Автор Тема: Як зрозуміти, що пологи почалися? доповнено  (Прочитано 130039 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Коли у мене були вже досить болючі схватки то і вже виділялася кров з водами, - казали шийка розкривається  :k58

Offline Tania8929

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
А в мене сьогодні зранку відійшла пробка ( я надіюсь що то вона, бо при першій вагітності не бачила як вона виглядає). І цілий день ниє поперек, живіт вроді не болить просто час від часу робиться як суцільний камінець. Хто з таким стикався, скажіть це тренування оті, чи вже починається... І скільки десь часу мені ще лишилось до пологів... d101
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ого-го, Танюш! Я не можу тобі нічого відповісти, бо без досвіду d100  але процес точно пішов. Може, ти і правильно відчувала, що пологи будуть до 40го.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Таня Г, о то я вас вітаю, якщо ви вже не в пологовому то чекайте з дня на день,думаю ви перша з квітневих народите :)  В мене теж буває поперек тяне і живіт так тонусує,але потім проходить і знову затишшя d30 перший пузожитель сидів 42 тижні,то бачу шо і другий шось не спішить, хоч ще надіюсь вродити на наступному тижні d27

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А я думаю якщо ж пробка уже пішла то шийка вкорочується від чого і болить поперек.  angel1 Тримаємо кулачки  d9

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Таня, вам вже потрібно чекати з дня на день! То як в кого, це все діло відбувається. В мене в знайомої пробка відійшла то до вечора родили, в інших через день два  d104 А я б напевне сиділа довго, якби не пробили мені води і не стимулювали  d143

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Я зрозуміла, що буду народжувати в той день, коли в 14,00 год сходила в туалет і побачила на папірці слизь із частинками крові. Плід вже був опущений, то видно візуально по округлостях животика. Повідомила чоловіка. Він зразу пропонував їхати в пологовий. Та я категорично відмовилась, бо маю мудру книжку і там пише, що розкриття шийки матки триває до 15 год, то ж нема ще куди спішити, бо перейми ще тільки 5-10 сек., а проміжки між ними ще довгі. Вагітність проходила чудово, то ж я не боялась. Сходила в душ, пообідала легко та наїлась ківі, бо потім неможна. Чекала, коли відійдуть води і тоді поїдемо. Інтервали фіксували,  під час схваток чоловік постійно масажував поясницю, мені це допомагало. Так дочекались до 21,00 год, коли перейми вже були дуже часті, ми виїхали до ПБ. По дорозі 3 рази зупинялись "на масаж". Клізму мені не робили, бо я сходила вдома. Відкриття було на 3 пальці. Лікар мене трохи посварила, що довго була вдома. Води пробивали вже в родовій кімнаті. При переймах стояла в позі букви "Г", ні м"яч, ні крісло некомфортне для мене виявилось. Не стимулювали зовсім, бо родова діяльність була хороша, але перейми адсько болючі, що я випрошувала ношпу, як наркотика.  В 23,15 народила синочка з вагою 4 кг. Мала дві малі тріщинки, як зашивали, то мені було дуже неприємно відчувати проколи голкою, але то вже байдуже після всього перенесеного. До ранку в палаті так і не заснула, бо не могла намилуватись своїм синочком.

Offline куклочка

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
У кожної жінки по різному починаються пологи, у одних  відходять води, в других просто дуже сильно болить поперек, а вони думають що то ще не роди, в інших відходить пробка і перейми стають частішими, у мене пробка відходила десь 10 днів, а зрозуміла ,що починаються роди коли почав часто нити низ живота(це була 17,00),включила онлайн програмку по переймах, а програма показує що це не перейми, дочекалась до 22,00 і поїхала в пологовий, там кажуть відкриття 1 палець, родила в 6,25 ранку

Offline Катя мамуся

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-1
  • 0967321213 0665497400
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
читаю, аж плачу))) я зранку всталаде в 8 год,мені захотілось  d9) все класно получилось в мене був 35тижнів і 6 днів , потім пішла на кухню ...думала поїм(((( не пішло , почали боліти груди десь через хв 20, потім живіт, так як на місячні тільки чучуть сильніше) потім мене свербіло там))) я подзвонила до лікарки вона каже приїхати, я ще пішла в душ покупалась, посушила голову ,в 13 год приїхала ... Сіла на крісло ...мене подивились  і каже відкрита 4 пальця, як великий апельсин дирка) і все 18.45 прокесерили

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
в мене пробка відійшла у вівторок! я так зраділа  d41 а то до сьогодні нічо  d24 Не болить, не ниє... лікарка дала час до середи - якщо малий не захоче вилазити то будуть кесерити (бо я дуже мініатюрна). а я так хочу сама родити!!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Згадала як зовсім нещодавно вночі перед пологами прочитала цю темку повністю "від" і "до" d30 Тоді в 1 ночі почалась печія досить сильна (при другій вагітності вона була частим моїм супутником  d112),  а вже в 2 ночі почались зовсім не сильні але регулярні схватки. Тривали кожні 6-7 хв.  Щоб не вийшло так як перед першими пологами ( тоді схватки теж були регулярні, я побігла в роддом, мене оформили
 зробили клізму, підняли в родзал і вже там мені сказали, що це ще не пологи а тренувальні схватки  d24 :/) ,я засікала час і шукала в неті інформацію як їх відрізнити. Прийняла душ, випила но-шпу (десь прочитала, що хибні перейми зникнуть, а справжні посиляться) - але схватки далі продовжувались практично не болючі але регулярні (що 4 хв) В мене навіть получалось поспати між ними  d30 Зранку все майже припинилось  d107  Але лікарка на огляді сказала, що відкриття 5 см і я вже народжую  d107 :oox Через 1,5 години я вже тримала на руках своє щастя!!!
Р,С Перед першими пологами пробка відійшла за 2 дні до пологів, цього ж разу - під час схваток почала відходити

Offline Фісташкове морозиво

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталочка
В мене все почалось "як книжка пише" - в 4 ранку відійшли води z5, а ніч перед тим були дуже сильні тренувальні перейми - сильніші,по правді кажучи - чи так здалось, ніж при самих пологах : )

Offline baterflaj

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: андрій юра
  • Ваше справжнє ім’я: іра
Re: Як зрозуміти, що пологи почалися? доповнено
« Reply #488 : 19 Вересень 2014, 22:29:53 »
Пробка не показник, дехто народжує в той самий день, а дехто, як я, чурез тиждень.А ще, першу дитину, якщо  б мене чоловік вчасно не відвіз в пологовий будинок,то певно вдома народила б,бо все чекала коли води відійдуть  і терпіла схватки.

Offline Manechka666

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
в мене почались нерегулярні перейми, програмка показувала, що ще нє) але вечором відійшла кровяниста пробка - так і поїхали, зранку вже був мій хлопчисько  d79

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
А про яку таку програмку ви пишете? Це спеціальний апарат чи в комп'ютері?

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
    • Награды
lyudmylka то такі і онлайн таймери є, і на телефон додатки. Як є перейма то жмакаєш кнопку кожний раз ,а прога сама рахує інтервали і всяке таке. А оскільки перейми мають регулярність то і відносно пише чи вже в пологовий чи ні.

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
Сенк'ю,Валентина, буду вже тепер знати. ;) :flv