Автор Тема: Скасування 8 березня  (Прочитано 4709 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline oksanagykАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Скасування 8 березня
« : 08 Лютий 2017, 19:15:58 »
с :flv«Якщо ми говоримо про популярність святкування Міжнародного жіночого дня, то за результатами дослідження Київського інституту соціології у 2013 році 49 відсотків українців сказали, що це їх улюблене свято, у 2016 році такий респондентів було 37 відсотків. Але серед жінок більша підтримка святкування Міжнародного жіночого дня. 46 відсотків жінок у 2015 році сказали, що це для них улюблене свято. З точки зору соціології не всі люди готові відмовитися від святкування цього дня», – сказала Олена Стельник.

Дослідниця вважає, що скасування свята  призведе до того, що ми втратимо шанс повернути політичне значення цього дня.

«Коріння цієї дати не пов’язане з радянською історією, хоча справді найактивніше воно відзначається саме у пострадянських країнах. Свято йде корінням в 1857 рік, коли відбувся перший страйк працівниць у Нью-Йорку, які виборювали покращення умов своєї праці. Потім був 1908 рік. І лише у 1910 році ця ідея була підтримала Кларою Цеткін як така, яка важлива для всіх жінок.

ООН впровадила цей день, як Міжнародний жіночий день. Це не є виключно радянським святом, тому мені здається, що пов’язувати його з радянською історією недоцільно», – підкреслює соціолог.

Святкування цього дня в українському суспільстві нагадує історію, коли вшановують дорогих жінок, берегинь, «жіночок». І це виглядає певною мірою лицемірством в країні, яка посідає 151 позицію за індексом гендерної рівності та де поряд з існуванням 8 березня існує жарт на кшталт «мовчи, жінко, твій день 8 березня
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Re: Скасування 8 березня
« Reply #1 : 08 Лютий 2017, 19:57:51 »
Наскільки я знаю зі ЗМІ то скасовується тільки вихідний, а не свято. Жінок продовжуватимуть вітати, тільки вихідного цього дня не буде.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline oksanagykАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #2 : 08 Лютий 2017, 20:30:04 »
А може це й накраще бо завжди 8 березня у державних структурах був вихідний і жінок вітали наперід а тепер усі будуть на роботі .Тільки шкода бо святкові дні оплачувалися в двійному розмірі і якщо свято випадало на суботу або неділю то вихідним був і понеділок а тепер можна буде на 8 березня попасти до лікаря чи за довідкою в міську раду
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #3 : 08 Лютий 2017, 20:49:59 »
В нас і так свят забагато.Ну а подарунки жінці треба дарувати частіше,а не лише раз на 8 березня.Я не святкую це свято,нікого не вітаю.Є свято в рази краще,це день матері  [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Сказали спасибо: Ароматна

Offline eMka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #4 : 08 Лютий 2017, 21:00:04 »
В мене ніколи й не було вихідного на 8 березня, хіба випадало на суботу або неділю :) В принципі, як і  багатьох інших державних вихідних. Також вважаю, що не потрібно чекати 8 березня, щоб привітати жінку, це можна в будь-який день зробити.

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +185/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #5 : 08 Лютий 2017, 21:20:16 »
Мені байдуже!!!Маю кожен день"8 березня"-мене кохають.цінують і приділяють увагу...Те що його офіційно не святкуватимуть-не означає що вам не можна його святкувати...В нас демократія-можна і"день бабака"відмітити...Деякі люди з піною біля рота відстоюють це свято..В той же час"День людей з інвалідністю"-зазвичай минає безслідно..Краще хай в такий день їм перепаде щось від держави-замість оплачувати вихідний"жіночий день"
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: Ароматна, gruzinochku

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #6 : 08 Лютий 2017, 21:24:31 »
а мені це свято приємне. і до речі, я не бачила захисників свята з піною біля рота, а от один коломийський депутат пенсійного віку так гидко кричав, що це не таке свято (вже не пригадую що до чого було, але було гидко то слухати). особисто для мене не важливо чи вихідний чи ні. я вітатиму і маму, і доньку, і себе любиму та кохану d53 бо, по правді тільки в свято згадується й про себе, але знаю, що треба активно працювати над тим, щоб кожен день був святом. п.с. мене бісить, що в нас стараються радянщину прибрати але не бачать берегів. це прикро

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #7 : 08 Лютий 2017, 21:37:45 »
 :hi Треба себе любити d112 Я не те щоб любила це свято, но якась ностальгія залишилась. З дитинства памятаю як тато нам (а нас троє жіночок було) в цей день робив святкову вечерю, дарував квіти , подарунки  :bo :bo :bo Ми чекали цього дня, хоч і були балувані в сімї, приємно було і все . День матері то зовсім інше, не кожна жінка вже є мамою, не люблю коли чоловік мене вітає в цей день  d128 в мене вже підростає син і донечка  d9 d9 d9 самі знищуємо свою історію, тому що не вміємо цінити те що маємо, хочемо щось змінити та самі ще не знаємо що....Я буду святкувати  d27 d27 d27 :ua :ua :ua
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #8 : 08 Лютий 2017, 22:00:31 »
Ну от, тільки чоловіки добилися вихідного на 14 жовтня і привітань собі, як вихідний і свято 8 березня хочуть скасувати), а, хай собі відпочивають.
 Особисто мені цей червоний день в календарі не заважав, є важливіші питання для вирішення. А декотрі жінки лиш 2 рази в рік від своїх ненаглядних і отримують квіти - ще день народження додається

Offline Люня

• Своя Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #9 : 08 Лютий 2017, 22:11:58 »
Нічого не скасували, розробили тільки законопроект в Інституті пам'яті, він ще навіть у Верховну Раду не внесений і не зареєстрований. Зважаючи на шум, який піднявся, я вже сумніваюся, що взагалі хоч до якого голосування дійде, не те що до прийняття

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #10 : 08 Лютий 2017, 22:46:38 »
Якщо нема вихідного, то що квіти ніяк чоловік не знайде часу купити?
Кожен рано чи пізно прийде до думки, що цінувати треба кожен день, а не жити вадентином- 8 берещням- дн.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: Ароматна, Едель

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #11 : 09 Лютий 2017, 12:47:12 »
Я 8березня святом не вважаю, як день Валентина чи Новий рік. Тому мені байдуже буде воно чи ні. Для мене свята це Різдво, Великдень і інші. Люблячий чоловік приділяє жінці увагу кожного дня, а не на 8березня чи Валентина. Тай погодьтеся, у нас і так забагато офіційних вихідних. В жодній краіні скільки не святкують.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Сказали спасибо: Ароматна

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #12 : 09 Лютий 2017, 16:52:30 »
Мені це свято подобається.Якось приємно що це свято є.А вітає мене не тільки чоловік.Завжди букет дарує тато ,свекор.
Але я за те щоб вихідний скасували.А свято хай залишається

Сказали спасибо: Stela

Offline Віка555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #13 : 10 Лютий 2017, 14:22:18 »
Шкода якщо скасують 8 березня... Але тоді залишиться чоловіче свято з вихідним днем 14 жовтня, а для жінок не буде ніякого свята в календарі (((

Offline Mashulya

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #14 : 10 Лютий 2017, 15:46:36 »
У нас в сім'ї ніколи особливо це свято не святкували. Був період навіть коли казала чоловікові ніяких банальних букетиків в цей день не дарувати. Краще якийсь прикол або сюрприз, або просто нічого. Для мене це якесь банальне і комерційне свято. Мене дратує, що деякі жінки себе відчувають жінками тільки в цей день. Якщо відверто- то ми з подругами користаємось цим днем, щоб піти в загул d30

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #15 : 10 Лютий 2017, 15:53:15 »
А я люблю це свято.....для мене це лишній повід порадіти весні,квітам,з подружками зустрітися, якось воно по особливому пахне))))
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Сказали спасибо: kaktus, ООлеська, gruzinochku, Euphoria

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +280/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #16 : 10 Лютий 2017, 16:03:58 »
Шкода якщо скасують 8 березня... Але тоді залишиться чоловіче свято з вихідним днем 14 жовтня, а для жінок не буде ніякого свята в календарі (((
Взагалі то 14 жовтня всі і так святкували велике церковне свято Покрови,а чоловіче свято лиш віднедавна.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!