Автор Тема: Консультує дитячий ЛОР Орловська Руслана Миколаївна  (Прочитано 2075 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ruslana OrlovskaАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
  • лікар-отоларинголог дитячий
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ВВ
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана Орловська
Дорогі мамочки та наші маленькі пацієнти. Разом з моїм колегою Іваном Івановичем Чугайдою,який уже раніше допомагає вам своїми порадами, розпочинаю свою онлайн-консультацію з приводу ЛОР-захворювань дітей. Дізнайтеся інформацію про догляд,гігієну ЛОР-органів; отримайте консультацію з приводу захворювань та можливість правильно лікувати своїх діток. Я у свою чергу, постараюся якомога вичерпніше допомогти Вам у цьому))

Сказали спасибо: Маша86

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
Доброго дня. Моїй донечці 3,5 рочки . це наш перший рік в садочку. В нас затяжний нежить. В перших числах листопада з'явився насморок. За ніч сопельки затікали і після лежачого положення з'являвся кашель. Давала тоді коларгон,чистонос,цинабсин,резістол.    Потім пектолван плющ, аскоріл.  Насморок та кашель далі не проходили,а якщо проходили то через 2-3дні далі з'являлись. Потім з,явився гострий бронхіт. Пили  імупрет,коларгон, цефодокс,лактіале, аскоріл. Потім бронхіт ніби вилікували,але мабуть не долікували. З'явився ларингіт, голос сів, соплі густі,горло набрякше. Потім нам виписали знову імупрет, чистонос, сульфацил натрію в ніс, алерзин краплі. Не пройшло. Аналізи здавали, все внормі. Потім виписали віброцил краплі, лісобакт, горілкою стопи розтирати наніч.  А зараз даю віброцил знову, чистонос,імупрет,алерзин.
Стан дитини нормальний,тобто апетит є, активна, температури немає, вірусними захворюваннями ттт не хворіла з осені. Просто затяжний насморок і після лежачого положення кашель. Виходить ,що з 1 листопада насморок постійно практично.  Дільничний лікар каже,що це через перший рік в садочку, а ще підозрює,що в нас може бути аденоїдит. Підкажіть,які можуть бути причини і що з цим робити.

• Новенька
  • *
    • Награды
Дякую за запитання. Так,виходячи з того,що я прочитала,це дійсно дуже схоже на клініку аденоїдиту. На жаль,для точної постановки діагнозу потрібний огляд носової порожнини,а також бажано було б провести ендоскопію носоглотки. А в загальному, причин для аденоїдиту може бути безліч.І перш за все вірусні інфекції. Часто дитина,здається, уже перехворіла на ГРВІ,а соплі і далі залишаються. І у цьому дійсно, зазвичай, винні аденоїдні вегетації,які ще довгий час залишаються у стані запалення та продукують густі та в'язкі соплі.  У Вашому випадку садок просто фактор, що спровокував аденоїдит. Так як у садочку діти вперше стикаються у великому колективі,де кожен "ділиться" своїми вірусами і бактеріями.
    На справді,якщо скарги досі турбують можете звернутися за консультацією. Лікування аденоїдиту може тривати близько тижня.Після чого ваша дитина знову зможе повернутися у садок здоровою)) Дякую. І будьте здорові!

Сказали спасибо: Тетяна371, @Лисичка@

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
Дякую. А куди можна прийти на консультацію та скільки коштує прийом? Чи є у вас той апарат,який показує чи є аденоїди? Чи лікування від цього обов"язково гормональним спреєм чи можна якось без нього обійтись?

• Новенька
  • *
    • Награды
Прийом у Першій приватній дитячій поліклініці №1 за адресою : Дністровська,16 ТЦ "Горизонт" 2 поверх. тел 0990651682.  Первинний прийом 200грн,куди входить збір анамнезу,огляд та призначення лікування.  Ендоскопічне обладнання у нас є.  Хоча для початку вистачить огляду носоглотки і розмови з вами. На рахунок гормональних спреїв,то вони не є препаратами вибору для лікування аденоїдиту. Тут важливо більше місцеве сануюче лікування. Але знову ж таки,бажано бачити дитину)

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Вітаю на мамці

Сказали спасибо: Ruslana Orlovska

Offline Вітка_квітка

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
Добрий день, моїй донечці 6 років, вже десь рік в неї в лакунах назбирують гнійні пробки. Раз у два місяці ходимо промивати, але набираються знову. Скажіть, будь-ласка, чи можна без оперативного втручання вилікувати це, і взагалі, чому воно з"явилося? Чи у Вас в поліклініці промивають горло і яка ціна?

• Новенька
  • *
    • Награды
Добрий день!  На жаль, з цією проблемою стикаються багато дітей та дорослих.  Однозначної причини виникнення гнійних пробок у лакунах  піднебінних  мигдаликів не можливо виділити.  Але це явище часто може вказувати на хронічне запалення піднебінних мигдаликів, іншим словом хронічний тонзиліт.  І навіть, якщо ваша дитина і не мала по 4-5 бактеріальних тонзилітів протягом року, це не застерігає її від виникнення цього захворювання.  При частому утворені таких пробок варто звернутися до спеціалістів: Лор лікаря, стоматолога.  Адже лікуємо ми не тільки мигдалини, а всю ротову порожнину загалом. Лікування направлено на створення умов для максимально тривалої ремісії.  Це і фіз.процедури і промивання лакун піднебінних мигдаликів, і призначення препаратів для нормалізації флори  ротової порожнини. Промивання лакун у Першій приватній поліклініці проводиться. Ціна уточніть у Адмін.  Але ще раз наголошую потрібен попередній огляд.

Сказали спасибо: Вітка_квітка

Offline Сяна89

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
Доброго дня. Моїй доці зараз рік. В 11місяців ми мали бронхіт затяжний. Дихали через небулайзер. Вже майже десь місяць інколи в носв буває похрипування а потім само проходить. Сопельок немає при цьому

Offline VikaV

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Vlad
  • Ваше справжнє ім’я: Vika
Доброго вечора. Порадити,що робити в такому випадку... сину 4роки і 10міс, десь на протязіувазі трьох років кожного ранку прокидається з пчиханням... протиалергічні таблетки не даютьбуде ніякого ефекту,до години 12дня все проходить,і так коожного ранку,з чим це може ьутине зв'язано і що порадите?дякую

Offline Іруся)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик і Марчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Доброго дня. У нас від народження завужені носові перегородки, педіатр казала, що до року часу має перерости. Коли дитина нервується - йому стає важко дихати. Може це лікується? Чи він переросте?
Завтра має бути те, що має бути, і не буде нічого, з того, що не має бути - не суєтись!

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дорогі мамочки та наші маленькі пацієнти. Разом з моїм колегою Іваном Івановичем Чугайдою,який уже раніше допомагає вам своїми порадами, розпочинаю свою онлайн-консультацію з приводу ЛОР-захворювань дітей. Дізнайтеся інформацію про догляд,гігієну ЛОР-органів; отримайте консультацію з приводу захворювань та можливість правильно лікувати своїх діток. Я у свою чергу, постараюся якомога вичерпніше допомогти Вам у цьому))
чи можете порадити дорослого лора або чи можливо до ва сзвернутись за консультацією?Час від часу болять вушка-обидва  і також дуже давно-може  і роками-вже складно зараз зрозуміти-закладенність носа і в літній період в т.ч.Така ситуація спостерігатись почала після перенесеного гаймориту 8 років тому (робили 8 проколів - наче все док інця добре пролікували)

Подумала і додала ще: 28 Листопад 2017, 11:11:50
для менец е дуже важливо зрозуміти причину закладенності так як я займаюсь бігом 3роки і весь час дихаю тільки ротом(((((.Незнаю чи так ок чи ні.Але по-іншому  яне можу.Максимум стає закритим ротом-пробігти 1км і тоді хочетьс явідкрити рот-наче задихаєшся-таке відчуття...

Offline машенька + ....

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
  • [url=http://mamka.info][img]http://mamka.info/Simp
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Доброго вечора! Дитині 2 роки і часто (не завжди)я помітила ,що він спить з відкритим ротом і храп деколи чути,що це може бути?

• Новенька
  • *
    • Награды
Добрий день! зазвичай храп та дихання ротом увісні пов'язане з проблемами носу ,носоглотки чи ротоглотки     ( гіпертрофія носоглоткового мигдалика, анатомічна будова, викривлена носова перегородка,гіпертрофія піднебінних мигдалин). Тому,щоб сказати точніше повинен бути проведений ЛОР-огляд конкретно вашої дитинки. Тому звертайтеся,завжди рада допомогти)

• Новенька
  • *
    • Награды
Доброго дня. Моїй доці зараз рік. В 11місяців ми мали бронхіт затяжний. Дихали через небулайзер. Вже майже десь місяць інколи в носв буває похрипування а потім само проходить. Сопельок немає при цьому

Добрий день. Після кожної застуди можливе дещо утруднене носове дихання ще певний період часу,навіть до місяця. Але це в тому випадку,коли відсутні виділення з носу і кашель. Це спричинене,зазвичай,фізіологічним збільшенням носоглоткового мигдалика,який в нормі поступово зменшується. Але в будь-якому разі,потрібен огляд спеціалістом для виключення інших причин.

Сказали спасибо: Сяна89

• Новенька
  • *
    • Награды

чи можете порадити дорослого лора або чи можливо до ва сзвернутись за консультацією?Час від часу болять вушка-обидва  і також дуже давно-може  і роками-вже складно зараз зрозуміти-закладенність носа і в літній період в т.ч.Така ситуація спостерігатись почала після перенесеного гаймориту 8 років тому (робили 8 проколів - наче все док інця добре пролікували)

Подумала і додала ще: [time]28 Листопад 2017, 11:11:50[/time]
для менец е дуже важливо зрозуміти причину закладенності так як я займаюсь бігом 3роки і весь час дихаю тільки ротом(((((.Незнаю чи так ок чи ні.Але по-іншому  яне можу.Максимум стає закритим ротом-пробігти 1км і тоді хочетьс явідкрити рот-наче задихаєшся-таке відчуття...

Добрий день! Звичайно, краще було б обстежитися в дорослого ЛОР-спеціаліста,який враховує певні особливості в дорослому віці. Але в будь-якому разі  необхідно повністю та детально зібрати анамнез вашого захворювання та провести повний ЛОР огляд,ендоскопію та при необхідності інші обстеження. У нас в клініці проводять огляди тільки діткам та підліткам до 18 років. Але в приватному повідомленні можу порадити,куди звернутися.

Подумала і додала ще: 15 Грудень 2017, 10:56:25
Доброго дня. У нас від народження завужені носові перегородки, педіатр казала, що до року часу має перерости. Коли дитина нервується - йому стає важко дихати. Може це лікується? Чи він переросте?

Добрий день. Тільки лікар-отоларинголог зможе сказати чи є патологія носу чи носових ходів у вашої дитини при проведенні передньої риноскопії. Окрім того,можливо буде потрібна консультація невролога.

Сказали спасибо: gruzinochku

• Новенька
  • *
    • Награды
Доброго вечора. Порадити,що робити в такому випадку... сину 4роки і 10міс, десь на протязіувазі трьох років кожного ранку прокидається з пчиханням... протиалергічні таблетки не даютьбуде ніякого ефекту,до години 12дня все проходить,і так коожного ранку,з чим це може ьутине зв'язано і що порадите?дякую

Добрий день. Скоріш за все,потрібно буде обстежитися на предмет алергії. І при позитивному результаті,підібрати найбільш дієвішу терепію конкретно для вашої дитини.

Подумала і додала ще: 15 Грудень 2017, 11:01:34
Дякую всім за запитання. На жаль,не мала змоги відповісти швидше. Але в майбутньому постараюся якомога раніше відповідати на ваші повідомлення))