Автор Тема: Як зрозуміти, що пологи почалися? доповнено  (Прочитано 136106 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AdelitaАвтор темы

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3738
 • Поблагодарили: 51 раз
 • Репутація: +226/-0
 • Тримаю на ручках свій скарб)
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
 • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Як зрозуміти, що пологи почалися?
У сучасному акушерстві вагітність вважається доношеною у 38 тижнів. Виношування дитини більше 41,5 тижня, вважається переношуванням. Таким чином, строкові, тобто ті, що відбулися в строк пологи, укладаються в інтервал від 270 до 290 днів. Однак, існують жінки, які народжують зовсім нормальних, здорових і доношених дітей на терміні 36 або 42 тижні.
Причому, ці тижні, можна відраховувати по-різному, від безпосередньої дати зачаття або від першого дня останньої менструації. З урахуванням індивідуальних особливостей кожної жінки справедливіше було б говорити не про реальний термін пологів, а про найбільш ймовірний інтервал, коли вони можуть відбутися. Цей інтервал звичайно варіюється в межах від 2 до 5 тижнів, тобто в строки від 38 до 42 тижнів.
Вирушаючи до пологового будинку з несталою родовою діяльністю, майбутня мама ризикує на кілька днів "застрягти" у відділенні патології або бути підданою негайній стимуляції. Тому до пологового будинку краще їхати з уже усталеною родовою діяльністю. А щоб уміти в цьому зорієнтуватися, не завжди обов'язково кликати фахівця. Наприклад, існує ряд явищ, які супроводжують останні тижні вагітності, які називають провісниками пологів. Наявність одного або декількох провісників говорить про те, що пологи відбудуться вже скоро, і не варто, наприклад, вирушати в гості за місто, але і в пологовий будинок їхати поки що рано.
Генеральна репетиція
Болі в низу живота і в попереку
В останні 3-4 тижні до пологів можуть з'явитися періодичні тягнучі болі в низу живота і в попереку. Вони можуть носити спастичний характер. Поява таких болів - наслідок підвищення збудливості НС, а також зміщення хребців в крижах, що може призвести до ущемлення нерву. Іноді в результаті такого ущемлення на останніх тижнях вагітності може періодично відніматися і ставати знерухомленою нога. Це явище має фізіологічну основу і після пологів безслідно проходить.
Крім цього може виникнути відчуття розпирання, поколювання і болі в області лобка, що пов'язано з підвищенням тиску передлежачої частини плоду на симфіз (лобкову кістку). Полегшити цей стан допомагає носіння бандажа, а також частий відпочинок в положенні лежачи. Це явище теж після пологів проходить.
Опускання живота
За 2-4 тижні до пологів у вагітної опускається ("сповзає") живіт. У міру опускання живота жінка відзначає, що він явно змінив свою форму і ніби став меншим. При цьому стає помітно легше дихати і їсти. Це відбувається внаслідок опускання передлежачої частини плоду, завдяки чому звільняється діафрагма, шлунок і легені.
Збудливість матки
Завдяки підвищенню збудливості матки вона починає все сильніше реагувати на будь-які подразники. Дуже часто ще за 5-6 тижнів до пологів виникають тонічні напруги матки. Спочатку 1-2, потім 3-4 рази на тиждень, а ближче до пологів і 1-2 рази на день матка може сильно напружуватися. При цьому вона стає твердою і ця напруга присутня досить тривалий час.
Помилкові перейми
Крім тонічних напружень матки за 3-4 тижні до пологів можуть виникати її періодичні скорочення, які називають провісниками пологів або помилковими переймами. Передвісники не приводять до розвитку пологової діяльності. Помилкові перейми називають також скороченнями Брекстона Хікса.
Помилкові перейми можуть з'являтися через 7-10 хвилин (а іноді через 4-5 хвилин) і тривати протягом 2-3 годин, а потім згаснути. Вони носять несистематичний характер, але можуть супроводжуватися достатньо сильними болями в крижах, попереку, внизу живота. Іноді жінки відчувають набагато більше неприємних відчуттів і занепокоєння від помилкових переймів, ніж від родових.
Помилкові перейми в більшості випадків помічають повторнородящі жінки, які відносяться значно настороженіше до всього того, що з ними відбувається. У перші пологи жінка помічає їх тільки в тому випадку, якщо вона має підвищену чутливість. Справитися з неприємними відчуттями, які виникають при помилкових переймах, допомагає тепла ванна. Якщо зануритися у воду комфортної температури на 20 хвилин - 1 годину, помилкові перейми або вщухають зовсім, або йдуть набагато рідше і при цьому їх інтенсивність стає помітно меншою.
Апетит і вага
За 1-2 тижні до пологів у жінки може погіршитися апетит і зникнути те виснажливе почуття гострого голоду, яке спостерігалося протягом всієї вагітності. Вона починає ставитися до їжі більш спокійно. Така байдужість і навіть відмова від харчування особливо явно проявляються в останні 3-4 дні перед пологами. Іноді жінці перестає хотітися їсти лише за добу до пологів, а в деяких випадках у неї перед пологами апетит зовсім не страждає.

Приблизно за 7 - 10 днів до пологів вага жінки може впасти на 1-2 кг. Зменшення ваги відбувається не завжди, але, у всякому разі, спостерігається зупинка збільшення у вазі. За 1-2 тижні до пологів вага жінки стабілізується і її збільшення більше не спостерігається. Зменшення або стабілізація ваги вагітної перед пологами пов'язані з посиленням виділення рідини з її організму.
Таким чином, до кінця вагітності створюються умови дуже нестійкого балансу, який ось-ось готовий порушитися в бік розвитку родової діяльності, але пологи наступають лише в якийсь певний момент часу.
За якими ж ознаками можна зрозуміти, що пологи вже почалися?
За 1 - 3 доби або кілька годин до пологів зі статевих органів жінки може почати виділятися буруватий слиз, схожий на місячні, що починаються. Вона може вийти одразу (дійсно, ніби вискочила "пробка", що пов'язано з силою внутрішньоматкового тиску обумовленого, наприклад, великою вагою плода: понад 4,5 кг), а може випливати поступово, невеликими порціями. Поява слизової пробки свідчить про початок розкриття шийки матки. Це безсумнівна ознака початку пологів. Кількість виділень і особливості їх появи індивідуальні. У досить рідкісних випадках виділення залоз шийки матки бувають настільки мізерними, що слизова пробка перед пологами не з'являється зовсім. В інших випадках, навпаки, дозрівання шийки матки відбувається дуже повільно, а секреція її залоз буває дуже інтенсивною. У цьому випадку слизова пробка може почати виділятися за 7-14 днів до початку пологів. Однак у переважній більшості випадків слизова пробка з'являється з початком пологової діяльності або за кілька годин до її початку.
Перейми
Безсумнівним свідченням початку родової діяльності є регулярні перейми, тобто періодичні скорочення маткової мускулатури, що йдуть зі стійкою ритмічністю. Родові перейми завжди супроводжуються розкриттям шийки матки, і їх неможливо нейтралізувати шляхом розслаблюючих процедур, наприклад, прийому теплої ванни. Але якщо у жінки напередодні кілька разів з'являлися помилкові перейми, їй буває важко зорієнтуватися у своїх відчуттях і розрізнити родові перейми. Якщо поява переймів супроводжується бурими виділеннями зі статевих органів, то можна з повною упевненістю говорити про початок пологів.
Травна система
Напередодні пологів, як правило, відбувається спорожнення кишечника. Жінка може неодноразово сходити в туалет, і при цьому стілець виходить у дещо більшому обсязі, ніж це буває зазвичай. Безпосередньо перед початком пологів, тобто за кілька годин до появи родових преймів, можуть з'явитися нудота, блювота, повна втрата апетиту або розлад шлунка. Така реакція травної системи пов'язана з дією гормонів, що стимулюють родову діяльність. Перераховані явища можуть виникати як разом, так і окремо і супроводжувати появу перших слабких переймів. Крім того, перші перейми можуть відчуватися як болі в животі, посилена перестальтика та часті позиви в туалет.
Болі
Іноді пологи починаються з появи неясних тупих болів в низу живота і в попереку або оперізуючих болів (низ живота і поперек). Вони можуть носити періодичний характер, а можуть служити больовим фоном, тобто продовжуватися, не припиняючись.
Озноб
Досить часто всі ці явища супроводжуються відчуттям холоду і ознобом. Родовий озноб може супроводжувати початок родової діяльності.
Не поспішайте їхати до пологового будинку, якщо у вас немає ніяких ускладнень. Вдома набагато легше переносяться перейми, ніж в пологовому будинку. Оптимальний час їхати в пологовий будинок - коли перейми йдуть з регулярністю - 5 / 45, тобто через п'ять хвилин по 45 секунд. Якщо ви не впевнені в собі, то їдьте відразу, можливо в пологовому будинку вам буде спокійніше. І ще одне безсумнівне показання до виїзду в пологовий будинок - відхід вод. Якщо води відійшли, необхідно відразу їхати до пологового будинку.
Стаття №2
Розрізняють декілька провісників пологів. Розглянемо кожен з них.
1. Самим раннім передвісником вважається опущення живота вагітної.
Як це виглядає? Приблизно за 2-3 тижні до пологів ви виявите, що живіт опустився. Часто це відбувається раптово, як-то раптом. Ще б пак, висота дна матки, щотижня збільшується на 1 см і до 37-му тижні складова близько 37-40 см (якщо маля в матці один), раптом зменшується за кілька годин на 2-3 см.
Звичайно, це не проходить непоміченим: полегшується дихання, змінюється форма живота - він стає пологим, похилим зверху. За висловом одного з вагітних, спочатку, коли живіт високий, «хоч чашку з блюдцем став і чай пий». А в момент реалізації передвісника, який ми назвали «опущення живота», матка стає нижче відразу на 2-3 см. Чашку з блюдцем вже не поставиш. Між грудьми і животом тепер легко вміщається долоню.
Чому це відбувається? Нижній сегмент матки перед пологами стає м'якше і розтягується. Дитина опускається, щільно притискаючись голівкою до кістковому обідку малого таза, і живіт стає нижче.
Ознаки передвісника:
 поява тягнуть відчуттів у нижніх відділах живота. Можуть з'явитися стріляли болі в промежині і ногах, тому що усією своєю вагою дитина тисне на м'язи, зв'язки і нерви.
полегшення дихання (вагітна матка вже не так сильно тисне на легені)
зниження рухової активності малюка.
Ймовірно, зниження рухової активності дитини може вас спантеличити або налякати. Дитина притиснутий до кістковому кільцю малого тазу головою, в результаті чого перестає повертатися і може рухати тільки руками і ногами. Так що зменшення ворушінь цілком зрозуміло і нормально.
І мета передвісника ясна: фіксація голови запобігає можливому переворот малюка і полегшує початок процесу пологів. Родовий шлях для дитини надається пройденим вже на три сантиметри! І в пологах залишиться тільки десять.
У разі тазового положення опускання передлежачої частини не відбувається. З-за великого розміру і м'якості попка дитини не може вставитися в кісткове кільце материнського тазу.
2. Слизова пробка
Не менш значущим критерієм готовності організму до пологів є виділення слизової пробки із статевих шляхів. Протягом вагітності густа шеечная слиз у вигляді пробки прсдотвращала доступ в матку шкідливим мікроорганізмам, а до моменту пологів вона розріджується і випливає зі статевих шляхів.
Розрідженню слизу сприяють естрогени, рівень яких до пологів підвищується. Походимо це за 3-5 днів до пологів. Ви виявите на прокладці слизисто-водянисті виділення бежевого або коричневого кольору, іноді з прожилками крові, в кількості 1-2 столових ложок. Зазвичай це відбувається вранці, одномоментно, на наступний ранок виділення можуть повторитися. На цьому етапі може виникнути питання: а чи не навколоплідні чи це води?
Адже і ті, і інші виділення рідкі, і при першому спостереженні начебто схожі. (До речі, води в нормі виливаються в кінці 1-го періоду пологів, а допологове излитие спостерігається рідко.) У таблиці наведено основні відмітні ознаки слизової пробки.
Основні відмінності слизової пробки і навколоплідних вод
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Води, на відміну від слизової пробки, прозорі, теплі і постійно підтікають. В якості діагностичного критерію можна використовувати просте покашлювання. При напрузі черевної стінки води потечуть сильніше, а кількість слизового пробки не зміниться.
3. Зміна самопочуття та настрою вагітної
Наступним передвісником, що виникають за кілька днів до пологів, є зміна самопочуття та настрою вагітної. Можуть спостерігатися емоційний підйом, раптова ейфорія, безпричинна печаль, сльозливість. Для третього триместру, пологів та післяпологового періоду вони найбільш характерні. Іноді ці почуття швидко змінюють один одного в протягом дня. Могуг виникнути пітливість, припливи жару до голови, легке запаморочення, відчуття ознобу. Ці прояви пов'язані з вираженими гормональними змінами перед пологами.
 4. Випирання пупка вперед
Випинання пупка може з'явитися в третьому триместрі вагітності (раніше 37-го тижня) і пов'язано, ймовірно, із загальним розм'якшенням сполучних тканин організму і віз Растану тиску в черевній порожнині, а також з перерастяжением передньої черевної стінки, шкіри живота.
5. "Качине хода"
Центр ваги зміщується, і жінка при ходьбі компенсаторно відхиляє плечі назад. Коли вагітна йде, вона ставить ноги не по одній лінії, як це було до вагітності, а трохи розставляючи їх, збільшуючи тим самим площу опори. Це важливо, щоб краще утримувати зрослі обсяги. Нічого страшного в цьому немає, це типова хода жінки перед пологами. якщо це перша вагітність, то так ходити жінка буде 2-4 тижні. Під час наступних вагітностей живіт опускається буквально напередодні пологів.
6. Зниження маси тіла
За 2-3 дні до пологів жінка може трохи втратити у вазі (1-2 кг). За рахунок чого ж маса тіла може так швидко мінятися? Звичайно, за рахунок звільнення організму від зайвої рідини у вигляді сечі. Корисність (фізіологічність) цього передвісника полягає в тому, що в результаті зменшення рідинної компоненти крові (нагадаємо, що сеча утворюється з крові) кров згущається, згортання її збільшується, що сприяє зменшенню крововтрати в пологах. Крім того, той додатковий об'єм рідини, який раніше використовувався для виробництва амніотичної рідини, збільшення об'ємів крові, що циркулює в організмі матері і дитини, більше не потрібен - і зайва вода виводиться з організму. Іноді цей період характеризується не тільки прискореним сечовипусканням, але і проносом. Кишечник перед пологами теж потребує очищення.
 Мабуть, найбільш значущими і відчутними провісниками пологів є передвісники сутички і зрілість шийки матки.
7. Передвісники схваток
Передвісники схваток - неритмічні скорочення матки, що з'являються за кілька днів до пологів, звичайно вечорами. Жінки часто називають їх пробними переймами, що не позбавлено сенсу. Мета предвестіікових схваток полягає у підготовці родових шляхів, а конкретно, в сприянні дозріванню шийки матки - її вкорочення та розширення.
Передвісники схваток добре відчутні. Як же їх впізнати?
Для початку розберемося, що ж таке зіткнення і чи є принципова різниця між передвісники, родовими переймами, нормальної скорочувальної активністю і підвищеним тонусом матки.
Механізм виникнення всіх перерахованих станів однаковий.
Це підвищення скорочувальної здатності матки, напругу її м'язового шару. А оскільки матка - повністю м'язовий орган (плюс слизова оболонка зсередини і сполучнотканинна основа очеревини - по зовнішній поверхні), - то ми говоримо, що схватки - це скорочення матки, маючи на увазі під цим її м'яз. Матка при цьому на деякий час (зазвичай до хвилини) стає щільною, напруженою, добре контурірованной, з'являється відчуття важкості внизу живота і в крижах.
Відмінності полягають у наступному:
Нормальна скорочувальна активність схваток (лікарі називають її переймами Брекстона-Хікса) - це природні нетривалі і безболісні скорочення матки, зазвичай помітні після 24-го тижня вагітності. З'являються вони 4-6 разів на день і вважаються нормальним проявом скоротливої ​​активності матки, яка демонструє свої здібності до напруги, нагадує про себе. Крім того, в момент зміни тонусу поліпшується кровообіг, що дозволяє доставити дитині більше поживних речовин.
Про підвищеному тонусі матки ми говоримо при частих і тривалих напругах матки, що перевершують за своєю частоті та інтенсивності перейми Брекстона-Хікса. У разі виникнення підвищеного тонусу до 37-го тижня вагітності це є ознакою загрози передчасних пологів.
Ті ж схватки, але після 37-го тижня вагітності, називаються вже передвісники. У них свої особливості. Основний відмітна ознака передвісники схваток - їх нерегулярність. Схватки самі по собі нетривалі - всього кілька секунд, рідко - до хвилини. Паузи між такими переймами дуже коливаються і можуть бути від 10-15 до 20-30 хвилин.
Передвісники схваток зазвичай з'являються за 5-7 днів до пологів, вечорами або на початку ночі, не даючи жінці заснути по кілька годин. Потім вони проходять самі собою чи після масажу, теплої ванни, заспокійливого чаю. За кілька годин до пологів легкі напруги матки можуть супроводжуватися рідким стільцем. Іноді схватки представлені тільки тягнуть відчуттями внизу живота і ниючими болями в попереку і крижах. Це дискомфортно. Полегшити стан можна дихальними вправами, погладжуванням живота за годинниковою стрілкою, м'яко і ніжно, всієї долонькою.
Родові схватки відрізняються від передвісники своєї регулярністю і поступовим наростанням частоти та інтенсивності.
Як тільки почнуться перейми, засікати час між ними по годинах. Вже через дві години у вас не буде сумнівів щодо природи цих схваток. Родові перейми будуть регулярно і поступово наростати, а про передвісники такого не скажеш - вони незрозумілі, мляві, нерегулярні.
8. Дозрівання шийки матки
 Шийка матки - м'язове освіту з розташованими циркулярно м'язовими волокнами, що утворять вхід-вихід з матки. У даному випадку нас цікавить функція виходу. Відкриваючись в допологовому періоді, шийка матки стає м'якою, податливою, короткої (1-1,5 см проти 3 см під час вагітності), що полегшує її подальше розкриття вже в процесі пологів. Така шийка матки є зрілою, значить, готової до початку пологів.
дивимося на малюнку : Незріла шийка матки


Зріла шийка матки перед пологами

Цей провісник помітний швидше лікаря-акушера при огляді, ніж самій жінці. Зрілість шийки матки-важливий критерій готовності організму до пологів. Готовності відповідає певний стан нервової системи (включення родової домінанти), гормональний фон, відповідний закінченню вагітності і досяг порогового рівня, необхідного для запуску родового процесу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Сказали спасибо: Магнолія

Offline наталочка-мамочка

 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 5433
 • Поблагодарили: 48 раз
 • Репутація: +573/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #1 : 21 Січень 2011, 14:15:16 »
letreenaite, дуже актуальна темка для вагітних. Я зараз тільки про те і думаю, як знати, коли в пологовий їхати. Було б добре якби досвідчені мамки поділились тут своїм досвідом початку пологів.
Вам +1
 
Сказали спасибо: Анастасія 22

Offline iruna

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3081
 • Поблагодарили: 72 раз
 • Репутація: +367/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: іра
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #2 : 21 Січень 2011, 14:18:24 »
я думаю в кожного по різному, в мене зранку відійшла пробка, далі нив живіт, потім я пішла зразу на огляд в ЖК, а далі вже все більш ясніше : схватки ,роддом води мені пробивали так що я не чикала вод, а їхала в роддом як тільки схватки були сильнішими  d30.Але то всіх порізному тому слухайте свій організм, природа все зробить як треба  ;).
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
тримаю на руках два щастя.
 


Offline наталочка-мамочка

 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 5433
 • Поблагодарили: 48 раз
 • Репутація: +573/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #3 : 21 Січень 2011, 14:20:10 »
Ірина, а скільки часу пройшло від того коли відійшла пробка і почалися схватки? (Просто цікаво, я розумію, що у всіх по-різному)
 

Offline лана лістат

 • люблю своїх хлопчиків
 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3369
 • Поблагодарили: 13 раз
 • Репутація: +112/-0
 • Ангели є на землі і це мій Синуля)
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
 • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #4 : 21 Січень 2011, 14:31:25 »
в мене наприклад у пів 5 ранку почало ніби дути живіт,я думала,що то від шаурми(мені чоловік зготував),хотіла дуже ніби в туалет,але крім сліз,нічого більше не йшло :8,потім,якось автоматично ставала у різні пози і ставало легше,потім відійшла пробка і я аж у 17,45 народила свого синулю. а відчуття переймів,в мене тепер асоціюється з туалетом  d30 d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline snakewife

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 4908
 • Поблагодарили: 7 раз
 • Репутація: +347/-2
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #5 : 21 Січень 2011, 14:39:47 »
в мене почалось з того, що захотіла в туалет по великому, сходила, все ок, через 5 хвилин знову живіт хапає, і ніби по великому хочу (так буває, коли отравишся чимось і маєш діарею), цього разу нічо не вийшло, але тут я поняла, що треба брати сумки в руки і в роддом
 

Offline _Татьянка_

 • Я сама ЩАСЛИВА МАМА
 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2697
 • Поблагодарили: 198 раз
 • Репутація: +348/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
 • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #6 : 21 Січень 2011, 14:45:49 »
В мене ввечері почав нити низом живіт. Лягла спати в 1 ночі а в 2 ночі проснулася від сильних спазмів внизу живота думала пройде а тоді почав хапати спазмами поперек одночасно з низом. Так Кожні 5 хвилин хватало але не дуже сильно просто спазмувало. Визвали швидку приїхали в роддом відкриття тільки один сантиметр. Схватки збільшилися ставали сильнішими і так 12 годин кожні 5 хв. І на 12 годину я родила.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline iruna

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3081
 • Поблагодарили: 72 раз
 • Репутація: +367/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: іра
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #7 : 21 Січень 2011, 14:47:57 »
Цитувати
Ірина, а скільки часу пройшло від того коли відійшла пробка і почалися схватки? (Просто цікаво, я розумію, що у всіх по-різному)

від пробки і родів півтори сутки а від пробки і схваток то десь 6 годин.Відходження пробки це своєрідний початок  z3
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
тримаю на руках два щастя.
 

Offline мама Лерочки

 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 7317
 • Поблагодарили: 134 раз
 • Репутація: +477/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
 • Ваше справжнє ім’я: наташа
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #8 : 21 Січень 2011, 15:14:21 »
В мене пробка вiдiйшла вже пiд час переймiв,але в мене i перейми зразу почались що двi хвилини,i так з 12до 20.15 поки не родила,i води менi теж пробивали,так що це дууже iндивiдуально.Треба прислухатися тiльки до себе.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline Галюська

 • Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2753
 • Поблагодарили: 11 раз
 • Репутація: +334/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #9 : 21 Січень 2011, 15:18:07 »
А в мене не було ніякої пробки.. d100чи то я якась... І 1 і 2раз було легеньке "постукування" в низу живота,а потім такий щелчок ніби щось трісло... d27 і  відходили води...і ясно починалися вже сильні схватки і... роди!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline Світлана

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 617
 • Поблагодарили: 2 раз
 • Репутація: +38/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #10 : 21 Січень 2011, 15:26:33 »
З першою донечкою я лежала на дородовій підготовці. Теж думала, що отравилась, разів 3 бігала в туалет, і ніяк не могла здогадатись що зі мною, побудила своїми походеньками всіх дівчат у палаті, тоді вони мені підказали, що це початок. Почалося все в 2 ночі, народила в 9.30.
А з другою донечкою я була вдома, відійшла пробка, через 24 години почав нити живіт як на місячні. Це була 22 год., до 1 год. я поспала, в 2.30 була в пологовому, документи заповнювала вже у зігнутому положенні, так боліло, і в 4.30 я народила.   
 

Offline AdelitaАвтор темы

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3738
 • Поблагодарили: 51 раз
 • Репутація: +226/-0
 • Тримаю на ручках свій скарб)
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
 • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #11 : 21 Січень 2011, 15:38:36 »
я вчора ходила на лекцію до психолога в жк 2. але фактично мало інформації отримала. тому дома активно вирішила пошукати інформацію. бо це дійсно питання хвилює. коли би це не настало але краще бути готовій.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline мама Лерочки

 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 7317
 • Поблагодарили: 134 раз
 • Репутація: +477/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
 • Ваше справжнє ім’я: наташа
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #12 : 21 Січень 2011, 15:46:26 »
Як казала менi моя лiкар,повiр роди ти точно не проспиш z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline Туся

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 999
 • Поблагодарили: 32 раз
 • Репутація: +152/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
 • Ваше справжнє ім’я: Марта
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #13 : 21 Січень 2011, 16:01:12 »
ага точно!!! В мене раз вночі за два дні до родів почались ложні схватки, я трохи стогнала, а потім заснула, чоловік зранку будить їдем на роди, а я йому кажу, які роди спати хочу!!!  z5 так він мене стягнув з ліжка і привіх в лікарню, лікар подивився і відправив додому!  d30
 

Offline Nepodarunok

 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 6748
 • Поблагодарили: 25 раз
 • Репутація: +477/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
 • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #14 : 21 Січень 2011, 18:16:33 »
В мене ні пробка ніяка не відходила, ні води. Міхур вже в родзалі пробивали. Але в 5 ранку в той день, коли родила, мене дуже сильно схопила нирка ( на нирки я ніколи не скаржилась і як виявилось пізніше - це синуля мене так ніжкою вгатив d30), а потім відпустило і я в 7 ранку повернулася в відділення патології, з якого напередодні змилася наніч додому. Поскаржилась на нирку лікарці, вона мене на крісло і в родзал. Там я тусувалася без схваток з 11 до 13 год. В 13 мені пробили міхур і тут почалося... схватки через кожні 2-3 хв. і в 17:30 я вже родила. Але напередодні ввечері у мене з"явилося передчуття, що от от буду родити і воно мене не підвело. Я від багатьох чула, що щось таке відчувають безпосередньо перед родами d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...
 

Offline Astra

 • Свідома Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 450
 • Поблагодарили: 7 раз
 • Репутація: +14/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #15 : 22 Січень 2011, 15:50:42 »
Проснулась я зранку в 6.00 на роботу, а мене низ живота час від часу болить, ніби спазмує і проходить, я ще до 18.00 на роботі була, потім з чоловіком поїхали подивились за калясками, купили малечі конверт, приїхали додому, я востаннє добре повечеряла (домашньою ковбаскою, цукерками з чаєм :8 ) подивились кусок фільму і вже десь 21.30 почали збиоратись в роддом, схватки були через кожних 7 хв, Владік народився 04.25  z1
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline polya

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3323
 • Поблагодарили: 90 раз
 • Репутація: +89/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
 • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО ПОЛОГИ ПОЧАЛИСЯ?
« Reply #16 : 22 Січень 2011, 16:31:06 »
В мене нічого того не було,що написано в статті,ні пробка не відходила,ні помилкових переймів,ні болю в низу живота,ні опускання живота,з апетитом все було добре,вже був 41 тиждень і я лягла в роддом,щоб не переношувати,чекали ще 2 дні і якщо нема,то на кесарево.До мене прийшла мама десь в 18:00-19:00,я ще встигла з"їсти трохи клубніки і сиділа з мамою внизу розмовляла.І сидячи,було таке враження так,якби сеча по трошки виходить.Я пішла наверх в туалет.подивилась така водичка почала витікати,але дуже по трохи,просто міняла щоденні прокладки щопівгодини,маму відправила,щоб подзвонила лікарю мому,він приїхав десь 20:30.Повів мене на крісло,щоб подивитись чи є відкриття більше(бо до того 2 тижні була в нього і в мене було відкриття на 2 пальця)і він там як подьоргав.в мене почали води з кров"ю виходити більше,сказав готуватись,а в 21:00 почались легенькі схватки,зробили клізму,а в 22:00 в мене вже такі схватки почались,що мені вже не було смішно.
І не було такого,як кажуть,що починають все мити,чистити,прибирати,абсолютно лінь розбирала і цього не робила.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]