Автор Тема: Відселення дитини у дитячу кімнату  (Прочитано 4913 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galjaАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +140/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іра
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Відселення дитини у дитячу кімнату

Відселення дитини у дитячу кімнату - проблеми виховання  Коли дитина тільки народилася, спільний її сон з батьками вирішує багато проблем і цілком виправданий. Вам не потрібно вставати вночі на кожен писк, і йти до іншої кімнати, а якщо Ви годуєте груддю - вона завжди в потрібний момент виявиться в роті у крохи і т.д.

Проте рано чи пізно настане момент, коли Ви чітко усвідомите, що Вам необхідний особистий простір і Вам дуже захочеться відселити дитину в окрему кімнату. Як правило, зробити це дуже нелегко, особливо якщо у дітей емоційна залежність від батьківської спальні.

Простіше за все з самого початку привчити малюка до свого ліжка і певної дисципліни в цьому плані. Зазвичай дитяче ліжечко ставлять поруч з батьківським. Часто ставлять її впритул до свого спального місця і знімають розмежувальну стінку. Поза сумнівом, це зручно. Але це відмінна лазівка для малюка. Він дуже скоро зрозуміє всі переваги цього і постійно буде приповзати до вас під бочок. Мабуть, варто продумати цей момент, адже чим старшою буде дитина, тим більше вона звикатиме і тим важче потім вам буде вкладати дитину окремо.

Важко дати універсальну пораду щодо віку, коли дитину слід відселяти в свою кімнату. Це дуже індивідуально і залежить як від темпераменту дитини, так і від бажань і звичок батьків. Як правило це 1-2 роки.

Не у всіх сім'ях настільки сприятливі побутові умови, що можливе виділення окремої кімнати під дитячу. Багато сімей живуть в однокімнатних квартирах з двома і навіть трьома дітьми. У такій складній ситуації можна порекомендувати виділити в кімнаті дитячий простір, наприклад - відокремити спальні місця дітей ширмою або шафою.

Особливо вдалим проходить відселення малюків в дитячу кімнату, якщо приурочили цю подію до чогось нового в їхньому житті. Можливо, Ви переїжджаєте на іншу квартиру - відразу виділіть там дитячу кімнату і з першого ж дня кладіть діточок там. Можливо, Ви зробили ремонт, обставили дитячу кімнату новими ліжечками, поклеїли красиві шпалери. Поясніть, що тепер в цьому чудовому, красивому куточку дітки будуть спати і грати.

При облаштуванні спального місця дитину можна заохотити на допомогу сили фен-шуй. Для цього можна покликати спеціаліста з енергетики будинку, або вивчити відповідну літературу самостійно. Але є універсальні правила, які цілком можна пояснити і простою мовою. Ліжечко дитини не повинне стояти на проході, відразу перед дверима. Не бажано, що б спальне місце відбивалося в дзеркалах. Не бажано накопичення зайвих меблів і, тим більше, хламу в дитячій - це дає лише негативну енергію, в такій кімнаті важко заснути. Шпалери вибирайте спокійних тонів, без надлишків і картинок, що несуть важке смислове навантаження.

Способів відселення малюків багато, кожні батьки обирають свою тактику, в залежності від звичок і характеру дітей. Можливо, Ви категорично покладете малюка в його окреме ліжко та посидите поруч, почитаєте книжки, включите нічник і все це не дозволяючи вставати і тікати в батьківську спальню за звичкою. Можливо, виберете більш м'який спосіб: засипання на батьківському ліжку і подальше перенесення в дитячу. Однак, у такому випадку діти, як правило, прокидаються і як бумеранг в ночі повертаються до мами з татом. Будьте наполегливі та терплячі. Не ругайтеся і не використовуйте насильства, навіть якщо процедура відселення для Вашої родини виявилася справжньою перевіркою на міцність нервів. Візьміть маля на руки і не вступаючи з ним у дискусію віднесіть його до ліжка.

Якщо у Вас не один малюк, напевно, Вас хвилює, чи не будуть діти заважати одне одному і будити. Можливо, поки діти не звикнуть до нового стану речей, спати вони будуть не дуже спокійно. Але в подальшому вони звикнуть. Малюки дуже міцно сплять і, як правило, не будять один одного по ночах, навіть якщо один з них прокидається і починає плакати. Перший час залишайте двері в дитячу відкритою. Можливо, залишайте світло в коридорі або придбайте гарний дитячий нічник. Придумайте ритуал для укладання, наприклад, казка на ніч.

Є такі сім'ї, де практикується роздільний сон подружжя, при цьому мама спить з дітьми, тато - окремо. Або діти поділені для сну між батьками. Якщо Вас повністю влаштовує такий стан речей - ніхто не зможе переконати Вас. Однак варто зазначити, що у подружжя все-таки має бути свій особистий простір і повинен бути час на спілкування і прояв ласки один до одного. Часто за клопотами про дітей ми забуваємо, що ми не тільки мами, але й жінки. А інтимне життя має дуже велике значення в подружньому житті. Мало кому вдається розслабитися в ситуації, коли в ліжку навпроти чуйно спить малюк. Коли дітки сплять окремо, - Ви можете не хвилюватися, що вони почують вас.

Якщо побутові умови дозволяють Вам обладнати дитячу кімнату - обов'язково зробіть це. У кожної людини, в тому числі і маленького, має бути свій, особистий простір. Особливо це стосується сну. А зранку виспані дітки обожнюють приходити до батьків і ніжитися поруч з ними якийсь час. Такої маленької слабкості їх можна не позбавляти - адже ніч вони провели в дитячій і просто скучили!
СП Косметика з Франції Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline den

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
  • моє щастячко
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, Сергій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Відселення дитини у дитячу кімнату
« Reply #1 : 21 Лютий 2012, 11:57:27 »
Класна темка, бо ми уже як тиждень відселили синочка в іншу кімнату. Усе пройшло класно.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Оля Г

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся - 6р., Юрчик - 1 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #2 : 03 Березень 2012, 18:02:42 »
Ми заздалегідь готували доньку, що вона буде мати свою кімнату, подавали це в дуже спокусливих для неї тонах. Тож відселення відбулось без проблем. Іноді правда ще любить засинати на нашому ліжку, та це не страшно. Дитина потребує тепла  ;)

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #3 : 02 Травень 2012, 14:05:22 »
моя вже майже рік має свою кімнату але всерівно просить щоб лягти біля неї чи спати з нею але іноді каже добраніч я хочу спати повертається до стіни і засинає  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #4 : 19 Травень 2012, 15:40:27 »
В нас сьогодні була 2-га ніч коли синочок спав саменький у своїй кімнаті. Проблем з відселенням не було взагалі. Після того як помились він відразу попрямував до себе в кімнату і сказав що буде тут спати. Ліг як завжди сам, ми виключили світло і закрили двері, але коли всі йшли спати то відкрили двері до його кімнати. Все пройшло ніби нормально, але на коридорі ми залишали включений нічник і він під ранок десь година 5 приходить сам до нас. Тепер будем ще думати як його від цього відучити.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #5 : 02 Липень 2012, 16:20:35 »
Нам зараз 2р 3міс, в окрему кімнату ми перевели дочку 1,5 міс тому. кімната була для неї трошки знайома, просто забрали все зайве і перекотили її дитяче ліжечко зі спальні тому проблем з переселенням не було взагалі. Зараз вона вдень коли вже хоче спати сама йде і лягає, а вечером після купання теж лягае спокійно, але треба читати казочку  ;) І спить цілу ніч до 6.30-7 год, а поті може ще трошки біля нас полежати

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #6 : 20 Листопад 2012, 13:31:35 »
          Ми як раз думаєм переїзжати на нову квартиру і дитині там робим свою кімнату, тому дуже приємно прочитати поради щодо цього!!!! Будем пробувати поселити його в своїй кімнаті.

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
« Reply #7 : 28 Листопад 2012, 16:05:45 »
ми також будем переїзжати, але через рік, а так ще поспить рядом біля матусі і татуся d79

Offline Віра777

• Найбільше щастя в житті це материнство!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +142/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давидик і Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #8 : 28 Листопад 2012, 16:10:22 »
Дуже цікава темка z4 хоча нам ще це ранувато але на майбутнє обовязково скористаюсь порадами ;)

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
« Reply #9 : 26 Січень 2013, 00:41:29 »
Ми як тільки почали робити ремонт в квартирі, то синочок відразу знав котра його кімната. Як приходили дивитись на прогрес, то він там вінничком пробував підмітати і всім майстрам розповідав, що то його кімната. Після переїзду там були його іграшки і він там бавився. Ліжечко стояло в наші кімнаті. Але я кожного дня розповідала, що скоро він буде спати в своїй кімнаті. Коли привезли шафу анм прийшлось винести на день ліжечко і його кімнату (після встановлення збирались занести назад). Син вирішив, що не хоче повертатись до нас) Заснув там на денний сон і потім на нічний. Перші дні ми залишали двері в кімнату відчинені. І потім і їх прикрили. Вночі якщо хоче, то встає і приходить до нас (якщо попісяє в памперс...писала у відповідній темі).

Offline Sonatina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #10 : 26 Січень 2013, 00:58:23 »
І для нас ця тема актуальна . Якраз чекаємо - має ліжко для синулі приїхати.А про його окрему кімнату говорим давненько і коли писали листа до Миколая , то Стасік сам попросив "доросле ліжечко".Правда "гномики" не встигли його зробити вчасно , тому чекаємо з дня на день.Як будем переходити на сон в своїй кімнаті- не знаю , але надіюсь що безболісно , бо з народження спав сам , єдине - останнім часом дуже довго засинає і все просить коло нього побути .

Offline крутя

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
  • Мої найдорожчі!!!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 2009, Настуся 2013
  • Ваше справжнє ім’я: Крутко Ірина
« Reply #11 : 27 Січень 2013, 19:59:03 »
Ми також хочемо переводити малого в зал, бо після народження другого маляти він думаю не зможе виспатися, ліжко ми йому вже купили, але думаю, що перший час з ним поспить чоловік, щоб він привик. Боюся щоб не прокидався і не налякався, бо вистачає раз чогось налякатися і може відмовитися надовго.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #12 : 30 Січень 2013, 23:41:36 »
А ми від народження спимо в окремій кімнаті.  :) Перші 2 місяці я спала в її кімнаті на дивані. Потім і зовсім залишила спати саму.  :)
Цитувати
Вам не потрібно вставати вночі на кожен писк, і йти до іншої кімнати, а якщо Ви годуєте груддю - вона завжди в потрібний момент виявиться в роті у крохи і т.д.
Я вставала і йшла, годувала я виключно сидячи, бо боялася щоб не заснути і не придушити доцю. Мені спокійніше і легше було встати.

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #13 : 03 Лютий 2013, 09:12:28 »
нам вже 3 роки і плануємо на літо  малечу перебирати в свою кімнату,але ще ліжко не купили тому ще спить біля нас в ліжечку
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #14 : 04 Лютий 2013, 11:11:26 »
Були б умови, не вагаючись відселила б вже в окрему кімнату. Вважаю, що рочок, це вік, коли вже можна дитинці, в окремій кімнаті розбиратись з власними думаками  d27 d27 d27

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #15 : 04 Лютий 2013, 12:50:20 »
Я малого перевела в 1,5 роки, але це була його дитяча і він любив там гратися і коли ми перенесли туди ліжко він щасливий пішов спати  d30. Вночі будиться, але він і в спальні будився часто, то ми звикли.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Галина 13

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #16 : 19 Березень 2013, 21:21:45 »
а я сама ще до цього не готова,так звикла що він поряд,але розумію що треба.