Автор Тема: Відпочинок в ОАЕ.  (Прочитано 2030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Tania.MАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Відпочинок в ОАЕ.
« : 30 Березень 2017, 23:26:22 »
Дівчата, поділіться враженнями від відпочинку в цій країні. Хто був, в який період краще їхати, особливості відпочинку з дітьми, які місця відвідати і т.д.

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
Re: Відпочинок в ОАЕ.
« Reply #1 : 04 Травень 2017, 00:10:23 »
Привіт :hi
Ви щось обрали?
Можете порадити чим керувались? :xmm

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #2 : 04 Травень 2017, 09:36:32 »
Ми з чоловіком фанати підводного плавання, маємо декілька гігабайтів підводних фоток, так ОАЕ ніколи не розглядали для відпочинку, бо там зовсім немає коралів, нема на що дивитися під водою, а просто відпочити під сонцем за кордоном можна і в Туреччині, тим більше не потрібно їхати аж в Київ на літак, ну, хіба що витратити великі гроші і потім хвалитися, що ти відпочивав в ОАЕ, за ті гроші можна два рази в Єгипет злітати зі Львова, але кожний сам собі вирішує по своїх вподобаннях і можливостях

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #3 : 04 Травень 2017, 10:25:16 »
О моя мрія відпочити і подивитись ОАЕ d9,але щось завжди не вистачає фінансів d24
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline eMka

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +103/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #4 : 04 Травень 2017, 10:28:55 »
Моя знайома живе в ОАЕ, то розказувала, що літом там невиносима спека (40-50 градусів). Тому відпочивати біля води в цей період напевно не вийде (і сама температура води може бути більше 30-35 градусів). Напевно найкраще їхати відпочивати десь з жовтня (і то, швидше за все, з другої половини) по березень-квітень (це моя думка). Якось вона дзвонила мені в січні, то температура була 18-20 градусів. Але також варто врахувати, що в ОАЕ бувають піщані бурі, вони тривають кілька днів. Там дуже гарно, але і відповідно дорого, навіть сам переліт. Тому також думаю як і Саша В, що якщо їхати просто погрітися, то краще в Єгипет або в Туреччину  d104 А якщо за якимись новими враженнями і це дозволяють фінанси, то можна і в ОАЕ  :)

Online Tania.MАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 04 Травень 2017, 12:25:35 »
Саша,до чого тут хвалитися,питаю про відпочинок саме в цій країні,а не чи за таку суму можна два рази з'їздити в Єгипет. Єгипет я не розглядаю взагалі. А Туреччина надоїла вже. Тому нові емоції я зможу отримати тільки в новій незвіданій країні і яка різниця чи це буде дорожче :bo d104
Емка дякую за інфо. Звичайно літом я туди їхати не буду. Думала у квітні,але не вийшло,тому збираю інформацію,дуже хочу там побувати.

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #6 : 04 Травень 2017, 14:24:41 »
Цитувати
Тому нові емоції я зможу отримати тільки в новій незвіданій країні і яка різниця чи це буде дорожче :bo d104
Якби мене фінанси не обмежували для відпочинку сім'єю з двома дітьми, то я би обрала Мальдіви або  Філіппіни... Ще нам з чоловіком сподобалась Йорданія
А не розглядаєте Албанію? зараз вона стає досить популярна
Тут можна почитати за відпочинок з дітьми в ОАЕ Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Tania.MАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 04 Травень 2017, 15:22:04 »
Албанія стає популярна,але я машиною не люблю,мене дорога втомлює. Хоча там краєвиди дуже гарні. Але знову ж таки,щоб побачити країну треба без дітей їхати.Мальдіви то моя мрія,але наскільки там безпечно з дитиною. Чи треба якісь прививки особливі?

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #8 : 05 Травень 2017, 21:37:12 »
Ми були з чоловіком 4роки тому,в еміраті Фуджейра.Залишилися мегазадоволеними,оскільки відпочинок вийшов по ціні як Туреччина,і це реальні ціни,не знаю,сому асоціація ОАЕ з космоцінами...Туреччина і зараз досить дорога.ми летіли в травні,погода-супер!тем-ра 30-35градусів,але не відчувається,море теплесеньке!ми при виборі спрямовували основне на море,тому вибрали в 1лінії готель,бо якщо добиратися від гонклів,то для мене напряжно...хаочування вибрали севданки і весері,і нам було цілаом достатньо.Якщо щось-можна було в маркеті в Дубаях щось купити,або на заправках. Цілий день запланували екскурсію в Дубаї..вражень купа!!!не передати словами!!возив украінець на джипі,все розказував і показував,зупинялися,фоткалися,перекус робили.я була вражена від тих багатоповерхових бадинків,розкоші,чистоти,короче,чкщо є можливість-то бігом туди!!!!по приізду рорадила в той же готель і в оае подрузі,вони вибирали в Туречинні попередньо,повзали в ОАЕ,і були дуууже задоволені!!

Сказали спасибо: Тетяна371, Tania.M, Ауроратен

Online Tania.MАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 05 Травень 2017, 22:00:43 »
Про який готель саме мова? Як на рахунок відпочинку з дитиною там? І мене цікавить коли найкраще їхати в ОАЕ. Мені різка зміна клімату не підходить, бо загострюються хронічні болячки.

Сказали спасибо: KORPaxa

Offline Женя С.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 05 Травень 2017, 22:25:41 »
Про який готель саме мова? Як на рахунок відпочинку з дитиною там? І мене цікавить коли найкраще їхати в ОАЕ. Мені різка зміна клімату не підходить, бо загострюються хронічні болячки.

Ми тут відпочивали Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   За дитину не готова розповісти,бо тоді ще не мали і не звертали на це уваги:)але з дітками було багато,перша лінія,пісок,плавний захід в море. Ну за клімат можу сказати,що якщо в травні,наприклад, то ви суттєво не повинні відчути,бо і в нас вже в квітні жаркі дні,а травні тепло вже також.як взимку-більш відчутно,на мій погляд

Сказали спасибо: Ауроратен

Online Tania.MАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 05 Травень 2017, 22:29:00 »
а що там нафтяні плями можуть бути в воді?

Offline Женя С.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 05 Травень 2017, 22:31:31 »
Коли планували-теж вичитували таку інфо,в нас такого не було

Offline Olga-237

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #13 : 05 Травень 2017, 22:54:02 »
Ми з чоловіком їхали в весільну подорож в оае. Країна дуже сподобалась, все най най. Якщо порівнювати з туреччиною чи єгиптом, то харчування переважно сніданки. З малою дитиною не дуже зручно їхати. Ми були наприкінці жовтня, то температура була 35-40градусів, то це як бврхатний сезон в них, не дуже жарко, щей був період розпродажів, то я гарно оновила гардероб

Сказали спасибо: Тетяна371, Tania.M, Ауроратен, Едель

Offline infanta82

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Славік 9 років, Юрій 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #14 : 05 Травень 2017, 23:12:35 »
Відпочивали в ОАЕ емірат Шарджа в червні,  готель 4* сніданки вечері, обідали переважно в Дубаї. Сину було 4,5р все пам'ятає! Враження не забуті! Нікого не слухайте,  відвідайте Емірати, ця країна варта цього ніж всі решта! Отож були в акваріумі Дубай Мала,  проходили скрізь тунель,  Піднімалися на Бурдж Халіфа,  Їздили на джип Сафарі в пустелю, їздили в Абу-Дабі (брали на прокат машину) в парк розваг "Феррарі" і Мечеть шейха Завдання (це зрив башки)!!!! Акваріум в Шарджа, а також їздили на Метро. Ааа, ще в аквапарк ВілдВаді поблизу готель Бурдж аль араб(парусника).
Дуже спекотно літом, море було +33 але ціни були менші для нас,  та й там усюди кондиціонери,  навіть на автобусних зупинках))))
Враження незабутні,  хочемо ще раз туди поїхати))))

Сказали спасибо: Ауроратен

Online Tania.MАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 05 Травень 2017, 23:25:04 »
Це у вас така активна програма була з дитиною?

Сказали спасибо: Kolquotrabi Rabat

Offline infanta82

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Славік 9 років, Юрій 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #16 : 06 Травень 2017, 09:27:52 »
Так!)))) В нас така програма завжди) А вашій дитині скільки років?
Наприклад в 6років ми з дитиною об'їздили пів Криту: пляж Балос 3км пішки вниз до пляжа+потім назад, пляж Шайтан, дуже крутий спуск 1км вниз по скелястих горах, і дорога серпантин на машині до цього спуска, також Лабіринт Мінотавра, подорож на кораблі до о. Спіналонга, де жили прокажонні))))) прогулянка на катамарані по найбільшому озеру на Криті, всього і не згадаєш))) Ну і я була на 6 місяці вагітності😂🔥
Зараз двом нашим діткам 8,5 і 2,5. То старший вже де тільки не був,  а молодшому якраз підлаштовуємо цікаву програму для відпочинку цього літа))))

Сказали спасибо: Ауроратен, Едель