Автор Тема: Овочі та фрукти в період грудного вигодовування  (Прочитано 31667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline karposhka

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
  • Щаслива:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Дівчата, жоден ссавець у період грудного вигодовування ніяким чином не змінює свій раціон. Чим ми кращі?? d30
Особисто я тільки перший місяць парилася, бо розуміла, що дитинка слабенька ще і травна система в процесі становлення. А далі... d30
Сьогодні я їла апельсинки і заїдала шоколадом d27
Їм абсолютно все, чого хочеться. Організм жінки так влаштований, що і в період вагітності і протягом лактації бере для дитини лише потрібне і корисне. В жодній цивілізованій країні жінки не дотримуються ніяких дієт. Чим ми гірші? d30 Досить вже жити за совєцькими стандартами!
Щодо часнику і цибулі. Якщо в період вагітності ви вживали ці продукти в їжу, то дитинка мала нагоду посмакувати їх через навколоплідні води. Тому зараз можете не хвилюватися про зміну смаку молочка:)
Смачних вам днів!!:)
Посмішка врятує світ!:)

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Моя сестра зїла дву кусочки оселедцю на свята, малий (3 міс) рвав, поносив і не брав груди і зараз бере з неохотою. Вони здали аналіз на дисбактеріоз і виявили кишечну паличку.
Моя думка - краще трошки обмежити щоб потім спокійно спати.
Шоколад і апельсини я також їла, але оселедець, кури гриль з магазину d128

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +392/-3
    • Награды
Дівчата, а можна їсти гранати,бо в мене низький гемоглобін d107 і я його їм. :8

Offline karposhka

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
  • Щаслива:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
karolina кури гриль з магазину, як на мене всі люди в здоровому глузді не їдять! Оселедець страшенно люблю, тому інколи дозволяю собі. Але шкідливості всіляких там консервантів і дозрівачів не заперечую. d128
І кишечна паличка може знайтися у багатьох продуктах. У нашій країні це така лотерея...  d104

А щодо того, що малий у 3 місяці бере грудь з неохотою - це дурниця. Якщо дитина знаходиться виключно на ГВ,без допоювань з пляшки і пустушок, то його "неохочість" може бути спричинена тим,  що недостатньо зголоднів. Запихати грудь дитині категорично не можна. Це може посприяти відмові.

віталія василівна, я теж гранат їла. ще раз повторюю МОЖНА ВСЕ на що у дитини і у вас не виникає ніяких поганих реакцій.
особливістю граната є те, що він кріпить. тому я себе в ньому обмежувала (і так маю проблеми з цим ділом...)
Посмішка врятує світ!:)

Offline Tani4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 1 рік і 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я тільки перший місяць стралась обмежуватись! А потім пробувала все-правда спочатку в невеликій кількості, бачила що все ок-тоді могла собі більше дозволити! Але радити всім не можу-кожна дитина індивідуальна! Подружка не могла нічого лишнього з.їсти-одразу в дитини проблеми з животом.... А моя не схильна до алергії. От я і вагітна, і під час лактаціїї їла апельсини-і моя доця тепер їх обожнює-можливо знайомий ще з утроби смак......
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Zlaticko

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка,Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчата а які фрукти і овочі можна при грудному вигодовуванні щоб дитинці це шкодило????????

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Zlaticko я коли мої були такі маленькі, то їла банан один в день і зелене яблуко, відварену телятину, кашки, супчики і пюре - це так перший місяць, а потім вже все потрошку пробувала.  Це все залежить від дитини, як переносить, деякі мами не обмежують себе.

Offline Zlaticko

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка,Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
 karolina дякую за пораду будем пробувати........... z1 z1 z1

Offline lyuda

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
П1дкаж1ть будь-ласка хто знае по сухофруктах:1зюм,курага 1 основне ф1н1ки та 1нжир,чи можна це вживати при грудному вигодовуванн1???Може вже хтось пробував експерименти з цим? :)

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +268/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
я тільки перший місяць притримувалась дієти, не їла смаженого багато, молочного, шоколаду, грибів, фасолі, апельсинів. А тепер їм все що їсть мій старший малий, маю на увазі що таке як чіпси, кури гриль, гриби теперішні помідори, огірки, капусту  не їм, а все решта їм.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
П1дкаж1ть будь-ласка хто знае по сухофруктах:1зюм,курага 1 основне ф1н1ки та 1нжир,чи можна це вживати при грудному вигодовуванн1??
Ізюм і курагу я їла ,а решта не знаю d104

Offline lyuda

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
Я теж приблизно все таке 11м,але кажуть,що шоколад здувае животик дитин1,то стараюсь не 11сти його,але деколи так хочеться,що аж в голов1 крутиться в1д одно11 думки про шоколад,здаеться,що як не з"1м кусочок,то впаду.А тепер чомусь так захот1лось ф1н1к1в,але не знаю чи вони не мають ефекту капусти чи гороху???

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
але не знаю чи вони не мають ефекту капусти чи гороху???
і я не знаю d104
А шоколад я їла, маленькими кусочками, навіть не знала що від нього здуває животик, діатез може бути, це я знаю.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
і я не могла витримати без шоколаду.По маленькому шматочку їла,бачила,що в малої всьо нормально,то поступово збільшувала дозу  ;). Їла халву.З сухофруктів їла чорнослив і курагу.Родила в зимі,то спокус було мало  ;) Набридло їсти голі каші,то робила собі салатик з бурячку(який до цих пір взагалі не їла),вінігретик(бурячок,морквочка,картопелька,цибулька і трохи пізніше пробувала добавляти огірочок).Мені здається,що можна пробувати їсти багато чого,головне щоб по трошечку.Наприклад,цілий день їмо стандартний набір від чого малятко не здуває і їмо пів огірочка і дивимось на реакцію,якщо все добре,то ще так день-два по чуть-чуть,а там вже і цілий огірочок.Сподіваюсь,що зрозуміло написала d100.

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
Цитувати
Дівчата, жоден ссавець у період грудного вигодовування ніяким чином не змінює свій раціон. Чим ми кращі??
Особисто я тільки перший місяць парилася, бо розуміла, що дитинка слабенька ще і травна система в процесі становлення. А далі... я їла апельсинки і заїдала шоколадом
- підтримую! Десь після місяця я здалася., надоїли ті каші, і телятинка.....почала потрохи пробувати але ж повезло, що малий не алергік!!!! і ще дотопер дивуюся - шоколаду не люблю взагалі, а тоді так хотілося, аж смак відчувала!тепер знов не їм... :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
Народила восени, дома помідори на городі, яблучка в саду, то як я мала дивитися на них? пробувала, по чуть-чуть, дільнична насварила, але реакції в малого не було, то я собі смакувала! Та і взагалі натуральне їла все, лише з цитрусовими була дуууже обережна.
І ще - якраз коли дитині було 2 міс, почалася ота паніка з свинячим грипом, то я часнику і цибулі їла багацько, налякана була, а на тарілочку нарізала і клала недалеко від дитини, кілька раз на день міняла, тепер як згадаю аж смішно з себе...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline panna

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святослав 11 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
Я не прихильник того, що годуючій мамі треба дотримуватись якоїсь строгої дієти. Головне вводити продукти поступово. Я коли народила малого, взагалі панічно боялась щось нове до рота взяти. Навіть фрукти. Здавалось, що все крім варених овочів і каш може нашкодити дитині. Але все таки з часом потроху дозволяла собі їсти все більше і більше нових продуктів і дійшла до того, що зараз їм майже все. Не їм майонезу, гострого і магазинних копченостей, бо вони всі обдаються штучним димом, ну, і алкоголю не вживаю зовсім.