Автор Тема: Клуб мамочок-86! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 35761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +135/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
дівчата натрапила на такий допис у фейсбуці  d107
Цитувати
ХОЧУ ПОПЕРЕДИТИ!!!!!
Сьогодні до моєі доньки в школі √3 підійшла дівчинка років 13(моя донька чекала подругу), і сказала що іі(мою доньку) чекає мама, і вона(дівчинка) покаже де саме, так як це трохи далеко то тато, який знаходиться в машині, іх підвезе!!!!!! Коли моя донька сказала, що добре знає де знаходиться мама, то дівчинка сказала, що має смачні цукерки і хоче ними пригостити, та цукерки у тата в машині, і треба туда підійти!!!!!! Коли подруга моєі доньки підійшла та спитала у дівчинки, що та хоче, дівчинка ні слова не сказавши пішла до машини, і вони поіхали!!!!
Попередьте дітей!!!!!
Поясніть, що не тільки з незнайомими тьотями і дядями не можна нікуди йти, а і нажаль з дітьми теж!!!!!!
Дівчата, в нас була схожа ситуація на початку літа в дворі на Стуса 11, де колишній жек
Гуляв з дочкою чоловік, з малою почала гратись дівчинка (років 9-10), постійно оглядалась, чоловік спостерігав збоку, вона взяла за руку мою малу і почала вести, заговорювала, казала тебе кличе чи чекає баба
Чоловік підбіг забрав малу, сказав їй що хочеш відвести чужу дтину, вона в ступор і пішла... От шкода, що мене там не було, я би її у відділок відвела ( зразу під боком) або 102 звонила, я би там кіпіш підняла і ту дитину не відпустила

Сказали спасибо: Олівія, Надія777, Чорничка

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Хочу попитати, лікар Царук це дитячий лікар? Завтра подзвоню туди. Хочу записати дитину на узд черевної+ нирочки. Може порадите хорошого узд-ста дитячого?
вона лікар - узедист обласної дитячої лікарні наскільки я чула, то хороша Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Подумала і додала ще: [time]18 Вересень 2017, 21:21:45[/time]
Цитувати
а що це за прикол з поліклінікою дитячою.....треба хворіти по графіку.....чи як
читала в новинах, що всі поліклініки Франківська переходять на прийом по запису. Так що це не тільки поліклініка на Тичини я думаю, що всюди так  d107
Може то тільки для здорових. шкода, що в неті не мож записаттсь, бо ще за талоном ходити то капець, двічі в пол-ці бути, і з роб відпрошуватись  mish

Подумала і додала ще: [time]19 Вересень 2017, 08:03:43[/time]
Не знаю на рах царук, але робили малій в неі узд серця, типу все добре, а два педіатра потім переслуховували і шуми є  d104

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Записатись на прийом до лікаря можна по телефону у реєстратурі, а талон можна взяти коли іти на прийом. Якось так. :flv

Сказали спасибо: div4unk@

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Дякую, Олюсь) Взаємно. Про АС2 думала, але каже чоловік, що на Ґданськ їздять автобуси, а туда до нього - ні. А він далеко від Ґданська.  І коло нього ніякої цивілізації, село якесь. Так переживаю, цілий день нині думаю.
Привіт. Маю номери телефонів перевізників ( мама часто їздить в Польщу. Теж в села заїжджають). Якщо ще актуально, то дам. А Ви вже узгодите що потрібно.  :flv

Сказали спасибо: Христуся

Offline Оксана55

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • http://покупочки.com.ua/
    • Награды
Дівчатка, чим зупинити нічний кашель. Дитина кашляє сильно. d16

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
 :hi Дівчатка, може, хтось замовляв/купував (або чоловікам допомагали) гаражні автоматичні ворота - типу ролетів? Де краще за таким йти і на що звернути увагу?

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Може спазм такий? Но шпу можеа дати

Сказали спасибо: Оксана55

Offline наталя711243

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: всі на А
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
обов'язково підіть послухати щоб не було обструкції. А так залежно від віку  на ніч ліки від кашлю часом не давали

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
усім доброго ранку і гарного дня

Offline зорьчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: зорина
Цитувати
..... ,дайте,будь ласка, номер телефону до Царук в приватний кабінет. ......
Медична практика Царук зараз в моєму будинку - Бандери 60 корп. 1 тел. 0981181414 0668130160: є дитячі кардіоревматолог, гастроентеролог, пульмонолог, невролог, ендокринолог, алерголог, багато видів УЗД, ЕКГ, хоптер. Може комусь згодиться   :flv Просто зайшла запитатись, то мені все розказали все і дали рекламку  :)
а скільки коштує прийом не питали  :xmm

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +667/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Та певно кожному своя ціна, є от вказаний телефон, подзвооніть та спитайте що конкретно вам треба
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Barby

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Моя дитина почала кашляти і задихатись за пару годин.Приіхали в лікарню і зразу забрали малу в реанімацію, гострий обструктивний бронхіт.Тепер ми в лікарні , лікарі кажуть, що це вірус , який швидко набирає обертів.Підіть прислухайтесь)))Я навіть не могла повірити , що так швидко розвивається обструкція,вже було поверхневе дихання.

Offline lyiza

• Своя Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Порадьте що робити. Сусіди зверху алкоголіки конкретні,  ще в 2014 році в туалеті нас затопили, чоловік йшов до них, вони двері навіть не відкрили, хоч за дверима сварилися між собою. В них в дверях навіть ручки немає. Ну ми тоді з цим якось змирилися, бо то трошки лиш маленька плямка була на стелі. А тепер десь за тиждень часу вони вже три раза  затопили. Вона капає по трубі і з стелі постійно. Знову ходили гримали в двері і знову дома є а не відкривають. Сусідка їхня вчора вийшла і каже, що вони ніколи нікому двері не відкривають і що вони неодноразово поліцію викликали і поліція аже що підстав немає двері вибити. В цих алкоголіків тараканів море, і до сусідів лізуть як лиш відкриють свої двері. Я незнаю бо вже на стелі пляма здоровенна від їхнього затоплення. Що робити? Хіба дочекатися їх і по голові стукнути добре чи що ?

Offline Юляська)*

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
..... ,дайте,будь ласка, номер телефону до Царук в приватний кабінет. ......
Медична практика Царук зараз в моєму будинку - Бандери 60 корп. 1 тел. 0981181414 0668130160: є дитячі кардіоревматолог, гастроентеролог, пульмонолог, невролог, ендокринолог, алерголог, багато видів УЗД, ЕКГ, хоптер. Може комусь згодиться   :flv Просто зайшла запитатись, то мені все розказали все і дали рекламку  :)
а скільки коштує прийом не питали  :xmm
Записала малу на узд черевної+ нирочки то коштує 200 грн
Віра в Бога - сенс життя...

Offline MarichkaMom

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок Святославчик
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
:hi Дівчатка, може, хтось замовляв/купував (або чоловікам допомагали) гаражні автоматичні ворота - типу рулетів? Де краще за таким йти і на що звернути увагу?
Ми купували гаражні ворота DoorHan фільонка міжсекційні. Добрі, міцні, не пропускають холод в гараж. Ви такі маєте на увазі?

Сказали спасибо: julkina

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +199/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
:hi Дівчатка, може, хтось замовляв/купував (або чоловікам допомагали) гаражні автоматичні ворота - типу рулетів? Де краще за таким йти і на що звернути увагу?
Ми купували гаражні ворота DoorHan фільонка міжсекційні. Добрі, міцні, не пропускають холод в гараж. Ви такі маєте на увазі?
Так-так, а де брали і що порадите?

Offline ♡Таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
Порадьте що робити. Сусіди зверху алкоголіки конкретні,  ще в 2014 році в туалеті нас затопили, чоловік йшов до них, вони двері навіть не відкрили, хоч за дверима сварилися між собою. В них в дверях навіть ручки немає. Ну ми тоді з цим якось змирилися, бо то трошки лиш маленька плямка була на стелі. А тепер десь за тиждень часу вони вже три раза  затопили. Вона капає по трубі і з стелі постійно. Знову ходили гримали в двері і знову дома є а не відкривають. Сусідка їхня вчора вийшла і каже, що вони ніколи нікому двері не відкривають і що вони неодноразово поліцію викликали і поліція аже що підстав немає двері вибити. В цих алкоголіків тараканів море, і до сусідів лізуть як лиш відкриють свої двері. Я незнаю бо вже на стелі пляма здоровенна від їхнього затоплення. Що робити? Хіба дочекатися їх і по голові стукнути добре чи що ?
Також мала таку проблему з сусідами. То я дзвонила в водоканал і вони приїжали і перекривали воду по стояку. І зразу же дзвонила в жек і оформляла акт про затоплення.

Сказали спасибо: lyiza