Автор Тема: Дерев'яні іграшки  (Прочитано 6663 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mariyka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +155/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Дерев'яні іграшки
« Reply #68 : 27 Січень 2017, 18:15:39 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
У нас є декілька деревяних іграшок і вони дуже подобаються манюні це пазли та сортер, а ще я хочу придбати для донькі таку шнуровку Для того щоб побачити посилання: Register or Login] мені вона дуже впала в око. І погоджуюсь з тим, що деревяні іграшки більш екологічні и приємні на дотик.

Наша українська компанія Ugears виробляє дерев'яні механічні 3d пазли. І продають їх вони не тільки в Україні, а в країнах Європи та США також
вироби Ugears буже гарні  :bo та більш цікаві вони старшим діткам, котрі вже вміють самостійно збирати модельки, керуючись інструкціями
Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)

Offline marmylya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуня
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #69 : 28 Січень 2017, 22:44:01 »
Я недавно нашла деревянные  б у детские игрушки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  такие какие еще делали в советском союзе, в очень хорошем состоянии. И по этому взяла своей крошке маленький паровозик. Еще мне понравились вот такие подделки из дерева

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #70 : 01 Лютий 2017, 16:06:16 »
У нас є декілька деревяних іграшок і вони дуже подобаються манюні це пазли та сортер, а ще я хочу придбати для донькі таку шнуровку Для того щоб побачити посилання: Register or Login] мені вона дуже впала в око. І погоджуюсь з тим, що деревяні іграшки більш екологічні и приємні на дотик.

Наша українська компанія Ugears виробляє дерев'яні механічні 3d пазли. І продають їх вони не тільки в Україні, а в країнах Європи та США також
вироби Ugears буже гарні  :bo та більш цікаві вони старшим діткам, котрі вже вміють самостійно збирати модельки, керуючись інструкціями

Ну, не тільки старшим діткам, а і дорослим. Я чоловіку в тому році дарувала на День народження таку. Радий був, не описати словами)

Offline Julli

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #71 : 04 Лютий 2017, 09:02:45 »
А нам сусід такі класні зробив деревяні іграшки, що аж мушу похвалитися -
Малий грається із задоволенням. Правда машинку розмалював кольоровими олівцями.
ТАм крутяться колеса, у літачка пропелер теж крутиться. А для свого внука наш дядько взагалі такі машинки поробив, що очей відвести неможливо, там і прицепи і кузови відкидні .... Має людина фантазію, талант і основне - бажання.
Також у нас є кубиків деревяних багато  - просто акуратно нарізані різної форми із тих пиломатеріалів які були вдома. Приємні на дотик, є соснові, то запах такий приємний мають, а головне екологічні і безпечні.

Дуже гарно, :bo :bo :bo їх ще можна фарбами розмалювати і ще додаткове заняття для Вас і малечі :bo :hi

Offline LediDi

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Олексійко
  • Ваше справжнє ім’я: Діана
« Reply #72 : 10 Грудень 2017, 00:24:46 »
Мені дуже подобаються дерев'яні іграшки, і дітям теж ,граються з задоволенням