Автор Тема: Навчальні заклади після 9 класу.  (Прочитано 7431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline СашкаАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Навчальні заклади після 9 класу.
« : 14 Вересень 2017, 22:12:01 »
Дівчата підкажіть ,куди можна у Франківську поступити після 9 класу?

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +448/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Навчальні заклади після 9 класу.
« Reply #1 : 14 Вересень 2017, 22:14:11 »
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу.
Коновальця, 140
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +195/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #2 : 14 Вересень 2017, 22:16:25 »
Недавно у лялякалці писала Лайла, що десь недобір  :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline СашкаАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #3 : 14 Вересень 2017, 22:18:41 »
Вирішили поступати після 9 класу,тому що цього року немає  ЗНО.Думали на дизайнера ,але то після 11 класу.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #4 : 15 Вересень 2017, 01:36:03 »
Коледж електронних приладів ІФНТУНГу Вовчинецька 223

Подумала і додала ще: 15 Вересень 2017, 01:36:39
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 15 Вересень 2017, 06:48:55 »
В області:
Державний вищий навчальний заклад "Калуський політехнічний коледж"    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Івано-Франківський базовий медичний коледж    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
Калуський коледж культури і мистецтв    KKKim.at.ua
Коледж бізнесу та інформатики приватного вищого навчального закладу «Галицька академія»    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Коломийський економіко - правовий коледж Київського національного торговельно - економічного університету  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Коломийський медичний коледж імені І.Франка  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Комунальний вищий навчальний заклад «Прикарпатський лісогосподарський коледж»    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Комунальний вищий навчальний заклад "Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради"
Рогатинський державний аграрний коледж    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Тлумацький коледж Львівського національного аграрного університету    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Товариство з обмеженою відповідальністю "Івано-Франківський муніципальний коледж"

Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського
Коломийський індустріально-педагогічний технікум    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Відокремлений структурний підрозділ - Коломийський політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка"    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Івано-Франківський коледж Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій    
Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Коледж Приватного вищого навчального закладу Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького    Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Надвірнянський коледж Національного транспортного університету    ncntu.if.ua
Снятинський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету    stpdatu.com.ua

Знайти про всі коледжі - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Добавила веб сайти, де знайшла  :)
[/url]