Автор Тема: Монреаль Montreal - який він є  (Прочитано 1751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
Монреаль Montreal - який він є
« : 29 Квітень 2017, 18:00:09 »
Монреаль, найбільше місто Канади, є другим за величиною франкомовним містом в світі. Засноване в 17-му столітті, як Віль-Марі, Монреаль незабаром перетворився на великий багатомовний мегаполіс. Завдяки своїй довгій історії Монреаль, може похвалитися великою кількістю пам’яток, починаючи від історичної базиліки Нотр-Дам до сучасного Олімпійського стадіону.

В даний час підземне місто є однією з найбільших туристичних визначних пам’яток Монреаля. РЕСО, або Підземне місто, зберігає Монреаль безпечним і теплим протягом холодних зимових місяців. Це місце є домівкою для численних магазинів і ресторанів, воно пов’язує між собою станції метро, вокзалів, готелів і т.д.

У 1962 році був створений перший підземний торговий центр під першим сучасним хмарочосом Монреаля. З цього і почалася тенденція, яка, в кінцевому рахунку, призвела до будівництва найбільшого підземного міста в світі. Торговий центр, він називається Place Ville-Marie, розроблений відомим архітектором IM Pei, він був змодельований після того, як в Нью-Йорку був збудований Rockefeller Center.

Коли метро було побудовано в 1966 році, для Expo ’67, почали з’являтися перші підземні торгові центри. Тунелі стали примикати до станцій метро в важливих місцях по всьому місту, до офісних будівель і готелів. Зрештою, все це перетворилося на центральний сегмент міста, розташований під землею, тепер відомий як RESO (омонім французького слова «réseau», що означає «мережа»).

Через декілька років, багато підземних сегменти були додані до РЕСО. Тепер підземне місто простягається на 32 кілометри (20 миль) і охоплює 4 мільйони квадратних метрів. Згідно з офіційною статистикою, його коридори пов’язують: 10 станцій метро, 2 автобусних термінали, 1200 офісів, близько 2000 магазинів (в тому числі 2 великих універмаги), близько 1600 одиниць житла, 200 ресторанів, 40 банків, 40 кінотеатрів і інших розважальних закладів , 7 великих готелів, 2 університети, Олімпійський парк, Place Des Arts, собор і 3 виставкових зали (Place Bonaventure, Палац конгресів і Олімпійський центр).

Краса підземного міста, звичайно, є тим, чим пишаються місцеві жителі. Якщо ви живете і працюєте по лінії підземного міського тунелю, то немає навіть частої необхідність підніматися вище, в місто на поверхні. Для декого це може здатися трохи дивним, але для жителів Монреалю, які змушені терпіти суворі зими, це стало знахідкою.

Навігаційні системи РЕСО, насправді, досить прості, і орієнтуватися тут легко. Зверху є близько двохсот пунктів входу в підземне місто. За оцінками, 500 тисяч осіб прокладають свій шлях через підземний місто щодня, і роблять це з легкістю, так як завжди тут є карти, маршрути і покажчики. Є також великі карти РЕСО на стінах коридорів. До того ж, для більш естетичного вигляду РЕСО і для полегшення орієнтування, різні секції підземного міста різко відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом. Тому, як тільки ви звикнете до системи, ви зможете легко визначити, де саме ви знаходитеся в величезному підземному комплексі

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Подумала і додала ще: [time]29 Квітень 2017, 18:03:00[/time]
роками в мене була мрія побачити цю гору в живу, ну ось

Подумала і додала ще: [time]29 Квітень 2017, 18:04:03[/time]
поки в мене ще не багато фото підгружено в компютер - тому вони добавлятимуться поступово
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Re: Montreal - який він є
« Reply #1 : 29 Квітень 2017, 18:05:42 »

Сказали спасибо: Ауроратен, MaryAnn04

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #2 : 29 Квітень 2017, 18:23:57 »
цікаво читати нові історії... :flv
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MaryAnn04

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ірина
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #3 : 29 Квітень 2017, 19:22:02 »
Дуже цікаво!

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #4 : 04 Травень 2017, 01:29:33 »
Про ОЛІМПІЙСЬКИЙ СТАДІОН

На Ігри 1976 року крім Монреаля претендували Москва і Лос-Анджелес. В СРСР були настільки впевнені в перемозі, що передчасно випустили заяву ТАРС за дві години до оголошення остаточного рішення МОК, засідання якого проходило 12 травня 1970 року у Амстердамі. У другому раунді Лос-Анджелес не брав участі і практично усі члени Олімпійського комітету, які  голосували за нього, віддали свої голоси за Монреаль.

Таким чином, вибір канадського міста був зроблений через побоювання викликати негативну реакцію в результаті розбіжностей між наддержавами. Ці побоювання підтвердилися в ході подальших Олімпіад - Ігри у Москві і Лос-Анджелесі були бойкотовані, відповідно західними країнами і державами соцтабору.

Спочатку мер Монреаля заявляв, що це будуть «скромні Ігри, на яких будуть панувати простота і гідність у традиціях величі людини». Це було сказано з урахуванням досвіду (і збитків) минулого Мюнхенській Олімпіади. Однак незабаром про гідність, традиції  і велич довелося забути. Почалася лихоманка. Витрати на «прості» споруди у багато разів перевищили кошторис. Будівництво йшло в складних умовах - стояли жорстокі морози, процвітало шахрайство, підрядники шантажували оргкомітет. Помилки будівельників привели до трагічної загибелі тринадцяти робітників, до багатьох нещасних випадків. Раз у раз виникали страйки.

У підсумку монреальска Олімпіада аж до проведення Олімпійських ігор у Пекіні в 2008 році була найдорожчою в історії - планували  310 мільйонів доларів, витратили у кінці кінців 5 млрд доларів (за сучасними оцінками це усі 20 мільярдів). Місто розплачувався за олімпійські борги 30 років аж до 2006 року.

Олімпійський стадіон вийшов цікавим і витонченим, і був схожий на великий пончик, за що і отримав назву «Велике О» або «Big O». Вежа Олімпійського стадіону Ла Тур-де-Монреаль (175 м) є найвищою похилою спорудою в світі. Стадіон має дуже незвичайний дизайн, що виявилося великою проблемою при його зведенні. Через цілий ряд факторів до початку Олімпійських Ігор він так і не був добудований - його дах, який повинен був спочатку стати розвідним, аж до 1982 року зберігався на складі у Франції. Лише до 1987 року, через 11 років після Олімпіади в Монреалі, стадіон був завершений - на місце поставлять і дах, і, що не менш важливо, вежу.

Сказали спасибо: Ауроратен, Мішель

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 04 Травень 2017, 01:35:39 »
А ще, хочу відмітити які тут приручені звірі і птахи
Тут дуже багато маййданчиків для дітей, кожен мій похід по справах супроводжується ще пів години ПАР КУР d27

а цю "качку" я тільки сфотографувати хотіла, а вона до мене йде, певно по їжу, аж жаль стало

Сказали спасибо: мися, Ауроратен

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +588/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #6 : 04 Травень 2017, 08:10:05 »
вітаю із здійсненням мрії! Ви остаточно вже переїхали?Зараз чоловік в Канаді, але в Торонто
 Розкажіть про побут
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline oksana k.

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #7 : 05 Травень 2017, 22:59:50 »
Вітаю з переїздом.Дуже цікаво дізнатись про життя в Канаді.

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Re: Монреаль Montreal - який він є
« Reply #8 : 06 Травень 2017, 00:51:00 »
Отже, почну з того,що для того щоб жити класно тут - потрібно працювати. Оскільки грошіпривезені розходяться дуже дуже швидко.
Багато соблазнy як в продуктових магазинах , так і в магазинах косметичних, з одягом, з побутовими речами. Наприклад Dollarama, аналог нашої копійочки... Дуже багато там дрібничок по 1-2-3 долари,які нібито потрібні в хаті...
Що казати за косметику,якщо я бачу туш Maybelinne за 6.89$ і я знаю що тут вона справді якісна,я її хочу купити...Або помада NYC на скидці 1.77$ , звертаю увагу, що долар канадський,курс менший.
Купила літру шампуню L`oreal - такого я ще ніколи не мала...
Зустріла біля поштових ящиків каталоги Ейвон (Канада) а не України...Задумалася...А нащо я везла з собою раре перлз,якщо вони тут 14.50$

Подумала і додала ще: [time]06 Травень 2017, 00:54:47[/time]
Що сказати про продукти...
Купити мало тут не виходить, бо постійно є акції наприклад соки 40упаковок за 5.99 долари, це про 200грам такі як до школи давати
Йогурти постійно такими самими дозами
Ковбаса і сосиски мені і мої сім'ї не подобаються
З м'яса тут одна полядвиця і фарш з неї...Ми привикли до жирного фаршу....
Куряче таке як в Україні
Цукеоків добрих ще не знайшла...
Ходили на піццу в якусь забігайлівку, думала що буде шо попало.але ні, дуже класна піца, багато сиру, м'ясо.сочна була.....

Сказали спасибо: Ауроратен, bbc

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 06 Травень 2017, 00:57:38 »
Проїзд тут дорогий
За дитину 2.25$
За дорослого 3.25$
Я купила для себе карту OPUS, це є проїзний на місяць бо багато справ вирішувати, вона діє на всі види транспорту,крім таксі звичайно.і причому вже за тиждень суттєво зекономив,бо катаюсь багато
.....
Дитина в школі,їздить шкільний автобус...Все строго і по правилам...В клас не пускають...Є портал батьків , де можна знати оцінки, що треба покращити і які недопрацювання

Подумала і додала ще: [time]06 Травень 2017, 01:02:04[/time]
Дуже багато білок, вони людей не бояться ...Такі гарнющі
Багато парків,дерев
Дитячих майданчиків.
Транспортна розв'язка дуже налагоджена,я сама їжджу по Монреалю вже з четвертого дня.правда маю карту метро і Гугл мапс в телефоні
Мову треба знати обов'язково,
Куди б не пішов треба хоча б елементарні речі спитати і відповісти
Та навіть якщо заблукав і без нічого.зоча б поліцейського спитати де найближча стоянка,метро чи де ти є

Сказали спасибо: mary2011, Ауроратен, bbc

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 06 Травень 2017, 01:03:45 »
Задавайте питання, обов'язково відповім.
Розповідати є багато що :hi

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #11 : 06 Травень 2017, 01:31:23 »
Скільки років вашій дитині? Чи важко привикала до зміни обстановки,тай взагалі як вам жити там далеко від дому? Знайшли нових друзів  чи просто коло для спілкування?
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 06 Травень 2017, 02:18:08 »
дитині 9 років
до зміни треба привикати довго, ми тут лиш 2тижні
коло спілкування є звичайно, але бракує друзів з дому

бракує рідних, хоча є скайп, але то не то

Сказали спасибо: Едель

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #13 : 06 Травень 2017, 07:49:05 »
В мене родичі в Торонто, але вже давно. Всім зразу важко. Швидкої вам адаптації :flv
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Slava

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +588/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #14 : 06 Травень 2017, 10:31:00 »
як щодо роботи по цій програмі? Ви працюєте по спеціальності?
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Ауроратен

• Своя Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #15 : 06 Травень 2017, 12:24:43 »
А дитина на якомусь мінімальному рівні знає мову? Як перші тижні в школі?

Offline SlavaАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 06 Травень 2017, 14:02:21 »
Мови дитина не знає, але за два дні якісь цифри вже знав, провінції вже малював...
Я поки його не введу в нормальний ритм щоб він не боявся, не можу піти на роботу
Тай діти до 12років під наглядом мають бути
Хоча я дуже хочу працювати хоч на пів дня
В Україні я не сиділа без роботи а зараз це важко

Сказали спасибо: Irysya, мися, Ауроратен