаркет брати це збитково бо згадую що то одне то іше закінчилось вдома. а кошти якщо є пару копійок більше ніж на їжу-одяг найнеобхідніший-комунальні--то йде на ремонт будинку. тому і записувати щось крім ремонтів нелогічно.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
« Reply #10 : 04 Січень 2017, 22:21:18 »
Раніше плануванням бюджету займалася я,вела зошит(бо чоловік незнав де ділися гроші,не знаючи цін),завжди вдавалося потрохи відкладати...
Хочу сказати,що записи за 2-3місяці вже багато можуть сказати.
Зараз трохи мені незвично,бо звикла контролювати процес,розподілити що і куди,тепер в лікарні і все в руках чоловіка,хоча він досить економний і витрачає на найнеобхідніше,але все таки дискомфортно чомусь...

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +693/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #11 : 04 Січень 2017, 22:32:19 »
І я пробувала вести зошити купу раз, якось скачала навіть програму на комп, але теж мене на довго не вистачило :( розумію, що здалось би, бо корисна штука, певно ще спробую)

Золоті слова :bo
Цитувати
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #12 : 05 Січень 2017, 13:19:51 »
уточню--іноді витрати які є обовязковими для однієїсімї--не є такими для іншої. до теми свят--я на них економлю z5 z5 z5 а раніше у нас готували на 2 тижні--два дні обїдались --+два тижні пес обїдався і кури. відколи готую я --того нема.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #13 : 05 Січень 2017, 13:28:29 »
Я колись пару місяців вела такі записи. Але особливого толку для себе не бачу. В чомусь обділяти свою сім'ю не хочу. Розумію, що якщо не буду купувати всяку фігню дітям в магазині- зекономлю енну суму в місяць. Не буде кіно/ театру/ ігрових кімнат- ще якусь суму. Але який зміст???? Рахувати копійки і купити потім шубу? Я за повноцінне життя  [img]http://doodoo.ru/smiles/n
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline Леньця

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра , Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #14 : 05 Січень 2017, 14:03:12 »
Я колись пару місяців вела такі записи. Але особливого толку для себе не бачу. В чомусь обділяти свою сім'ю не хочу. Розумію, що якщо не буду купувати всяку фігню дітям в магазині- зекономлю енну суму в місяць. Не буде кіно/ театру/ ігрових кімнат- ще якусь суму. Але який зміст???? Рахувати копійки і купити потім шубу? Я за повноцінне життя  [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Згодна! Можна обмежити себе і сімю у всьому ,а життя то одне. Читала таку цитату і дуже запамятала. "Стоит ли баловать детей? Непременно стоит..вы не знаете что их ждет завтра". Але я за те, щоб все було в міру.

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +143/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #15 : 05 Січень 2017, 14:52:49 »
Ми рахували один місяць всі витрати, харчування, потреби малої (тоді памперси і тд) і інше, самій стало цікаво. Вийшла кругленька сума, хоч долар був біля 10. Переглянули свої витрати, урізали тільки солодке (піроженки всякі), замість нього більше фруктів, а солодке коли ну вже дуже душа бажає
І ремонт теж рахували, заради цікавості

Offline ЛайлаАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 05 Січень 2017, 15:01:39 »
я збираюсь вести розрахунок не з метою урізання витрат, а просто оцінити власні трати, бо й без даної програми я можу і відкласти і коли треба витратити. то більше для порядку хочеться. ну і поки що мені цікаво. буду бачити як далі буде