Автор Тема: Харчування в наших школах. Чи задоволені ви?  (Прочитано 8861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Ви та ваші діти задоволені їжею в шкільній їдальні? І чи снідають/обідають ваші діти в їдальнях?

Цікаво чи жаліються діти на смак страв, їхню кількість, тепле, холодне, горяче, пересолене, перецукроване...?

А самі ви пробували шкільну їжу?

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
У нас в сім"ї, коли питаю молодшу дочку, чи їсть вона в школі, то вона відповідає "Не хочу їсти, там мало дають!" z5
Старша вже жаліється більш конкретно " Часто холодне, котлети і сердельки не смачні, чай перецукрований (хоч на це не звертаю уваги, бо взагалі то вона чай п"є взагалі без цукру), картопля вимнута на воді..." Хоч є і улюблені страви, які дуже любить - наприклад оладі.

Особисто я "пробувала попробувати" котлети шкільні. Ну не можу сказати що то були котлети... d112

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Ліля, мій Олег в школі не їсть. Ще з першого класу я від нього постійно чула - несмачно, неприємно пахне і т.д. Правда він в мене дуже перебірливий . Була сама в їдальні - чисто, акуратно, діти їдять, дехто й добавки просить. Звичайно, раціон там дуже бідний, аж злиденний.
Тому мій бере з дому бутерброди, компоти, йогурт, печиво. В школі він з 8.30 до 14.00, то йому вистачає. Вдома і снідає, і обідає. Добре, що я зараз вдома і можу для нього готувати, бо коли я працювала, це було трохи проблемою.

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Валентина, а вчитель в школі не заставляє їсти? І ще одне, ти зранку плотно годуєш сина, чи просто чай, бутерброд?

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
У нас в школі харчування теж "так собі", напевно як і у більшості шкіл. Олег часто жаліється, що їжа холодна, несмачна, але вчителька заставляє усіх їсти. Інколи бувають такі дивні поєднання у меню, як манна каша і булка з котлетою. Тому зранку у нас вдома сніданок - це обов"язково, інколи навіть даю бутерброд із собою до школи.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Марія

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка-13 років, Миколка-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Дівчата, в мене є пропозиція, коли пишете про харчування в школах, може було б варто ще вказати про яку школу йдеться мова, думаю, це було б корисно почитати як для батьків майбутніх школяриків, так і для декретних мамусь, які не мають можливості особисто глибше поцікавитись шкільним життям своїх старших діточок...

Offline Марія

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка-13 років, Миколка-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Моя донечка каже, що їсть в школі, але порції дуже маленькі, і не завжди все смачненьке, хоча вона не є перебірлива в їді...а дехто з діток взагалі нічого не їсть- годується в буфеті...це 12 школа

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата а у ваших школах нема спеціального "коміцтету" батьків, які перевіряють роботу їдальні? У нас на останніх зборах ще в 2011 році утвердили.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Ой, забула написати, це 18 школа.

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
Дівчата а у ваших школах нема спеціального "коміцтету" батьків, які перевіряють роботу їдальні? У нас на останніх зборах ще в 2011 році утвердили.

Ой цікава ідея! Я вперше таке чую! І як це відбувається? Кілька батьків в будь який день приходять у їдальню і перевіряють їжу?

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
Чесно кажучи як проходить сама процедура не знаю, бо в цей "комітет" не входжу. Але перевірку можуть проводити батьки, які входять в групу і в разі незадовільних результатів інформація подається в опікунську раду.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
а я сама з ностальгією згадую саме шкільні котлети!!! Я м"ясо дуже не любила, але шкільні котлети обожнювала. І хоча ходила постійно додому обідати, ланчувати і підвечіркувати, так як жила в 50-ти мерах від школи, котлети все одно бігала на перерві купувати  d27
про зараз не знаю, вже з вересня буду писати відгуки про теперішній стан справ  z1

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Ліля мене питала, а я не побачила - чи не заставляє вчителька? Мого Олега не заставить з"їсти ніхто, коли він не хоче. Батьки теж часом ходять перевіряють, але то не об"єктивно, бо одним подобається така їжа, а інші шоковані тією картоплею на воді і сосисками.  d104  Писала вже - деякі діти в захваті, як от Оля про котлети пише  z5, а дехто навіть в їдальню не заходить.
Зранку Олег їсть достатньо - кашу +чай. Бутерброди  - в школу з собою, приходить - обідає.
А, ми в 21 школі.

Offline Оля84

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Всім Доброго дня. хочу висловити свою думку про шкільні їдальні. Мій син вчиться в першому класі 11 школи. Недавно випадково зайшла в столову, коли діти обідали. Чесно кажучи була приємно здивована. Нормальні порції, гаряча їжа. І діти із задоволенням їли...

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Дівчата а у ваших школах нема спеціального "коміцтету" батьків, які перевіряють роботу їдальні?
Ми вчимось у школі № 23 і в нас таке є,а ще просять  батьків хоча б раз в місяць зайти і попробувати щось в їдальні,кажуть ,що смачно.

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
Я свого сусіда часто питаю, що їм в школі давали їсти (школа с.Угринова), то часто так, що на сніданок і на обід одне і те саме (рис, наприклад). Малий той вчиться в 2 класі, то їм на порцію дають 2 вареники  d107, а вже п"ятикласникам 4. Мій синочок може і 6-7 з"їсти  d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
iruska-87, думаю, що малий фантазує, щось не віриться мені, що два вареники дають на одну порцію. Мій деколи усе порозказує, що було на обід, а інколи крім чаю нічого й не згадає. В такому віці діти якщо чогось не знають, то повидумують  d27